اطلاعات کشور استونی

اطلاعات کشور استونی
مشاور مهاجرتی

اطلاعات کشور استونی و آشنایی با این کشور از جهاتی برای گردشگران و یا افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند باید مهم باشد؛ چرا که این کشور شرایط خوبی را برای اقامت افراد خارجی و گردشگران فراهم کرده است.

جمهوری استونی در شمال اروپا در کنار دریای بالتیک و با مساحت 45 هزار کیلومتر مربع ، 1.3 میلیون نفر را در خود جای داده است و تالین پایتخت استونی ، در ساحل دریای بالتیک ، تنها در حدود 60 کیلومتری جنوب هلسینکی قرار دارد و شهرهای بزرگ دیگر آن تارتو ، ناروا و پرنو هستند.

زبان رسمی این کشور استونیایی است و با این حال بیشتر مردم به روسی یا انگلیسی یا هر دو صحبت می کنند.اگر قصد مهاجرت به کشور اروپایی استونی را دارید ، یکی از برترین راه ها ، تحصیل است ، مقاله تحصیل در استونی می تواند اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیار شما قرار دهد.

در این مقاله از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) ، اطلاعات کشور استونی را خواهید خواند و با ارائه مقاله پیشرو اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می گیرد.

فهرست مطالب

استونی یکی از کشورهای ” کم مذهبی ” در جهان از نظر نگرش های اعلام شده است و جمعیت مذهبی عمدتا مسیحی هستند و واحد پول آن یورو است ، در ادامه این بخش ویدیو و پادکست خوبی را در مورد اطلاعات کشور استونی در اختیار شما قرار داده ایم که میتواند کمک زیادی در این حوزه به شما باشد.

پادکست اطلاعات کشور استونی

پخش ویدیو

نوع حکومت و ساختار سیاسی استونی

استونی شمالی ترین کشور از سه جمهوری بالتیک است و از شمال و غرب با دریای بالتیک ، از شرق با فدراسیون روسیه و از جنوب با لتونی همسایه است ، این کشور با جنگل های فراوان ، بیش از 1400 دریاچه و 1500 جزیره دارای زیبایی ها و منظره های فوق العاده ای است.

در حال بررسی اطلاعات کشور استونی هستیم و خوب است با نوع حکومت این کشور هم آشنا شویم ، نوع حکومت و ساختار سیاسی استونی یک جمهوری پارلمانی تک مجلسی می باشد و پارلمان استونی دارای 101 عضو است و اساسا با تعیین درآمد و هزینه های ایالت ( تعیین مالیات و تصویب بودجه ) بر اداره ایالت تأثیر می گذارد و در عین حال ، پارلمان این حق را دارد که بیانیه‌ها ، اعلامیه‌ها و درخواست‌هایی را به مردم استونی ارائه کند ، معاهدات بین‌المللی با سایر کشورها را تصویب و محکوم کند.

نوع حکومت و ساختار سیاسی استونی

رئیس جمهور استونی توسط یک هیئت ویژه انتخاباتی برای یک دوره پنج ساله انتخاب می شود ، رئیس جمهور هیچ قدرت اجرایی ندارد اما دارای چندین نقش و وظایف مهم است که در قانون اساسی تعریف شده است که شامل تصویب قوانین می شود.

رئیس‌جمهور به‌عنوان رئیس دولت ، همچنین به‌عنوان عالی‌ترین نماینده کشور در تمامی امور بین‌المللی عمل می‌کند و همه معاهدات بین‌المللی را امضا می‌کند ، اکثر مقامات ارشد دولت توسط رئیس جمهور منصوب یا معرفی می شوند.

از جمله نخست وزیر ، رئیس دیوان عالی ، حسابرس کل و رئیس بانک استونی ، رئیس جمهور می تواند چندین دوره خدمت کند اما فقط به دو دوره متوالی محدود می شود.

نخست وزیر ، معاون رئیس دولت است و به عنوان ناظر بر کلیه کارهای دولت تلقی می شود ، نخست وزیر توسط رئیس جمهور پیشنهاد می شود و توسط پارلمان تأیید می شود و در بیشتر موارد ، قبل از انتصاب ، نخست وزیر رهبر بزرگترین حزب است و اقتدار و نفوذ در دولت با موقعیت او در حزب مشخص می شود.

کابینه استونی

قوه مجریه بازوی دولت است که در اجرای کلیه سیاست های داخلی و خارجی کشور دخیل است ، قوه مجریه که به عنوان کابینه استونی نیز شناخته می شود ، توسط نخست وزیر رهبری می شود و متشکل از چندین وزیر است که وزارتخانه های مربوطه را بر عهده دارند و بر اساس قانون اساسی ، کابینه دارای اختیارات اجرایی است و نماینده رهبری سیاسی کشور است ، وظایف کابینه استونی شامل هماهنگی فعالیت‌های سازمان‌های دولتی و نیز نظارت بر اجرای قانون است.

قوه قضاییه استونی

قوه قضائیه استونی بازوی مستقل دولت است و موظف به اجرای عدالت است ، قوه قضائیه توسط رئیس قاضی که مسئول نامزدی قضات دیوان عالی است رهبری می شود ، سیستم قضایی به دادگاه های شهرستان ، روستایی و اداری ، دادگاه تجدید نظر و دیوان عالی تقسیم می شود.

سیستم حمل و نقل در استونی

سیستم حمل و نقل در استونی عمدتا به شبکه های جاده ای و ریلی متکی است ، اگر به دنبال آگاهی از اطلاعات کشور استونی هستید ، حتما سیستم حمل و نقل این کشور را بشناسید.

سیستم حمل و نقل عمومی در استونی در شهری مانند تالین شامل چندین گزینه از جمله تراموا ، واگن برقی و اتوبوس است ، در تالین اتوبوس ها رنگ های آبی و سبز و در تارتو اتوبوس ها رنگ قرمز دارند.

برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی ابتدا باید کارت حمل و نقل داشته باشید که چندین گزینه دارد ، می توان کارت حمل و نقل معمولی را از هر کیوسکی خریداری کرد یا مستقیما از رانندگان بلیط یک بار استفاده خریداری نمود.

البته در تالین ، دانش‌آموزان ( تا 19 سال ) و افراد بالای 65 سال ( مقیم جمهوری استونی ) می‌توانند با وسایل نقلیه عمومی به صورت رایگان سفر کنند

سیستم حمل و نقل در استونی

فرودگاه ها و خطوط هوایی مهم استونی

پنج فرودگاه در استونی با پروازهای برنامه ریزی شده وجود دارد و در میان فرودگاه ها و خطوط هوایی مهم استونی می توان فرودگاه تالین را نام برد که به 47 مقصد در 24 کشور پرواز دارد.

بنابراین دروازه بین المللی اصلی به استونی فرودگاه لنارت مری تالین است که خدمات مکرر و منظمی را به و از شهرهای بزرگ اروپایی ارائه می دهد و خطوط هوایی پیشرو مانند SAS ، Finnair و EasyJet در این فرودگاه ارائه می شود و چارترهای فصلی نیز از طریق ایر اروپا ، اوربست و شرکت هواپیمایی استونی ایر که به طور منظم به آمستردام ، هلسینکی ، لندن ، استکهلم پرواز دارد ، در دسترس است.

فرودگاه‌های دیگر استونی در تارتو ، پرنو ، کورساره و کاردلا قرار دارند.

خطوط ریلی استونی

طول کل خطوط راه آهن در استونی 1026 کیلومتر است که 968 کیلومتر آن راه آهن عمومی است ، در استونی ، راه آهن توسط AS Eesti Raudtee اداره می شود که طول کل خطوط آن به 684.9 کیلومتر می رسد.

سرعت قطار در استونی بسیار کم است و این نیز یکی از دلایل عدم ارتباط قطارهای مسافربری با سایر کشورهای بالتیک در استونی است و با این حال ، خطوط ریل بالتیکا باید ظرف ده سال آینده تکمیل شود و این امکان یک قطار پرسرعت از استونی به اروپا را فراهم می کند.

دو مسیر اصلی که بیشتر احتمال دارد مسافران برای آن سفر کنند ، تالین به سن پترزبورگ ( یا مسکو ) در روسیه و تالین به تارتو ( دو شهر مهم استونی ) هستند.

هزینه تالین تا سن پترزبورگ ( 6 تا 7 ساعت ) کمتر از 21 یورو برای یک صندلی و با تخت 67 یورو به شما می باشد.

هزینه تالین تا مسکو ( 17 تا 18 ساعت ) 50 یورو برای یک صندلی و هزینه تخت 144 یورو است و هزینه تالین به تارتو (2 ساعت ) حدود 10 یورو خواهد بود

حمل و نقل با کشتی در استونی

برای کسانی که با ماشین شخصی در استونی سفر می کنند ، استفاده از کشتی راحت ترین راه برای گشت و گذار در جزایر محلی است ، کشتی‌های معمولی به اکثر جزایر بزرگتر از جمله Saaremaa ، Hiiumaa، Vormsi ، Kihnu ، Ruhnu و Aegna در حال فعالیت هستند ، کشتی های مسافربری بین تالین و جزایر کوچکتر پرانگلی و نایساره کار می کنند. تمام اطلاعات در مورد برنامه های کشتی از طریق veeteed.com ، tuuleliinid.ee و praamid.ee در دسترس است.

روش های حمل و نقل با کشتی در استونی خصوصا برای آن دسته از مهاجرانی که برای کار به استونی میروند می تواند اهمیت داشته باشد ، توصیه می کنیم مقاله کار در استونی را نیز بخوانید و با تمام مشاغل مورد نیاز این کشور آشنا شوید.

شهرهای صنعتی استونی

شهرهای صنعتی استونی

شناخت شهر های صنعتی جزو اطلاعات کشور استونی است که باید حتما بدانید ، شهر های صنعنی استونی در زمینه تولید محصولات شیمیایی ، منسوجات ، ماشین آلات ، تجهیزات ، الکترونیک ، انرژی نفت شیل و الوار در شهر های تارتو ، آیدا – ویرو و تالین و مجاورت آن متمرکز شده است و کشتی سازی و صنعت فلز نیز از دیگر صنایع مهم در این شهر ها می باشد.

اگر قصد کار و سرمایه گذاری در شهرهای صنعتی استونی را دارید ، پیشنهاد می کنیم مقاله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در استونی را مرور کنید تا با انواع روش های ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید.

اختلاف ساعت ایران و استونی

کره زمین از نظر جغرافیایی به 24 نصف النهار تقسیم شده و هر قسمت معادل با 15 درجه طول جغرافیایی است و وقتی دو کشور در یک نصف النهار باشند اختلاف ساعت آن ها صفر است ، اما ایران و استونی در یک نصف النهار قرار ندارند و بنابراین تفاوت زمانی بین این دو کشور وجود دارد.

برای سفر و ارتباط با دیگر کشور های جهان همچون استونی باید از اختلاف ساعت ایران و استونی اطلاع داشت ، بخصوص هنگام خرید بلیط برای سفر به استونی اطلاع از این امر بسیار مهم است تا از زمان رسیدن به مقصد خود اطلاع داشت ، زیرا هنگام تهییه بلیط زمان حرکت به زمان کشور مبدا و زمان رسیدن به زمان کشور مقصد است.

اختلاف ساعت ایران و استونی هم جزو اطلاعات کشور استونی است ؛ این اختلاف ، یک و نیم ساعت است و به عبارتی تهران 1 ساعت و 30 دقیقه جلوتر از تالین است.

آب و هوای استونی

آب و هوای استونی را می توان به عنوان آب و هوای متاثر از قاره اروپا با تابستان های گرم و خشک و زمستان های نسبتا سرد توصیف کرد ، به طور کلی بهترین زمان برای بازدید از استونی برای گردشگران از ماه می تا سپتامبر است ، زمانی که میانگین دمای روز بین 20 تا 25 درجه سانتیگراد و شبها بین 4 تا 15 درجه سانتیگراد است ، با وجود عرض جغرافیایی شمالی ، آب و هوای استونی به دلیل نزدیکی به اقیانوس نسبتا معتدل است.

ژانویه سردترین ماه با دمای روز است که معمولا در حدود 5- درجه سانتیگراد است ، اما در برخی موارد ماههای زمستان می تواند بسیار سردتر با دمای بسیار زیر صفر باشد و بارش برف سنگین یا حتی طوفان برف نیز در برخی روزها امکان پذیر است.

فصل بهار استونی

فصل بهار استونی معمولا خشک و معتدل است ، آب و هوا در ماه آوریل می تواند متغیرترین باشد ، در نیمه اول ماه گاهی اوقات ممکن است روزهای برفی وجود داشته باشد اما در عین حال گاهی اوقات ممکن است روزهایی را تجربه کرد که دمای هوا به بالای 20 درجه سانتیگراد می رسد ، بهار گرم ترین فصل داخلی در جنوب استونی و خنک ترین در سواحل است و ماه می گرم ترین ماه در بهار است که اولین دوره گرما از راه می رسد و دما می تواند به 20 – 30 درجه سانتیگراد برسد و فصل رعد و برق از آوریل شروع می شود.

فصل تابستان استونی

فصل تابستان‌ استونی معتدل‌تر است ، در جنوب و شرق استونی گرم‌تر و در جزایر سردتر است و در بعضی روزها دمای هوا به 30 تا 35 درجه سانتیگراد می رسد ، اما معمولا نزدیک به 20 درجه سانتیگراد است ، گرم ترین ماه جولای است ، اما بیشترین رکورد دمای هوا در آگوست با 35.6 درجه سانتی گراد ثبت شده است و رعد و برق معمولا در بعد از ظهر مشاهده می شود.

فصل پاییز استونی

فصل پاییز استونی مرطوب و بادی است ، نیمه اول سپتامبر می تواند گرم باشد ، طوفان های زیادی در سراسر اسکاندیناوی می آیند و باران های شدید همراه با رعد و برق را به استونی می آورند ، برخی از طوفان ها می توانند باعث سیل و بادهای بیش از 35 متر بر ثانیه در ساحل شون و. اولین برف معمولا در اواخر اکتبر یا نوامبر می آید.

فصل زمستان استونی

فصل زمستان استونی در شرق سردتر و در نواحی ساحلی گرمتر است ، سردترین ماه‌ها ژانویه و فوریه هستند که در برخی از شب‌ها ، دمای هوا می‌تواند 35- درجه سانتی‌گراد باشد و پایین ترین رکورد 43.5- درجه سانتیگراد بوده است و بعضی اوقات اثر دریا بر استونی تأثیر می گذارد و برف بیشتری را به همراه می آورد.

تمام تلاش ما در هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی ارائه خدماتی است که در کنار تجربه منحصر به فرد متخصصین مهاجرت، می تواند شما را در مسیر رسیدن به خواسته های تان موفق کند.

موفقیت پرونده مهاجرتی شما در گرو اطلاعاتی که دارید و مسیری که طی می کنید است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید وبینار چالش های مهاجرت را ببینید و سوالات خود را از طریق تماس تلفنی از کارشناسان ما بپرسید.

پخش ویدیو

10 تا از بهترین غذاهای استونی

غذاهای استونیایی تاریخچه ای طولانی دارد و این غذاها بر اساس سنت های آشپزی باستانی و تازه ترین محصولات محلی بنا شده است ، اما تحت تأثیر غذاهای کشورهای همسایه مانند فنلاند ، سوئد ، روسیه ، آلمان و لتونی نیز قرار گرفته است.

در مناطق ساحلی و کنار دریاچه نان چاودار ، سیب زمینی ، محصولات لبنی و گوشت خوک مواد اصلی در آشپزی سنتی استونیایی هستند. عادات غذایی مردم استونی از نظر تاریخی به فصول مربوط می شود ، استونی زمستان های طولانی ، تاریک و برفی را تجربه می کند و در نتیجه ، غذا در ماه‌های سردتر سنگین‌تر و قابل توجه‌تر است.

در تابستان، مردم محلی از نور خورشید تغذیه می کنند و غذاهای سبک تر و تازه تر را ترجیح می دهند ، بسیاری از غذاهای تابستانی با تازه ترین محصولات و سبزیجات درست می شوند که بیشتر آنها به صورت محلی در باغچه های خانه کشت می شوند.

در زیر 10 تا از بهترین غذاهای استونی معرفی شده که اغلب در این کشور محبوب است البته ممکن است برای ذائقه ایرانی ها زیاد جالب نباشد.

10 تا از بهترین غذاهای استونی

مولگیپودر

مولگیپودر یک فرنی روستایی استونیایی است که از جو و سیب زمینی پوره شده تشکیل شده است و اغلب شامل بیکن و پیاز سرخ شده است و معمولا به عنوان غذای اصلی همراه با خامه ترش و نان چاودار یا به عنوان یک غذای جانبی مکمل غذاهای مختلف گوشت بوداده سرو می شود.

این غذای اصلی که به طور سنتی با جنوب استونی مرتبط است ، امروزه در سراسر کشور به عنوان یک غذای خانگی و یک غذای محبوب در رستوران مورد استفاده قرار می گیرد.

سوپ نان

سوپ نان غلیظ ، خامه ای و شیرین یک غذای سنتی استونیایی است که معمولا با نان خیس و له شده ، کشمش ، آب میوه ، دارچین و شکر درست می شود ، معمولا با نان چاودار سنتی و متراکم تهیه می شود و اغلب با شیر ، خامه ، میوه تازه و آجیل تکمیل می شود.

این سوپ نان را می‌توان گرم یا سرد سرو کرد و معمولا به عنوان دسر یا میان‌وعده‌ای سبک بعد از ظهر میل می‌شود.

ساندویچ اسپرات

ساندویچ اسپرات یک ساندویچ سنتی استونیایی است که از یک تکه نان چاودار تشکیل شده است که روی آن یک فیله اسپرات با چاشنی ترشی قرار می گیرد ، نان را اغلب کره می‌مالند یا روی آن را موناووی – تخم‌مرغ و کره میمالند و با فیله‌ و تخم‌مرغ آب پز یا نیمرو ، پیاز سبز و سبزیجات تازه تکمیل می‌شود.

این ساندویچ مغذی معمولا در رستوران های محلی یافت می شود و اغلب در مناسبت های جشن سرو می شود.

روزولجه

روزولجه یک غذای محبوب و اصلی در غذاهای سنتی استونیایی است که با شاه ماهی ترش و تکه‌های لقمه‌ای چغندر و سیب‌زمینی تهیه می‌شود که همگی با یک سس مخصوص و خامه‌ای پوشانده شده‌اند ، این سالاد اغلب شامل پیاز ، ترشی ، گوشت دودی ، تخم مرغ آب پز یا سیب است ، در حالی که سس معمولا با ترکیبی از سس مایونز و خامه ترش ، با افزودن گهگاه خردل ، ترب کوهی و انواع گیاهان تازه تهیه می شود.

سوسیس خونی

Verivorst یک سوسیس خونی سنتی استونیایی و غذای ملی این کشور است و یک غذای معمولی زمستانی است که معمولا در جشن های کریسمس همراه با سیب زمینی و گوشت خوک برشته سرو می شود ، سوسیس از جو ، پیاز ، فلفل دلمه ای ، مرزنجوش و خون تشکیل شده است.

همه مواد در روده خوک ریخته می شود و سوسیس با کره ، خامه ترش و کلم ترش در کناره ها همراه است و روی سوسیس کمپوت خوش طعمی که از زغال اخته درست شده است ، پوشانده می شود.

سوپ با گوشت خوک دودی

سوپ نخود با گوشت دودی یک سوپ سنتی استونیایی است که معمولا در شب سال نو تهیه می شود. پایه آبگوشت از جوشاندن پیاز ، سیر و استخوان های دودی خوک درست می شود.

سپس نخود خشک را به آبگوشت اضافه می شود ، گاهی اوقات سوپ را پوره می‌کنند تا بافت خامه‌ای ایجاد کند و سایر دستور العمل‌ها هویج را به مخلوط اضافه می‌کنند. سوپ نخود با گوشت دودی یک طعم اکتسابی است و در بین نسل های قدیمی استونیایی ها بسیار محبوب است.

سالاد سیب زمینی استونیایی

سالاد سیب‌زمینی در بیشتر کشورهای اروپایی یکی از اصلی‌ترین سالادها است و هر ملتی در آن طعم خاصی دارد. در استونی ، ابتدا سالاد سیب زمینی را با خرد کردن سیب زمینی و هویج آب پز به قطعات لقمه ای تهیه می کنند.

سپس یک تخم مرغ آب پز رنده شده ، خیار مکعبی و سوسیس دودی به سالاد اضافه می شود. مواد را با سس خامه ترش و سس مایونز ترکیب می شود و معمولا نخود فرنگی کنسرو شده نیز اضافه می شود.

ماده نهایی برای شیرینی آن ، یک سیب برش خورده است و هم برش های خیار و هم سیب به تعادل پایه طعم دار با نت های شیرین کمک می کنند. این سالاد مورد علاقه استونیایی ها از همه اقشار است و یک غذای اصلی استونیایی و یکی از محبوب ترین غذاهای این کشور است.

مولگیکاپساد

مولگیکاپساد یک غذای استونیایی با قدمت چند صد ساله است و همانطور که از نام آن پیداست ، مولگیکاپساد از مولگیما ، در بخش جنوبی استونی است و محبوبیت آن افزایش یافت و در نهایت در سراسر کشور گسترش یافت.

مهمترین ماده در این غذا کلم ترش است و کلم ترش را با گوشت خوک و اغلب با جو مخلوط می کنند و برخی به جای گوشت از بیکن دودی استفاده می کنند و اغلب با سیب زمینی سرو می شود که یکی از محبوب ترین غذاهای جانبی در استونی است.

پیروکاد

پیروکاد غذایی است که منشا آن غذاهای روسی است و کوفته هایی هستند که با گوشت چرخ کرده ، برنج پخته شده و ادویه جات پر شده اند و در هر گوشه ای در استونی قابل خرید هستند و به نوعی از غذاهای خیابانی استونیایی عالی است و البته با ژامبون ، کلم ، هویج یا سیب‌زمینی نیز پر می شود و تهیه خمیر آن نسبتا آسان است و به غیر از شیر ، مخمر ، آرد ، کره ، تخم مرغ و کمی شکر به مواد دیگری نیاز ندارد ، در روسیه کوفته ها را با نام پیراشکی می شناسند که نباید با پیروگی لهستانی اشتباه گرفته شود.

کاما

کاما یک غذای ویژه استونیایی است که در فنلاند به آن تاک کونا نیز می‌گویند و از آردی بو داده از جو ، گندم ( به ندرت ) ، چاودار یا لوبیا ، مخلوط با کفیر ، دوغ یا ماست است و رستوران ها اغلب دسرهای خوشمزه را با کاما به عنوان ماده اصلی سرو می کنند.

ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این محتوا ، اطلاعات کشور استونی را مورد بحث و بررسی قرار دادیم ، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید ، یکی از راه های تماس بخش دیدگاه است که مشاوران ما پاسخگوی سوالات درج شده شما خواهند بود.

سوالات پر تکرار اطلاعات کشور استونی

اختلاف ساعت ایران و استونی یک و نیم ساعت است و به عبارتی تهران 1 ساعت و 30 دقیقه جلوتر از تالین است.

شهر های صنعنی استونی در زمینه تولید محصولات شیمیایی ، منسوجات ، ماشین آلات ، تجهیزات ، الکترونیک ، انرژی نفت شیل و الوار در شهر های تارتو ، آیدا – ویرو و تالین و مجاورت آن متمرکز شده است و کشتی سازی و صنعت فلز نیز از دیگر صنایع مهم در این شهر ها می باشد.

آب و هوای استونی را می توان به عنوان آب و هوای متاثر از قاره اروپا با تابستان های گرم و خشک و زمستان های نسبتا سرد توصیف کرد ، به طور کلی بهترین زمان برای بازدید از استونی برای گردشگران از ماه می تا سپتامبر است ، زمانی که میانگین دمای روز بین 20 تا 25 درجه سانتیگراد و شبها بین 4 تا 15 درجه سانتیگراد است ، با وجود عرض جغرافیایی شمالی ، آب و هوای استونی به دلیل نزدیکی به اقیانوس نسبتا معتدل است.

عادات غذایی مردم استونی از نظر تاریخی به فصول مربوط می شود ، استونی زمستان های طولانی ، تاریک و برفی را تجربه می کند و در نتیجه ، غذا در ماه‌های سردتر سنگین‌تر و قابل توجه‌تر است.
در تابستان، مردم محلی از نور خورشید تغذیه می کنند و غذاهای سبک تر و تازه تر را ترجیح می دهند ، بسیاری از غذاهای تابستانی با تازه ترین محصولات و سبزیجات درست می شوند که بیشتر آنها به صورت محلی در باغچه های خانه کشت می شوند.

در نهایت مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی سعی نمودند در این مقاله اطلاعات کشور استونی را به صورت جامع و مفید در اختیار خوانندگان خود قرار دهند ، ضمن اینکه مشاوران ما در جلسه های مشاوره کلیه اطلاعات لازم را در اختیار هموطنان عزیز قرار خواهند داد ، لذا برای دریافت مشاوره رایگان با دفاتر مرکزی و غرب تهران و یا دفتر شیراز در ارتباط باشید ، همچنین شما می توانید مقالات دیگر سایت را مطالعه کرده و با هم مقایسه کنید تا بهترین نتایج را بدست آورید ؛ پیشنهاد ما مطالعه مقاله مهاجرت به روسیه است.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *