موسسه مهاجرتی

موسسه مهاجرتی به اسلواکی

بهترین دانشگاه های ایتالیا

مهاجرت به سرزمینی جدید برای آغاز یک زندگی تازه همواره رویای دیرینه بشر بوده است . امروزه این آرزو با وجود راه های گوناگون و فرصت های متنوع که از سوی موسسه های مهاجرتی معتبر به متقاضیان ارائه و پیشنهاد می شود ، به راحتی و با اصولی مشخص امکان پذیر و قابل برآورده شدن است . کشورهای اروپایی همیشه جزو مقاصد محبوب برای مهاجران به ویژه ایرانیان بوده اند . کشور اروپایی اسلواکی یکی از سرزمین هایی است که می توان به راحتی اقامت این کشور را به کمک موسسه مهاجرتی به اسلواکی بدست آورد . برای اطلاعات بیشتر روند مهاجرت به اسلواکی ، بجز مطالعه مطلب پیش رو ، با کارشناسان موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی تماس بگیرید .

خدمات موسسه مهاجرتی به اسلواکی

کشور اروپایی اسلواکی با 4903720 کیلومتر مربع مساحت و جمعیتی حدود 5 و نیم میلیون نفر ، در میانه اروپا و در همسایگی کشورهای چک ، اتریش ، لهستان ، اوکراین و مجارستان قرار دارد . این کشور در سال 1993 از چکسلواکی استقلال پیدا کرد و از سال 2004 عضو اتحادیه اروپا و از 2009 به منطقه یورو و همچنین پیمان شینگن پیوست .

زبان مردم این کشور اسلواکیایی و از ریشه زبان های اسلاوی است . با وجود این که دین بیشتر افراد در این کشور مسیحی است اما مدل آزادی مذهب بر این کشور حکمفرماست و افراد می توانند آزادانه دین و شیوه های اجرای مذهب خود را برگزینند . پایتخت اسلواکی شهر براتیسلاوا و واحد پول آن یورو می باشد . اسلواکی کشوری کوهستانی است و تنوع آب و هوایی بالا از کوهستانی و سرد گرفته تا جلگه ای و معتدل در مناطق گوناگون آن دیده می شود .

پیوستن اسلواکی به اتحادیه اروپا

اسلواکی طی سال های گذشته و به ویژه پس از پیوستن به اتحادیه اروپا و پیمان شینگن ، رشد اقتصادی همراه با ارتقای سطح رفاهی و اجتماعی ساکنانش را تجربه کرد . اقتصاد اسلواکی بیشتر بر پایه تولید و صدور خودرو و همچنین وسایل الکتریکی است که البته هنوز در این زمینه اتکای زیادی به کشور آلمان دارد . از نظر منابع طبیعی همانند آهن ، زغال سنگ ، مس ، منگنز ، نمک ، میزان کمی نفت و گاز و زمین های کشاورزی مرغوب نیز غنی است .

با پیوستن این کشور به اتحادیه اروپا ، میزان پناهندگان غیر قانونی بسیار کاهش یافت و موجب شد تا شیوه های مهاجرتی قانونی به آن ، نظم و شکل تازه ای به خود بگیرد . هر چند طی سال های 2004 تا 2008 اسلواکی شاهد افزایش مهاجرت های قانونی به سرزمینش بود ، اما هنوز هم شمار مهاجران نسبت به کشورهای دیگر منطقه بسیار پایین است و همین امر می تواند نکته ای بسیار مثبت برای ارزیابی این سرزمین به منظور مهاجرت باشد .

روش های مهاجرت به اسلواکی

پیروی از قوانین دقیق اتحادیه اروپا و پایبندی به مقررات آن موجب می شود که به منظور مهاجرت به اسلواکی ، اطلاعاتی کامل و جامع درباره شیوه های درست مهاجرتی از سوی موسسه مهاجرتی به اسلواکی به متقاضیان ارائه شود که در ادامه به اختصار به آن ها اشاره خواهیم کرد .

برای مهاجرت قانونی و رسمی به اسلواکی روش های گوناگون مهاجرتی وجود دارد که متقاضی با توجه به شرایط خود و با راهنمایی موسسه مهاجرتی به اسلواکی می تواند بهترین راه را برگزیند . این روش ها عبارتند از : اخذ ویزای توریستی ، کار ، تحصیلی یا ازدواج با تبعه ای از اسلواکی و سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اسلواکی .

ویزای توریستی اسلواکی از نوع ویزای توریستی شینگن و برای بازدید کوتاه مدت از این کشور می باشد . برای ویزاهای بلند مدت تر و برنامه ریزی برای اقامت در این کشور باید از یکی از راه های نامبرده با مشورت با موسسه مهاجرتی معتبر اقدام شود .

از آنجایی که همانند دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا ، یک کارفرما برای جذب نیروی مورد نیاز خود بایستی ابتدا به مدت سه ماه و سپس شش ماه آگهی کار خود را در کشورهای عضو اتحادیه ابلاغ کند و در نهایت اگر نیروی مناسبی پیدا نشد از میان متقاضیان غیر از اعضای اتحادیه ، جذب نیرو نماید ، این شیوه طولانی و خیلی مطمئن به نظر نمی رسد .

سرمایه گذاری در کشور اسلواکی

با توجه به شرایط مناسب سرمایه گذاری و ایجاد و راه اندازی کسب و کار در خاک اسلواکی ، این شیوه یکی از بهترین راه های کسب اقامت این کشور است با راهنمایی های موسسه مهاجرتی به اسلواکی امکان تحقق آن وجود دارد .

همچنین کشور اسلواکی دارای دانشگاه های معتبر در سطح جهانی با ارایه طیف متنوعی از رشته های تحصیلی است که متقاضی می تواند با گرفتن راهکار از موسسه معتبر مهاجرتی نخست به عنوان دانشجو به این کشور رفته و پس از فارغ التحصیلی به کار مشغول شده و پس از طی مدت زمان لازم ، اقامت یک کشور اروپایی را بدست آورد .

ویژگی های معتبر موسسه مهاجرتی به اسلواکی

متقاضیان مهاجرت به اروپا افرادی هستند که حاضر شده اند حاشیه امن زندگی خود در کشور مادری شان را ترک کنند و به امید ساختن زندگی بهتر به کشور جدید و حتی دنیایی جدید گام بگذارند . بدیهی است که پیمایش این مسیر با حضور راهنمایی دانا و قابل اعتماد به مراتب آسان تر ، سریع تر و مطمئن تر خواهد شد .

موسسه مهاجرتی معتبری که پیمان همکاری و همیاری با متقاضی می بندد باید پیش نیازهای اساسی و ضروری همچون داشتن مجوزها و گواهینامه های معتبر بین المللی را در کنار آگاهی جامع و به روز داشته باشد تا بتواند روند مهاجرتی موکل خود را به درستی و بدون هر گونه شبهه ای پیش ببرد .

موسسات معتبر در زمینه مهاجرت باید در زمینه حقوق بین الملل نیز تسلط و تجربه کافی برای پیشبرد پرونده مهاجرتی موکل خود داشته باشد .

نیروهای مشغول به کار در موسسه مهاجرتی به اسلواکی باید چنان بر دانش و آگاهی های لازم در مسیر مهاجرت مسلط باشند تا بتوانند با هر گونه چالش پیشِ رو مقابله نموده و سریعترین و بهترین تصمیم را در مراحل گوناگون اتخاذ نمایند . این افراد در کنار سواد حرفه ای ، باید آشنایی و تسلط کامل بر زبان های زنده دنیا به ویژه زبان کشورهای دارای بیشترین تقاضای مهاجرت را داشته باشند .

مهاجرت به اسلواکی با موسسه مهر آفرین رجبی

موسسه مهر آفرین رجبی با دارا بودن تمامی شرایط نامبرده و مشاوره های حقوقی موفق در بحث اعزام دانشجو و مهاجرت تحصیلی و کمک به نیروهای متخصص در بسیاری از کشورهای دنیا از جمله اسلواکی ، کلیه امور مهاجرتی و اقامتی حتی انتخاب بهترین دوره ها و کلاس های آموزشی در سراسر جهان را با بهترین نتیجه ممکن مشاوره می دهد . موسسه مهاجرتی به اسلواکی عنوان شناخته شده موسسه رجبی در دو مرکز شیراز و تهران است که به شما کمک میکند راه های درست مهاجرت را برگزینید و قانونی عمل کنید .

Rate this post
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *