موسسه مهاجرتی به ایرلند

موسسه مهاجرتی به ایرلند

جمهوری ایرلند در طی دهه گذشته محبوبیت خود را به عنوان یک مقصد مطلوب برای مهاجران به دلیل یک اقتصاد نسبتا پایدار و سهولت در روند مهاجرت ، به ویژه برای نیروی کار ماهر ، به دست آورده است . موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی در راستای مهاجرت به ایرلند خدمات جامع و حرفه ای به هموطنان عزیز ارائه می دهد . ما به شما عزیزان در درک گزینه های مهاجرت و ارائه کمک برای مرور قوانین مهاجرتی پیچیده ایرلند کمک می کنیم . کارکنان اختصاصی ما و وکلای مهاجر ، داوطلب مشاوره رایگان و با هزینه کم هستند و به نمایندگی از شما تمام امور لازم در امر ویزای ایرلند خصوصا ویزای تحصیلی ایرلند را حل و فصل می نمایند . در ادامه به بررسی ویژگی های موسسه مهاجرتی به ایرلند می پردازیم .

خدمات موسسه مهاجرتی به ایرلند

در موسسه مهاجرت به ایرلند مهر آفرین رجبی ما در قوانین و رویه های مهاجرت ایرلند تخصص داریم و به مشتریان در مورد قوانین مهاجرت ، اجازه اقامت ، درخواست ویزا ، اجازه کار و اشتغال در ایرلند اطلاعات کاملی ارائه می دهیم . هدف ما برای مشتریان چه به صورت شرکت حقوقی و چه به صورت شخصی این است که موفقیت شما را تضمین کنیم .

ساده کردن برنامه ها از سوی موسسه مهاجرتی به ایرلند . ما درک می کنیم که پروسه پیچیده و دشوار است و ما درخواست شما را برای ارسال به اداره خدمات حقوقی و مهاجرت ایرلند ، اداره کار و نوآوری ، وزارت امور خارجه و سفارت ساده و کامل می کنیم .

کمک برای اخذ ویزا . ما به شما در برنامه های کاربردی و اسناد و مدارک برای انواع ویزا و ثبت مهاجرت در ایرلند کمک خواهیم کرد . امروز با دفاتر موسسه حقوقی مهر آفرین رجبی تماس بگیرید یا به دفاتر ما مراجعه کنید تا برنامه خود را در اسرع وقت شروع کنید .

مهاجرت به ایرلند

جمهوری ایرلند در طی دهه گذشته محبوبیت خود را به عنوان یک مقصد مطلوب برای مهاجران به دلیل یک اقتصاد نسبتا پایدار و سهولت در روند مهاجرت به ویژه برای نیروی کار ماهر به دست آورده است . همانند سایر کشور ها نیاز به نیروی کار ماهر موجب شده است که روند مهاجرت آسان شود و ایرلند یکی از آنها باشد . البته برای افزایش شانس گرفتن ویزا به یک کشور خاص باید مهارت های خود را افزایش دهید .

مهاجرت به ایرلند

خوب است که بدانید جمهوری ایرلند یک کشور جدا از ایرلند شمالی است . ایرلند شمالی یک ایالت اصلی از انگلستان است و بنابراین شما باید شرایط مهاجرت انگلیس را برای ورود به کشور تطبیق دهید .

در تلاش برای آسان نمودن روند مهاجرت ایرلند از سیستم مبتنی بر امتیاز دهی برای ارزیابی واجد شرایط بودن مهاجران استفاده نمی کند .

ایرلند یک کشور زیبا با تپه های سبز و آب و هوای خوشایند است و افراد زیادی را از سراسر جهان جذب می کند . قوانین مهاجرت ایرلند با کشورهای دیگر متفاوت است . افرادی که مایل به مهاجرت ، زندگی ، کار و اقامت در ایرلند می باشند باید قوانین مهاجرت به ایرلند را بدانند تا در این مسیر موفق شوند . لذا موسسه مهاجرتی به ایرلند کلیه این اطلاعات را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد .

راه های مختلفی برای مهاجرت به ایرلند وجود دارد . قوانین مهاجرت برای کشورهای ایالات متحده و اتحادیه اروپا در مقایسه با کشورهای غیر اتحادیه اروپا متفاوت است . مهاجرت به منظور کار و پیوستن به خانواده دو شکل رایج برای مهاجرت به ایرلند است . الزامات این مسیرها برای اتباع خارجی و شهروندان اتحادیه اروپا متفاوت است . قبل از مهاجرت ایرلند توصیه می شود که شرایط ویزا برای کشور خود را بررسی کنید .

مزایای مهاجرت به ایرلند

ایرلند یک کشور با سنت و تاریخ کهنی است . این کشور برای آموزش عالی خود شهرت دارد . فرهنگ منحصر به فرد و جالب ایرلند دارای ویژگی های متعددی از ریشه های سلتیک باستان است .

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ایرلند برای دانشجویان خارجی به طور فزاینده ای محبوب شده است ، به خصوص برای دانشجویان کارشناسی ارشد . ایرلند با 9 دانشگاه ، 14 موسسه فناوری و تعدادی از موسسات آموزشی دیگر ، قدمت طولانی در زمینه یادگیری برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد .

زندگی در ایرلند به شما فرصتی برای کشف اروپا در تعطیلات آخر هفته و زمان تعطیلات می دهد . در عرض چند ساعت شما می توانید در یکی از کشورهای جذاب و گوناگون اروپایی تعطیلات خود را سپری کنید . به لطف Ryanair خط هوایی هواپیمایی ایرلند ، شما به راحتی می توانید با جت به بیش از 190 مقصد سفر کنید ، حتی اگر شما بودجه کمی داشته باشید .

ایرلندی ها تعادل زندگی و کار خوبی دارند و معمولا کار را در ساعت 9 صبح شروع می کنند و آن را تا ساعت 5 بعد از ظهر ادامه می دهند . از آنجا که تعادل کار در زندگی برای ایرلندی ها مهم است ، بسیاری از کارفرمایان سیاست هایی را برای ارائه کارهای انعطاف پذیر ارائه داده اند . ساعات کار روزانه به طور کلی بین 35 تا 40 ساعت در هفته است و تمام کارکنانی که حداقل 1365 ساعت در سال کار کرده اند ، حق حداقل 4 هفته تعلیق در سال دارند . این شامل تمام وقت ، نیمه وقت ، کارمندان موقت یا گاه به گاه است . همچنین در تقویم ایرلند هشت روز در سال تعطیل عمومی است .

اقامت دائم در ایرلند

به طور کلی ، می توانید پس از 5 سال اقامت قانونی در ایرلند ، اقامت دائم خود را درخواست کنید . این شامل صاحبان مجوز استخدام عمومی می شود . با این حال ، به عنوان یک مزیت خوب برای تکنسین ها ، صاحبان مجوز استخدام مهارت های حیاتی می توانند پس از 2 سال اقامت خود را درخواست کنند .

اقامت دائم در ایرلند

خوب است که بدانید مدت زمان صرف شده به صورت قانونی در ایرلند براساس تاریخ ویزا یا مجوزهای استخدامی نیست ، بلکه بر اساس زمانی است که شما در اداره مهاجرت ایرلند ثبت نام می کنید . این بدان معنی است که باید این کار را در اسرع وقت پس از ورود انجام دهید ، زیرا تاخیر در ثبت نام می تواند هنگام درخواست اقامت یا مجوزها و ویزا های دیگر باعث عواقب جدی شود . در دوبلین ، میتوانید در اداره ملی مهاجرت Garda ثبت نام کنید و در خارج از دوبلین میتوانید در دفاتر مرکزی ثبت نام کنید . هزینه ی 300 یورو برای هر گواهی ثبت نام صادر می شود .

در پایان اگر شما علاقه مند به زندگی یا کار در ایرلند هستید یا اگر قصد تحصیل در بهترین دانشگاه های ایرلند را دارید ، مشاوران موسسه مهاجرتی به ایرلند می توانند از شروع تا پایان در این روند به شما کمک کنند . اگر می خواهید بیشتر در مورد این فرایند بدانید ، با تیم مشاوران با تجربه موسسه مهر آفرین رجبی در ارتباط باشید .

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب
خانه