موسسه مهاجرتی

موسسه مهاجرتی به ایرلند

موسسه مهاجرتی به ایرلند

جمهوری ایرلند در طی دهه گذشته محبوبیت خود را به عنوان یک مقصد مطلوب برای مهاجران به دلیل یک اقتصاد نسبتا پایدار و سهولت در روند مهاجرت ، به ویژه برای نیروی کار ماهر ، به دست آورده است . موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی در راستای مهاجرت به ایرلند خدمات جامع و حرفه ای به هموطنان عزیز ارائه می دهد . ما به شما عزیزان در درک گزینه های مهاجرت و ارائه کمک برای مرور قوانین مهاجرتی پیچیده ایرلند کمک می کنیم . کارکنان اختصاصی ما و وکلای مهاجر ، داوطلب مشاوره رایگان و با هزینه کم هستند و به نمایندگی از شما تمام امور لازم در امر ویزای ایرلند خصوصا ویزای تحصیلی ایرلند را حل و فصل می نمایند . در ادامه به بررسی ویژگی های موسسه مهاجرتی به ایرلند می پردازیم .

خدمات موسسه مهاجرتی به ایرلند

در موسسه مهاجرت به ایرلند مهر آفرین رجبی ما در قوانین و رویه های مهاجرت ایرلند تخصص داریم و به مشتریان در مورد قوانین مهاجرت ، اجازه اقامت ، درخواست ویزا ، اجازه کار و اشتغال در ایرلند اطلاعات کاملی ارائه می دهیم . هدف ما برای مشتریان چه به صورت شرکت حقوقی و چه به صورت شخصی این است که موفقیت شما را تضمین کنیم .

ساده کردن برنامه ها از سوی موسسه مهاجرتی به ایرلند . ما درک می کنیم که پروسه پیچیده و دشوار است و ما درخواست شما را برای ارسال به اداره خدمات حقوقی و مهاجرت ایرلند ، اداره کار و نوآوری ، وزارت امور خارجه و سفارت ساده و کامل می کنیم .

کمک برای اخذ ویزا . ما به شما در برنامه های کاربردی و اسناد و مدارک برای انواع ویزا و ثبت مهاجرت در ایرلند کمک خواهیم کرد . امروز با دفاتر موسسه حقوقی مهر آفرین رجبی تماس بگیرید یا به دفاتر ما مراجعه کنید تا برنامه خود را در اسرع وقت شروع کنید .

مهاجرت به ایرلند

جمهوری ایرلند در طی دهه گذشته محبوبیت خود را به عنوان یک مقصد مطلوب برای مهاجران به دلیل یک اقتصاد نسبتا پایدار و سهولت در روند مهاجرت به ویژه برای نیروی کار ماهر به دست آورده است . همانند سایر کشور ها نیاز به نیروی کار ماهر موجب شده است که روند مهاجرت آسان شود و ایرلند یکی از آنها باشد . البته برای افزایش شانس گرفتن ویزا به یک کشور خاص باید مهارت های خود را افزایش دهید .

مهاجرت به ایرلند

خوب است که بدانید جمهوری ایرلند یک کشور جدا از ایرلند شمالی است . ایرلند شمالی یک ایالت اصلی از انگلستان است و بنابراین شما باید شرایط مهاجرت انگلیس را برای ورود به کشور تطبیق دهید .

در تلاش برای آسان نمودن روند مهاجرت ایرلند از سیستم مبتنی بر امتیاز دهی برای ارزیابی واجد شرایط بودن مهاجران استفاده نمی کند .

ایرلند یک کشور زیبا با تپه های سبز و آب و هوای خوشایند است و افراد زیادی را از سراسر جهان جذب می کند . قوانین مهاجرت ایرلند با کشورهای دیگر متفاوت است . افرادی که مایل به مهاجرت ، زندگی ، کار و اقامت در ایرلند می باشند باید قوانین مهاجرت به ایرلند را بدانند تا در این مسیر موفق شوند . لذا موسسه مهاجرتی به ایرلند کلیه این اطلاعات را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد .

راه های مختلفی برای مهاجرت به ایرلند وجود دارد . قوانین مهاجرت برای کشورهای ایالات متحده و اتحادیه اروپا در مقایسه با کشورهای غیر اتحادیه اروپا متفاوت است . مهاجرت به منظور کار و پیوستن به خانواده دو شکل رایج برای مهاجرت به ایرلند است . الزامات این مسیرها برای اتباع خارجی و شهروندان اتحادیه اروپا متفاوت است . قبل از مهاجرت ایرلند توصیه می شود که شرایط ویزا برای کشور خود را بررسی کنید .

مزایای مهاجرت به ایرلند

ایرلند یک کشور با سنت و تاریخ کهنی است . این کشور برای آموزش عالی خود شهرت دارد . فرهنگ منحصر به فرد و جالب ایرلند دارای ویژگی های متعددی از ریشه های سلتیک باستان است .

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ایرلند برای دانشجویان خارجی به طور فزاینده ای محبوب شده است ، به خصوص برای دانشجویان کارشناسی ارشد . ایرلند با 9 دانشگاه ، 14 موسسه فناوری و تعدادی از موسسات آموزشی دیگر ، قدمت طولانی در زمینه یادگیری برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد .

زندگی در ایرلند به شما فرصتی برای کشف اروپا در تعطیلات آخر هفته و زمان تعطیلات می دهد . در عرض چند ساعت شما می توانید در یکی از کشورهای جذاب و گوناگون اروپایی تعطیلات خود را سپری کنید . به لطف Ryanair خط هوایی هواپیمایی ایرلند ، شما به راحتی می توانید با جت به بیش از 190 مقصد سفر کنید ، حتی اگر شما بودجه کمی داشته باشید .

ایرلندی ها تعادل زندگی و کار خوبی دارند و معمولا کار را در ساعت 9 صبح شروع می کنند و آن را تا ساعت 5 بعد از ظهر ادامه می دهند . از آنجا که تعادل کار در زندگی برای ایرلندی ها مهم است ، بسیاری از کارفرمایان سیاست هایی را برای ارائه کارهای انعطاف پذیر ارائه داده اند . ساعات کار روزانه به طور کلی بین 35 تا 40 ساعت در هفته است و تمام کارکنانی که حداقل 1365 ساعت در سال کار کرده اند ، حق حداقل 4 هفته تعلیق در سال دارند . این شامل تمام وقت ، نیمه وقت ، کارمندان موقت یا گاه به گاه است . همچنین در تقویم ایرلند هشت روز در سال تعطیل عمومی است .

اقامت دائم در ایرلند

به طور کلی ، می توانید پس از 5 سال اقامت قانونی در ایرلند ، اقامت دائم خود را درخواست کنید . این شامل صاحبان مجوز استخدام عمومی می شود . با این حال ، به عنوان یک مزیت خوب برای تکنسین ها ، صاحبان مجوز استخدام مهارت های حیاتی می توانند پس از 2 سال اقامت خود را درخواست کنند .

اقامت دائم در ایرلند

خوب است که بدانید مدت زمان صرف شده به صورت قانونی در ایرلند براساس تاریخ ویزا یا مجوزهای استخدامی نیست ، بلکه بر اساس زمانی است که شما در اداره مهاجرت ایرلند ثبت نام می کنید . این بدان معنی است که باید این کار را در اسرع وقت پس از ورود انجام دهید ، زیرا تاخیر در ثبت نام می تواند هنگام درخواست اقامت یا مجوزها و ویزا های دیگر باعث عواقب جدی شود . در دوبلین ، میتوانید در اداره ملی مهاجرت Garda ثبت نام کنید و در خارج از دوبلین میتوانید در دفاتر مرکزی ثبت نام کنید . هزینه ی 300 یورو برای هر گواهی ثبت نام صادر می شود .

در پایان اگر شما علاقه مند به زندگی یا کار در ایرلند هستید یا اگر قصد تحصیل در بهترین دانشگاه های ایرلند را دارید ، مشاوران موسسه مهاجرتی به ایرلند می توانند از شروع تا پایان در این روند به شما کمک کنند . اگر می خواهید بیشتر در مورد این فرایند بدانید ، با تیم مشاوران با تجربه موسسه مهر آفرین رجبی در ارتباط باشید .

4.4/5 - (7 امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.