موسسه مهاجرتی

موسسه مهاجرتی به بلژیک

موسسه مهاجرتی به بلژیک

موسسه مهاجرتی به بلژیک یک شرکت پویا است که خدمات مهم مهاجرت به بلژیک را ارائه می دهد . موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی در حال حاضر یکی از معتبر ترین شرکت های مشاوره خدمات مهاجرت در شهر های شیراز و تهران است . ما بر اعتبار بالا ، نتایج مثبت و دانش گسترده برنامه های مهاجرت در بسیاری از کشورهای جهان تمرکز داریم . هدف ما رهبری در صنعت با ارائه بهترین اطلاعات ، توصیه ها و کمک های مربوط به مهاجرت به مشتریانمان است . ما بی وقفه برای ایجاد استراتژی های برتر برای اطمینان از مزایای رقابتی پایدار برای رشد مداوم و سودآوری خود تلاش می کنیم . ما از حقوقدانان متخصص مهاجرت و کارکنانی که در این زمینه بسیار متخصص هستند و دارای صداقت ، کار گروهی موثر ، رشد و کمال هستند ، برخورداریم .

ویژگی های موسسه مهاجرتی به بلژیک

موسسه مهاجرتی به بلژیک مهر آفرین رجبی یک موسسه حقوقی است که خدمات مهاجرتی ویژه به سراسر جهان را ارائه می دهد . موسسه مهاجرتی مهر آفرین رجبی خدمات مشاوره ای ویزای کار و اجازه کار در خارج از کشور را در بسیاری از کشورها در سراسر جهان ارائه می دهد . کارشناسان ما پیچیدگی های مختلف سیستم های مهاجرت در سراسر جهان را درک می کنند و به مهاجران و شرکت های تجاری از شرکت های بزرگ چند ملیتی تا شرکت های کوچک و متوسط در تاسیس شرکت کمک می کنند .

اگر شما در حال برنامه ریزی برای استفاده از خدمات یک موسسه مهاجرتی به بلژیک هستید ، با توجه به هدف خود همچون تحصیل ، زندگی ، کار یا سرمایه گذاری به نوع خاصی از ویزا نیاز دارید . این مقاله که جنبه راهنمایی دارد به شما کمک خواهد کرد که با انواع ویزای بلژیک و یا مجوز هایی که نیاز دارید را بسته به ملیت و وضعیت خود آشنا شوید . اطلاعاتی که در اینجا ارائه شده است فقط برای راهنمایی است و شما باید از سفارت بلژیک یا کنسولگری بلژیک در کشور خود برای شرایط ویژه خود به دنبال مشاوره خاصی باشید .

شرایط اخذ ویزای بلژیک

شهروندان اتحادیه اروپا ، منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس می توانند به صورت آزادانه به بلژیک براساس شناسه ملی یا گذرنامه خود سفر کنند . اتحادیه اروپا ، EEA و کشورهای سوئیس نیازی به ویزا برای سفر به بلژیک و اجازه کار برای فعالیت های اقتصادی ندارند .
با این حال ، در شرایط خاص ، شهروندان اتحادیه اروپا / EEA / سوئیس در هنگام ورود به بلژیک باید در شهرداری منطقه خود ( maison communale / gemeentehuis ) ثبت نام کنند .

در مقابل شهروندان کشور های جهان سوم ( یعنی شهروندان غیر اتحادیه اروپا / EEA / سوئیس ) نیاز به ویزا برای ورود به بلژیک و اجازه کار برای مشارکت در فعالیت های اقتصادی دارند .

ویزای بلند مدت نوع D بلژیک

اگر می خواهید برای مدت بیش از سه ماه ( 90 روز ) به بلژیک بروید ، باید برای مدت اقامت ویزا ( D ) و اجازه اقامت بر اساس هدف اقامت خود درخواست دهید . این نوع ویزا برای هدف تحصیل ، کار و پیوستن به اعضای خانواده در نظر گرفته شده است . اگر شما خارج از بلژیک هستید ، باید در سفارت بلژیک در کشور خود درخواست ویزا دهید . ممکن است لازم باشد شخصا به سفارت مراجعه کنید .

اگر قبلا در بلژیک بوده اید – شاید به این خاطر که شما نیازی به ویزای ورودی کمتر از سه ماه نداشته اید یا شما کارت اقامت دیگری برای هدف دیگری دارید – باید در دفاتر محلی شهرداری / شورای شهر بلژیک (maison communale / gemeentehuis) در خواست دهید .

برای این منظور بایستی یک فرم درخواست برای ویزای طولانی مدت در بلژیک را تکمیل کنید و همچنین اصل و کپی اسناد دیگری را تهیه کنید که ممکن است شامل موارد زیر باشد :

  • مدرک معتبر گذرنامه / مسافرتی
  • مجوز کار ، مدرک ثبت نام در موسسه آموزشی ، ازدواج / مشارکت مدنی و گواهی تولد ( در صورت امکان )
  • اثبات اینکه شما می توانید در طول اقامت هزینه های زندگی را تامین کنید
  • اثبات محل اقامت
  • یک گواهی پزشکی برای اثبات اینکه شما هیچ بیماری ای ندارید که می تواند سلامت عمومی را تهدید کند
  • گواهی عدم سو پیشینه

ویزا به صورت برچسب در گذرنامه / شناسه مسافرتی شما زده می شود . برای اطلاع از سایر مدارک مورد نیاز ویزا می توانید با موسسه مهاجرتی به بلژیک مشورت نمایید .

اقامت دائم و تابعیت بلژیک

هنگامی که شما در بلژیک برای مدت پنج سال بدون وقفه اقامت دارید و قصد دارید برای مدت طولانی تری نیز در بلژیک بمانید ، می توانید برای اقامت دائم در بلژیک واجد شرایط باشید . بعضی از ساکنان نیز می توانند برای ملیت بلژیک درخواست کنند اگر شرایط خاصی را انجام دهند . در هر دو مورد به شما این امکان داده می شود که در بلژیک بطور نامحدود اقامت داشته باشید ، کار کنید و یا تحت شرایط مشابه با شهروندان بلژیکی زندگی کنید .

موسسه مهاجرتی به بلژیک به شما می گوید که اگر شما بلوکارت را از یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا داشته باشید و برای یک دوره مشخص در سایر نقاط اروپا زندگی کرده باشید ، برای شما یک امتیاز به حساب می آید و از پنج سال کم خواهد شد .

شرایط کار در بلژیک

شهروندان اتحادیه اروپا / EEA و شهروندان سوئیس می توانند بدون اجازه کار در بلژیک کار کنند . با این حال ، شهروندان کشور های جهان سوم به طور معمول نیاز به اجازه کار برای مشارکت در فعالیت های اقتصادی دارند .

سه نوع مجوز کار A ، B و C در بلژیک وجود دارد :

  • اجازه کار نوع A اجازه می دهد تا به طور نامحدود برای هر کارفرما در بلژیک کار کنید .
  • اجازه کار نوع B اجازه می دهد تا شما برای یک کارفرمای خاص برای یک سال ( قابل تمدید ) کار کنید .
  • اجازه کار نوع C به کسانی اجازه کار می دهد که به طور موقت در بلژیک اقامت دارند – مانند دانشجویان – این دسته حق کار برای هر یک از کارفرمایان تا یک سال ( همچنین قابل تمدید ) را دارند .

از شما خواسته می شود که اسناد و مدارک خاصی را قانونی کنید ( تأیید کنید ) . این کار باید در کشوری که مدارک صادر شده است ( به عنوان مثال کشور محل تولد ) و یا در سفارت یا کنسولگری بلژیک در کشور خودتان انجام شود . مدارک باید به زبان های خارجی فرانسه ، هلندی یا آلمانی توسط یک مترجم رسمی ترجمه شود .

اقدامات لازم پس از ورود به بلژیک

هر کسی که قصد دارد بیش از سه ماه در بلژیک اقامت داشته باشد ، پس از ورود به این کشور ، باید در مدت هشت روز کاری به اداره شهرداری مراجعه کند و اقدام به ثبت نام نماید و کارت اقامت خود را دریافت کند .

شما باید گذرنامه ، مجوز کار ( در صورت لزوم ) و عکس پاسپورتی را ارائه دهید . اگر شما برای مدت زمان مشخصی اقامت داشته باشید یا یک کارت اقامت B ، مجوز تحصیل در بلژیک به صورت نامحدود به شما داده خواهد شد . علاوه بر ثبت نام ، شما همچنین نیاز به ایجاد جنبه های لازم برای زندگی در بلژیک مانند حساب بانکی ، بیمه درمانی و غیره خواهید داشت .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مهاجرت به بلژیک یا تحصیل و اعزام دانشجو به بلژیک قبل از هرگونه اقداماتی با موسسه مهاجرتی به بلژیک مشورت نمایید . مشاورین موسسه مهر آفرین رجبی می توانند در تمام این مراحل کنار شما بوده و این پروسه را برای شما عزیزان آسان نمایند .

Rate this post
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *