موسسه مهاجرتی

موسسه مهاجرتی به دانمارک

موسسه مهاجرتی به دانمارک

از آن جا که دانمارک یکی از مهاجر پذیرترین کشورهای جهان به شمار می آید و در سال 2017 دانمارک از میان 80 کشور به عنوان دهمین کشور برتر جهان برای مهاجرت معرفی شده است . افزایش تقاضا برای مهاجرت به این کشور سبب سخت گیری شده و اقدام به مهاجرت قانونی در این کشور نیازمند راهنمایی و مشاوره افرادی آگاه و با تجربه است . برای سهولت اخذ ویزا و مهاجرت به دانمارک ، آگاهی از شرایط و الزامات اخذ ویزای مورد نظر مشاوره با موسسه مهاجرتی به دانمارک بهترین راه حل است . موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی به عنوان یکی از مجرب ترین موسسه های مهاجرتی ، با برخورداری از مشاورین مجرب شما را در انتخاب مناسب ترین روش های قانونی مهاجرت یاری می نماید .

بررسی موسسه مهاجرتی به دانمارک

دانمارک کشوری واقع در شمال اروپا با جمعیت حدود 5/5 میلیون نفر است . دانمارک جنوبی ترین کشور اسکاندیناوی است و تنها مرز این کشور با آلمان است . دانمارک به وسیله پلی دریایی به نام پل اورسوند به سوئد متصل می شود . پایتخت این کشور کپنهاگ و بزرگترین شهر آن کپنهاگن نام دارد ، از دیگر شهر های مهم این کشور می توان به اوهوس ، آلبورگ ، اسبرگ و اودنسه اشاره کرد .

زبان دانمارکی ، زبان رسمی این کشور و واحد پول این کشور کرون دانمارک دارد . اکثر مردم این کشور مسیحی لوتری هستند . دانمارک سرزمینی کم ارتفاع بوده و از جلگه ای سرسبز و بسیار حاصلخیز و مراتع فراوان تشکیل شده است، این کشور دارای آب و هوای معتدل است و کشوری مرطوب و پرباران محسوب می شود .

در طول سی سال گذشته مهاجرت تحصیلی به دانمارک افزایش یافته است و سالانه هزاران نفر از سراسر جهان به ویژه از کشورهایی نظیر نروژ ، رومانی ، سوریه ، لهستان ، سوئد و ترکیه به این کشور مهاجرت می کنند . بیش از 8 درصد جمعیت دانمارک را مهاجرین تشکیل می دهند . بیشترین میزان مهاجرت دانمارک به مهاجرت کاری به این کشور اختصاص می یابد .

البته روش های قانونی دیگری برای مهاجرت به دانمارک وجود دارد که مشاورین موسسه مهر آفرین رجبی به عنوان یک موسسه مهاجرتی به دانمارک آماده هرگونه مشاوره و راهنمایی در تمامی زمینه های مهاجرت به این کشور و دیگر کشورهای جهان می باشند .

روش های قانونی مهاجرت به دانمارک

مهاجرت قانونی به دانمارک شامل مهاجرت از طریق تحصیل ، کار ، سرمایه گذاری و ثبت شرکت ، ازدواج ، تولد فرزند و پیوستن به اعضای خانواده است که هر یک الزامات شرایط خاص خود را داراست ، که البته موسسات مهاجرتی برای سهولت و تسریع امور مهاجرت به یاری علاقمندان مهاجرت آمده و با تکیه بر دانش و آگاهی خود پله های مهاجرت را یکی پس از دیگری طی می کنند .

یکی از وظایف موسسه مهاجرتی به دانمارک معرفی بهترین و مناسب ترین روش مهاجرت بر اساس توانایی ها و شرایط فرد متقاضی مهاجرت به این کشور است . از میان روش های قانونی مهاجرت که در بالا ذکر شد پر استقبال ترین و مطمئن ترین روش ها ، اخذ ویزای تحصیلی ، ویزای کار دانمارک و یا ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در دانمارک است .

موسسه مهاجرتی به دانمارک و مهاجرت از طریق تحصیل و کار

در این روش از مهاجرت که یکی از مطمئن ترین روش های مهاجرت است اخذ پذیرش از دانشگاه های دانمارک ، اولین قدم و مهمترین قدم محسوب می شود ، که مشاورین موسسه مهاجرتی با تکیه بر تجربیات و دانش خود می توانند در جهت تدارک مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش از یکی از موسسات آموزش عالی دانمارک در رشته مورد نظر به یاری متقاضیان آمده و آن ها را با الزامات و شرایط تحصیل در این کشور آشنا سازند و حتی برای اخذ پذیرش از یکی از دانشگاه های این کشور در رشته مورد نظر شما را یاری نمایند . البته اخذ ویزای تحصیلی دانمارک نیز دارای الزامات خاصی است که با مشاوره موسسات مهاجرتی می توانید از مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی این کشور آگاهی یابید .

این روش از مهاجرت پر استقبال ترین روش مهاجرت به دانمارک محسوب می شود که سالانه تعدادی زیادی از افراد از سراسر جهان برای یافتن شغلی مناسب به این کشور مهاجرت می کنند . از لازمه این نوع مهاجرت پیشنهاد کاری از سوی کارفرما از دانمارک است که مشاورین موسسه مهاجرتی به دانمارک با تکیه بر دانش و توانایی خود شما را در چگونگی یافتن شغلی مناسب در این کشور راهنمایی می کنند . دقت شود که موسسه مهر آفرین رجبی ، موسسه ای کاریابی نیست و فقط مشاوره های حقوقی لازم را به شما ارائه می دهد .

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به دانمارک

بنا بر تجربیات مشاورین موسسه مهاجرتی یکی از پرسود ترین روش های مهاجرت به دانمارک سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور است . برای سرمایه گذاری در این کشور اخذ ویزای سرمایه گذاری و گواهی تمکن مالی و همچنین آگاهی از بخش های عالی برای سرمایه گذاری در این کشور ضروری است که به همین منظور مشاوره با مشاورین موسسه مهاجرتی به دانمارک نقش بسزایی در سهولت روند سرمایه گذاری و ثبت شرکت در دانمارک ایفا می کند . این مشاورین با توجه به تجربیات خود ، فرد متقاضی این نوع مهاجرت را در تمامی مراحل اخذ ویزا و ثبت شرکت در این کشور یاری می نمایند .

ویژگی موسسه مهاجرتی معتبر به دانمارک

امروزه با افزایش تقاضا برای مهاجرت ، افراد متقاضی در جست وجوی مطمئن ترین روش برای مهاجرت به کشور مقصد خود هستند . مطمئن ترین روش مشاوره با یکی از موسسات مهاجرتی معتبر است ، البته لازم است که فرد قبل از هر گونه اقدامی از اعتبار و صحت کار این موسسات اطمینان حاصل نماید .

موسسات مهاجرتی معتبر باید دارای مجوز رسمی موسسات حقوقی باشند ، همچنین مشاورین این موسسات به مسائل حقوقی و حقوق بین الملل اشراف کامل داشته و به چندین زبان اصلی دنیا مانند زبان انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، ترکی ، عربی و غیره مسلط باشند .

البته تجربه نقش بسزایی در عملکرد صحیح این موسسات دارد که موسسه مهر آفرین رجبی دارای تمام ویژگی های فوق الذکر می باشد و می تواند به عنوان یک موسسه مهاجرتی به دانمارک شما را تا رسیدن به هدف یاری کند . 

در مقاله فوق تلاش گردید جزئیات لازم جهت آشنایی با موسسه مهاجرتی به دانمارک و نقش آن ها در سهولت روند مهاجرت بیان شود . مشاورین ارشد موسسه مهر آفرین رجبی با برخورداری از دانش عالی در زمینه های حقوق بین الملل آماده هرگونه مشاوره در تمامی مراحل مهاجرت می باشند . مشاورین شرکت در دفاتر تهران و شیراز آماده راهنمایی شما در خصوص شرایط پذیرش دانشگاه های دانمارک هستند . تا بهترین راه را انتخاب کنید .

Rate this post
بازگشت به لیست

2 دیدگاه در “موسسه مهاجرتی به دانمارک

 1. پریا گفت:

  من پرستارم و ۸ سال سابقه کار دارم و ۲۹ سالمه و درحال گذراندن ایلسم شرایط کار پرستاری چیه

  1. Hamid گفت:

   با سلام

   کشور دانمارک به شما اجازه میدهد که دوره ی زبان دانمارکی را به مدت ۳ الی ۵ سال در این کشور گذرانده و بعد از تطبیق و ارزشیابی مدارک خود ، میتوانید وارد سیستم کاری این کشور شوید.

   با تشکر از سوال شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *