موسسه مهاجرتی

موسسه مهاجرتی به فنلاند

موسسه مهاجرتی به فنلاند

تصمیم به انجام مهاجرت و اقدام برای جامه‌ی عمل پوشاندن به آن ، هر چه با آگاهی و هوشیاری بیشتری برای راهی که در آن گام گذاشته‌اید باشد ، آینده‌ی مطمئن‌تری را برای خود و عزیزانتان رقم خواهد زد . بدون شک در هر مرحله‌ای از مسیر رسیدن به مقصد مهاجرتی امکان بروز چالش‌ها و مسایلی وجود دارد که با داشتن راهنما و پشتیبانی دانا و با تجربه به‌سادگی برطرف خواهند شد . یکی از این مقاصد مهاجرتی که همواره محبوب بسیاری از متقاضیان مهاجرت است ، مهاجرت به فنلاند می‌باشد . مهاجرت به هر یک از کشورهای اروپایی عضو پیمان شینگن ازجمله فنلاند ، دارای شرایط و ضوابط ویژه‌ی خود است که یک موسسه مهاجرتی به فنلاند همچون موسسه‌ حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی اطلاعات لازم در این زمینه را داراست .

از آن‌جایی که کشور فنلاند با قوانین بسیار دقیق و منضبط اداره می‌شود و فنلاندی‌ها نیز بسیار پایبند به قانون و نظم هستند ، مقررات مربوط به مهاجرت به این کشور در کنار معاهدات بین‌المللی آن با حضور در پیمان شینگن و اتحادیه‌ی اروپا ، نیز بایستی با دقت و تمرکز بالایی رعایت شود تا به نتیجه‌ی دلخواه و مطلوب منجر شود . در این میان انتخاب بهترین راه مهاجرتی متناسب با شرایط متقاضی از اهمیت بالایی برخوردار است .

ویژگی‌های موسسه مهاجرتی به فنلاند

اشخاصی که زندگی خود را با انتخاب مسیر مهاجرت برنامه‌ریزی می‌کنند ، تصمیم بسیار مهمی را برای اعتماد و سپردن مراحل مهاجرتی خود به وکلای موسسه‌های مهاجرتی می‌گیرند و موسسات نیز در ازای این اعتماد ، باید تمامی مراحل را بی‌شبهه ، دقیق و با درایت به انجام رسانند . یکی از پیش‌نیازهای ضروری یک موسسه مهاجرتی به فنلاند داشتن مجوزها و گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی است تا بتواند در هر مرحله‌ای از مهاجرت پرونده‌ی متقاضی خود را به‌درستی در راستای قوانین بین‌المللی پیش ببرد .

برای مثال ، از آن‌جایی که بسیاری از متقاضیان مهاجرت برای یافتن کار در کشور مقصد اقدام می‌نمایند ، یک موسسه‌ی مهاجرتی معتبر باید مجوز قانونی و رسمی را از وزارت کار ، تعاون و رفاه اجتماعی دریافت کرده باشد و در زمینه‌ی تسلط بر حقوق بین‌الملل بتواند تمامی شبهات و مسایل متقاضیان را پاسخگو باشد .

کادر تشکیل‌دهنده‌ی یک موسسه مهاجرتی به فنلاند با داشتن اعتبار بین‌المللی باید از متخصصان و مشاوران حرفه‌ای تشکیل شده باشد تا بتوانند بر تمامی مسائل قانونی تسلط داشته و در صورت بروز هر گونه مساله یا چالش ، چه در سفارت‌خانه‌ها و چه در مکاتبات ، بهترین و سریعترین تصمیم و راه‌حل را ارائه نمایند . یکی از ویژگی‌های مهم مجموعه‌ی این افراد در کنار سواد حرفه‌ای ، آگاهی کامل و تسلط بر زبان‌های زنده‌ی دنیا به‌ویژه مقاصد پرطرفدار و پرتقاضا است .

روش های مهاجرت به فنلاند

روش های مهاجرت به فنلاند

به دلیل محبوبیت بالای متقاضیان برای مهاجرت به فنلاند و اقامت در این کشور امن و مرفه ، نخستین گام مهم برای طی کردن مسیر مهاجرت ، آگاهی جامع و کامل از قوانین و شرایط ارائه‌ی شده در یک موسسه مهاجرتی به فنلاند است . چندین روش گوناگون قانونی و رسمی برای مهاجرت به فنلاند وجود دارد که مهمترین آن‌ها عبارتند از :

1. توریستی
2. کار
3. تحصیلی
4. سرمایه‌گذاری

از آن‌جایی که دولت فنلاند در مورد پناهندگان نسبت به دیگر کشورهای اروپایی سختگیری بیشتری دارد و امکان دریافت اجازه‌ی اقامت بجز راه‌هایی قانونی و رسمی که پیشتر به آن‌ها اشاره شد تقریباّ غیرممکن است ، پس انتخاب یک راهنمای مطمئن همچون یک موسسه‌ مهاجرتی به اروپا که سابقه و توانایی بالایی برای تشخیص و هدایت بهترین شیوه‌های مهاجرتی با توجه به پیش‌زمینه‌های متقاضی داشته باشد ضروری است .

نکته‌ی مهم دیگر در این مسیر مهاجرتی ، عضویت کشور فنلاند در پیمان شینگن است که اعضای متعهد خود را ملزم به رعایت تمامی قوانین از جمله ارائه‌ی بی‌نقص و با دقت مدارک معتبر برای دریافت ویزای شینگن می‌کند . در این میان نقش حیاتی موسسه‌ مهاجرتی به فنلاند آشکار می‌شود که بتواند این ویزا را در بهترین و سریعترین حالت ممکن برای متقاضی کسب نماید . تسلط و احاطه‌ی کامل بر قوانین بین‌المللی مهاجرت و کارآیی بی‌نقص یک موسسه‌‌ مهاجرتی به فنلاند می‌تواند این روند را تسهیل نماید .

نگاهی به کشور فنلاند

کشور فنلاند یکی از کشورهای اتحادیه‌ی اروپاست که همواره به دلیل رفاه بالای ساکنان و شرایط زندگی مناسب علیرغم شرایط آب و هوایی خاصی که دارد ، مقصدی پرطرفدار برای مهاجران از سراسر دنیا میباشد . کشور فنلاند که در زبان فنلاندی‌ها «سوئومی» (Suomi) نامیده می‌شود با حدود پنج و نیم میلیون نفر جمعیت در مساحتی بالغ بر 338127 کیلومتر مربع در شمال اروپا و در میان کشورهای روسیه ، نروژ و سوئد قرار گرفته است .

نگاهی به کشور فنلاند

پایتخت فنلاند شهر هلسینکی و زبان رسمی ساکنان این کشور فنلاندی و سوئدی است . در جمهوری دموکراتیک فنلاند با وجود اکثریت داشتن مسیحیان ، قانون آزادی مذهب وجود دارد و هرشخصی با هر مذهب و آیین ، آزادانه اجازه‌ی داشتن مذهب و انجام مراسم دینی خود را دارد .

فنلاند به کشور دریاچه و جنگل مشهور است زیرا بیشترین بخش خاک این سرزمین را آن دو پوشانده‌اند و در کل مقدار زمین‌های حاصلخیز برای کشاورزی بسیار کم است . زمستان‌های طولانی و تاریک و تابستان کوتاه اما پرآفتاب از ویژگی‌های اصلی آب و هوایی فنلاند می‌باشد .

موسسه‌ مهر آفرین رجبی با داشتن دانش ، تجربه‌ و سابقه‌ی درخشان در زمینه‌های مشاوره ، نیروهای متخصص به بسیاری از کشورهای دنیا و تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند ، در تمامی امور مهاجرتی و گرفتن اقامت از طریق سرمایه‌گذاری ، خرید ملک ، ثبت شرکت و حتی مشاوره و انتخاب بهترین کلاس‌های آموزشی خارج از کشور فعال و پرتوان عمل می‌کند . نکته‌ی جالب توجه این‌که شماری از کادر تشکیل دهنده‌ی این موسسه مهاجرتی به فنلاند ، فارغ‌التحصیلانی از کشورهای دیگر و با تجربه‌ی سکونت در نقاط گوناگون دنیا هستند .

Rate this post
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *