تحصیل رشته پرستاری در فنلاند

تحصیل رشته پرستاری در فنلاند برای دانشجویان بین المللی در این مقاله توضیح داده شده است و مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) ارائه کنندگان این مقاله پرمحتوا ، قادر به ارائه هر گونه خدمات حقوقی مهاجرتی برای تحصیل در دانشگاه های خارجی از جمله تحصیل رشته پرستاری در کشور فنلاند هستند.

سیستم آموزش پرستاران حرفه ای در فنلاند کمی با سایر کشورهای اروپایی متفاوت است؛ اولاً، تنها مؤسسات آموزش عالی خاصی حق ارائه مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته پرستاری را دارند که این موسسات را دانشگاه های علمی کاربردی می نامند.

ثانیا مدت زمانی که برای گذراندن دوره پایه (لیسانس) پرستاری نیاز است کمی متفاوت است ، در مقایسه با برنامه های لیسانس پرستاری نروژ (به مدت 3 سال) ، برنامه های تحصیل رشته پرستاری در فنلاند در همان سطح 3.5 سال طول می کشد.

از نظر الزامات تحصیل این رشته در فنلاند ، همه چیز به سطح برنامه ای بستگی دارد که یک دانشجوی بین المللی مایل به درخواست آن است؛ برای برنامه های لیسانس ، گواهی محضری و ترجمه شده به انگلیسی یا فنلاندی آموزش متوسطه کافی است ، برای برنامه های کارشناسی ارشد ، معمولاً تجربه و تحصیلات پایه لیسانس پرستاری مورد نیاز است.

بنابراین ابتدا این مقاله را با دقت مطالعه و سپس اهداف مهاجرتی خود را با مشاوران ما در میان بگذارید ، ضمناً پیشتر در همین سایت مقاله تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند هم به شما عزیزان تقدیم شده که می تواند راهنمای خوبی برای رشته های پیراپزشکی نیز باشد.

فهرست مطالب
تحصیل رشته پرستاری در فنلاند

ویدیو و پادکست زیر به صورت خلاصه اطلاعات کاملی از شرایط و روند اخذ پذیرش تحصیل رشته پرستاری در فنلاند را برای شما بیان می کند که می توانید به منظور صرفه جویی در زمانتان، از آن استفاده کنید و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر ، پس از مطالعه ادامه مقاله، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

پادکست تحصیل رشته پرستاری در فنلاند

پریمدیکال پرستاری در فنلاند

دانشجویان متقاضی تحصیل رشته پرستاری در فنلاند ، با دارا بودن مدرک دیپلم 12ساله مورد تایید سیستم آموزش عالی فنلاند ، نیازی به گذراندن دوره های پریمدیکال یا پیش پرستاری در فنلاند ندارند.

دانشگاه های پرستاری فنلاند ، بنابر صلاحدید مقامات پذیرش خود ، هر کدام الزامات خاصی برای پذیرش دانشجویان بین المللی دارند و اغلب آزمون ورودی برگزار می کنند اما طبق جستجوی ما در هیچ دانشگاهی گذراندن دوره های پریمدیکال پرستاری در فنلاند ، در الزامات ورود به رشته قید نشده است.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

با ما در ارتباط باشید و تازه ترین اطلاعات مهاجرتی را از کارشناسان ما در شرکت رجبی کسب کنید! 

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

بهترین دانشگاه های پرستاری فنلاند

در فنلاند ، دوره های لیسانس پرستاری توسط دانشگاه علوم کاربردی متروپولیا ، دانشگاه علوم کاربردی آرکادا ، دانشگاه علوم کاربردی لاپلند و دانشگاه علوم کاربردی Centria که جزو بهترین دانشگاه های پرستاری فنلاند ارائه می شود.

متقاضیانی که به دنبال مدرک کارشناسی ارشد در رشته پرستاری هستند باید به برنامه ارائه شده توسط دانشگاه علوم کاربردی آرکادا توجه کنند ، در زیر اطلاعات بیشتر از بهترین دانشگاه های پرستاری در فنلاند ارائه شده است.

تحصیل رشته پرستاری در دانشگاه علمی کاربردی متروپولیا

دانشگاه علوم کاربردی متروپولیا بزرگترین دانشگاه علوم کاربردی فنلاند است که در منطقه شهری هلسینکی واقع شده است ، این دانشگاه دارای چهار رشته تحصیلی است : فرهنگ ، تجارت ، مراقبت های بهداشتی و خدمات اجتماعی و فناوری که تدریس به زبان انگلیسی نیز ارائه می شود.

تحصیل رشته پرستاری در دانشگاه علمی کاربردی متروپولیا در مقطع لیسانس ایجاد شده مطابق با استانداردهای اتحادیه اروپا به مدت 20 سال وجود داشته است ، در طی دو دهه ، هزاران دانشجو با موفقیت به پرستاران یا کارکنان حرفه ای در این زمینه تبدیل شده اند ، در حال حاضر ، آن ها به تمرین در فنلاند و سایر کشورهای جهان ادامه می دهند.

از نامداران و هیئت مدیره ی این دانشگاه می توان رئیس هانری کویتونن ، الینا لهتو-هاگروت ، مارتی لیپونن ، کالوی اکمن ، هری رینتا آهو ، تولا ساکسهولم ، لیزا پوهیولینن ، Kirsti Hämäläinen و والتری مارکولا را نام برد.

تحصیل رشته پرستاری در دانشگاه علمی کاربردی متروپولیا

شما می توانید از طریق برنامه های مشترک یا برنامه های جداگانه برای تحصیلات منتهی به مدرک تحصیلات عالی درخواست دهید ، اگر واجد شرایط درخواست هستید ، می توانید همزمان برای یک یا چند رشته درخواست دهید ، البته باید در آزمون ورودی نیز پذیرفته شوید.

تحصیل پرستاری در دانشگاه علوم کاربردی آرکادا

دانشگاه علوم کاربردی آرکادا یک دانشگاه علوم کاربردی سوئدی زبان (یک پلی تکنیک) در هلسینکی ، فنلاند است که مالکیت و نگهداری آن توسط بنیاد آرکادا است.

دانشگاه آرکادا طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در تجزیه و تحلیل ، ارتباطات ، رفاه ، فناوری مواد و مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد ، دوره تحصیل پرستاری در دانشگاه علوم کاربردی آرکادابه مدت 3ونیم سال به دانشجویان دانش و مهارت های لازم برای کمک به بیماران در گروه های سنی مختلف را می آموزد.

دوره های پیشرفته در دانشکده پرستاری دانشگاه آرکادا در فنلاند بینش عمیق تری نسبت به جنبه های مراقبت بالینی و رهبری ارائه می دهد.

از اساتید این دانشگاه می توان میا اینگمن ، وانتا ندیرانگو گریس ، اسپو سااری اریکا ، وانتا شرستا میتیلا را نام برد.

دانشجویان برای اخذ پذیرش تحصیل پرستاری در دانشگاه علوم کاربردی آرکادا باید دارای مدرک دیپلم دوازده ساله و شرایط عمومی پذیرش باشند و روند پذیرش در سال 2022 از طریق آزمون بین المللی UAS که یک آزمون مشترک ورودی دانشگاه های علمی کاربردی است ، انجام می شود ، داوطلبانی که در آزمون ورودی کتبی موفق شوند به مرحله بعدی که مصاحبه می باشد دعوت خواهند شد.

تحصیل پرستاری در دانشگاه علوم کاربردی لاپلند

دانشگاه علوم کاربردی لاپلند یک دانشگاه علوم کاربردی فنلاند است که در کیمی ، تورنیو و رووانیمی واقع شده است ، در 1 ژانویه 2014 به عنوان ادغام بین دانشگاه علوم کاربردی رووانیمی و دانشگاه علوم کاربردی Kemi-Tornio تأسیس شد ، ادغام تمام ویژگی‌های سازمان‌های قبلی را به همراه داشت و اکنون چهار تا از برنامه های بین المللی این دانشگاه به زبان انگلیسی ارائه می شود.

ادغام چندین دانشگاه فنلاند نقطه شروع تاریخ دانشگاه لاپلند است ، این ادغام منجر به ایجاد سه پردیس مستقر در شهرهای مختلف فنلاند و طیف وسیع تری از برنامه های آموزشی شد.

دوره لیسانس تحصیل پرستاری در دانشگاه علوم کاربردی لاپلند یک دوره 3.5 ساله و تمام وقت است ، ساختار فرایند آموزش در این دانشگاه به گونه ای است که به دانشجویان اجازه می دهد دانش نظری را به دست آورند و آن را به تجربه عملی متصل کنند.

برخی از فارغ التحصیلان این دانشگاه شامل هاوتالا سووی رووانیمی ، کویویستو تولی رووانیمی ، سالبرگ ایزابلا هلسینکی ، آسکا تینا سالا ، هیکیلا ویلجامی اولو ، کیسکی جانی هیوینکا ، مولاری جار-پتری ساووکوسکی و یللهتو جوسی روانیمی می شود.

دانشجویان باید برای اخذ پذیرش تحصیل پرستاری در دانشگاه علوم کاربردی لاپلند باید در آزمون ورودی این دانشگاه پذیرفته شوند و با دارای بودن شرایط عمومی پذیرش می توانند پذیرش خود را در این دانشگاه تا قبل از مصاحبه تضمین کنند.

هزینه تحصیل پرستاری در فنلاند

مقدار پولی که دانشجویان خارجی برای تحصیل رشته پرستاری در فنلاند نیاز دارند شامل هزینه های تحصیلی و زندگی می شود.

هزینه تحصیل پرستاری در فنلاند عمدتاً شامل شهریه می شود ، برخی از دانشگاه ها شهریه نسبتاً پایینی دارند در حالی که برخی دیگر شهریه بالایی دارند.

هزینه برنامه های پرستاری از 5000 تا 11000 یورو در هر سال تحصیلی متغیر است؛ شهریه پرستاری دانشگاه متروپولیا 11000 یورو در هر سال است و کارشناسی پرستاری در این دانشگاه سه سال و نیم طول می کشد.

در دانشگاه علوم کاربردی لاپلند ، هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی خارج از اتحادیه اروپا و کشورهای منطقه اقتصادی اروپا 8000 یورو در سال تحصیلی است و دانشجو حق دریافت یک بورسیه تحصیلی در هر سال تحصیلی را دارد.

سایت این دانشگاه ها همچنین حاوی اطلاعاتی در مورد بورسیه ها ، تخفیف برای درخواست اولیه و گروه هایی از دانشجویانی است که می توانند به صورت رایگان در رشته پرستاری تحصیل کنند.

هزینه تحصیل پرستاری در فنلاند

اگر تصمیم به مهاجرت تحصیلی دارید و اطلاعات بیشتری درمورد کشور فنلاند احتیاج دارید، ما مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کنیم:

بورسیه تحصیلی پرستاری در دانشگاه لاپلند

بورسیه تحصیلی پرستاری در دانشگاه لاپلند در سال اول بر اساس تایید سریع محل تحصیل: اگر دانشجوی پذیرفته شده ظرف 10 روز پس از انتشار اطلاعات پذیرش ، محل تحصیل را تایید کند ، برای حضور در جلسه ثبت نام کند و 50 درصد شهریه (4000 یورو) را پرداخت کند، قبل از شروع تحصیل به دانشجو 50 درصد بورسیه (4000 یورو) تعلق می گیرد.

بورسیه تحصیلی دانشجویان سال 2-4 بر اساس تسلط به زبان فنلاندی: به افرادی که به سطح 2 گواهینامه ملی مهارت زبان رسیده اند ، بورسیه تحصیلی 25٪ از هزینه تحصیل اعطا می شود.

برای کسانی که در سطح 3 هستند ، 50٪ از شهریه پرداخت می شود ، شما همچنین می توانید آزمون مهارت را زودتر انجام دهید ، یعنی آزمون هایی که در سال قبل برگزار شده اند ، برای مثال در نظر گرفته می شوند.

بورسیه تحصیل رشته پرستاری در فنلاند بر اساس پیشرفت تحصیلی: اگر دانشجویی 60 واحد ECTS یا بیشتر را در طول یک سال تحصیلی بگذراند ، بورسیه تحصیلی 25 درصدی شهریه به آنها تعلق می گیرد ، شما می توانید تا سه بار این بورسیه تحصیلی را دریافت کنید.

چارت درسی پرستاری در دانشگاه های فنلاند

چارت درسی پرستاری در دانشگاه های فنلاند شامل رویکرد ارتقای سلامت نوردیک ، مراقبت های بالینی (شامل بیهوشی و مراقبت های ویژه) ، مراقبت های پیشرفته (شامل مراقبت های پلی بالینی، مراقبت های پیشرفته) ، مراقبت های پلی بالینی ، طراحی رهبری و خدمات ، مطالعات پزشکی ، پرستاری فنلاندی برای افراد بومی سوئدی و فنلاندی زبان ، دانش اولیه واکسیناسیون ، محاسبه دارو ، مبانی مراقبت ، تست بلوغ بهداشت و درمان ، توسعه شخصی و حرفه ای ، تخصص آموزش عملی و مبانی مراقبت شامل تمرین بالینی می شود.

در ادامه دوره هایی مانند مراقبت از زنان و کودکان ، مراقبت در منزل و مراقبت سرپایی ، توسعه اجتماعی اخلاقی و پایدار ، یادگیری و تدریس خصوصی در مراقبت های بهداشتی و پرستاری ، مبانی بین رشته ای مراقبت از دیدگاه پزشکی داخلی ، مراقبت های بالینی بحران ، اعتیاد و مراقبت های اضطراری ، متدولوژی کاربردی ، عملکرد بالینی مراقبت های روانپزشکی ، اخلاق مراقبتی را باید پشت سر بگذرانند.

رشته داروسازی هم مانند رشته پرستاری در فنلاند ، دارای امکانات بی نظیر و چارت کامل و به روز است ، برای دریافت اطلاعات بیشتر ، مقاله تحصیل رشته داروسازی در فنلاند را بخوانید.

آزمون های ورودی پرستاری فنلاند

آزمون های ورودی پرستاری فنلاند

آزمون های ورودی پرستاری فنلاند ، از دو بخش تشکیل شده اند که بخش یک خود از سه بخش a و b و c تشکیل شده است.

بخش a ، امتحان تئوری بر اساس مطالب ارائه شده در ابتدای امتحان است.

بخش b ، آزمون کتبی زبان انگلیسی است و حداقل سطح پذیرفته شده برای این بخش ، طبق چارچوب مرجع مشترک اروپایی برای زبان ها B2است.

و بخش c ، آزمون کتبی زبان فنلاندی است و حداقل سطح پذیرفته شده برای این آزمون طبق چارچوب مرجع مشترک اروپایی برای زبان ها سطح B1است.

بخش دوم این آزمون ، شفاهی است و از دو بخش a و b تشکیل شده است که بخش a مهارت شفاهی زبان انگلیسی و بخش b مهارت شفاهی زبان فنلاندی را مورد آزمایش قرار می دهد.

ویدیو روبرو نمونه ویزای های کشورهای مختلف است که توسط کارشناسان شرکت رجبی برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی اخذ شده است. ما تجربه سالیانی که در این مسیر کار کرده ایم را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید با کمترین دغدغه در راستای رسیدن به آرزوهایتان قدم بردارید.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات دقیق، می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و جدیدترین اطلاعات مهاجرتی را از ایشان دریافت نمایید.

زبان تحصیل پرستاری در فنلاند

فنلاند کشوری عالی برای تکمیل دوره لیسانس پرستاری است زیرا برنامه های موجود به زبان انگلیسی نیز وجود دارند ، برخی از نمونه ها برنامه های ارائه شده توسط دانشگاه متروپولیا ، دانشگاه سنتریا و دانشگاه آرکادا به زبان انگلیسی هستند.

دوره های بالاتر تحصیل رشته پرستاری در فنلاند ممکن است به زبان انگلیسی و همچنین به زبان های فنلاندی و سوئدی تدریس شود؛ به عنوان مثال ، برنامه کارشناسی ارشد ارائه شده توسط دانشگاه آرکادا فقط به زبان سوئدی تدریس می شود.

زبان تحصیل پرستاری در فنلاند در دانشگاه متروپولیا ، شما به زبان انگلیسی در یک گروه دانشجویی چندفرهنگی تحصیل خواهید کرد ، متروپولیا بیش از 20 سال تجربه در زمینه آموزش پرستاران به زبان انگلیسی دارد.

از متقاضیانی که به زبان مادری انگلیسی صحبت نمی کنند ، ممکن است از آنها خواسته شود که مدرکی مبنی بر تسلط بر زبان انگلیسی برای تحصیل در رشته پرستاری در فنلاند ارسال کنند.

علاوه بر این ، دانشجویانی که زبان تحصیل پرستاری در فنلاند را انگلیسی انتخاب کره اند نیز تشویق به یادگیری فنلاندی می شوند ، تسلط به زبان فنلاندی برای کسانی که می خواهند در فنلاند کار بالینی انجام دهند ضروری است.

مزایا و معایب تحصیل رشته پرستاری در فنلاند

فنلاند با کمبود شدید پرستار مواجه است و برای پوشش این کمبود دانشجو و پرستار خارجی جذب می کند اما مقامات فنلاندی خودشان معتقد هستند که این کار باعث ایجاد خلا در سایر بخش ها می شود ، در زیر مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی بررسی مزایا و معایب تحصیل رشته پرستاری در فنلاند را بیان کرده اند.

مزایا :

  • دانشگاه های پزشکی و پرستاری فنلاند ، سیستم آموزشی فوق العاده برای دانشجویان ارائه می کنند.
  • شرایط زندگی و رفاه اجتماعی در فنلاند بسیار بالا است.
  • تحصیل پرستاری در دانشگاه های فنلاند ، فرصت های شغلی عالی را هم در فنلاند و هم در خارج از کشور باز می کند.
  • سیستم مراقبت های بهداشتی فنلاند برای مراقبت های بهداشتی پیشگیرانه و خدمات بهداشتی به روز و گسترده ساخته شده است.
  • 1190 پرستار غیرفنلاندی تبار در فنلاند شاغل هستند ، آمار نشان می دهد که تنوع در فنلاند به ویژه در زمینه پرستاری در حال افزایش است.

معایب :

  • به گفته اتحادیه پرستاران عملی فنلاند ، افراد کمتری به دلیل شرایط کاری این صنعت و نرخ نسبتاً پایین دستمزد ، این حرفه را انتخاب می کنند.
  • در فنلاند شغل پرستاری در واقع ترکیبی از محافظ ، نظافتچی ، کارگر آشپزخانه و کارگر لباسشویی است و این ممکن است به خصوص برای پرستاران جوان تر تعجب آور باشد.
  • تعداد زیادی از پرستاران سابق فنلاند به دلیل سختی کار این حرفه را ترک کرده‌اند تا در جای دیگری شغلی را دنبال کنند.

اگر به جز تحصیل به دنبال روش های دیگر مهاجرت به این کشور هستید ، می توانید مقاله مهاجرت به فنلاند را بخوانید ، مهاجرت از طریق کار ، سرمایه گذاری ، ازدواج و دیگر راه های قانونی مهاجرت را برای شما شرح داده ایم.

پیشنهاد میکنیم تا شرایط تحصیل پرستاری در دیگر کشورهای هم رده یا بالاتر از فنلاند را نیز بررسی و مقایسه کنید

بازار کار و درآمد پرستاران در فنلاند

افرادی که معتقدند پرستاری شغل آینده آنهاست ، برای شروع پرستاری کار پرستاری در فنلاند چندین گزینه دارند؛

راه اول مستلزم کارآموزی یا تکمیل دوره های صلاحیت مبتنی بر شایستگی است ، پس از اتمام چنین دوره ای ، فارغ التحصیل وضعیت یک پرستار عملی را دارد.

راه دوم شامل گذراندن دوره لیسانس در رشته پرستاری است ، در این صورت فارغ التحصیل وضعیت پرستار ثبت شده را دارد.

پرستاران ثبت نام شده دارای سطح بالاتری از صلاحیت هستند ، آنها مهارت های بیشتری دارند و نسبت به پرستاران عملی می توانند طیف وسیع تری از وظایف را انجام دهند.

با توجه به شرایط خوب بازار کار و درآمد پرستاران در فنلاند فردی که تحصیل رشته پرستاری در فنلاند را تمام کرده و کار می کند معمولاً حدود 4530 یورو در ماه درآمد دارد؛ دستمزدها از 2910 یورو (کمترین میانگین) تا 8720 یورو (بالاترین میانگین) متغیر است.

بازار کار و درآمد پرستاران در فنلاند

مجوز کار پرستاری در فنلاند

در فنلاند برای کار پرستاری باید مجوز داشته باشید بنابراین ، هنگامی که قصد دارید به عنوان یک پرستار در فنلاند کار کنید ، ابتدا باید با سازمان ملی نظارت بر رفاه و سلامت (Valvira) تماس بگیرید تا برای مجوز کار پرستاری در فنلاند درخواست دهید.

سازمان ملی نظارت بر رفاه و سلامت (Valvira) پس از درخواست، حق فعالیت به عنوان یک حرفه ای مجاز یا مجاز را اعطا می کند و اجازه استفاده از عنوان شغلی متخصص مراقبت های بهداشتی را می دهد.

Valvira تمام افرادی را که دارای حقوق حرفه‌ای هستند در Terhikki ثبت می‌کند و همچنین اطلاعات مربوط به تمام پرستاران ثبت‌شده را حفظ می‌کند ، شخصی که بدون مجوز در فنلاند به عنوان یک متخصص مراقبت های بهداشتی فعالیت می کند ممکن است به جریمه نقدی یا حبس محکوم شود؛ اگر می خواهید مشاغل پر درآمد فنلاند و قوانین حاکم بر کار در این کشور از قبیل ساعات کاری ، انواع مرخصی ها ، بیمه ، بازنشستگی و سایر موارد را بدانید ، مقاله کار در فنلاند را حتما مطالعه کنید.

کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این شرایط تحصیل رشته پرستاری در فنلاند را بررسی کردند ، بخش دیدگاه در پایان هر مقاله در اختیار شماست تا سوالات خود را درج کرده و پاسخ مشاوران ما را دریافت کنید.

سوالات پر تکرار تحصیل رشته پرستاری در فنلاند

دانشجویان متقاضی تحصیل رشته پرستاری در فنلاند ، با دارا بودن مدرک دیپلم 12ساله مورد تایید سیستم آموزش عالی فنلاند ، نیازی به گذراندن دوره های پریمدیکال یا پیش پرستاری در فنلاند ندارند.

دانشگاه علوم کاربردی متروپولیا بزرگترین دانشگاه علوم کاربردی فنلاند برای تحصیل پرستای است که در منطقه شهری هلسینکی واقع شده است.

هزینه برنامه های پرستاری از 5000 تا 11000 یورو در هر سال تحصیلی متغیر است؛ مقلا شهریه پرستاری دانشگاه متروپولیا 11000 یورو در هر سال است.

فنلاند کشوری عالی برای تکمیل دوره لیسانس پرستاری است زیرا برنامه های موجود به زبان انگلیسی نیز وجود دارند ، برخی از نمونه ها برنامه های ارائه شده توسط دانشگاه متروپولیا ، دانشگاه سنتریا و دانشگاه آرکادا به زبان انگلیسی هستند.

فردی که تحصیل رشته پرستاری در فنلاند را تمام کرده و کار می کند معمولاً حدود 4530 یورو در ماه درآمد دارد؛ دستمزدها از 2910 یورو (کمترین میانگین) تا 8720 یورو (بالاترین میانگین) متغیر است.

مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی ، تا کنون از طریق ارائه خدمات تخصصی برای متقاضیان تحصیل رشته پرستاری در فنلاند و حسن نیت خود توانسته اند رضایت و همدلی موکلان خود را کسب کنند ، اگر شما هم از علاقه مندان تحصیل رشته پرستاری در خارج از کشور هستید ، از طریق تماس با مشاوران ما در دفاتر مرکزی و غرب تهران و یا دفتر شیراز قطعا به اهداف مهاجرتی خود نزدیک و نزدیک تر خواهید شد ، برای شروع تحقیق در خصوص مهاجرت تحصیلی به فنلاند ، مطالعه مقاله تحصیل در فنلاند می تواند به شما کمک کند.

در این قسمت دیدگاه مشتریان ما با پرونده های موفق ویزا شده را مشاهده می کنید

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3.8/5 - (10 امتیاز)
منو
خانه