تحصیل در کشورهای آسیایی به زبان انگلیسی

تحصیل در کشورهای آسیایی به زبان انگلیسی

اگر شما به دنبال یک محل تحصیلی هستید که هیجان انگیز و چالش برانگیز است ، یکی از دانشگاه های موجود در قاره آسیا انتخاب فوق العاده ای برای تحصیل در خارج از کشور خواهد بود . همانطور که احتمالا همه می دانید ، کشورهای آسیایی دارای تنوع فرهنگی بالایی هستند و زمانی که شما در جامعه شرق سپری کنید ، زندگی شما را برای همیشه تغییر خواهد داد . بسیاری از دانشجویان دریافته اند که انتخاب تحصیل در خارج از کشور در قاره آسیا راهی عالی برای شروع کار خود است ، زیرا بسیاری از شرکت های بین قاره ای در قاره آسیا کاملا فعال هستند . آیا شما هم می خواهید در آسیا تحصیل کنید ؟ چنانچه علاقه مند به تحصیل در کشورهای آسیایی به زبان انگلیسی هستید ، مشاورین موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی می توانند راهنمای شما باشند .

شرایط تحصیل در کشورهای آسیایی به زبان انگلیسی

آسیا بزرگترین و پرجمعیت ترین قاره جهان است . کشورهای آن همواره در حال تغییر و توسعه هستند ، در حالی که تاریخ آن غنی از فرهنگ های مختلف است .

آسیا دارای چشم انداز و نشانه های باور نکردنی است ، و در کنار این ، بسیاری از کشورهای آن نیز نام خود را در پلتفرم اقتصادی جهانی می گذرانند . آسیا قاره ای با هویت های فرهنگی قوی است و تنوعی که در این قاره وجود دارد ، خود بزرگترین قرعه کشی برای دانشجویان پرماجرایی است که به دنبال ادامه تحصیل در خارج از کشور هستند .

زبان های آسیایی بی شماری در حال گویش در آسیا هستند و اغلب یادگیری آنها دشوار است . خوشبختانه تعداد زیادی از دانشگاه ها برنامه تحصیل در کشورهای آسیایی به زبان انگلیسی را در برنامه کاری خود قرار داده اند ، که با ارائه گواهینامه های TOEFL و IELTS اثبات شود . 

زبان انگلیسی به طور کلی به عنوان زبان بین المللی برای تحصیل و کسب و کار شناخته شده است ، به طوری که بسیاری از مردم در آسیا با زبان های مادری مختلف ، به ویژه در شهرهای بزرگ به زبان انگلیسی صحبت می کنند . ادامه ما تلاش کرده ایم تا برخی از کشورهای آسیایی که تحصیل به زبان انگلیسی در آنها بیشتر رواج دارد را خدمت شما معرفی نماییم .

تحصیل در چین به زبان انگلیسی

بخشی از تحول باورنکردنی چین ، کشف تفاوت بین زیبایی سنتی روستا و هیجان کلان شهر است . آموزش و پرورش در چین طی ده سال گذشته در حال پیشرفت بوده است .

سرمایه گذاری های قابل توجهی در نظام آموزش عالی چین صورت گرفته است و با توجه به اهمیت آموزش در کشور ، این کشور به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از مهمترین اهداف تحصیل در خارج از کشور است .

چین اخیرا کشور اصلی مبادلات دانشجویان بین المللی بوده است ، اما در حال حاضر دانشجویان خارجی از بیش از 180 کشور به چین می روند تا تمامی مسائلی که این نیروگاه اقتصادی ارائه می دهد را یاد بگیرند .

زبان اصلی چین ماندارین است ، همچنین امکان تحصیل در چین به زبان انگلیسی در بسیاری از دانشگاه ها وجود دارد . ممکن است در مدتی که درس می خوانید ، مجبور شوید مقداری هم به زبان ماندارین صحبت کنید ، البته مطمئنا ارزشش را دارد !

تحصیل در هنگ کنگ به زبان انگلیسی

هنگ کنگ یک دروازه جهانی به سمت چین است . هنگ کنگ بسیار متنوع و مدرن است و با پیشرفتهای تکنولوژیکی در حال گسترش است . ساکنان هنگ کنگ چند زبانه هستند و هر دو زبان چینی ( کانتونی ) و انگلیسی را صحبت می کنند که دو زبان رسمی هستند .

انتخاب هنگ کنگ برای متقاضیان تحصیل در کشورهای آسیایی به زبان انگلیسی ، انتخاب بسیار ایده آلیست زیرا دانشگاه های هنگ کنگ از دانشجویان بین المللی بسیار استقبال می کنند .

حضور هنگ کنگ در رتبه بندی دانشگاه های جهان در حال افزایش است و گستره وسیعی از گزینه های تحصیل در هنگ کنگ به زبان انگلیسی ، باعث می شود هنگ کنگ یک انتخاب عالی برای تحصیل در خارج از کشور باشد .

تحصیل در اندونزی به زبان انگلیسی

اندونزی کشوری زیبا ، متنوع و بی نهایت جذاب است و بیش از 17،000 جزیره را شامل می شود . زبان اندونزیایی برای یادگیری آسان است و بسیاری از آنها به تحصیل در زبان بهائی اندونزیایی میپردازند ، اما شما همچنین می توانید یک مدرک لیسانس یا مدرک کارشناسی ارشد را در یکی از موسسات عالی دانشگاه اندونزی به زبان انگلیسی مطالعه کنید . هزینه زندگی در اندونزی نسبتا کم است ، ، بنابراین یک روش عالی برای یادگیری یک زبان جدید و تجربه یک فرهنگ جدید با تجربه است .

تحصیل در مالزی

چنانچه برای تحصیل در کشورهای آسیایی به زبان انگلیسی ، به دنبال یک محل مطالعه واقعا بین المللی هستید ، ما کشور مالزی را به شما پیشنهاد می دهیم .

مالزی برخی از بهترین دانشگاه های آسیا و شیوه زندگی دانشجویی عالی را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد . این کشور به سختی کار کرده و به سرعت در حال تبدیل شدن به یک مقصد عالی برای تحصیل در خارج از کشور است .

بسیاری از دانشگاه های برتر کشور در اطراف کوالالامپور ( پایتخت مالزی ) قرار دارند . سیستم آموزشی در مالزی دائما در حال توسعه و بهبود است و بسیاری از دوره ها دارای گزینه درجه 2 + 1 می باشند که به دانشجویان امکان می دهد تا بخشی از مدارک خود را با یک دانشگاه شریک در کشور دیگری مطالعه کنند .

تحصیل در سنگاپور

این کشور در واقع یک جزیره کوچک اما متفاوت و محبوب ترین مقصد تحصیل در خارج از کشور است . می شود ، شما می توانید در یک کشور با میراث چند فرهنگی که شامل تاریخ چینی ، مالایی ، هند و اوراسیا ، زبان انگلیسی یاد بگیرید و از شیوه زندگی هیجان انگیز در این شهر جهانی لذت ببرید . سنگاپور همچنان در حال رشد است و در تحقیقات و نوآوری به عنوان یک رهبر جهانی شناخته می شود .

سنگاپور یک کشور امن و مدرن است و اغلب به عنوان یکی از بهترین کشورها برای زندگی در نظر گرفته شده است . سنگاپور یک اقتصاد تجاری دوستانه و باز دارد .

دانشگاه های آن، که سالانه بیش از 70000 دانشجوی بین المللی را جذب می کنند ، روش آموزش شرق و غرب را ادغام کرده اند . به دلایل ذکر شده ، تحصیل در سنگاپور از اولین گزینه های انتخابی دانشجویان جویای یک کشور مناسب برای تحصیل در کشورهای آسیایی به زبان انگلیسی است .

تحصیل در کره جنوبی

اقتصاد کره جنوبی طی دهه های اخیر رشد چشمگیری داشته است و سیستم های آموزشی ، گردشگری و حمل و نقل همه تغییر کرده اند . این مکان نسبتا گران اما برای تحصیل در آسیا بسیار جالب است .

کره جنوبی از چین و ژاپن نفوذ می کند . فرهنگ آن اهمیت زیادی برای آموزش و پرورش قائل است و برخی از دانشگاه های عالی و بسیار معتبر را در خود جای داده است .

سئول یک جامعه دانشجویی فوق العاده را برای جویندگان تحصیل در کشورهای آسیایی به زبان انگلیسی ارائه می دهد . با این حال بهتر است در ذهن داشته باشید که شعار اینجا ” سخت کار کردن ، سختی بازی کردن ” است ، بنابراین شما ممکن است زمان زیادی را برای استراحت پیدا نکنید ! این کشور برای کسانی که سبک زندگی شلوغ را دوست دارند عالیست !

تحصیل در هند به زبان انگلیسی

هند یک کشور زیبا با طیف گسترده ای از دوره های شناخته شده در دانشگاه ها است . هند دومین سیستم آموزشی عالی در جهان را داراست ، همچنین شما با تحصیل در هند بخشی از فرهنگ متنوع و غنی را پیدا خواهید کرد که زندگی شما را برای همیشه تغییر خواهد داد . دانشگاه های هند با آغوشی باز از دانشجویان بین المللی استقبال می کنند .

شما آموزش عالی و رشد حرفه ای تضمین شده ای را در هند مشاهده خواهید کرد ، به همین دلیل است که بسیاری از دانش آموزان هر سال به هند جذب می شوند . یکی دیگر از مزایای این است که هر دانشگاه گزینه آموزش انگلیسی را ارائه می دهد .

هند با پیشرفت های تکنولوژیکی در سراسر کشور ، دانشگاه های خود را در صف مقدم جهان آموزش و پرورش قرار داده اند . هزینه های زندگی در این کشور در حد متوسط ​​هستند .

تحصیل در ترکیه به انگلیسی

ترکیه در حال حاضر به عنوان یک مقصد توریستی تاسیس شده است ، اما اخیرا دانشجویان بیشتر و بیشتری برای مطالعه در این کشور به عنوان مقصد برگزیده در بین مقاصد تحصیل در کشورهای آسیایی به زبان انگلیسی ، آمده اند ! ترکیه به خاطر فرهنگ متنوع و تاریخ غنی آن شناخته شده است ،

مردمش دوستانه و مهمان نواز هستند و شامل تلفیقی از فرهنگ های اروپا ، آفریقا و آسیا است . دانشگاه های ترکیه آموزش عالی را با استانداردهای آمریکایی ارائه می دهند و بسیاری از دوره های خود را به زبان انگلیسی تدریس می شوند . انتخاب بورسیه تحصیلی ترکیه برای برخورداری از هزینه های تحصیلات پایین و یا تحصیلات رایگان ، انتخاب بسیار خوب و ایده آل برای شما خواهد بود .

تحصیل در تایوان به زبان انگلیسی

تایوان جامعه آزاد و سرگرم کننده را ارائه می دهد . مردم آن تفکر خوبی دارند و آینده نگرانه ای دارند ، با این حال ارزش ها و آرمان های سنتی آسیا را حفظ می کنند . برای تحصیل در تایوان چندین مزیت وجود دارد : زندگی دانشگاهی بسیار متنوع و پر جنب و جوش است ، که این امر منعکس کننده حضور تعداد زیادی دانشجوی بین المللی است . دولت تایوان همچنان به دنبال افزایش تعداد دوره های آموزش و تدریس به زبان انگلیسی برای جذب دانشجویان بیشتر از خارج از کشور است .

فرهنگ چینی در شیوه زندگی تایوان تاثیرگذار است ، اما آنها همچنین از فرهنگ های دیگر مانند ژاپن ، جامعه غربی و بومی ها تأثیر می پذیرند که باعث می شود مکان متنوعی برای یادگیری باشد . 

این روزها دانشجویانی که بخشی از مدارک خود را در آسیا تکمیل می کنند در حال افزایش است . در حال حاضر ، دومین و سومین اقتصادهای بزرگ در آسیا هستند . بسیاری از دانشجویان بدون اغراق ، زمان تحصیل خود را در آسیا به عنوان بهترین تجربه زندگی خود توصیف کرده اند .

بنابراین علاقه مندی بسیاری افراد به تحصیل در کشورهای آسیایی به زبان انگلیسی کاملا بجاست . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره حق تحصیل در آسیا ، میتوانید تحصیل در ژاپن ، تحصیل در بهترین دانشگاه های چین و غیره را انتخاب نمایید . اگر نمیتوانید کشور مورد نظرتان را پیدا کنید ، سعی کنید با دفاتر ما در شهرهای شیراز و تهران تماس بگیرید ، ما دائما در حال افزودن راهنماهای مطالعه بیشتر برای تحصیل در انواع کشورها به زبان انگلیسی ، در سایت رسمی موسسه مهر آفرین رجبی هستیم و برای کمک شما تلاش می کنیم .

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب
خانه