دانشگاه شفیلد انگلستان

مشاور مهاجرت تحصیلی
مشاور مهاجرت تحصیلی
دانشگاه شفیلد انگلستان
فهرست مطلب

مشاور مهاجرتی

دانشگاه شفیلد انگلستان و مدارک ارائه شده آن در سراسر جهان مورد احترام است ، رشته های متنوع در تمامی زمینه های تحصیل در این دانشگاه ارائه می شوند ، انگلستان از دیرباز یکی از بهترین مکان ها برای تحصیل دانشجویان بین المللی بوده است ، این کشور دارای دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی متعددی است که اغلب آن ها در بین برترین دانشگاه های جهان قرار دارند ، در این مقاله از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) با یکی از این موسسات آموزش عالی یعنی دانشگاه شفیلد انگلستان آشنا خواهیم شد.

همچنین شما می توانید با توجه به رشته مورد علاقه و یا کشور مد نظرتان ، مقصد نهایی مهاجرت تحصیلی خود را انتخاب کنید ، مقاله تحصیل در خارج از کشور در این راه به شما کمک خواهد خواهد کرد.

دانشگاه شفیلد محل تحقیقات پیشرو در جهان ، آموزش عالی و جامعه بین المللی پر جنب و جوش است ، محققان دانشگاه شفیلد مشتاقانه به مقابله با چالش های بزرگ جهانی معاصر می پردازند ، تحقیقات محققان این دانشگاه بر سیاست ملی و بین المللی تأثیر می گذارد و زندگی را تغییر می دهد.

همچنین به آموزش جهانی در طیف وسیعی از رشته ها ، از جمله هنر و علوم انسانی ، مهندسی ، پزشکی ، دندانپزشکی و بهداشت ، علوم ، علوم اجتماعی و تجارت کمک می کند ، در حال حاضر بیش از ۳۰۰۰۰ دانشجو در این دانشگاه در حال تحصیل هستند.

دانشگاه شفیلد یک موسسه معروف جهانی است که در شمال انگلستان واقع شده است و یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در شفیلد ، یورکشایر جنوبی ، انگلستان است ؛ سابقه آن به تأسیس دانشکده پزشکی شفیلد در ۱۸۲۸ ، کالج فرث در ۱۸۷۹ و مدرسه فنی شفیلد در ۱۸۸۴ باز می گردد ؛ کالج دانشگاه شفیلد بعدا با ادغام سه موسسه در ۱۸۹۷ تشکیل شد و در سال ۱۹۰۵ توسط پادشاه ادوارد هفتم به عنوان منشور سلطنتی به عنوان دانشگاه شفیلد اعطا شد.

این دانشگاه یکی از دانشگاه های اصلی آجر قرمز (red brick universities) و یکی از اعضای بنیانگذار گروه معتبر راسل است ، همچنین بخشی از شبکه جهانی دانشگاه ها ، گروه N8 از هشت دانشگاه پرتحرک در شمال انگلستان و کنسرسیوم دانشگاه وایت رز است ، دانشگاه شفیلد در پانزده سال گذشته در بین ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان توسط QS رتبه بندی شده است و در سال ۲۰۱۹ ، دانشگاه رتبه ۲۲ را در اروپا برای تعالی تدریس کسب کرد.

۸ برنده نوبل وابسته به دانشگاه شفیلد هستند ، اساتید این دانشگاه در توسعه پنی سیلین ، کشف چرخه اسید سیتریک ، بررسی واکنش های شیمیایی با سرعت بالا ، کشف اینترون در DNA یوکاریوتی ، کشف فولرن و توسعه ماشین های مولکولی نقش دارند و فارغ التحصیلان آن شامل چندین سران کشور ها ، قضات دادگاه ، برندگان جایزه بوکر ، فضانوردان و مدال آوران طلای المپیک هستند.

دانشگاه شفیلد انگلستان

دانشکده های دانشگاه شفیلد انگلستان

دانشگاه شفیلد انگلستان در حال حاضر دارای پنج دانشکده است که شامل ۵۰ گروه و ۸۲ مرکز تحقیقاتی و موسسه به علاوه یک دانشکده بین المللی می باشد ، ساختار فعلی هیئت علمی به شرح زیر است:

دانشکده های دانشگاه شفیلد انگلستان

دانشکده هنر و علوم انسانی : باستان شناسی ، مدرسه زبان انگلیسی ، مطالعات آسیای شرقی ، مدرسه زبانها و فرهنگها ، تاریخ ، مرکز آموزش زبانهای مدرن ، موسیقی ، فلسفه ، موسسه شفیلد برای مطالعات کتابخانه ای بین رشته ایدانشکده مهندسی : مهندسی هوا فضا ، کنترل خودکار و مهندسی سیستم ها ، مهندسی زیستی ، مهندسی شیمی و زیست شناسی ، مهندسی عمران و سازه ، علوم کامپیوتر ، مهندسی الکترونیک و برق ، علوم و مهندسی مواد و مهندسی مکانیک

دانشکده پزشکی ، دندانپزشکی و بهداشت : عفونت ، ایمنی و پزشکی قلب و عروق ، دانشکده دندانپزشکی ، دانشکده پزشکی ، علوم اعصاب ، دانشکده علوم بهداشت ، انکولوژی و متابولیسم ، دانشکده بهداشت و تحقیقات مرتبط

دانشکده علوم : علوم دامی و گیاهی ، دانشکده ریاضیات و آمار ، علم پزشکی ، علم شیمی ، زیست شناسی مولکولی و بیوتکنولوژی ، فیزیک و نجوم ، روانشناسی

دانشکده علوم اجتماعی : معماری ، اقتصاد ، تحصیلات ، جغرافیا ، مدرسه اطلاعات ، روزنامه نگاری ، معماری منظر ، حقوق ، مدرسه مدیریت ، سیاست و روابط بین الملل ، موسسه متد شفیلد ، جامعه شناسی ، مطالعات و برنامه ریزی شهری

دانشکده بین المللی – کالج CITY : مدیریت بازرگانی و اقتصاد ، علوم کامپیوتر ، روانشناسی ، علوم انسانی و علوم اجتماعی ، MBA اجرایی

زبان تحصیل در دانشگاه شفیلد انگلستان

با توجه به این نکته که زبان رسمی کشور انگلستان زبان انگلیسی است دروس در دانشگاه های این کشور به زبان انگلیسی ارائه می شود و دانشگاه شفیلد انگلستان نیز از این قاعده مستثنی نیست و دروس در این دانشگاه به این زبان تدریس می شود و همه متقاضیان بین المللی باید مهارت زبان انگلیسی را در قالب مدرک یا آزمون زبان انگلیسی مانند آیلتس نشان دهند.

حداقل نمره آیلتس قابل قبول برای پذیرش در این دانشگاه 6 است ، افرادی که به زبان انگلیسی تسلط ندارند می توانند در دوره های زبان ارائه شده در این دانشگاه شرکت کرده و دانش زبانی خود را به سطح مورد نیاز برای تحصیل در این دانشگاه برسانند.

بورسیه های تحصیلی دانشگاه شفیلد انگلستان

دانشگاه شفیلد انگلستان بورسیه های تحصیلی متنوعی رو برای دانشجویان بین المللی خود طراحی کرده است ، این بورسیه برای دانشجویان کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری می باشند ، در چند سال گذشته دانشگاه سعی کرده است به آرامی بودجه عملیاتی سالانه خود را برای کمک هزینه تحصیلی ، بورسیه ها و بورسیه های دانشگاه شفیلد افزایش دهد و تعداد بورسیه های تحصیلی را افزایش دهد ، این بورسیه کل یا بخشی از هزینه تحصیل را پوشش می دهند.

بورسیه های تحصیلی دانشگاه شفیلد انگلستان

بورسیه های تحصیلی در دانشگاه شفیلد برای دانشجویان شایسته ای که دارای هر زمینه اقتصادی و ملیت هستند طراحی شده است ، ۹۹ درصد بورسیه های داخلی بر اساس درخواست ارائه شده برای پذیرش در دانشگاه شفیلد اعطا می شود ، اگر گیرنده حداقل نمره / نمره علمی مورد نیاز را حفظ کند ، بورسیه های اعطا شده سالانه تمدید می شود.

دانشجویان بین المللی که تحصیلات خود را در دانشگاه های انگلستان مانند دانشگاه شفیلد آغاز می کنند ، واجد شرایط بورسیه تحصیلی مختلف انگلستان هستند ، برای بورسیه تحصیلی خارجی ، دانش آموزان باید حداقل یک نامه پیشنهاد مشروط دریافت کرده باشند.

بورسیه های دانشگاه شفیلد برای دانشجویان کارشناسی

برای تعداد زیادی از برنامه های کارشناسی شفیلد برای دانشجویان بین المللی ، این دانشگاه بورسیه تحصیلی قابل توجهی ارائه می دهد ، این بورسیه های دانشگاه شفیلد بر اساس شایستگی است و در زمان شروع برنامه کارشناسی منتخب اعطا می شود ؛ بورسیه های کارشناسی شامل بورسیه های دانشگاهی و بورسیه های موضوعی است.

 • بورسیه بین المللی بر اساس شایستگی ( ۵۰ درصد کل شهریه )
 • بورسیه تحصیلی مهندسی عالی ( تا ۳۰۰۰ پوند)
 • بورسیه بین المللی کارشناسی (۲۵۰۰ پوند- ۲۰۰۰ پوند تخفیف در هزینه)
 • بورس تحصیلی علوم کامپیوتر ( ۲۰۰۰ پوند)

بورسیه های تحصیلات تکمیلی دانشگاه شفیلد

در سطح تحصیلات تکمیلی ، دانشجویان بین المللی واجد شرایط برنامه های بورسیه تحصیلی داخلی / خارجی و ویژه دانشگاه هستند ، در مورد بورسیه های دانشگاه شفیلد ، گزینه های بودجه بورسیه تحصیلات تکمیلی مشابه بورسیه های کارشناسی است.

 • بورسیه های تحصیلی کارشناسی ارشد بین المللی ( ۲۵درصد شهریه تحصیل )
 • بورسیه تحصیلی چیونینگ ( شهریه ؛ هزینه های سفر و اقامت )
 • بورسیه تحصیلی بین المللی تحصیلات تکمیلی ( ۲۰۰۰ پوند – ۲۵۰۰ پوند)

برای شناخت کامل از بورسیه های تحصیلی در دانشگاه های انگلستان به مقاله تحصیل در انگلستان مراجعه نمایید.

تحصیل حقوق در دانشگاه شفیلد

رشته حقوق در دانشگاه شفیلد دانشجویان را با همه موضوعاتی که برای توسعه درک انتقادی از حقوق مدرن انگلیسی نیاز دارند آشنا می کند ، در این مقطع تحصیلی دانشجویان خواهند آموخت که قانون در جامعه ما چگونه کار می کند و چگونه تغییر می کند و توسعه می یابد.

تحصیل حقوق در دانشگاه شفیلد

دوره تحصیل در رشته حقوق در این دانشگاه در مقاطع تحصیلی مختلف ارائه می شود ، اولین دوره تحصیلی در این رشته مقطع کارشناسی است که ۳ سال طول می کشد و پس از آن فارغ التحصیلان می توانند در مقطع کارشناسی ارشد به مدت ۲ سال و در مقطع دکتری ۳ تا ۵ سال تحصیل کنند.

دانشجویان در این رشته تحصیلی از طریق سخنرانی ها ، آموزش ها ، سمینارها ، کار گروهی و آموزش گروهی کوچک دروس خود را فرا خواهند گرفت ، مطالعه مستقل کلید موفقیت تحصیلی از جمله تحقیق و مطالعه است.

علاوه بر دروس تخصصی تعداد زیادی ماژول اختیاری برای انتخاب وجود دارد ، که شامل موضوعات تجاری ، حقوق بین الملل ، حقوق بشر ، یا حقوق و شواهد کیفری می باشد و شما می توانید هر کدام را که دوست دارید انتخاب کنید ، شهریه برای دانشجویان بین المللی تحصیلات تمام وقت را در ۲۰۲۱/۲۲ شروع می کنند ، ۱۳،۹۹۵ پوند در سال است.

شرایط پذیرش در رشته حقوق در دانشگاه شفیلد

 • ۸۰ امتیاز UCAS ، شامل ۴۸ امتیاز از دو سطح A یا معادل آن ، یا مدرک جایگزین مانند دوره Access
 • نمره آیلتس ۶٫۵ یا بالاتر با حداقل نمره ۶٫۵ در خواندن و نوشتن ، حداقل ۵٫۵ در سایر مهارتها.
 • حداقل سن ۱۸ سال
 • اتمام دوره دبیرستان

تحصیل اقتصاد و مدیریت در دانشگاه شفیلد

رشته های اقتصاد و مدیریت در دانشکده علوم سیاسی دانشگاه شفیلد ارائه می شود ، این رشته های تحصیلی در مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می شوند ؛ برای پذیرش در این رشته ها در مقطع کارشناسی اتمام دوره بیرستان و پیش دانشگاهی مورد نیاز است.

تحصیل اقتصاد و مدیریت در دانشگاه شفیلد

تحصیل اقتصاد در دانشگاه شفیلد

دانشجویان محصل در رشته اقتصاد واحد های اصلی و اختیاری مشابه در دوره BA و BSc اقتصاد در سالهای اول و دوم دارند ، در پایان سال دوم آن ها باید تصمیم بگیرند که در کدام رشته تحصیل کنند ، با این کار واحد هایی که می توانند در سال آخر تحصیل کنند را انتخاب می کنند.

BA اقتصاد درک وسیعی از اقتصاد را به شما ارائه می دهد و شما را در معرض طیف گسترده ای از زمینه های تخصصی اقتصاد قرار می دهد ، شما درک نظری و مهارت های کمی را که انتظار می رود اقتصاددانان خوب داشته باشند ، توسعه خواهید داد ؛ با گذراندن مدرک تحصیلی ، تمرکز شما روی کاربرد های اقتصاد در مشکلات دنیای واقعی خواهد بود.

سال اول پایه ای برای بقیه مدرک ایجاد می کند ، دانشجویان اصول و نظریه های اصلی اقتصادی را مطالعه خواهند کرد و مهارت های کمی اصلی خود را در روش های ریاضی برای اقتصاد توسعه خواهند داد.

در سال دوم آن ها مجموعه ابزار مهارت های نظری و کمی خود را توسعه می دهند ، در سال آخر ، ماژول ها شامل طیف گسترده ای از زمینه های تخصصی در اقتصاد می شوند ، دانشجویان این شانس را خواهند داشت که مهارت های خود را از طریق تعدادی پروژه کوتاه در ماژول اقتصاد درعین حال مهارت های تحقیقاتی نیز به دست آورند ، هزینه تحصیل در این رشته ۱۹٫۰۵۰ پوند برای هر سال تحصیلی است.

تحصیل مدیریت در دانشگاه شفیلد

در دانشکده مدیریت دانشگاه شفیلد تحصیل کنید و با مدرکی که مربوط به جهان امروز است فارغ التحصیل شوید ، دانشکده مدیریت دانشگاه شفیلد دارای اعتبار سه گانه (توسط AACSB ، AMBA و EQUIS) است که آن را در زمره ۱۰۰ برتر مدارس مدیریت در جهان قرار می دهد ، همچنین یکی از بزرگترین دپارتمان های دانشگاه است که دارای دانشجو از هر نقطه از جهان است ، بنابراین می توانید انتظار یک فضای پر جنب و جوش و چند فرهنگی را داشته باشید.

رشته اقتصاد در دانشگاه شفیلد یک رشته میان رشته ای است و شامل رشته های حسابداری و مدیریت مالی کارشناسی ، کارشناسی مدیریت بازرگانی و کارشناسی مدیریت بازرگانی بین المللی با تحصیل در خارج از کشور می باشد ، هزینه تحصیل در این رشته ۱۹٫۰۵۰ پوند برای هر سال تحصیلی است.

تحصیل پزشکی در دانشگاه شفیلد

با تحصیل در رشته پزشکی در دانشگاه شفیلد آمادگی کاملی برای حرفه پزشکی خود دریافت خواهید کرد ، شما بخشی از یک دانشکده پزشکی خواهید بود که در آن برتری و نوآوری هنجار است ، دانشگاهی که به دلیل احساس اجتماع و نگرش واقعی و تدریس در سطح جهانی مشهور است.

تحصیل پزشکی در دانشگاه شفیلد

درخواست های پذیرش در رشته پزشکی از طریق خدمات پذیرش دانشگاه و کالج ها انجام می شود ، درخواست برای تحصیل در رشته پزشکی بسیار رقابتی است.

برای برنامه پنج ساله پزشکی MBChB دانشگاه شفیلد در حال حاضر ۲۷۳ مکان برای دانشجویان انگلستان و ۱۸ مکان برای دانشجویان بین المللی وجود دارد ، بر اساس یک رویکرد بیمار محور ، این دوره در مورد شرایط بالینی رایج و مهم طراحی شده است ، این دوره پزشکی بالینی را به علوم پزشکی زمینه ای مرتبط می کند.

تحصیل در رشته پزشکی شامل آموزش بالینی در بخش های بیمارستان ها ، کلینیک ها (چه در عمل عمومی و چه در بیمارستان ها ) ، سخنرانی ها ، سمینار ها ، آموزش ها ، کار گروهی کوچک ، تشریح و توسعه شخصی توسط معلمان مجرب و مربیان شخصی دانشگاهی است ، هدف این برنامه این است که از آمادگی کافی برای حرفه پزشکی برخوردار باشید.

دوره پزشکی در شفیلد آموزش و پرورش گسترده ای را ارائه می دهد که شامل توصیه های گزارش شورای پزشکی عمومی برای فارغ التحصیلان است ، این دوره منجر به صلاحیت حرفه ای لیسانس پزشکی و لیسانس جراحی (MBChB) می شود ، هزینه تحصیل در این رشته ۳۶٫۲۴۰پوند برای هر سال تحصیلی می باشد.

شرایط پذیرش در رشته پزشکی در دانشگاه شفیلد

 • اتمام دوره دبیرستان
 • نمرات متوسط به بالا در دروس فیزیک ، زیست و ریاضیات
 • قبولی در آزمون ورودی
 • تسلط به زبان انگلیسی
 • محدودیت سنی برای تحصیل در این رشته وجود ندارد.

خوابگاه های دانشگاه شفیلد انگلستان

دانشگاه شفیلد انگلستان دارای خوابگاه های دانشجویی است ، محل اقامت دانشگاه برای دانشجویان سال اول تضمین شده و در حال حاضر ۵،۸۷۹ مکان در سه سایت وجود دارد ، اکثر خوابگاه ها دارای آشپزخانه های مشترک و حمام اختصاصی هستند ، اما حمام مشترک ، اتاق های لوکس بزرگتر و آپارتمان های استودیویی نیز موجود است ، شفیلد کمترین هزینه زندگی دانشجویی را در بریتانیا دارد.

خوابگاه های دانشگاه شفیلد انگلستان

شما می توانید در سوئیت های یک نفره و یا در خوابگاه های مشترک در دانشگاه شفیلد اقامت داشته باشید ، این دانشگاه دارای دو خوابگاه در Ranmoor / Endcliffe است که با انتخاب آن ها شما می توانید بخشی از بزرگترین جامعه دانشجویی در شفیلد باشید ، با فعالیت های رایگان Residence Life به همراه انواع مطالعه ، ورزش و فضا های اجتماعی ، با دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد از سراسر جهان ملاقات می کنید و دوستان خوبی پیدا خواهید کرد.

Ranmoor / Endcliffe بزرگترین جامعه دانشجویی در شفیلد با ۴۵۰۰ دانشجو است که در محیطی امن و دوستانه زندگی می کنند ، هزینه اجاره این خوابگاه ها برای مدت ۴۲ هفته از ۴۶۵۱ پوند به بالا می باشد که دانشجو می تواند این هزینه را در سه قسط پرداخت کند.

علاوه بر خوابگاه دانشگاه دانشجویان می توانند یک آپارتمان به صورت شخصی و یا با سایر دانشجویان به صورت مشترک اجاره کنند ، هزینه اجاره یک آپارتمان برای مدت ۴۲ هفته ۶۵۵۳ پوند به بالا می باشد.

موقعیت مکانی دانشگاه شفیلد انگلستان

همان گونه که از نام دانشگاه مشخص است این دانشگاه در شهر شفیلد قرار دارد ، این شهر یک شهر پر جنب و جوش در شمال انگلستان است و برای دانشجویان بسیار محبوب است ، این پنجمین شهر بزرگ انگلستان و همچنین یکی از سر سبز ترین شهر ها است که دارای ۱۵۰ جنگل و ۵۰ پارک عمومی در داخل شهر است ، آمارهای دولتی شفیلد را به عنوان یکی از امن ترین شهرهای انگلستان معرفی کرده است ، این دانشگاه در بانک غربی ، شفیلد ، S10 2TN ، انگلستان قرار دارد.Smart ContainerTitle Element

دسترسی فرودگاه ، قطار ، تاکسی به دانشگاه شفیلد انگلستان

شهر فشیلد از سیستم های مختلف برای حمل و نقل برخوردار است پس از بسته شدن فرودگاه شهر شفیلد در سال ۲۰۰۸ و نزدیکترین فرودگاه بین المللی به شفیلد فرودگاه دانکستر شفیلد است که در ۲۹ مایلی مرکز شهر واقع شده است ، این فرودگاه سالانه حدود یک میلیون مسافر را جابجا می کند.

شفیلد از طریق بزرگراه های M1 و M18 به شبکه بزرگراه های ملی متصل می شود ، M1 از شمال شرقی شهر عبور می کند و شفیلد را از جنوب با لندن و از شمال به لیدز متصل می کند و از Tinsley Viaduct در نزدیکی روترهام عبور می کند ، M18 از M1 در نزدیکی شفیلد منشعب می شود و شهر را با Doncaster ، فرودگاه Doncaster Sheffield و بنادر هامبر متصل می کند.

پارک وی شفیلد مرکز شهر را با بزرگراه ها متصل می کند ، علاوه بر این این شهر دارای راه آهن است مسیر های اصلی راه آهن از طریق ایستگاه راه آهن شفیلد شامل خط اصلی میدلند است که شهر را از طریق میدلندز شرقی به لندن و سایر نقاط انگلستان مرتبط می سازد ، ایستگاه های اتوبوس مختلفی در سراسر این شهر وجود دارد همچنین تردد با تاکسی در شهر شفیلد امکان پذیر است و دانشجویان می توانند به راحتی در این شهر تردد کنند و از جاذبه های این شهر لذت ببرند.

سوالات پر تکرار تحصیل در دانشگاه شفیلد انگلستان

کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این محتوا مطالب مفیدی در زمینه شرایط تحصیل در دانشگاه شفیلد انگلستان را بیان کردند ، برای دریافت پاسخ پرسش های خود با ما از طریق بخش دیدگاه سایت در ارتباط باشید.

رتبه دانشگاه شفیلد انگلستان در جهان چگونه است؟

دانشگاه شفیلد در پانزده سال گذشته در بین 100 دانشگاه برتر جهان توسط QS رتبه بندی شده است و در سال 2019 ، دانشگاه رتبه 22 را در اروپا برای تعالی تدریس کسب کرد.

چه مدرک زبانی برای تحصیل در دانشگاه شفیلد انگلستان قابل قبول است؟

حداقل نمره آیلتس قابل قبول برای پذیرش در این دانشگاه 6 است ، افرادی که به زبان انگلیسی تسلط ندارند می توانند در دوره های زبان ارائه شده در این دانشگاه شرکت کرده و دانش زبانی خود را به سطح مورد نیاز برای تحصیل در این دانشگاه برسانند.

شرایط بورسیه تحصیلی در دانشگاه شفیلد انگلستان به چه صورت است؟

بورسیه های تحصیلی در دانشگاه شفیلد برای دانشجویان شایسته ای که دارای هر زمینه اقتصادی و ملیت هستند طراحی شده است ، 99 درصد بورسیه های داخلی بر اساس درخواست ارائه شده برای پذیرش در دانشگاه شفیلد اعطا می شود ، اگر گیرنده حداقل نمره / نمره علمی مورد نیاز را حفظ کند ، بورسیه های اعطا شده سالانه تمدید می شود.

شرایط خوابگاه های دانشگاه شفیلد انگلستان به چه صورت است؟

دانشگاه شفیلد دارای خوابگاه های دانشجویی است ، محل اقامت دانشگاه برای دانشجویان سال اول تضمین شده و در حال حاضر 5،879 مکان در سه سایت وجود دارد ، اکثر خوابگاه ها دارای آشپزخانه های مشترک و حمام اختصاصی هستند ، اما حمام مشترک ، اتاق های لوکس بزرگتر و آپارتمان های استودیویی نیز موجود است ، شفیلد کمترین هزینه زندگی دانشجویی را در بریتانیا دارد.

برای تحصیل رشته پزشکی در دانشگاه شفیلد انگلستان چه شرایطی باید داشته باشم؟

1. اتمام دوره دبیرستان 2. نمرات متوسط به بالا در دروس فیزیک ، زیست و ریاضیات 3. قبولی در آزمون ورودی 4. تسلط به زبان انگلیسی 5. محدودیت سنی برای تحصیل در این رشته وجود ندارد.

در این مقاله مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی یکی از ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان یعنی دانشگاه شفیلد انگلستان را معرفی کردند ، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر موسسه در شیراز و تهران تماس بگیرید ، همچنین با تحقیق بیشتر می توانید بهترین دانشگاه های جهان برای تحصیل را بشناسید ، پیشنهاد می کنیم مقاله لیست ۱۰ تایی بهترین دانشگاه های اروپا را هم بخوانید.

Rate this post

2 دیدگاه در “دانشگاه شفیلد انگلستان

 1. مهتا تابان گفت:

  من خوشحالم كه با موسسه مهاجرتي رجبي اشنا شدم ارزوي من درس خواندن در دانشگاه شفيلد انگليس بود اين ارزو را براي دخترم محقق خواهم كرد توسط شركت مهاجرتي رجبي

  1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   ضمن تشکر از توجه و همراهی شما امیداوریم که پروسه مهاجرت دخترتان به بهترین شکل ممکن انجام شود. ( :
   در صورت تمایل به مشاوره رایگان و بررسی شرایط شان میتوانید با شماره های شرکت در ارتباط باشید.

   با تشکر از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
خانه