تحصیل رشته سینما در انگلستان

مشاور روش های مهاجرتی
مشاور روش های مهاجرتی
تحصیل رشته سینما در انگلستان
فهرست مطلب

مشاور مهاجرتی

تحصیل رشته سینما در انگلستان و اخذ مدارک تحصیلی فیلم انگلستان از رویاهای بسیاری از علاقه مندان این حرفه است و عده ای گمان می کنند که اخذ پذیرش از انگلستان شاید یک رویای دست نیافتنی باشد!

مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) مقاله ای اختصاصی در این صفحه آورده اند که به شما بگویند دست یافتن به این اهداف غیر ممکن نیست ، بلکه فقط با انتخاب مشاوران خبره و کارآزموده و استفاده از راهنمایی ها تخصصی آنها به راحتی می توانید راه و روش برخورداری از یک پذیرش موفق در انگلستان را پیدا کنید و خود را در میان هزاران دانشجوی بین المللی موفق در انگلستان ببینید.

پیش تر هم در همین سایت مقاله تحصیل در انگلستان به شما خوبان تقدیم شده تا با شرایط کلی مهاجرت تحصیلی به این کشور بخوبی اشنا شوید.

بریتانیا در طول تاریخ سینما ، فیلمسازان و بازیگرانی عالی معرفی کرده و همچنان به تولید خود ادامه می دهد ، رواج جهانی زبان انگلیسی یکی از دلایل و انگیزه ای بیشتر برای تحصیل در بریتانیا برای کسانی است که مایل به کار در سینما هستند.

مدرک مطالعات فیلم انگلستان به رویکردهای نظری ، تاریخی و انتقادی فیلم می‌پردازد و مفاهیم روایی ، هنری ، فرهنگی ، اقتصادی و سیاسی سینما را بررسی می‌کند.

شرایط ورود به تحصیل رشته سینما در انگلستان در واقع همان شرایط استاندارد بین المللی برای مقطع لیسانس است که در ادامه مورد بررسی قرار گرفته است ، پس با ما همراه باشید و از مطالعه این مقاله لذت ببرید.

مدارک پذیرش رشته سینما انگلستان

فرآیند انتخاب برای رشته سینما در انگلستان ، به گونه ای طراحی شده است که دانشگاه های ارائه کننده رشته سینما را قادر می سازد دانشجویانی را انتخاب کنند که شانس معقولی برای تکمیل موفقیت آمیز دوره خود دارند و این امر معمولاً بر اساس دستاوردها و پتانسیل آن ها ارزیابی می شود.

دانشکده های فیلم در رشته سینما معمولاً درخواست‌ها را به ترتیبی که دریافت می‌کنند ، پردازش می‌کنند و پیشنهادها به متقاضیان موفق بر اساس اولویت اول ارائه می‌شود ، این موسسات در انگلستان یک فرآیند انتخاب سه مرحله ای را اجرا می کنند که بدین صورت است :

در طول مرحله اول ، کارکنان آکادمیک رجیستری ، کلیه اسناد مربوطه ، شامل گواهی تحصیلی ، مراجع و بیانیه شخصی ارائه شده ، تمام اسناد مربوطه به آگاهی از علم زبان انگلیسی ، ترجمه های تایید شده در صورت لزوم و ارائه یک نمونه کار مناسب (در صورت وجود) می شود.

در مرحله دوم ، یکی از اعضای هیات علمی مدرسه یک درخواست را بررسی می کند تا تصمیم بگیرد که آیا متقاضی باید برای مصاحبه معرفی شود یا خیر ، این مرحله معمولاً بر اساس دستاورد های تحصیلی قبلی و شواهدی است که از استعداد فرد برای موضوع انتخاب شده پشتیبانی می کند.

مرحله سوم مصاحبه است ، اگر با موفقیت مرحله دوم را پشت سر گذاشته اید ، با یک عضو هیئت علمی با شما مصاحبه خواهد شد.

پذیرش تحصیلات تکمیلی رشته سینما در انگلستان

برای ورود به دوره کارشناسی ارشد ، علاوه بر شرایط عمومی فوق ، متقاضی باید دارای مدرک کارشناسی باشد ، برای ورود به دوره دکترا نیز دارا بودن نمونه کار و ارائه مدرک کارشناشی ارشد الزامی می باشد.

لطفاً توجه داشته باشید که کارکنان رجیستری برای دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد کیفیت نمونه کارها را بررسی نمی کنند ، این امر ها در مرحله بعدی توسط کارکنان دانشگاهی انجام خواهد شد.

تحصیل رشته سینما در انگلستان

بهترین دانشگاه های سینما انگلستان

مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی در زیر به گلچینی از بهترین دانشگاه های فیلم در انگلستان پرداخته و شرایط تحصیل رشته سینما در آنها را بررسی کرده اند.

بهترین دانشگاه های سینما انگلستان

شرایط تحصیل در آکادمی فیلم لندن

آکادمی فیلم لندن (LFA) یک مدرسه فیلم در بریتانیا است که در فولهام ، لندن واقع شده است ، LFA که در سال 2001 به عنوان یک موسسه غیرانتفاعی تأسیس شد ، دوره های عملی در زمینه مهارت های مختلف فیلم سازی و سینما را ارائه می دهد.

دیزی گیلی و آنا مک‌دونالد آکادمی را تأسیس کردند و به مدت پانزده سال به عنوان مدیران مشترک LFA خدمت کردند و تا سال 2019 نیز به همین شکل باقی ماندند.

در سال 2016 ، جوزف آدسونلویه ، فارغ التحصیل آکادمی فیلم لندن ، در فهرست نهایی جایزه فیلمسازی IWC، در ارتباط با BFI قرار گرفت ، آکادمی فیلم لندن در سپتامبر 2017 بورسیه ای را برای فیلمسازان زن نوظهور به ارزش 23000 پوند اعلام کرد.

از بزرگان و فارغ التحصیلان این دانشگاه می توان کوبی ادوم ، برد اندرسون ، هوارد آترتون ، آلبرت بیلی ، تری بدفورد لس بلر ، فیلیپ بلاباخ ، جرون بوگارت ، ایان بونهوت ، دانشگاه کنت ، دانشگاه وارویک ، دون بوید ، اوله برات بیرکلند ، کورتیس کلارک ، کریس کرلینگ ، هارلی کوکلیس ، جورج پی کازماتوس ، بواز دیویدسون و جوزف (چاک) دسپین را نام برد.

این آکادمی برای اخذ پذیرش در ابتدا از دانشجویان درخواست مدارک تحصیلی و نمونه کار (در صورت وجود) می کند و پس از بررسی های لازم توسط بزرگان دانشگاه ، برای مصاحبه دعوت می کند.

تحصیل رشته فیلم و سینما در دانشگاه کنت

دانشگاه کنت یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی است که در کنت ، بریتانیا واقع شده است ، دانشگاه منشور سلطنتی خود را در 4 ژانویه 1965 اعطا کرد ، این دانشگاه دارای پردیس اصلی خود در شمال کانتربری است که بیش از 6000 دانشجو را در خود جای داده است.

برای بیش از 30 سال ، دانشگاه کنت در خط مقدم توسعه فیلم به عنوان یک پیشرو دانشگاهی بوده است ، این دانشگاه یکی از سه دانشگاه اصلی بریتانیا برای مطالعات فیلم و یکی از دپارتمان‌های بسیار معتبر در اروپا است.

دانشگاه کنت فرهنگ سینمایی پر رونقی دارد ، با 10 تا 20 فیلم در دوره های آموزشی که هر هفته نمایش داده می شود ، سینمای گلبنکیان (سینمای هنری منطقه) مبتنی بر دانشگاه و یک انجمن فیلم دانشجویی پر جنب و جوش برای اکران فیلم ها است.

بزرگان دانشگاه کنت و شرایط ثبت نام

از بزرگان و نامداران سینما در دانشگاه کنت می توان فرح زینب عبدالله ، اندرو برت ، پل جی بردلی ، درق کارویل ، جکی کلون ، آلن دیویس ، ریچارد دنتون ، لین گاردنر ، مارک گیلیس ، جان هاینز ، استوارت هزلدین ، شواب اقبال ، کیم اسمای ، بروس لنگلی ، لورا لکس ، استیو رویل ، مگان سوان ، پل تلفر ، رامون تیکارام ، نیل پورویس و رابرت وید ، آریل ورومن ، تام ویلکینسون و دیوید وودز را نام برد.

دانشگاه کنت از درخواست های دانشجویان بالقوه ای که مدرک کامل IB را ارائه می دهند استقبال می کند ، دانشگاه کنت فقط پذیرش بر اساس طرح علامت گذاری IB و نه بر اساس تعرفه UCAS را پیشنهاد می دهد.

دانشجویانی که ترکیبی از گواهی‌های IB و سایر مدارک را ارائه می‌دهند ، مانند سطوح A ، آزمون‌های تعیین سطح پیشرفته یا برنامه بین‌المللی مرتبط با شغل لیسانس (IBCP) ، همچنین بر اساس شایستگی‌های فردی خود در نظر گرفته می‌شوند و باید برای راهنمایی بیشتر با دفتر استخدام و پذیرش تماس بگیرند.

شرایط تحصیل فیلم و سینما در دانشگاه وارویک

دانشگاه وارویک در سال 1965 به عنوان بخشی از یک طرح دولتی برای گسترش آموزش عالی تاسیس شد و از دهه 1970 در مطالعه نقد تلویزیونی ، تاریخ و نظریه پیشگام بوده است؛ تحصیلات سینما در رتبه بندی به عنوان برترین دپارتمان مطالعات فیلم و تلویزیون در بریتانیا در راهنمای دانشگاه گاردین 2020 ، با امتیاز 100 از 100 قرار گرفت.

وارویک با مدرسه فیلم لندن همکاری منحصر به فردی دارد ، دانشجویان این فرصت را دارند که برای یک ماژول هیجان انگیز در تولید فیلم حرفه ای در سال 3 تحصیل خود درخواست دهند.

از بزرگان این دانشگاه در زمینه فیلم و سینما می توان پل دبلیو اس اندرسون ، آدام باکستون ، دومینیک کوک ، پل دارک ، برت گلدشتاین ، وادیم ژان ، الکس جنینگز ، روث جونز ، لوید لنگفورد ، استفن مرچنت ، جولیان رایند توت ، فرانک اسکینر و هانا واترمن را نام برد.

دانشگاه وارویک از درخواست ‌های داوطلبانی که مدارک مختلفی را ارائه می‌دهند ، از جمله سطوح A و AS ، سطوح عالی اسکاتلندی ، مدرک بین‌المللی ، پیش دانشگاهی کمبریج ، دسترسی به دیپلم HE و بسیاری از مدارک تحصیلی خارج از کشور استقبال می کند.

پیشنهادات معمولی برای تعدادی از مدارک تحصیلی در زیر هر ورودی دوره فهرست شده است و شما باید شرایط ورود به دوره مورد نظر خود را بررسی کنید و برای کسب اطلاعات دقیق در مقطع کارشناسی می توانید با تیم پذیرش تماس بگیرید.

هزینه تحصیل سینما در انگلستان

هزینه تحصیل رشته سینما در انگلستان در آکادمی فیلم لندن در سال اول به ازای هر ترم برای دانشجویان انگلیسی ۵،۰۷۶ پوند است و برای دانشجویان بین المللی ۵،۲۷۶ پوند هزینه دارد ، در ترم های بعدی به ازای هر ترم چه برای دانشجویان بین المللی و چه برای دانشجویان داخلی ۴،۷۳۹ پوند است.

هزینه تحصیل سینما در انگلستان

هزینه تحصیل در دانشگاه کنت برای دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی ۲۱،۲۰۰ پوند در هر سال است و برای دانشجویان انگلیسی ، ۱۵،۹۰۰ یوند در هر سال است ، هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد برای دانشجویان بین المللی ۱۷،۴۰۰ پوند به ازای هر سال است و برای دانشجویان داخلی ۹،۳۰۰ یوند برای هر سال است.

دانشجویان داخلی برای تحصیل در دانشگاه وارویک در مقطع کارشناسی باید سالانه ۹،۰۰۰ پوند به عنوان شهریه به دانشگاه پرداخت کنند ، دانشجویان بین المللی نیز باید برای تحصیل در این دانشگاه سالانه ۲۲،۲۸۰ پوند هزینه کنند.

برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد فیلم در دانشگاه وارویک ، دانشجویان بین المللی باید ۲۹،۳۱۸ پوند در هر سال هزینه کنند و برای دانشجویان داخلی ۱۷،۱۹۰ دلار در هر سال است.

هزینه تحصیل در انگلستان بالاست اما شما می توانید رشته سینما را در اروپا با قیمت های پایین تری بخوانید ، دانشگاه های لهستان می توانند میزبان های مقرون به صرفه ای برای شما باشند ، مقاله تحصیل رشته سینما در لهستان را از پایین صفحه بخوانید و یا برای آشنایی کلی با شرایط مهاجرت تحصیلی به لهستان ، مقاله تحصیل در لهستان را مرور کنید.

چارت درسی سینما در دانشگاه های انگلستان

دانشجویان سینمای انگلستان بیشتر وقت خود را صرف خواندن و نوشتن در مورد انواع فیلم ، بحث درباره معنا و اهمیت و نقش مخاطب می‌کنند و در عین حال درباره نقش‌های تهیه‌کننده ، کارگردان ، فیلم‌نامه‌نویس و بازیگر نیز یاد می‌کنند و علاوه بر این ها سینمای هالیوود به صورت مستقل و تجربی پوشش داده خواهد شد.

دانشجویان می‌توانند از میان تعدادی از ماژول‌های اصلی که پایه اصلی یادگیری را فراهم می‌کنند و در سال‌های بعد پله‌ای برای مطالعه پیشرفته‌تر فراهم می‌کنند ، انتخاب کنند ، این ماژول های اصلی می تواند شامل فیلمنامه نویسی ، سرپرستی فیلم و سینمای معاصر هالیوود باشد.

همچنین قرار گرفتن در محل کار برای توسعه بیشتر مهارت های شما در سناریوهای زندگی واقعی تشویق می شود به عنوان مثال ؛ تحصیلات فیلم در دانشگاه کنت با گستره و تاریخ غنی سینما ، از کلاسیک های صامت و جریان اصلی هالیوود گرفته تا سینمای جهان و آوانگارد ، درگیر است.

ماژول های درسی دانشگاه کنت ، تئوری ، تاریخ و عمل فیلم را پوشش می دهند ، گزینه های اصلی در مرحله 1 شامل اصول اولیه فرم و سبک است و گزینه‌های مراحل 2 و 3 شامل موضوعات کاوش در سینماهای ملی ، انیمیشن ، شناخت و احساسات ، فانتزی و فیلم پالپ است و ماژول های آکادمیک را می توان با مطالعه عملی مبتکرانه و خلاقانه ، مانند نقد فیلم ، ترکیب کرد.

چارت تحصیل رشته سینما در فرانسه هم بسیار به روز و کامل است ، مقاله تحصیل در فرانسه را بخوانید تا با شرایط تحصیل در این کشور هنر دوست آشنا شوید ، ضمناً لینک مقاله تحصیل رشته سینما در فرانسه را هم در پایین همین صفحه خواهید یافت.

بازیگران معروف در انگلستان

بر اساس یک نظرسنجی که به سفارش تئاتر Old Vic لندن انجام شد ، سر آنتونی هاپکینز و دیم جودی دنچ با عنوان thespians بهترین بازیگران بریتانیایی هستند.

پس از دو بازیگر ذکر شده ، بازیگرهای سرشناس دیگری مانند شان کانری ، الک گینس و مایکل کین ، نفرات برتر بعدی را به خود اختصاص دادند.

هاپکینز متولد ولز که برای بازی در فیلم سکوت بره‌ها در سال 1991 برنده جایزه اسکار شد ، این بازیگر بعد از لارنس اولیویه که در سال 1989 درگذشت ، جایگاه اول را به خود اختصاص داد.

چرخش کوتاه و قدرتمند دنچ در نقش ملکه الیزابت اول در فیلم شکسپیر عاشق در سال 1998 برای او اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن را به همراه آورد ، او در نظرسنجی بهترین بازیگران زن بریتانیایی با جولی والترز متولد بیرمنگام در جایگاه دوم قرار گرفت.

در ادامه برخی دیگر از بازیگران برتر بریتانیایی نامبرده شده است:

مایکل کین ، جولی والترز ، ریچارد برتون ، الیزابت تیلور ، دیوید جیسون ، مگی اسمیت ، کری گرانت ، جولی اندروز ، جان میلز ، ایان مک کلن ، هلن میرن ، الیور رید ، اما تامپسون ، جان تاو ، ونسا ردگریو ، ایوان مک گرگور ، جوآن کالینز ، پیتر سلرز و غیره.

زبان تحصیل رشته سینما در انگلستان

دانشجویان برای تحصیل رشته سینما در انگلستان باید به زبان انگلیسی مسلط باشند زیرا در اکثر دانشگاه های انگلستان رشته سینما به زبان انگلیسی ارائه می شود ، دانشجویان بین المللی برای این امر باید دارای مدرک زبان آیلتس با نمره 7.5 باشند تا برای تحصیل در دانشگاه های این کشور مجاز شوند.

هزینه اجاره یا تاسیس استودیو سینمایی در انگلستان

بریتانیا که خانه بسیاری از استودیوهای فیلمسازی و صحنه های صوتی پیشرو در جهان است ، در حال تبدیل شدن به یک مکان کلیدی برای پخش کنندگان رسانه های جهانی است.

تقاضای زیاد برای خرید یا اجاره های بلند مدت استودیو در انگلستان ، به کمبود فضای استودیویی منجر شده است ، اما نگرانی زیادی وجود ندارد؛ زیرا توسعه‌دهندگان و شبکه‌های رسانه‌ای بزرگ‌تر با ایجاد امکانات جدید و سرمایه‌گذاری 3 میلیارد پوندی به این کمبود استودیو پاسخ می‌دهند.

هزینه اجاره در استودیویی در لندن

استودیو فیلم کامبرول در جنوب لندن با 3 استودیو تولید فیلم ، ویدئو و تلویزیون برای اجاره قیمت های زیر را اعلام کرده است:

  • استفاده 1 تا 10 ساعت در روز (8 صبح تا 6 بعدالظهر) : 775 پوند
  • استفاده 1 تا 12 ساعت در روز (8 صبح تا 8 بعدالظهر) : 930 پوند
  • استفاده نیم روز ساعت در تمام روزهای هفته : 440 پوند
  • استفاده نیم روز در اواخر هفته : 440 پوند
  • عصرها حداقل 3 ساعت : 300 پوند
  • ساعات اضافی رزرو شده از قبل : 80 پوند

عوامل موثر در هزینه اجاره استودیو

مانند هر مکان دیگری ، عوامل زیادی بر نحوه اجاره استودیو برای تولید فیلم تاثیر گذار است ؛ ساخت و ساز ، اندازه سایت بر هزینه طرح تأثیر می گذارد ، همچنین باید از ابتدا مشخص شود که استودیو برای فیلم مورد نیاز است یا برای تلویزیون؟

برای استودیوهای تلویزیونی ، ممکن است نیاز به پخش زنده وجود داشته باشد و در این صورت ، انعطاف پذیری برق برای تداوم پخش از طریق یک ژنراتور یا منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) ، یا از طریق ارتقاء زیرساختی که چندین اتصال الکتریکی را به سایت می آورد، مورد نیاز است.

با استودیوهای تلویزیونی ، ممکن است مخاطبان بازدیدکننده نیز وجود داشته باشند و اگر چنین است ، طرح‌ها باید فضاهای اضافی را برای مخاطبان مشخص کنند ، تدارکات اضافی جلوی خانه مانند پذیرایی، توالت و رختکن نیز باید در نظر گرفته شود.

هم برای فیلم و هم برای تلویزیون ، ایجاد قفل صدا و نور برای فیلمبرداری الزامی خواهد بود ، در استودیوهای فیلم ، اغلب فضای وسیعی از آثار خارجی در مجاورت استودیوها وجود دارد تا شرکت‌های سازنده بتوانند ون‌ها و تریلرهای گالری پشتیبانی تولید خود را بیاورند.

مزایا و معایب تحصیل سینما در انگلستان

به طور کلی ، امروزه صنعت فیلم و سینما نسبت به گذشته پیشرفت های چشمگیری داشته و مشاغل در صنعت فیلم دیگر یک تابو نیست و بسیاری از آنها به درآمد های فوق العاده ای می رسند.

مزایا و معایب تحصیل سینما در انگلستان

اما در عین حال هنوز زمینه هایی برای نقد این حرفه و تصمیم به تحصیل این رشته در کشورهای مختلف وجود دارد ؛ در زیر به مزیت ها و معایب تحصیل رشته سینما در انگلستان اشاره شده است.

مزایا

  • در اروپا ، فرانسه و بریتانیا کشورهایی هستند که در تولید فیلم پیشرو هستند.
  • امکانات دانشگاه های فیلم و سینما در بریتانیا عالی است.
  • گسترش صنعت فیلم و تضمین آینده تحصیلی رشته سینما در انگلستان
  • دانشجویان با مشکل یادگیری دو زبان متفاوت برای تحصیل و کار مواجه نیستند.

معایب

انگلستان بر خلاف موارد دیگر ، در زمینه فیلم و سینما در کنار ایالات متحده به پیشرفت نرسیده است ؛ در حال حاضر ایالات متحده ، نیجریه ، هنگ کنگ و هند از پیشتازان تولید فیلم و سینمای جهان هستند.

تحصیل رشته سینما در انگلستان نسبت به دیگر کشورهای اروپایی و حتی ایالات متحده گران محسوب می شود و متقاضیان می توانند مکان های مقرون به صرفه تر را انتخاب کنند.

بازار کار انگلستان پس از تحصیل سینما

فارغ التحصیلان مطالعات فیلم و سینما در انگلستان به عنوان تهیه کننده فیلم یا ویدئو ، تدوینگر و محقق کار پیدا می کنند ، آنها در بازاریابی فیلم و روابط عمومی ، تولید رسانه ، انتشارات ، ساخت فیلم ، مدیریت رویدادها و پخش محلی و اجتماعی کار می کنند.

بازار کار فارغ التحصیلان در زمینه فیلم و رسانه بسیار رقابتی است و تجربه کاری رزومه شما در هنگام درخواست کار به حفظ موقعیت شما کمک زیادی می کند.

اگر علاقه مند به تحصیل رشته سینما در انگلستان هستید ، همین امروز مشاوره رایگان خود را ترتیب دهید ؛ مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی می تواند به شما کمک کند تا برای تحصیل در رشته مطالعات فیلم در انگلستان اقدام کنید.

ضمناً می توانید با مطالعه مقاله کار در انگلستان با مشاغل مورد نیاز و نحوه پرداخت حقوق و دستمزد و همچنین قوانین بازنشستگی در این کشور آشنا شوید.

سوالات پر تکرار تحصیل سینما در انگلستان

کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این محتوا مطالب مفیدی در خصوص تحصیل رشته سینما در انگلستان را ارائه دادند ، شما می توانید از بخش دیدگاه استفاده کرده و سوالات خود را مطرح نمایید ، مشاوران ما نیز پاسخ شما را درج خواهند کرد.

بهترین دانشگاه برای تحصیل رشته سینما در انگلستان کدام است؟

آکادمی فیلم لندن (LFA) یک مدرسه فیلم در بریتانیا است که در فولهام ، لندن واقع شده است .

هزینه تحصیل رشته سینما در انگلستان چقدر است؟

هزینه تحصیل در آکادمی فیلم لندن در سال اول به ازای هر ترم برای دانشجویان انگلیسی 5،076 پوند است و برای دانشجویان بین المللی 5،276 پوند هزینه دارد ، در ترم های بعدی به ازای هر ترم چه برای دانشجویان بین المللی و چه برای دانشجویان داخلی 4،739 پوند است. هزینه تحصیل در دانشگاه کنت برای دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی 21،200 پوند در هر سال است و برای دانشجویان انگلیسی ، 15،900 یوند در هر سال است ، هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد برای دانشجویان بین المللی 17،400 پوند به ازای هر سال است و برای دانشجویان داخلی 9،300 یوند برای هر سال است.

هزینه تحصیل سینما در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه های انگلستان چقدر است؟

برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد فیلم در دانشگاه وارویک ، دانشجویان بین المللی باید 29،318 پوند در هر سال هزینه کنند و برای دانشجویان داخلی 17،190 دلار در هر سال است.

چه مدرک زبانی مورد تایید دانشگاه ها برای تحصیل رشته سینما در انگلستان است؟

دانشجویان برای تحصیل در دانشگاه های انگلستان باید به زبان انگلیسی مسلط باشند زیرا در اکثر دانشگاه های انگلستان رشته سینما به زبان انگلیسی ارائه می شود ، دانشجویان بین المللی برای این امر باید دارای مدرک زبان آیلتس با نمره 7.5 باشند تا برای تحصیل در دانشگاه های این کشور مجاز شوند.

هزینه اجاره استودیو برای تمرین حین تحصیل رشته سینما در انگلستان چقدر است؟

استودیو فیلم کامبرول در جنوب لندن با 3 استودیو تولید فیلم ، ویدئو و تلویزیون برای اجاره قیمت های زیر را اعلام کرده است: استفاده 1 تا 10 ساعت در روز (8 صبح تا 6 بعدالظهر) : 775 پوند استفاده 1 تا 12 ساعت در روز (8 صبح تا 8 بعدالظهر) : 930 پوند استفاده نیم روز ساعت در تمام روزهای هفته : 440 پوند استفاده نیم روز در اواخر هفته : 440 پوند عصرها حداقل 3 ساعت : 300 پوند ساعات اضافی رزرو شده از قبل : 80 پوند

کارشناسان موسسه مهاجرتی رجبی در دفاتر تهران و شیراز در تلاشند راه های قانونی و صحیح مهاجرت را برای شما هموار سازند ، برای اطلاع از جزئیات بیشتر چگونگی تحصیل رشته سینما در انگلستان با ما در تماس باشید و مشاوره رایگان دریافت نمایید ، همچنین می توانید با مطالعه مقالات دیگر سایت و مقایسه آن ها بهترین نتایج را کسی کنید ؛ مقاله تحصیل در خارج از کشور را بخوانید تا با برترین رشته ها و دانشگاه های ارائه دهنده آن ها آشنا شوید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
خانه