تحصیل رشته ریاضیات در اتریش

تحصیل رشته ریاضیات در اتریش ، یکی از اهدافی است که بسیاری از دانشجویان مایل به تحصیل در اروپا برای پذیرش در آن به رقابت می پردازند ، اما همیشه برای قطعی کردن یک تصمیم ، پرسش هایی در ذهن بوجود می آید که متقاضیان را مجبور به جستجوی بیشتری می کند ، ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در کنار شماییم تا این پرسش ها را پاسخ دهیم.

برای شروع تحقیق در خصوص تحصیل رشته ریاضیات در اتریش ، مقاله تحصیل در اتریش را در همین سایت مطالعه کنید و با برترین دانشگاه ها ، هزینه ها و بورسیه های ارائه شده در این دانشگاه ها آشنا شوید.

آیا انتخاب تحصیل رشته ریاضیات در اتریش ، صحیح است؟ شرایط پذیرش و مدارک مورد نیاز برای تحصیل رشته ریاضیات در دانشگاه های اتریش چیست؟ کدام دانشگاه در اتریش برای رشته ریاضیات بیشتر توصیه می شود؟ هزینه دانشگاه ها ، چارت درسی و شرایط کار پس از فارغ التحصیلی چگونه است؟

فهرست مطالب
تحصیل رشته ریاضیات در اتریش

در همین ابتدا ، ویدئویی ببینید که در آن همکار ما روناک ، در خصوص شرایط تحصیل رشته ریاضیات در اتریش با شما سخن گفته ، اگر وقت کافی برای مطالعه متن این مقاله ندارید ، حتما از ویدئو و پادکست ارائه شده بهره ببرید ، همچنین شما می توانید فایل پادکست را دانلود و ذخیره کنید تا بعدا آن را گوش کنید ، مدت زمان ویدئو و پادکست ، حدود یک و نیم دقیقه است. 

پادکست تحصیل رشته ریاضیات در اتریش

نمایش ویدیو درباره کاور تحصیل رشته ریاضیات در اتریش

مدارک پذیرش رشته ریاضیات در اتریش

مدارک پذیرش رشته ریاضیات در اتریش چیست؟ توجه داشته باشید که شرایط پذیرش شما برای تحصیل رشته ریاضیات در اتریش ، وابستگی مستقیم به تابعیت ، کشور صادر کننده گواهی پایان تحصیلات متوسطه و سطح زبان آلمانی دارد ، برای این امر دانشجویان غیر از اتحادیه اروپا باید دارای مدرک زبان آلمانی باشند ، متقاضیان ورود به دانشکده های ریاضی اتریش باید فرم درخواست امضا شده ، یک آدرس ایمیل معتبر و گواهی پایان تحصیلات متوسطه را داشته باشند ، آنها باید گواهی پایان تحصیلات خود را به صورت ترجمه در زمان مقرر شده توسط دانشگاه ارائه دهند و منتظر نامه پذیرش خود از دانشگاه باشند.

بهترین دانشگاه های ریاضی اتریش

بهترین دانشگاه های ریاضی اتریش

دانشگاه وین ، دانشگاه فنی و ین و دانشگاه گراتس از جمله بهترین دانشگاه های ریاضی اتریش محسوب می شوند ، مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی در این بخش درباره دانشکده ریاضی در هر کدام از این دانشگاه ها اطلاعاتی را ارائه کرده اند که برای علاقه مندان تحصیل رشته ریاضی در اتریش بسیار مفید خواهد بود.

رشته ریاضیات در دانشگاه وین

دانشگاه وین یک دانشگاه عمومی است که در وین اتریش قرار دارد و یکی از قدیمی ترین (تاسیس کامل در سال 1884) و بهترین دانشگاه های اروپایی برای تحصیل رشته ریاضی در اتریش به شمار می رود؛ برنامه های تحصیلی در رشته ریاضیات در دانشکده ریاضیات دانشگاه وین به گونه ای ارائه می شود که تحصیلات آکادمیک با کیفیت بالا را ارائه می دهد و دانشجویان را برای شغلی در اقتصاد ، فناوری ، مدیریت یا تحقیق آماده می کند.

بعنوان عناصر اصلی این آموزش ، دانشجویان روش های ریاضی تفکر و هم چنین توانایی حل سوالات ریاضی را هم در زمینه های تئوری و هم در عمل به دست می آورند.

برنامه لیسانس ریاضیات در دانشگاه وین ، این علم را در وسعت کامل خود ، از جمله جنبه های کاربردی ارائه می دهد و همچنین آمادگی برای فعالیت حرفه ای بعدی خارج از دانشگاه یا مدرسه را نیز فراهم می کند.

لیسانس ریاضی در این دانشگاه وین ، در 6 ترم به دانشجویان ارائه می شود که شامل 180 واحد درسی است ، این رشته در مقطع لیسانس تنها به زبان آلمانی (C1 یا بالاتر) به دانشجویان ارائه می شود ، قابل ذکر است که برای ورود به رشته ریاضی در دانشگاه وین نیازی به آزمون ورودی نیست.

از اساتید و بزرگان ریاضیات در دانشگاه وین می توان کرت گودل ، هانس هان ، یوهان رادون ، فرانتس آلت ، کارل منگر ، ادموند هلاوکا ، آبراهام ئوالد ، ویتولد هورویچ را نام برد.

رشته ریاضیات در دانشگاه فنی وین

دانشگاه فنی وین (TUW) یکی از دانشگاه های بزرگ وین در اتریش است که در سال 1815 تاسیس شد ، این دانشگاه در زمینه آموزش و تحقیقات از اعتبار بین المللی و داخلی بالایی برخوردار است و شریک شرکت های نوآوری محور است.

سطح کارشناسی رشته ریاضیات در دانشگاه فنی وین در دانشکده علوم به زبان آلمانی برای دانشجویان ارائه می شود که دارای 6 ترم است ، این برنامه لیسانس در ریاضیات فنی یک آموزش پایه گسترده ، علمی و روش شناخنی با کیفیت بالا را با دانش پایدار ارائه می دهد ، که فارغ التحصیلان را قادر می سازد در زمینه هایی مانند تحقیق و توسعه در صنعت و توسعه توزیع نرم افزار برای صنعت ، فعالیت کنند.

پذیرش در مقطع کارشناسی در این دانشگاه مشروط به داشتن مدرک عمومی ورودی دانشگاه است ، این مدرک باید معادل گواهی پایان دوره متوسطه اتریش باشد.

از بزرگان و نامداران این دانشگاه در زمینه تحصیل ریاضیات می توان کریستین آندریاس داپلر ، اوس هایزن زمانک ، آدئلف گیزل گیزلینگن ، الکساندر مایسنر ، کامیلو سیته ، پیتر اسکالیکی و وینزنز یرونزین را نام برد.

رشته ریاضیات در دانشگاه وین
رشته ریاضیات در دانشگاه گراتس​

Mathematics / University of Graz

رشته ریاضیات در دانشگاه گراتس

دانشگاه گراتس یکی از پنج دانشگاه در استایرا ، اتریش است که در سال 1811 تاسیس شد و قدیمی ترین موسسه تحقیقاتی و آموزشی علم و فناوری در اتریش است.
رشته ریاضیات در دانشگاه گراتس در دانشکده ریاضیات ، فیزیک و ژئودزی به دانشجویان ارائه می شود ، موسسه ریاضی این دانشکده یکی از پنج موسسه ریاضی در دانشکده ریاضیات ، فیزیک و ژئودزی در دانشگاه فناوری گراتس است.

این موسسه در ژانویه 2016 هنگامی که موسسه سابق بهینه سازی و ریاضیات گسسته (ریاضی B) و موسسه سابق نظریه ساختار (ریاضی C) به یک موسسه ملحق شدند ، ایجاد شد.

تدریس این موسسه برای دانشکده های مهندسی و همچنین دوره های مختلف برای مطالعات ریاضیات در دانشگاه گراتس است ، برای اخذ پذیرش از دانشگاه گراتس اتریش باید دارای گواهی پایان تحصیلات مورد تایید اتریش ، مدرک زبان آلمانی حداقل C2 و در آزمون ورودی صلاحیت برای شرکت در دوره های این دانشگاه شرکت کنید.

از بزرگان این دانشکده در زمینه ریاضیات می توان کانگ می هیون ، ووس ولفگانگ ، دراگوتی سلا اراندا ، کلینز بتینا ، لهنر فرانتس ، کولی اولیور یوزف نیکولاس ، دو توان آنه ، ارده جاشوا ، همر استفان ، هیرشلر توماس ، لیندوفر کریستین ، میستان مایکل ، روزنمان آمنون ، اسپانوس پاناگیوتیس ، ولف لاسه و زالا جولین را نام برد.

دانستن مطالب زیر برای دانشجویان متقاضیان تحصیل در دانشگاه های اتریش ضروری است.

هزینه تحصیل ریاضی در اتریش

هزینه تحصیل رشته ریاضیات در اتریش ، در دانشگاه مختلف متفاوت می باشد ، در زیر به شهرهای های دانشگاه های برتر ریاضیات در اتریش توجه داشته باشید:

دانشجویانی که شهروند یک کشور غیر اتحادیه اروپا هستند و خواهان تحصیل رشته ریاضی در اتریش –در دانشگاه وین- هستند باید هزینه ای معادل 726.72 یورو در هر ترم به عنوان شهریه به دانشگاه بپردازند ، هم چنین علاوه بر هزینه شهریه ، دانشجویان غیر اتحادیه اروپا باید 20.70 یورو در هر ترم (مجموع 747.42 یورو) به عنوان هزینه اتحادیه دانشجویان ، به دانشگاه بپردازند.

هزینه تحصیل رشته ریاضی در دانشگاه فنی وین بدین صورت است که در عین حال که این یک دانشگاه دولتی است اما دانشجویان اتریشی یا عضو اتحادیه ی اروپا در مقطع کارشناسی از ترم 7 و دانشجویان دکترا باید از ترم 9 برای ادامه دوره ، شهریه پرداخت می کنند ، این در حالی است که دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا باید از ترم اول بطور منظم شهریه پرداخت کنند.

برای تحصیل رشته ریاضیات در اتریش –در دانشگاه گراتس- دانشجویان باید هر ترم 726.72 یورو به عنوان شهریه به دانشگاه بپردازند.

هزینه تحصیل ریاضی در اتریش

بطور کلی ، دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا باید 726.72 یورو در هر ترم به عنوان شهریه به دانشگاه بپردازند ، در حالی که برای دانشجویان اتحادیه اروپا میزان شهریه در طول دوره 10% افزایش می یابد و این مبلغ را به 399.70 یورو در هر ترم می رساند ، این میزان برای دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا افزایش نمی یابد.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

کدام دانشگاه اتریش در مقطع کارشناسی ارشد ریاضیات ، بورسیه می دهد ؟ سوالات خود را هنگام تماس با ما بپرسید.

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

زبان تحصیل ریاضیات در اتریش

زبان تحصیل ریاضیات در اتریش

زبان تحصیل رشته ریاضیات در اتریش ، بیشتر به زبان آلمانی است اما ممکن است علاقه مندان تحصیل رشته ریاضی در اتریش ، برخی از دانشگاه ها را هم پیدا کنند که این برنامه را به زبان انگلیسی ارائه کنند ، در زیر به زبان تحصیل دانشگاه های برتر ریاضیات در اتریش اشاره شده است:

دانشگاه وین به ندرت در مقطع لیسانس برنامه هایی به زبان انگلیسی ارائه می دهد اما تعدادی از برنامه ها را در مقطع کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی ارائه می دهد که رشته ریاضی یکی از 10 برنامه ای است که علاوه بر زبان آلمانی به زبان انگلیسی نیز در این دانشگاه ارائه می شود.

زبان تحصیل در رشته ریاضی در دانشگاه فنی وین در مقطع کارشناسی آلمانی و در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا علاوه بر آلمانی به زبان انگلیسی نیز به دانشجویان ارائه می شود؛ متقاضیان خارج از اتحادیه اروپا برای اخذ پذیرش رشته ریاضی از دانشگاه فنی وین باید مدرک تسلط به زبان آلمانی در سطح A2 یا C1 را ارائه دهند.

رشته ریاضیات در دانشگاه گراتس اتریش ، در مقطع کارشناسی به زبان آلمانی به دانشجویان ارائه می شود در مقاطع بالاتر به زبان انگلیسی نیز ارائه می شود.

چارت درسی ریاضی در دانشگاه های اتریش

دروسی که دانشجویان باید در دانشگاه های اتریش در رشته ریاضیات مطالعه کنند شامل مقدمه ای بر کار ریاضی ، مقدمه ای بر ریاضیات عالی ، برنامه نویسی ریاضی ، تحلیل محاوره ای و جبر خطی ، ریاضیات گسسته ، تئوری کامپیوتر ، ریاضیات عددی ، جبر ، تجزیه و تحلیل هارمونیک ، نظریه احتمال و مبانی آمار می شود.

سایر چارت درسی رشته ریاضی در اتریش شامل؛ بهینه سازی و مدل سازی ، مدل و معادلات دیفرانسیل ، منطق ریاضی ، هندسه و توپولوژی ، تصویر و پردازش سیگنال ، حساب دیفرانسیل و انتگرال ، معادلات دیفرانسیل جزئی ، روش های عددی برای معادلات دیفرانسیل معمولی و جزئی ، تئوری شماره ، جبر جابجایی و جبر هندسه ، ریاضیات مالی ، ماژول انتخابی تحولات جاری و برنامه های کاربردی می شود.

Mathematics Trends / Austria

گرایش های رشته ریاضیات در اتریش

برنامه ی لیسانس ریاضیات در دانشگاه های اتریش به سه بخش تقسیم می شود : یک بخش ازماژول های اجباری (90 واحد) ، یک بخش از Foundation-module (50 واحد) و بخش آخر از Specialisation-module (30 واحد) تشکیل شده ، دانشجویان با اتمام این سه بخش می توانند وارد دوره های کارشناسی ارشد رشته ی ریاضیات شوند.

گرایش های رشته ریاضیات در اتریش​

گرایش های رشته ریاضیات در اتریش در مقطع کارشناسی ارشد شامل؛ ریاضیات عمومی ، آموزش ریاضی ، علوم داده ، مالی محاسباتی ، آمار ، ریاضیات زیستی ، جبر ، گراف و ترکیبات ، بیو انفورماتیک و اقتصاد ریاضی می شود.

رشته ریاضیات زیستی ، رشته ای میان رشته ای بین زیست شناسی و ریاضی است و هدف کلی آن بهره گیری از ابزار و تکنیک های ریاضی جهت بررسی مسائل زیستی است ، رشته علوم داده دانشی میان رشته ای است که محور استخراج از مجموعه ای از داده ها و اطلاعات می چرخد ، در مقطع دکترا دانشجویان می توانند گرایش هایی مانند دکترای ریاضی و آمار ، دکترای آمار زیستی ، دکترای ریاضی ، دکترای تلفیقی آمار را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند.

اگر شما به رشته های مهندسی هم علاقه مندید ، شاید خوب باشد که بدانید دانشگاه های اتریش در این زمینه هم بسیار نامی و معتبر هستند ، مقاله تحصیل رشته کامپیوتر در اتریش را بخوانید.

شاید بخواهید شرایط تحصیل رشته ریاضی در سایر کشور ها را نیز بدانید ، مقالات زیر را از دست ندهید.

تحصیل دکترا ریاضیات در اتریش

تحصیل دکترا ریاضیات در اتریش

متقاضی تحصیل دکترا ریاضیات در اتریش دانشجویی است که مشتاق تحقیق در ریاضیات و تبدیل شدن به یک ریاضیدان محقق است ، مدارک دکتری به فارغ التحصیلان این امکان را می دهد تا پیشینه ای در ارائه و تدریس ریاضیات و همچنین کمک به پیشرفت موضوع داشته باشند.

کار علمی دانشجویان شامل انتشار مقالات تحقیقاتی در یک یا چند زمینه نظیر بهینه سازی گسسته ، ترکیبیات ، روش های منظم سازی ، شناسایی پارامترها ، محاسبات و کنترل تصادفی ، سیستم های دینامیکی و آمار می باشد.

مشارکت فعال در فعالیت های پژوهشی دانشکده دکتری و کنفرانس های بین المللی نیز یکی از وظایف دانشجویان دکترا ریاضیات می باشد که نقش بسزایی در دوره تحصیل آنها دارد.

 

صلاحیت مورد نیاز برای تحصیل دکترا ریاضی در اتریش

صلاحیت مورد نیاز برای تحصیل دکترا ریاضی در اتریش در زیر آورده شده است:

 •  مدرک کارشناسی ارشد در یک دانشگاه ملی یا بین المللی در ریاضیات ، آمار یا یک رشته مرتبط مورد نیاز می باشد ، این الزام باید حداکثر دو هفته قبل از تاریخ شروع انجام شود.
 •  دانش عمیق در یک یا چند زمینه نظیر بهینه سازی گسسته ، روش های منظم سازی ، شناسایی پارامترها و نظیر اینها بسیار مهم است و درواقع باید در به کارگیری آنها استاد باشید.
 •  علاقه به تحقیقات چند دیدگاهی که زیرشاخه های مختلف ریاضی را با هم ترکیب می کند.

استاد راهنما برای دانشجویان دکترا ریاضی در اتریش

نقش استاد راهنما برای دانشجویان دکترا ریاضیات در اتریش بسیار ارزشمند است و در واقع اوست که در کشور به دانشجو راه را نشان می دهد تا در مسیری درست قرار گیرد.

هر دانشجو دکترا ریاضیات یکی از اعضای هیئت علمی را به عنوان استاد راهنما و یک مربی بین المللی در کنار خود خواهد داشت.

همچنین اگر متقاضی مدرک کارشناسی ارشد را تا مهلت درخواست دریافت نکرده باشد ، او باید اظهارنامه ای مبنی بر گذراندن دوره کارشناسی ارشد را که توسط استاد راهنما یا خود داوطلب نوشته شده است ، حداکثر تا مدت زمان تعیین شده دریافت کند.

وظایف اصلی فارغ التحصیل دکترای ریاضی چیست؟

وظایف اصلی فارغ التحصیل دکترای ریاضی چیست؟ شما در زمان فارغ التحصیلی از رشته ریاضی اتریش ، در واقع تحقیقات مستقلی را در ریاضیات محض و ریاضیات کاربردی انجام می دهید و پاسخ سوالات مهندسی و علوم طبیعی را پیدا کرده و توضیح می دهید ، همچنین شما نتایج تحقیقات را در مجلات معتبر بین المللی یا مجموعه مقالات کنفرانس منتشر می کنید.

استاد راهنما برای دانشجویان دکترا ریاضی در اتریش

فارغ التحصیلان دکترا ریاضیات آماده هستند تا حرفه ای را در یک محیط دانشگاهی دنبال کنند یا در برنامه های تحقیقاتی مختلف شرکت کنند ، شما به عنوان یک فارغ التخصیل دکترا ریاضی در سمینارهایی در زمینه ارتباطات علمی شرکت می کنید که می توانید در مورد پیشرفت و نتایج پایان نامه خود صحبت کنید.

وظایف شامل کار در یک تیم چند رشته ای ، استفاده از روش های مدل سازی و تجزیه و تحلیل آماری می باشد ، فارغ التحصیلان باید قادر به انجام اکتشاف ، ارائه مفاهیم نوآورانه در ریاضی به دانشجویان کارشناسی و همچنین نظارت و همکاری برای رسیدن به هدف شرکت و موسسه ای باشند که در آن اشتغال دارند.

چنانچه قصد تحصیل در مقطع دکترا را دارید ، دانشگاه های آلمان هم مقاصد رایگان و بسیار معتبری هستند ، مقاله تحصیل در آلمان را مرور کنید.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

ارزان ترین دانشگاه برای تحصیل ریاضی در اتریش کدام است ؟ شماره خود را درج کرده و سوالات خود را بپرسید.

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

مزایا و معایب تحصیل ریاضیات در اتریش

مزایا و معایب تحصیل ریاضیات در اتریش

مزایا و معایب تحصیل ریاضیات در اتریش از مراقبت‌های بهداشتی و آموزشی گرفته تا فعالیت‌های فرهنگی و موارد عمومی زندگی را در بر می گیرد و به همین دلیل است که مشاوران رجبی در زیر به نکات مثبت و منفی تحصیل رشته ریاضیات در اتریش اشاره کرده اند.

مزایا:

 •  سیستم آموزشی رشته ریاضیات در کشور اتریش بسیار با کیفیت و توسعه یافته است.
 •  یک مطالعه جهانی اتریش را در رتبه دوم کیفیت زندگی قرار داده است.
 •  وین برای 10 سال متوالی در صدر فهرست قابل زندگی ترین شهرهای جهان قرار گرفته است.
 •  اتریش در زمینه آزادی مطبوعات ، حقوق زنان و حقوق بشر در رتبه بالایی قرار دارد.
 •  حمل و نقل عمومی در اتریش عالی و وقت شناس است و اتوبوس ها ، ترامواها و متروها به طور گسترده در داخل شهرها کار می کنند.
 •  هزینه های تحصیل دانشگاه های دولتی برای رشته ریاضیات بسیار مناسب است.

معایب:

 •  اگر می خواهید با رشته ریاضیات در اتریش شغلی ایجاد کنید ، ممکن است در وین با چالش مواجه شوید.
 • بازار اتریش محافظه کار است و در وین تعداد زیادی از شرکت های مسلط بین المللی وجود ندارد که روی اتریش برای تحقیق و توسعه تمرکز کنند.
 • بسیاری از مردم اتریش مانند سایر شهرهای جهان انگلیسی صحبت نمی کنند.
 • بسیاری از مردم ادعا می‌کنند که در مناطق مختلف اتریش ، به‌ویژه افرادی که دارای پیشینه مسلمان هستند ، برایشان دردسر ساز می‌شود.

خوب است بدانید دانشجویان در اتریش ، اجازه کار دارند ، شرایط کار دانشجویی را در مقاله کار دانشجویی در اتریش بخوانید.

بازار کار اتریش پس از تحصیل ریاضی

بازار کار اتریش پس از تحصیل ریاضی یکی از موضوعات مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد ، دانشجویانی که دارای مدرک لیسانس ریاضی هستند ، در صورت تمایل به ادامه تحصیل می توانند موضوعاتی نظیر ریاضیات کاربردی ، آمار ، فیزیک یا مهندسی را انتخاب و به تحصیل بپردازند ، چنین برنامه ای مهارت هایی مانند دانش در حساب ، جبر ، مثلثات و استدلال قیاسی قوی را توسعه می دهد.

همچنین پس از فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد ریاضیات ، دانشجویان این انتخاب را دارند که به عنوان محقق عملیاتی ، آماردان ، مهندس هوافضا ، حسابدار ، آزمایش کننده نرم افزار یا معلم استخدام شوند.

فارغ التحصیلان رشته ریاضیات در اتریش این فرصت را دارند که شانس خود را برای کار یا تحصیل در کشورهای درجه یک مانند انگلستان ، آمریکا ، استرالیا و کانادا امتحان کنند.

یک فرد بین المللی دارنده مدرک ریاضیات از اتریش دارای درآمد نسبتا خوبی خواهد بود؛ با توجه به معلم بودن ، کارمند بخش های اداری یا بانک بودن و یا استاد دانشگاه بودن ، حقوق ها به طور متوسط از 3000 تا 6000 یورو در ماه تفاوت خواهد داشت.

اگر می خواهید بدانید پس از فارغ التحصیلی از رشته های مختلف چه مشاغلی مورد استقبال اتریش قرار می گیرد ، مقاله کار در اتریش را بخوانید.

سوالات پر تکرار تحصیل رشته ریاضیات در اتریش

زبان تحصیل ریاضیات در اتریش ، بیشتر به زبان آلمانی است اما در بعضی از دانشگاه های اتریش ، تحصیل به زبان انگلیسی هم ارائه می شود.

برای تحصیل رشته ریاضیات در اتریش –در دانشگاه گراتس- دانشجویان باید هر ترم 726.72 یورو به عنوان شهریه به دانشگاه بپردازند.

گرایش های رشته ریاضیات در اتریش در مقطع کارشناسی ارشد شامل؛ ریاضیات عمومی ، آموزش ریاضی ، علوم داده ، مالی محاسباتی ، آمار ، ریاضیات زیستی ، جبر ، گراف و ترکیبات ، بیو انفورماتیک و اقتصاد ریاضی می شود.

رشته ریاضیات در دانشگاه گراتس اتریش ، در مقطع کارشناسی به زبان آلمانی به دانشجویان ارائه می شود در مقاطع بالاتر به زبان انگلیسی نیز ارائه می شود.

دانشگاه وین که یکی از قدیمی ترین و بهترین دانشگاه های اروپا به حساب می آید.

همکاران ما در موسسه مهاجرتی رجبی ، تلاش کرده اند تا شرایط و ضوابط تحصیل رشته ریاضیات در اتریش را برای علاقه مندان این رشته به صورت کوتاه اما شفاف توضیح دهند ، اگر احساس می کنید نیاز به راهنمایی های بیشتر دارید ، توصیه می کنیم فرصت همکاری با مشاوران ما در دفاتر تهران و شیراز را از دست ندهید ، همچنین می توانید مقاله تحصیل رشته ریاضیات در دانمارک را هم بخوانید و با شرایط اتریش مقایسه کنید.

 

در انتها تجربه چند نفر از کلاینت ها را مشاهده کرده و برای دیدن باقی فیلم ها به بخش "ما تا حالا چیکار کردیم؟" بروید

پخش ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rate this post