نیوزلند

تحصیل رشته علوم سیاسی در نیوزلند

تحصیل رشته علوم سیاسی در نیوزلند

اگر اخبار مربوط به سیاست و انتخابات علاقه شما را به خود جلب می کند ، اگر در مورد مسائل عمده در سیاست بین المللی و امنیت نگران هستید و یا می خواهید به فکر کردن ، مطالعه و انتقاد از این سوالات تجزیه و تحلیل کنید و حرفه ای را بر اساس علاقه تان دنبال کنید . اگر به رشته علوم سیاسی علاقه مندید پس از بررسی مزایا و معایب مهاجرت به نیوزلند می توانید تحصیل رشته علوم سیاسی در نیوزلند را با مشورت مشاوران موسسه حقوقی مهر آفرین رجبی انتخاب کنید .

دانشمندان سیاسی از انواع نظریه ها ، ایده ها ، ابزار ها و روش های مختلف استفاده می کنند تا فرآیندها ، نهادها و روابط محلی ، ملی ، منطقه ای و جهانی را مورد بررسی قرار دهند . برای درک اینکه چگونه باید به عنوان جوامع سیاسی زندگی کنیم؛ و چگونه می توانیم تغییر ایجاد کنیم . رشته علوم سیاسی علم اجتماعی است که نظامهای حکومت را مطالعه میکند و همچنین تحلیل فعالیتهای سیاسی ، افکار سیاسی و رفتار سیاسی را بررسی میکند .

نگاهی به تحصیل رشته علوم سیاسی در نیوزلند

تحصیل رشته علوم سیاسی در نیوزلند را بررسی می کنیم . اعضای هیات علمی در زمینه های متنوع مانند دموکراسی ، سیاست و سیاست های زیست محیطی ، مداخلات بشردوستانه ، سیاست علم و فناوری ، سیاست های شرق آسیا ، و امنیت بین المللی و روابط بین الملل شناخته شده اند .

اعضای هیات علمی محیطی را فراهم می آورند که دانشجویان در دستیابی به اهداف خود به عنوان شهروندان ، رهبران جوان و دانشمندان ، و شبکه هایی از فارغ التحصیلان و کارفرمایان برای کمک به برنامه ریزی حرفه ای و مشاوره ، حمایت شوند . دانشجویان علوم سیاسی و روابط بین الملل از طیف گسترده ای از رشته ها می آیند .

بسیاری این رشته را در کنار موضوعاتی مانند تاریخ ، جغرافیا ، زبان ، رسانه ها و ارتباطات ، حقوق ، تجارت و علم مطالعه می کنند . اکثر دوره ها به زبان انگلیسی ارائه می شود . اگر زبان مادری شما انگلیسی نیست ، ممکن است مجبور شوید ثابت کنید که مهارتهای انگلیسی شما استانداردهای آموزشی را برآورده می کند .

فرصت های شغلی علوم سیاسی در نیوزلند

فرصت های شغلی علوم سیاسی در نیوزلند

دانشجویان پس از مهاجرت تحصیلی به نیوزلند و تحصیل رشته علوم سیاسی در نیوزلند مهارت های فراوانی را به دست می آورند که می توانند در طیف گسترده ای از حرفه های هیجان انگیز هم در سیاست (موسسات بین المللی ، ملی و داخلی مانند سازمان ملل ، سازمان های بین دولتی و بین المللی بشردوستانه ، پارلمان ها ، شوراهای شهری ) و در زمینه های متنوع تر مانند قانون ، تجارت ، آموزش و پرورش و روزنامه نگاری به کار گیرند .

فارغ التحصیلان اخیر در وزارتخانه های دفاع ، عدلیه و امور خارجه و تجارت مانند ماناتو آئورور ، و همچنین خزانه داری Te Puni Kokkiri ، پارلمان ، دفتر عالی سازمان ملل متحد برای پناهندگان ، اداره امنیت ارتباطات دولتی ، سرویس اطلاعات امنیتی ، Te Runanga O Ngāi Tahu و صلیب سرخ مشغول به کار هستند .

کار کردن در جاهایی مانند رسانه های خبری ، اتحادیه های کارگری ، آموزش و امور مالی ( مانند بانکداری و سرمایه گذاری ) در لیست مشاغل مورد نیاز در نیوزلند قرار دارد . دانشجویان مقطع ارشد نیز به تحصیلات بیشتر و آموزش در دانشگاه های معتبر خارج از کشور می روند .

هزینه تحصیل و زندگی در نیوزلند

نیوزلند از دلار نیوزلند ( دلار NZD ) به عنوان ارز خود استفاده می کند . هزینه های تحصیل در هر یک از دانشگاه ها برای تحصیل رشته علوم سیاسی در نیوزلند متفاوت است .

این به این معنی است که آنچه که پرداخت می کنید ، بسته به نوع انتخاب شما متفاوت است . دانشجویان بین المللی می توانند بین 22،000 تا 32،000 دلار برای مدرک لیسانس و بین 26،000 تا 37،000 دلار برای دوره تحصیلات تکمیلی پرداخت کنند .

با این حال ، اگر شما یک دوره مانند پزشکی ، مهندسی و یا علوم دامپزشکی را انتخاب کنید ، هزینه ها به احتمال زیاد بالاتر خواهد بود . تمام دانشجویان دکترا مبلغی معادل 6500 تا 9000 دلار در سال پرداخت می کنند . برای اطلاعات در مورد هزینه تحصیل رشته علوم سیاسی در نیوزلند ، دانشگاه مورد نظر خود را بررسی کنید .

بورس رشته های علوم سیاسی در نیوزلند

بورسیه تحصیل در نیوزلند برای دانشجویان بین المللی در همه سطوح وجود دارد ، از جمله دانشجویانی که مایل به کسب دکترا هستند . این بورس تحصیلی توسط موسسات و یا دولت ارائه می شود . برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره واجد شرایط بودن بورس تحصیلی با موسسه خود تماس بگیرید یا از فهرست رسمی بورس نیوزلند استفاده کنید .

هزینه های زندگی بستگی به جایی که شما در نیوزلند زندگی می کنید ، دارد . همانند اکثر کشورها ، شهرهای بزرگتر ، بودجه زندگی بیشتری نیاز دارند . اما این میزان بین 15000 تا 27000 دلار در سال تخمین زده می شود .

اگر بیش از یک سال در نیوزلند تحصیل می کنید ، لازم است که ثابت کنید حداقل 15،000 دلار برای حمایت از خود برای سال اول دارید . قیمت خانه برای زندگی در نیوزلند در مقاله جداگانه ای مورد تحلیل قرار گرفته است . اگر بیش از یکسال تحصیل می کنید ، لازم است که ثابت کنید که حداقل 1250 دلار برای هر ماه تحصیل تمکن مالی دارید .

بورس رشته های علوم سیاسی در نیوزلند

ویزای تحصیل علوم سیاسی نیوزلند

اگر شما بیش از 3 ماه در نیوزلند اقامت دارید ، ممکن است لازم باشد درخواست ویزای تحصیلی بگیرید . دانشجویان استرالیا و یا کشورهای دیگر که با نیوزلند موافقت کرده اند نیازی به درخواست ویزا ندارند .

هنگامی که ویزای خود را دریافت کردید ، می توانید در این کشور تا 4 سال اقامت داشته باشید و مجوز کار تا 20 ساعت در هفته را دارید . شما باید در یک موسسه معتبر ثبت نام کنید و پول خود را برای دوره خود پرداخت کنید .

شما می توانید درخواست ویزای خود را به سفارت یا کنسولگری نیوزلند در کشور خود بدهید ، و یا اینکه از خدمات مشاوره و اخذ ویزای یک موسسه اعزام دانشجو به خارج از کشور بهره ببرید . در این راستا موسسه مهر آفرین رجبی خدمات خود در خصوص تحصیل رشته علوم سیاسی در نیوزلند و اخذ اقامت دائم نیوزلند از طریق تحصیل را به متقاضیان عزیز عرضه می دارد .

Rate this post
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.