جمهوری چک

موسسه مهاجرتی به چک

موسسه مهاجرتی به چک

اشخاصی که مهاجرت را برای ادامه زندگی خود و خانواده شان انتخاب می کنند ، خود را در مسیری قرار می دهند که هم می تواند آگاهانه و درست و منطقی طی شود و رسیدن به مقصد نهایی با آرامش و آسودگی انجام گیرد ؛ یا آن که با اقدام خودسرانه یا راهنمایی های نادرست افراد سودجو ، زمان و سرمایه خود را در معرض خطر قرار می دهند . انتخاب راهنمای آگاه و دلسوز مهاجرت به چک می تواند پیمودن مسیر را با شیوه نخست برای شما امکان پذیر سازد . در پیمودن راهی که به این مقصد منتهی می شود همراهی و مشورت کارشناسان مجرب یک موسسه مهاجرتی به چک همچون موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی راهگشای شما خواهد بود .

خدمات موسسه مهاجرتی به چک

از میان مقاصد محبوب برای مهاجرت ، کشورهای اروپایی همواره در اولویت لیست متقاضیان قرار داشته اند . یکی از کشورهای اروپایی عضو پیمان شینگن که شرایط مناسب و سطح بالای زندگی در کنار امکانات خوب تحصیلی و اشتغال فراهم است ، کشور چک می باشد . جمهوری چک پس از استقلال از چکسلواکی در سال 1993 به کشوری مستقل و قدرتمند در زمینه های گوناگون تبدیل شده است .

این کشور اروپایی با همسایگانی همچون اتریش ، آلمان ، لهستان و اسلواکی در بر گرفته شده است . پایتخت چک شهر اصیل و زیبای پراگ است که لقب مهد موسیقی و هنر اروپا را به دلیل زادگاه بسیاری از مشاهیر موسیقی ، به خود اختصاص داده است .

مساحت 78866 کیلومتر مربعی این کشور میزبان حدود 10 میلیون نفر جمعیت است که زبان رسمی آن ها چکی با ریشه اسلاوی می باشد . گرچه از سال 2004 کشور چک به عضویت اتحادیه اروپا درآمده است ، اما هنوز یورو به عنوان واحد پول رسمی این کشور انتخاب نشده و همچنان واحد پول آن ها کرونا (CZK) می باشد .

موقعیت کشور چک

این کشور واقع در اروپای مرکزی ، با وجود مساحت کوچکی که دارد ، تنوع چشمگیری را از نظر آب و هوایی و مناظر طبیعی به نمایش می گذارد . در این کشور چهار فصل سال با تمام زیبایی های ویژه هر فصل ، خودنمایی می کنند . به دلیل زیبایی های طبیعی و پاکیزگی این کشور ، به آن لقب عروس اروپا را داده اند . به دلیل میزان بالای بارندگی در تمام فصول سال ، کشاورزی این چک رونق زیادی دارد و یکی از مهمترین بنیادهای اقتصادی آن را صنایع کشاورزی تشکیل می دهد . 

طی سال های گذشته ، صنعت توریسم نیز به یکی از درآمدزاترین منابع برای چک تبدیل شده است و شمار زیادی توریست از سراسر اروپا و حتا قاره های دیگر برای دیدار از جاذبه های طبیعی این کشور در کل ماه های سال سفر می کنند . رشته کوه های سر به فلک کشیده ، دهکده های زیبا و قدیمی و چشمه های آب معدنی متعدد از جمله این جاذبه ها هستند .

روش های مهاجرت به چک

مهاجرت رسمی و قانونی به جمهوری چک با روش های گوناگونی امکان پذیر است . متقاضیان مهاجرت از میان راه های موجود ، بهترین و مناسب ترین راه را با توجه به شرایط و موقعیت خود و مهم تر از راهنمایی های کارشناسان موسسه مهاجرتی به چک انتخاب می کنند . مهمترین روش های قانونی مهاجرت به کشور چک عبارتند از : گرفتن ویزای توریستی ، کار ، سرمایه گذاری ، تحصیلی یا ازدواج با تبعه ای از جمهوری چک .

همچون دیگر کشورهای عضو پیمان شینگن برای سفر توریستی به این کشور باید ویزای توریستی شینگن برای شخص صادر شود . این ویزا در نهایت 90 روزه است و برای اقامت بیشتر در خاک این کشور ، متقاضی باید از طریق مسیر های دیگر برای اقامت طولانی تر با مشورت و راهنمایی موسسه مهاجرتی به چک اقدام نماید .

ویزای کار کشور چک

سیستم ویزای کار در جمهوری چک همانند دیگر اعضای اتحادیه اروپاست و برای افراد خارج از این اتحادیه بسیار دشوار و دور از دسترس ارزیابی می شود . زیرا که کارفرما برای استخدام نیروی مورد نیاز خود نخست باید به مدت 6 ماه آگهی استخدام را در نشریات و رسانه های کل اتحادیه اروپا منتشر کند . در نهایت اگر پس از گذشت این مدت هیچ شخص واجد شرایط از کشورهای اروپایی پیدا نشد ، کارفرما اجازه بررسی مدارک متقاضیان خارج از این محدوده را پیدا می کند .

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در چک

سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار در خاک جمهوری چک یکی از بهترین مسیرهای مهاجرت به این کشور است . در این روش ، متقاضی با راهنمایی های دقیق موسسه مهاجرتی به چک مبلغی دستکم 50000 کرونا را به یک حساب بانکی واریز می کند و به دولت اعلام می نماید که قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارد . سپس به کمک نهادهای مربوطه و به کمک موسسه مهاجرتی یک شرکت به نام شخص ثبت می شود . به محض ثبت شرکت ، شخص به همراه خانواده اش اجازه اقامت موقت یک ساله در خاک چک را پیدا می کنند . این اقامت در صورت ادامه داشتن فعالیت شرکت ثبت شده هر سال قابل تمدید است تا این که پس از گذشت 5 سال ، اجازه اقامت دایم به متقاضی داده می شود .

مهاجرت تحصیلی به جمهوری چک

یکی دیگر از شیوه های مهم مهاجرت ، مهاجرت تحصیلی به چک است . دانشگاه های این کشور با رتبه های برتر و امکانات و تجهیزات پیشرفته ، مدارک تحصیلی معتبری را در رشته های گوناگون ارائه می کنند . متقاضی اقامت در چک می تواند نخست به عنوان دانشجو در این کشور حضور پیدا کند و پس از فارغ التحصیلی به کار مشغول شود . پس از گذشت 5 سال امکان دریافت اقامت دایم این کشور اروپایی وجود دارد .

ویژگی های موسسه معتبر مهاجرتی به چک

پذیرفتن چالش های مهاجرت به محیطی کاملاّ بیگانه با شرایط و فرهنگ و فضای بسیار متفاوت می تواند در صورت اطمینان به راهنمایی دلسوز ، آگاه و با تجربه ، آسانتر شود . این مسیر با یاری موسسه معتبر مهاجرتی بسیار سریعتر ، دقیق تر و مطمئن تر خواهد بود .

موسسه مهاجرتی معتبر که وظیفه هدایت و حمایت متقاضی را طی پیمانی که با او می بندد ، تقبل می کند ، بایستی شماری از پیش نیازهای ضروری و اساسی را از پیش در اختیار داشته باشد ؛ پیش نیازهایی همچون دارا بودن مجوزهای لازم و گواهینامه های معتبر بین المللی همراه با درک و آگاهی کامل از جدیدترین و به روزترین شرایط مهاجرت به کشورهای گوناگون . مجوزهای قانونی و رسمی خارجی توسط موسسه مهاجرتی دریافت شده باشد . از سوی دیگر درک کافی و تسلط بر حقوق بین الملل از لازمه های پیشبرد پرونده های متقاضیان است .

کارشناسان و نیروهای شاغل در موسسه مهاجرتی به چک باید از نظر دانش ، آگاهی و تسلط بر جریان های مهاجرتی موجود در جهان برگزیده باشند تا در مواقع لزوم بتوانند برای راهنمایی مشتریان و برطرف ساختن هر گونه مساله یا چالش ، بهترین و جامع ترین تصمیم را اتخاذ نمایند . سواد حرفه در کنار تسلط کامل بر زبان های زنده و پرتقاضای جهان از ویژگی های لازم آنان است .

موسسه مهر آفرین رجبی

موسسه مهاجرتی مهر آفرین رجبی به عنوان موسسه مهاجرتی در شیراز و تهران ، افزون بر تمامی شرایط نامبرده و سابقه ای درخشان در مشاوره های حقوقی به دانشجویان و نیروهای متخصص به بسیاری از کشورهای دنیا از جمله جمهوری چک ، تمامی امور مهاجرتی و انتخاب دوره های تحصیلی و کلاس های آموزشی در سرتاسر جهان را با بالاترین بازدهی به انجام می رساند . در یک موسسه مهاجرتی به چک که اقدامات خود را پیگیری می کنید ، دقت داشته باشید که روال کار خود را برایتان توضیح دهند و شما را از مراحل کار قانونی با خبر کنند چرا که در غیر اینصورت ، ممکن است نتیجه خوبی نگیرید .

Rate this post
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *