اطلاعات کشور آلمان

اطلاعات کشور آلمان در برگیرنده موارد ضروری است که آگاهی از آن ها برای افراد خواهان مهاجرت به این کشور الزامی است، مواردی چون سیستم حمل و نقل و شهرهای صنعتی، بهترین غذاها و حتی اختلاف ساعت این کشور با ایران که در ادامه به همه این مطالب اشاره خواهیم کرد.

آلمان کشوری در شمال اروپای مرکزی است که از بخش‌ های فیزیکی اصلی قاره عبور می‌کند ، این کشور دومین کشور پرجمعیت اروپا پس از روسیه و پرجمعیت ترین کشور عضو اتحادیه اروپا است ؛ آلمان بین دریاهای بالتیک و شمال در شمال و آلپ در جنوب واقع شده است ، موقعیت آلمان در قلب اروپا تاریخ آن را هم برای خوب و هم بد شکل داده است.

آلمان با مساحت آن 357022 کیلومتر مربع جمعیت بیش از 83 میلیون نفر در 16 ایالت جای داده است ، این کشور از سمت شمال با دانمارک ، از سمت شرق با لهستان و جمهوری چک ، از سمت جنوب با اتریش و سوئیس و از سمت غرب با فرانسه ، لوکزامبورگ ، بلژیک و هلند همسایه است ، پایتخت و بزرگترین شهر این کشور برلین و مرکز مالی آن فرانکفورت است و بزرگترین منطقه شهری روهر می باشد.

در ادامه با ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ )همراه باشید تا اطلاعات مهم کشور آلمان را بررسی کنیم. همچنین برای آگاهی کامل از روش های قانونی مهاجرت به این کشور  ، مقاله مهاجرت به آلمان را مرور کنید.

فهرست مطالب
اطلاعات کشور آلمان

مسیحیت به عنوان بزرگترین دین در آلمان ، با 66.8 درصد جمعیت است و همچنین تخمین زده می شود که 38 درصد از جمعیت آلمان عضو هیچ سازمان یا فرقه مذهبی نیستند ؛ آلمانی زبان رسمی و غالب در آلمان و یورو واحد پول این کشور به شمار می آید.

پادکستی که در ادامه آورده شده است را بشنوید و داده های مورد نیاز مربوط به اطلاعات کشور آلمان را بصورت خلاصه و در کوتاه ترین زمان کسب کنید.

پادکست اطلاعات کشور آلمان

نمایش ویدیو درباره کاور اطلاعات کشور آلمان

نوع حکومت و ساختار سیاسی آلمان

شناخت نوع حکومت و ساختار سیاسی آلمان ، بخش مهمی از اطلاعات کشور آلمان است ، جمهوری فدرال آلمان به عنوان یک ایالت فدرال و دموکراسی پارلمانی تشکیل شده است ، قانون اساسی تصریح می کند که تمام اختیارات حکومت از مردم سرچشمه می گیرد ، مردم این اختیارات را برای مدت یک دوره قانونگذاری به پارلمان ها ( بوندستاگ و پارلمان های ایالتی ) واگذار می کنند.

دولت به قوه مقننه ، قوه مجریه وقوه قضاییه تقسیم می شود ؛ از نظر پروتکل ، رئیس جمهور فدرال ارشد ترین نماینده آلمان است ، رئیس بوندستاگ ، از نظر پروتکل ، دومین مقام ارشد است و مرکزی که بیشترین قدرت سیاسی را دارد ، صدراعظم فدرال است ؛ رئیس دادگاه قانون اساسی فدرال نیز یکی از نمایندگان عالی کشور است.

احزاب سیاسی آلمان

از سال 1966، تمام دولت های فدرال آلمان حداقل از دو حزب تشکیل شده اند ، این حزب توسط بزرگترین حزب در انتخابات رهبری می شود که با احزاب دیگر ائتلاف خواهد کرد ، دولت فعلی توسط SPD در ائتلاف با حزب سبز و حزب دموکرات آزاد (FDP) رهبری می شود.

احزاب سیاسی مهم آلمان شامل حزب سوسیال دموکرات ، دموکرات مسیحی ، گرین ، دموکرات آزاد ، حزب چپ و حزب جایگزین برای آلمان است.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

شما می توانید ویزای شنگن برای کشور آلمان را با راهنمایی گام به گام مشاورین ما به راحتی بدست آورید!

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

فرودگاه ها و خطوط هوایی مهم آلمان

آلمان به عنوان یکی از بزرگترین و قدرتمند ترین کشور های اروپا دارای حدود 60 فرودگاه بین المللی است که در مقوله اطلاعات کشور آلمان به آن ها خواهیم پرداخت ، به خاطر داشته باشید که همیشه فرودگاه ‌های بزرگ‌تر نیز راحت ترین فرودگاه‌ ها نیستند ، بنابراین قبل از سفر یک بررسی معمولی انجام دهید.

فرودگاه ها و خطوط هوایی مهم آلمان از فرودگاه‌ های کوچک ‌و بزرگ تشکیل شده اند فرودگاه های کوچک که تنها در چند مسیر و خطوط هوایی فعال هستند و مجتمع‌ های بزرگ مانند فرانکفورت و مونیخ که سالانه ده‌ ها میلیون مسافر را جا به ‌جا می‌کنند ، در ادامه با برخی از فرودگاه های مهم این کشور آشنا می شویم.

فرودگاه ها و خطوط هوایی مهم آلمان

فرودگاه فرانکفورت

فرودگاه فرانکفورت یک فرودگاه بزرگ بین المللی است که در پنجمین شهر بزرگ آلمان واقع شده است ، این شرکت توسط Fraport اداره می شود و به عنوان مرکز اصلی شرکت هواپیمایی لوفت هانزا ، Condor و AeroLogic عمل می کند.

این فرودگاه با فاصله زیادی شلوغ ترین فرودگاه آلمان و همچنین چهارمین فرودگاه در اروپا است ، پس از فرودگاه های هیترو لندن ، شارل دوگل پاریس و آتاتورک استانبول قرار دارند ، این فرودگاه تقریبا به 300 مقصد در سراسر جهان خدمات رسانی می کند و آن را به فرودگاهی با بیشترین مقاصد بین المللی در سراسر جهان تبدیل می کند.

فرودگاه مونیخ

فرودگاه مونیخ در نزدیکی پایتخت بایرن واقع شده است ، این دومین فرودگاه شلوغ کشور در ترافیک مسافری ( پس از FRA ) و هفتمین فرودگاه در اروپا است ، دارای بیش از 200 مقصد در بیش از 60 کشور در سراسر جهان است ، به عنوان یک مرکز ثانویه لوفت هانزا و شرکای آن Star Alliance عمل می کند ، این فرودگاه ارتباط خوبی با مرکز شهر دارد.

فرودگاه دوسلدورف

فرودگاه دوسلدورف فرودگاه بین المللی مرکز ایالت نوردراین-وستفالن آلمان است ، این شهر در بزرگترین منطقه شهری آلمان واقع شده است ؛ سومین فرودگاه شلوغ کشور به عنوان مرکز ایر برلین و یورووینگز عمل می کند.

فرودگاه هامبورگ آلمان

فرودگاه هامبورگ دومین شهر بزرگ آلمان است که تنها 8.5 کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد ، به عنوان پایگاهی برای Germanwings، Condor و easyJet عمل می کند ، این پرواز به 120 مقصد از جمله دبی ، نیوآرک و تهران انجام می شود ؛ فرودگاه را نباید با فرودگاه خصوصی هامبورگ فینکن وردر اشتباه گرفت.

فرودگاه اشتوتگارت

فرودگاه اشتوتگارت با بیش از 10 میلیون مسافر، ششمین فرودگاه شلوغ کشور است و به عنوان یک مرکز مهم Germanwings عمل می کند و پرواز ها را به بسیاری از مقاصد اروپایی و همچنین خدمات طولانی مدت به آتلانتا ارائه می دهد ، این فرودگاه در 13 کیلومتری جنوب مرکز شهر قرار دارد و با قطار های حومه ای S2 و S3 به فرودگاه متصل می شود.

فرودگاه کلن و بن

این فرودگاه بزرگ بین المللی به کلن و بن، شهرهای بزرگ آلمان خدمات رسانی می کند ، واحد های ترافیکی آن بار و مسافر را ترکیب می کند که تعداد آنها رتبه پنجمین فرودگاه آلمان را به خود اختصاص داده است (هر چند در ترافیک مسافر هفتم) ، این فرودگاه در 15 کیلومتری جنوب شرقی شهر کلن و 16 کیلومتری شهر بن قرار دارد ؛ این شرکت به عنوان مرکز خطوط هوایی Eurowings، Germanwings، FedEx Express و UPS Airlines عمل می کند ، فرودگاه کلن و بن همچنین میزبان چندین آژانس فضایی است که فضانوردان را برای سفرهای فضایی در آنجا آموزش می‌دهند.

بزرگترین خطوط هوایی آلمان

لوفت هانزا با ناوگانی متشکل از 700 هواپیما در بیش از 220 مقصد در سراسر جهان ، بزرگترین و شناخته شده ترین شرکت هواپیمایی آلمان است ، دفتر مرکزی این شرکت در کلن قرار دارد ، در حالی که فرودگاه فرانکفورت به عنوان مرکز اصلی آن عمل می کند.

دومین ایرلاین بزرگ آلمان ، یورووینگز ، یک شرکت هواپیمایی ارزان قیمت و یک شرکت تابعه از گروه لوفت هانزا است ، در حال حاضر به 79 مقصد در سراسر جهان خدمات رسانی می کند و از سال 2015 نیز تمامی عملیات های کوتاه مدت برای Germanwings را پوشش می دهد.

شناخت بزرگترین خطوط هوایی آلمان ، برای کسانی که قصد مهاجرت کاری دارند می تواند مهم باشد ، اگر قصد کار کردن در این کشور را دارید ، حتما سری به مقاله کار در آلمان بزنید و با مشاغل پر درآمد این کشور آشنا شوید.

سیستم حمل و نقل در آلمان

سیستم حمل و نقل در آلمان

برای بررسی اطلاعات کشور آلمان ، در این بخش به معرفی سیستم حمل و نقل در آلمان می پردازیم ، آلمان برای اجتناب از رانندگی در آلمان گزینه های زیادی دارد ،با یک شبکه راه آهن ملی شده ، عبور از کشور با قطار به معنای خرید بلیط است ، در سطح محلی ، ایالت های آلمان اتوبوس ها ، تراموا ها ، شبکه های مترو، قطار های حومه شهر و کشتی را مدیریت می کنند.

سیستم های حمل و نقل عمومی در آلمان ایمن ، کارآمد و نسبتا آسان برای استفاده هستند ، در نتیجه، برخی از شهر های آلمان شروع به از بین بردن این کلیشه از ماشین دوست بودن کرده اند ؛ تنها 30 درصد از سفرهای برلین با ماشین است ، در حالی که 33 درصد از سفرها در مونیخ است ؛ در سراسر کشور، روزانه 30 میلیون مسافر از سیستم حمل و نقل آلمان استفاده می کنند.

قطار در آلمان

شبکه ریلی آلمان یکی از بزرگترین و شلوغ ترین شبکه های ریلی جهان است ، مسافران در سال 2021 98.4 میلیارد کیلومتر را در امتداد شبکه ریلی آلمان به طول 33399 کیلومتر طی کردند ، قطارهای آلمان به عنوان کشوری بزرگ و متراکم در قلب اروپای مرکزی ، کار های سنگین زیادی را انجام می دهند.

شرکت اصلی راه آهن آلمان دویچه بان یا به اختصار DB است ، اگرچه دویچه بان یک شرکت خصوصی است، آلمان تنها سهامدار شرکت است ، در عمل، دویچه بان اساسا یک ارائه دهنده راه آهن دولتی است ؛ DB قطارهای پرسرعت ، بین شهری ، منطقه ای و شهری را در سراسر کشور و همچنین برخی از مسیر های برون مرزی اجرا می کند.

اتوبوس در آلمان

یک سازمان ملی حمل و نقل عمومی در آلمان وجود ندارد که خدمات اتوبوس را ارائه دهد ، در عوض ، هر سرزمین آلمان حمل و نقل محلی را در داخل مرز های خود مدیریت می کند؛ در نتیجه مجموعه ای نسبتا پیچیده از ارائه دهندگان با ده ها مقام مسئول اعزام اتوبوس به هر گوشه آلمان وجود دارد.

انجمن حمل و نقل به طور کلی مسئول اتوبوس ها و تراموا ها در منطقه خود است؛ بسیاری از شهرهای آلمان نیز خدمات اصلی اتوبوس خود را با تراموا (Straßenbahnen) تکمیل می کنند ، ترامواها معمولا ظرفیت بالاتری دارند و رفت و آمد بیشتری نیز نسبت به اتوبوس ها دارند اما فقط به شلوغ ترین محله ها خدمات رسانی می کنند؛ اتوبوس های شبانه به ویژه در مناطق شهری رایج هستند اما در شهرهای کوچکتر کمتر هستند.

تاکسی و خدمات اشتراک سواری در آلمان

با چنین حمل و نقل عمومی خوبی در آلمان ، تعجبی ندارد که تاکسی ها گران هستند ،گرفتن تاکسی در هتل ها ، مراکز حمل و نقل و ایستگاه های تاکسی نسبتا آسان است ؛ با این حال ، گرفتن یکی از خیابان ها دشوارتر است.

تاکسی ها در آلمان دارای مقررات قوی هستند ، بنابراین مسافران می توانند انتظارات خود را بر اساس آن تنظیم کنند ، در آلمان کرایه تاکسی استاندارد با تغییرات منطقه ای است ؛ به طور کلی ، کرایه پایه 2 تا 3 یورو با نرخ بر اساس مسافت بعد از آن (1-3 یورو در هر کیلومتر) وجود دارد ، سفرهای طولانی‌تر منجر به تخفیف یا کرایه ثابت می‌شود ، رانندگان تاکسی در آلمان باید کوتاه ترین مسیر را طی کنند.

اگر تصمیم به مهاجرت به کشور آلمان را دارید، حتما مقالات زیر را مطالعه کنید

اختلاف ساعت ایران و آلمان

اختلاف ساعت ایران و آلمان 2.5 ساعت است ، در حالی که در آلمان به وقت محلی واقعی 19:29 است ، در ایران ساعت 21:59 است ؛ متأسفانه ، هیچ زمانی بین ساعات کاری عادی شما و ساعات کاری در آلمان همپوشانی وجود ندارد ، بهترین کاری که می‌توانیم با برنامه‌ریزی جلسه انجام دهیم این است که محدوده را از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر به وقت آلمان پوشش دهیم.

برای برنامه ریزی یک کنفرانس تلفنی یا برنامه ریزی یک جلسه در بهترین زمان برای هر دو طرف ، باید بین ساعت 8 صبح تا 3:30 بعد از ظهر به وقت آلمان تنظیم شود که این زمان در نهایت بین ساعت 10:30 صبح تا 6 بعد از ظهر در ایران خواهد بود ، توجه داشته باشید که زمان درج شده بر روی بلیط هواپیما به عنوان زمان فرود در فرودگاه این کشور مطابق با ساعت رسمی آلمان است.

شهر های صنعتی آلمان

شهر های صنعتی آلمان

بخش مهمی از اطلاعات کشور آلمان که برای افراد مهاجر مهم است ، شناحت شهر های صنعتی آلمان است خصوصا اگر قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارید ، حتما باید شهر های مهم صنعتی را بشناسید ، در این خصوص می توانید مقاله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان را نیز بخوانید.

آلمان نه تنها بزرگترین اقتصاد و کشور صادرکننده اروپا است ، بلکه یک مکان پیشرو در تحقیق و توسعه است ، این کشور با زیرساخت ‌ها، سیستم سیاسی پایدار و فرصت ‌های اقتصادی امیدوارکننده ، سرمایه‌گذاران ، بنیان‌ گذاران و استعداد ها را از سراسر جهان جذب می‌کند ؛ علاوه بر این، تعداد زیادی از شرکت های فعال بین المللی در آلمان مستقر هستند.

یک واقعیت منحصر به فرد در مورد آلمان، توزیع شرکت های بزرگ و مراکز صنعتی منطقه ای در سراسر کشور است ؛ برخلاف دیگر پایتخت ‌های اروپایی مانند پاریس و لندن که بیشتر فعالیت‌ های تجاری در آن اتفاق می‌افتد، صنایع آلمان در سراسر کشور گسترده شده‌اند ، اگرچه برلین مقر دولت و فدرال آلمان است اما به هیچ وجه مرکز همه صنایع دیگر نیست ، دیگر صنایع مهم آلمان در مناطق جغرافیایی مختلف قرار دارند.

از برلین تا مونیخ – بخش رسانه

از نظر بخش رسانه ، برلین به دلیل یکی از تأثیرگذارترین مؤسسات انتشاراتی Axel Springer AG و بزرگترین ایستگاه تلویزیونی عمومی ARD شناخته می شود ، برخی دیگر شهر هانسیاتیک هامبورگ را به عنوان مرکز رسانه ای می دانند زیرا بسیاری از انتشارات بزرگ سنتی مانند Gruner + Jahr، Spiegel، Bauer Media و همچنین شرکت های اینترنتی مانند Google Germany، Facebook و Snapchat در آنجا مستقر هستند.

علاوه بر این ، می توان تمرکز شرکت های رسانه ای را در امتداد راه آهن راین از کلن جنوب تا ماینتس پیدا کرد ، کلن به تنهایی 50000 کارمند در بخش رسانه دارد و مقر بزرگترین ایستگاه های تلویزیونی خصوصی RTL، Super RTL و Vox، ایستگاه های عمومی مانند WDR و همچنین گروه رسانه ای DuMont است که به خاطر روزنامه ها و مجلات مسافرتی خود با فروش سالانه 523 میلیون یورو معروف است.

در مقابل ، مونیخ بیشتر به خاطر شرکت‌های رسانه‌های چاپی خود مانند انتشارات هوبرت بوردا، Conde Nast، و همچنین انتشارات ادبیات مانند انتشارات Hanser، Piper ، C.H. بک، dtv و گروه Random House of Bertelsmann معروف هستند ؛ برخی از ایستگاه های تلویزیونی بزرگ نیز در مونیخ مستقر هستند.

دارمشتات – شیمی

دارمشتات بیش از همه با وجود دفتر مرکزی گروه مواد شیمیایی و بهداشتی مرک مشخص می شود ، مرک حدود 2000 نفر را در دارمشتات و بیش از 50000 نفر را در سراسر جهان استخدام می کند و از همکاری های تحقیقاتی در شرکت خود و در منطقه حمایت می کند.

شرکت شیمیایی دیگری به نام Evonik با 1500 کارمند نیز در دارمشتات و در مجاورت دانشگاه فنی مشهور مستقر است ، علاوه بر این ، آژانس فضایی اروپا ESA همچنین یک سایت در دارمشتات با حدود 800 کارمند دارد.

لودویگشافن – شیمی و داروسازی

در لودویگشافن ، واقع در فاصله یک ساعتی از دارمشتات ، تولید ناخالص داخلی به ازای هر فرد در شغل سودمند 112656 یورو برآورد شده است که دلیل آن مقر بزرگترین کارخانه شیمیایی در جهان ، BASF SE است ، علاوه بر این ، رهبر بازار جهانی در تولید سنگفرش جاده ، Joseph Vögele AG ، در Ludwigshafen ، شرکت دارویی ایالات متحده AbbVie و همچنین تعداد زیادی از SMEهای بسیار موفق واقع شده است.

فرانکفورت – خدمات مالی

فرانکفورت بعنوان یک مرکز مشهور، مؤسسات مالی آلمان اروپایی و بین المللی را به هم متصل می کند ، بانک مرکزی اروپا (EZB) در فرانکفورت در مجاورت بیش از 200 بانک داخلی و بین المللی ، بورس آلمان AG، شعب دیگر بانک های مرکزی خارجی و همچنین سازمان نظارت مالی فدرال (BaFin) واقع شده است.

علاوه بر این ، فرانکفورت در کنار برلین ، یک زیرساخت عالی برای استارت‌آپ ‌های فین ‌تک ارائه می‌کند و در بهترین شهرهای آلمان به آنها اقامت می دهد. شاید بخواهید بدانید بهترین شهر آلمان از دید مهاجران ایرانی کدام است ؟ مقاله بهترین شهر آلمان برای زندگی ایرانیان را حتما مطالعه کنید.

در وبینار زیر از هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی شما با بررسی چالش های پیش رو در مهاجرتتان آشنا خواهید شد و خواهید فهمید که چطور می توانید برای داشتن مهاجرت موفق قدم بردارید.

همواره در شرکت مهاجرتی رجبی تلاش ما این است تا بتوانیم بهترین کیفیت را به مشتریانمان ارائه دهیم و کیفیت خدمات در کنار تجربه قطعا موفقیت پرونده مهاجرتی شما را در پی خواهد داشت.

ما وعده هایمان را عملی میکنیم.

پخش ویدیو

آب و هوای آلمان

آب و هوای آلمان معتدل است ، به ویژه با توجه به عرض های جغرافیایی شمالی و فاصله بخش های بزرگتر قلمرو آن از نفوذ گرمایش جریان اقیانوس اطلس شمالی است ؛ دمای بسیار بالا در تابستان و یخبندان عمیق و طولانی مدت در زمستان نادر است ، این شرایط همراه با میزان بارندگی بیش از فراوان و به خوبی توزیع شده ، شرایط ایده آلی را برای پرورش محصولات فراهم می کند.

آب و هوای فصلی از سال به سال در معرض تغییرات زیادی است ، زمستان‌ ها ممکن است به‌ طور غیر معمول سرد یا طولانی ‌تر باشد ، به ‌ویژه در ارتفاعات بالاتر در جنوب ، یا معتدل ، با دمایی که تنها دو یا سه درجه بالاتر یا پایین‌تر از نقطه انجماد است ، بهار ممکن است زود از راه برسد و در تابستان گرم و بدون باران تا پاییز گرم و خشک همراه با تهدید خشکسالی ادامه یابد.

لیست کشورهایی که در ادامه به شما پیشنهاد شده است میتوانید اطلاعات خوبی را در مورد شرایط اقامت و زندگی در آن کشور به شما بدهد

10 تا از بهترین غذا های آلمان

وقتی در آلمان هستید ، واقعا باید تا آنجا که می توانید غذا های ملی و منطقه ای را امتحان کنید ، در اینجا 10 تا از بهترین غذا های آلمان که باید در لیست شما باشد آورده شده است:

10 تا از بهترین غذا های آلمان

Brot & Brötchen

نان، به شکل نان (Brot) یا یک رول کوچک معمولا پوسته دار (Brötchen)، بخش مهمی از آشپزی است که در سراسر کشور خورده می شود و با اکثر غذا های آلمانی سرو می شود ، نان در اکثر وعده های غذایی ، به خصوص صبحانه و شام و همچنین در ناهار ( معمولا وعده غذایی اصلی روز در نظر گرفته می شود ) اغلب با رول در کناره سرو می شود.

آلمانی ها از طیف گسترده ای از نان از جمله غلات ، پومپرنیکل ، چاودار و نان سفید لذت می برند ، نان آلمانی از نان ایتالیا ، اسپانیا یا فرانسه سنگین تر و دلچسب تر است.

Käsespätzle(رشته فرنگی پنیر )

غذای نواحی جنوب غربی آلمان، Käsespätzle از لایه بندی ماکارونی Spätzle کوچک با پنیر رنده شده و روی آن با پیاز سرخ شده درست می شود ، معمولا با سالاد و گاهی با سس سیب سرو می شود

کسانی که از ایالات متحده یا بریتانیا به آلمان مهاجرت می کنند متوجه می شوند که این نزدیک ترین چیزی است که به پنیر ماکارونی می رسند و بدون شک متوجه خواهند شد که عمق و طعم بیشتری نسبت به غذای خانگی خود دارند.

Currywurst

Currywurst از غرفه ها و فست فودهای بسیاری از شهرها و شهرها فروخته می شود ، و اگر می خواهید بدانید که شهر برلین به چه غذایی معروف است ، به سرعت متوجه خواهید شد که Currywurst است.

این غذایی نیست که آلمانی‌ها در خانه می‌خورند، اما در عوض چیزی است که «در حال حرکت» خورده می‌شود ؛ غذای آن ناچیز است ، اما این بشقاب سوسیس خرد شده ، چیپس و سس سس کچاپ تند ، یک غذای آلمانی فوق العاده محبوب است ، به خصوص بعد از چند پیلزنر.

پنکیک سیب زمینی و سیب زمینی سرخ شده

پنکیک های سیب زمینی شبیه به “Rosti” سوئیسی است : یک پنکیک سرخ شده کم عمق که از سیب زمینی رنده شده ، تخم مرغ و آرد درست می شود ، گاهی اوقات در آلمان با تخم مرغ و بیکن برای صبحانه ، به عنوان کنار گوشت برای ناهار یا شام ، یا به تنهایی با سس سیب مصرف می شود.

از طرف دیگر ، براتکارتوفلن بیشتر شبیه سیب‌زمینی‌های تفت‌شده یا خرد شده است ، جایی که تکه ‌های کوچک یا چیپس ‌های سیب‌زمینی را آب پز می‌کنند و سپس با پیاز و گاهی بیکن سرخ می‌کنند ، باز هم، پنکیک های سیب زمینی را می توان برای صبحانه، ناهار یا شام میل کرد.

رولادن

Rouladen یک غذای اصلی آلمانی است که معمولا از خیار شور و بیکن پیچیده شده در برش های نازک گوشت گاو یا گوساله تشکیل شده است ، معمولا با سس ، پیراشکی ، پوره سیب زمینی و کلم سرو می شود ؛

زمانی که خانواده‌ها در طول تعطیلات یا جشن‌ها گرد هم می‌آیند و از یک منطقه خاص نمی‌آیند ، از Rouladen لذت می‌برند ، در واقع، گفته می شود که ریشه فرانسوی دارد – از این رو نام آن است.

شنیتسل

شنیتسل با نرم کردن یک تکه گوشت ( مانند مرغ ، گوشت گاو ، گوساله یا گوشت خوک) و پوشاندن آن در تخم مرغ ، آرد و آرد سوخاری قبل از سرخ شدن در روغن درست می شود ، شنیتسل که بسیار شبیه به اسکالوپ فرانسوی است ، در واقع از اتریش سرچشمه گرفته است.

این غذا نمونه خوبی از غذا های معمولی آلمانی است که در بارها ، رستوران ها و فست فود ها سرو می شود ، سیب زمینی سرخ شده شنیتسل یک انتخاب بسیار محبوب و رضایت بخش است.

Eintopf

Eintopf یک خورش یک قابلمه است که ممکن است شامل طیف گسترده ای از مواد باشد ، این یک وعده غذایی است که معمولا حاوی آبگوشت ، سبزیجات ، سیب زمینی و گوشت است گاهی اوقات ممکن است شامل حبوباتی مانند عدس باشد و معمولا میت برات (با نان) سرو می شود.

Sauerbraten

Sauerbraten یک کباب قابلمه آلمانی است – به معنای واقعی کلمه به عنوان “کباب ترش” ترجمه می شود ، قسمت ترش به ترشی گوشت در یک سس شیرین و ترش مانند آبگوشت اشاره دارد که سپس به آرامی در ظرفی برشته می شود ، گوشت‌ها معمولا گوشت گوساله ، گاو یا خوک هستند که ابتدا برای روز ها یا حتی هفته ‌ها خوابانده می‌شوند ، در سراسر آلمان و کشورهای آلمانی زبان یافت می شود.

برزل

Brezel اصطلاح آلمانی برای چوب شور است ، اگرچه ممکن است آنها را با هر دو نام بفروشید ، Brezel که در نانوایی ها و غرفه های خیابانی موجود است با یک نوار خمیر دراز که به صورت گره در می آید و سپس قبل از پختن می جوشانند ، این م به یک پوسته قهوه ای جویدنی و یک فضای داخلی کرکی نرم ختم می شود.

معمولا سپس با نمک ، دانه ها یا پنیر طعم دار می شود و با خردل سرو می شود ، منشا Brezel به شدت مورد بحث است ، اما آنها از دیرباز با جشن ‌های مسیحی مرتبط بوده‌اند و بسیاری شکل گره را نمادی از تثلیث مقدس می‌دانند.

Schwarzwälder Kirschtorte

یک کیک خوشمزه که شاید به خوبی آن را به عنوان دروازه جنگل سیاه بشناسید ، این اسفنج شکلاتی لایه ای شامل گیلاس ، فیلینگ مربا و خامه است ،همانطور که از نام آن پیداست، از جنوب غربی آلمان سرچشمه می گیرد که جنگل سیاه در آن واقع شده است. خوردن کیک در بعد از ظهر با قهوه ، فعالیتی که به عنوان کافه و کوچن شناخته می شود و یک سنت اصلی در آلمان است، به خصوص در تعطیلات آخر هفته با خانواده است.

مشاوران ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) تلاش کردند اطلاعات کشور آلمان را در این محتوا مرور کنند ، برای پرسیدن سوالات خود ، از بخش دیدگاه استفاده کنید و پاسخ مشاوران ما را دریافت نمایید.

 

سوالات پر تکرار اطلاعات کشور آلمان

آلمان دارای آب و هوای معتدل است ، به ویژه با توجه به عرض های جغرافیایی شمالی و فاصله بخش های بزرگتر قلمرو آن از نفوذ گرمایش جریان اقیانوس اطلس شمالی است.

مرکز مشهور مؤسسات مالی آلمان فرانکفورت است که اروپایی و بین المللی را به هم متصل می کند ، بانک مرکزی اروپا (EZB) در فرانکفورت در مجاورت بیش از 200 بانک داخلی و بین المللی ، بورس آلمان AG، شعب دیگر بانک های مرکزی خارجی و همچنین سازمان نظارت مالی فدرال (BaFin) واقع شده است ، علاوه بر این ، فرانکفورت در کنار برلین ، یک زیرساخت عالی برای استارت‌آپ ‌های فین ‌تک ارائه می‌کند.

سیستم های حمل و نقل عمومی در آلمان ایمن ، کارآمد و نسبتا آسان برای استفاده هستند.

اختلاف ساعت بین آلمان و ایران 2.5 ساعت است ، مثلا در حالی که در آلمان به وقت محلی واقعی 19:30 است ، در ایران ساعت 22:00 است.

جمهوری فدرال آلمان به عنوان یک ایالت فدرال و دموکراسی پارلمانی تشکیل شده است ، قانون اساسی تصریح می کند که تمام اختیارات حکومت از مردم سرچشمه می گیرد.

در این مقاله مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی تلاش کردند اطلاعات کشور آلمان را در اختیار شما قرار دهند ، البته شایان ذکر است که گنجاندن جزئیات در این مقاله امکان پذیر نیست ، شما می توانید با دفتر ما در شیراز و یا دفاتر مرکزی و غرب تهران تماس گرفته از این جزئیات مطلع شوید همچنین می توانید مقاله تحصیل در آلمان را مرور کنید تا با بهترین رشته ها و دانشگاه های این کشور هم بخوبی آشنا شوید.

در این قسمت بیان دیدگاه مشتریان ما با پرونده های موفق مهاجرتی آلمان را مشاهده می کنید

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rate this post
منو
خانه