سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کانادا

/ / سرمایه گزاری و ثبت شرکت
سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کانادا

کشور کانادا یکی از بهترین کشورهای جهان برای زندگی و اقامت به شمار می رود و اخذ اقامت این کشور همواره مورد توجه متقاضیان زیادی در سرتاسر دنیا می باشد . افراد همواره به دنبال بهترین و سریعترین روش برای اخذ اقامت کانادا هستند . روش های مختلفی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که هر کدام شرایط خاص خود را می طلبد . یکی از  این روش ها سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کانادا است که خدمات نوین و به روزی را در این زمینه به مهاجرین اعطا می کند .

موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی آماده ارائه انواع خدمات و مشاوره در زمینه های مختلف مهاجرت از جمله کشور کانادا و سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کانادا به شما عزیزان می باشد . شما می توانید با هرگونه شرایط برای امور مهاجرتی خود به ما مراجعه کنید و به نیجه دلخواه خود برسید .

شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کانادا

مهاجرت به کشور کانادا از طریق سرمایه گذاری روش ها و شرایط مخصوص به خود را دارد که با درنظر گرفتن و رعایت آنها می توان به راحتی به اقامت این کشور دست یافت . کشور کانادا دومین کشور پهناور دنیا در شمال قاره امریکا واقع شده است . این کشور که با آمریکا طولانی ترین مرز مشترک را دارد از طریق فرمانده کل که نماینده ملکه انگلستان می باشد اداره می شود . پایتخت این کشور ۳۵ میلیون نفری اوتاوا است و اکثر جمیعت به دلیل سردی هوا در مناطق شمال ساکن قسمت های جنوبی و نزدیک به مرز آمریکا هستند . از شهرهای مهم میتوان به ونکور ، تورنتو ، سنت آلبرت و برلینگتن اشاره کرد . زبان انگلیسی و فرانسوی به عنوان زبان رسمی در میان مردم رواج دارد . دلار واحد پول و مسیحیت دین رسمی مردم است .

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کانادا به روش های متفاوت امکان پذیر است که یکی از مهم ترین آنها ثبت شرکت است . در ادامه شرایط هرکدام را مورد بررسی قرار می دهیم .

شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کانادا

ثبت شرکت در کانادا

برای ثبت شرکت در کشور کانادا باید ابتدا یک نام تجاری مناسب انتخاب کرده و با تنظیم اساسنامه درخواست ثبت شرکت بدهید . نام شرکت شما باید منحصر به فرد و متناسب با فعالیت شرکت درنظر گرفته شود . سپس باید استان و محل فعالیت شرکت مشخص شده و سهم افراد و میزان فعالیت ها را در اساسنامه ذکر کنید . برای تاسیس شرکت می توان به تنهایی و یا داشتن شرکا اقدام کرد . افراد موردنظر باید حداقل ۱۸ سال سن داشته و دارای گواهی عدم سوء پیشینه نیز باشند . برای تعیین مدیر عامل باید یک فرد حقیقی را معرفی کرد و افراد حقوقی نمی توانند مدیر عامل شوند و حداقل یکی از مدیران باید ساکن کانادا باشند . سرمایه ای که برای ثبت شرکت نیاز دارید از حدود ۷۰۰۰۰ دلار تا ۲۰۰۰۰۰ دلار می تواند متغیر باشد .

با ثبت شرکت شما یک فعالیت مستقل را آغاز می کنید که در قبال تعهدات خاص اجازه کار با دیگر شرکت های این کشور را دارد و هرگونه سود و یا ضرری به سهامداران و مدیران بستگی دارد . یکی از مزایای تاسیس شرکت در کانادا میزان مالیات کمتر برای شرکت ها نسبت به افراد است . این مسئله نیز حائز اهمیت است که قوانین ثبت شرکت در هر ایالت کانادا متفاوت است و پس از اینکه استان خود را برای تاسیس شرکت انتخاب کردید باید متناسب با همان قوانین نیز اقدام کنید . مشاوران ما در موسسه مهرآفرین رجبی می توانند شما را در باب سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کانادا یاری رسانند .

ثبت شرکت در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا به روش های دیگر نیز امکان پذیر است که ما به طور خلاصه برخی از آنها را بررسی می کنیم .

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری فدرال

در این روش سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کانادا که گرانترین و البته سریع ترین روش مهاجرت به شمار می رود مجموع سرمایه فرد و همسر وی باید در حدود یک میلیون و ششصد هزار دلار باشد . فرد با انتقال این میزان سرمایه از همان ابتدا به اقامت رسیده و نیاز به مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسوی نیست . در صورتی که فرد متقاضی دارای فرزندان با سن بیشتر از ۲۳ سال است باید برای هر کدام به صورت جداگانه درخواست بدهد . این روش اجازه اقامت به شما در هر ایالت از این کشور را که بخواهید می دهد . جز حق رای امکان استفاده از بقیه حقوق شهروندی کشور کانادا برای شما امکان پذیر است .

سرمایه گذاری از طریق روش کبک

چند شرط اصلی برای این نوع سرمایه گذاری در کانادا لحاظ شده است . در اولین قدم شما باید به مدت حداقل دو سال در حرفه ای که قصد راه اندازی آن را دارید سابقه داشته و همچنین در استان کبک اقامت داشته باشید . این استان دارای شرکت ها و موسسات معتبر است . شما مبلغ ۸۰۰ هزار دلار را در این استان سرمایه گذاری کرده و پس از پنج سال بدون هیچ سودی اصل مبلغ به شما بازگردانده خواهد شد . شما می توانید مبلغ ۲۲۰ هزار دلار را نیز در این کشور سرمایه گذاری کنید که البته این مبلغ بدون بازگشت می باشد . امکان همراهی تمام اعضای خانواده در این روش وجود دارد .

سرمایه گذاری از طریق طرح بریتیش کلمبیا

این شهر مرکز ایالت بریتیش کلمبیا است و در حدود یک سوم جمعیت آن را مهاجرین تشکیل می دهند . این شیوه سرمایه گذاری به این صورت است که مبلغ ۴۰۰,۰۰۰ دلار را در یک کار تجاری سرمایه گذاری کرده و برای حداقل سه شهروند این کشور شغل ایجاد می کنید . برای دریافت اقامت شما باید حتما مالک حداقل یک سوم پروژه باشید . یک ودیعه به مبلغ ۱۲۵۰۰۰ دلار نیز باید فراهم شود که پس از پایان زمان مشخص بدون سود به فرد بازگردانده می شود . فرد متقاضی می تواند برای بررسی شرایط به کانادا برود و ممکن است برای مصاحبه نیز به این استان دعوت شود . پس از تایید مدارک مجوز کار فرد باید یک توافق نامه را امضا کرده و مجوز کار به مدت دو سال را دریافت نماید .

امیدواریم روش های بیان شده برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کانادا در این نوشتار که به همت موسسه حقوقی مهرآفرین رجبی نگارش شده است مورد استفاده شما قرار گیرد .

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کانادا یکی از مناسب ترین روش های مهاجرت به این کشور است که البته نیاز به سرمایه خوبی دارد و پیشنهاد می شود که در صورتی که سرمایه و تجربه کافی در امور سرمایه گذاری در کانادا را دارید از این طریق اقدام کنید . سرمایه گذاری در این کشور در صورتی که از روش های صحیح و آگاهی کامل انجام شود می تواند همراه با سود و مزایای خوب برای فرد باشد . برای اقدام در این زمینه ابتدا تمام موارد را به خوبی بررسی کرده و با آگاهی از تمام جوانب اقدام کنید . موسسه مهر آفرین رجبی با داشتن تجریه کافی در این زمینه می تواند بهترین راهنما و همراه شما در پیمودن هر چه بهتر این مسیر باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *