مجارستان

تحصیل رشته داروسازی در مجارستان

تحصیل رشته داروسازی در مجارستان

تحصیل رشته داروسازی در مجارستان می تواند به شما کمک کند تا با امکانات تحصیلی خوب بتوانید یک مدرک شناخته شده از یک کشور اروپایی را دریافت کنید ، مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) ، این بار موضوع مورد تحلیل خود را حول محور تحصیل رشته داروسازی در مجارستان انتخاب کرده اند ، با ما همراه باشید.

مجارستان ، کشوری است که در سال های اخیر مقصد محبوب هزاران دانشجوی ایرانی علاقه مند به تحصیلات پزشکی بوده و بسیاری از دانشجویان از عملکرد دانشگاه های علوم پزشکی این کشور رضایت داشته اند ، برای آگاهی کامل از شرایط تحصیل رشته های پزشکی ، مروری داشته باشید بر مقاله تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در مجارستان و با هزینه ها و شرایط دیگر تحصیل آشنا شوید.

مجارستان دارای تاریخ غنی در آموزش و تحقیقات پزشکی و دارویی است ، دانشگاه های علوم پزشکی ، دامپزشکی و داروسازی در بین دانشجویان بین المللی بسیار محبوب هستند.

طول دوره داروسازی در مجارستان ، 5 سال بوده و دانشجویان با تحصیل تمام وقت در این مدت ، مدرک کارشناسی ارشد داروسازی را کسب خواهند کرد.

اما تحصیل داروسازی در مجارستان نیز شرایط خاصی دارد که شما به عنوان یک داوطلب باید از آنها آگاهی داشته باشید ، در ادامه با ما همراه باشید و از اطلاعات ارائه شده توسط مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی بهره مند شوید.

تحصیل رشته داروسازی در مجارستان

دوره پریمدیکال برای داروسازی مجارستان

دانشجویانی که مایل به تحصیل رشته داروسازی در مجارستان هستند در صورت عدم تسلط به زبان مورد نظر تحصیل خود در این کشور ، باید دوره های پیش داروسازی را قبل از ورود به دوره های دانشگاهی ، به پایان برسانند.

دروسی که در دوره پریمدیکال داروسازی در مجارستان ارائه می شود شامل زیست شناسی (شامل آناتومی، فیزیولوژی) ، علم شیمی ، اصطلاحات پزشکی و زبان انگلیسی می شود ، از طرفی نیز مطالب برنامه بر اساس سرفصل های کنکور دانشگاه ها ارائه می شود.

در مقایسه با برنامه هایی با اعتبار مشابه در اروپای غربی یا ایالات متحده ، مجارستان همه چیزهایی که این برنامه ها انجام می دهند ، را با قیمت مناسب تر ارائه می دهد؛ هزینه دوره های پیش پرستاری در دانشگاه های مجارستان تا حدودی متفاوت است اما بطور کلی هزینه دوره های عادی (8 ماه تا 1 سال) 3،970 یورو در سال و هزینه ی دوره های فشرده (6 ماه) 6،430 یورو در سال است.

بهترین دانشگاه های داروسازی مجارستان

اغلب دانشگاه ها برای تحصیل رشته داروسازی در مجارستان ، مطابق روش های استاندارد اروپایی آموزش می دهند و از لحاظ کیفیت تحصیلی ایده آل هستند ، در این بخش ما بهترین دانشگاه های داروسازی مجارستان را مشخص و درباره آنها صحبت کرده ایم.

تحصیل داروسازی در دانشگاه دبرسن

تحصیل داروسازی در دانشگاه دبرسن در چارچوب یک برنامه آموزشی مشترک بین دانشکده پزشکی دانشگاه دبرسن و دانشگاه لایوس کوسوث سابق با موافقت کمیته ملی اعتباربخشی و هیئت آموزش عالی در سال 1996 آغاز شد.

دانشکده داروسازی دانشگاه دبرسن در حال حاضر از شش بخش فارماکولوژی و فارماکودینامیک ، بیو داروسازی ، فارماکولوژی بالینی ، مدیریت دارویی (نظارت دارویی و اقتصاد ، فناوری دارویی) و شیمی دارویی تشکیل شده است.

این دانشکده پایگاه حرفه ای علایق مشترک دانشگاه و منطقه و مرکز آموزش داروسازان در شمال شرقی مجارستان است ، این دانشکده یک برنامه درسی پویا ارائه می دهد که شامل پایه وسیعی از مؤلفه های آموزشی و تجربی است ، مهارت های عملی و همچنین کمک به مجموعه دانش دارویی از طریق فعالیت های علمی و خدماتی است.

از بزرگان و نامداران این دانشگاه می توان دکتر گابور هالموس (استاد) و دکتر ایلدیکو باچاسکای کوواچنه (استادیار) را نام برد.

شرایط اخذ پذیرش از این دانشگاه دارا بودن مدرک دبیرستان و قبولی در امتحان ورودی زیست شناسی و فیزیک یا شیمی (در هر دو بخش کتبی و شفاهی) است.

بهترین دانشگاه های داروسازی مجارستان

تحصیل داروسازی در دانشگاه سگد

دانشگاه سگد یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در شهر سگد و از بهترین دانشگاه های داروسازی مجارستان است ، برنامه آکادمیک ارائه شده توسط دانشکده داروسازی دانشگاه سگد با مقدمه ای بر علوم پایه آغاز می شود که زمینه ای برای مطالعات بیشتر دارویی فراهم می کند.

در بخش دوم این برنامه ، دانشجویان در آموزش‌ های عمومی و ویژه دارویی در گروه‌ های دانشگاهی ، داروخانه‌ های آموزشی ، موسسات ، بیمارستان ‌ها و داروخانه‌ های بالینی ، آزمایشگاه‌ ها و کارهای دارویی شرکت می‌کنند.

کیفیت آموزش این دانشکده در مقایسه با مراکز آموزشی مشابه مجارستانی و اروپایی داروسازان برجسته است ، این دانشکده در فعالیت های تحقیقاتی بین المللی نیز شرکت می کند و مطالب آموزشی با توجه به جدیدترین نتایج تحقیقات به طور مداوم به روز می شود.

دانشگاه سگد تعداد زیادی از فارغ التحصیلان برجسته را آموزش داده است ، از جمله برنده جایزه نوبل ، آلبرت زنت گیورگی ، دانشمند علوم سیاسی ایستوان بیبو ، شاعران آتیلا یوسف و گیولا جوهاز و بیوشیمیدان کاتالین کاریکو.

حضور در دانشکده داروسازی نیاز به دانش پایه در زیست شناسی و فیزیک دارد ، دانشجویان باید پیشنهاد پذیرش خود را در Dream Apply دریافت کنند و هزینه تحصیل را پرداخت کنند و تمام مدارک مانند مدرک دیپلم را به دانشگاه ارائه دهند.

تحصیل داروسازی در دانشگاه پچ مجارستان

دانشگاه پچ یکی از بهترین دانشگاه های داروسازی مجارستان محسوب می شود ، این دانشگاه برنامه آموزش کامل تئوری و عملی داروسازی را ارائه می دهد.

مدرک صادر شده توسط دانشکده داروسازی دانشگاه پچ مورد قبول تمامی کشورهای اتحادیه اروپا و چندین کشور دیگر می باشد ، از بزرگان و نامداران این دانشگاه می توان پروفسور لایوس بوتز را نام برد که در حال حاضر رئیس برنامه داروسازی این دانشگاه است.

مهلت درخواست برای تحصیل داروسازی در دانشگاه پچ مجارستان ، اوایل ماه جولای 2022 است و تاریخ شروع بعدی اول سپتامبر 2022 می باشد.

دانشگاه پچ برای پذیرش داروسازان آزمون ورودی برگزار می کند و دانشجویان باید قبل از شرکت در آزمون رسید پرداخت هزینه درخواست و هزینه آزمون ورودی را به دانشگاه ارائه دهند.

خانم Lívia CSIDEI رئیس پذیرش و خدمات دانشجویی زبان انگلیسی در دانشگاه پچ است و دانشجویان علاقه مند به تحصیل رشته داروسازی در مجارستان – دانشگاه پچ – می توانند از طریق ایمیل یا شماره تماس با او در ارتباط باشند.

دانشگاه های روسیه هم در زمینه ارائه رشته های علوم پزشکی در جهان حرفی برای گفتن دارند ؛ مقاله تحصیل رشته داروسازی در روسیه را هم در کنار این مقاله بخوانید.

هزینه تحصیل داروسازی در مجارستان

هزینه تحصیل رشته داروسازی در مجارستان برای ترم های مختلف تحصیلی با هم تفاوت دارد ؛ به عنوان مثال 5200 دلار آمریکا برای ترم اول و 4700 دلار آمریکا برای ترم دوم مورد نیاز است ، به طور کلی می توان گفت 10000 دلار در سال باید توسط دانشجویان پیش بینی شود.

هزینه تحصیل داروسازی در مجارستان
 • هزینه تحصیل در دانشگاه دبرسن مجارستان 8000 دلار در سال است ، هزینه درخواست و ثبت نام در این دانشگاه نیز به ترتیب 150 دلار و 350 دلار آمریکا است.
 • هزینه ی تحصیل داروسازی در دانشگاه سگد به این صورت است: شهریه ترم اول ، 6270 یورو ، ترم دوم ، 4150 یورو ، ترم 3 تا 6 ، 5000 یورو ، ترم 7 و 8 ، 5150 یورو ، ترم 9 و 10 ، 4850 یورو ، است.
 • هزینه درخواست برای تحصیل داروسازی در دانشگاه سگد نیز 300 یورو است و توجه داشته باشید که هزینه تحصیل در هر سپتامبر قابل تغییر است.
 • هزینه تحصیل داروسازی در دانشگاه پچ ، 4400 یورو برای ترم اول و 4000 یورو برای ترم دوم است ، یعنی در هر سال باید 8400 یورو برای شهریه بپردازند و علاوه بر شهریه ذکر شده متقاضی باید 250 یورو بعنوان هزینه آزمون ورودی ، 200 دلار هزینه درخواست و 250 دلار بعنوان هزینه ثبت نام پرداخت کنند.

هزینه های تحصیل در کشور ارمنستان هم مقرون به صرفه است ، می توانید رشته های علوم پزشکی را در ارمنستان بخوانید ، مقاله تحصیل رشته داروسازی در ارمنستان را بخوانید.

چارت درسی داروسازی در دانشگاه های مجارستان

برنامه تحصیل رشته داروسازی در مجارستان ، در یک دوره پنج ساله (10 ترم) گسترش می یابد و برنامه آکادمیک ارائه شده توسط دانشکده های داروسازی مجارستان آموزش کامل تئوری و عملی داروسازی را ارائه می دهد ، دارنده مدرک مجاز به داشتن عنوان دکتری (دکتر فارم) می باشد.

چارت درسی داروسازی در مجارستان با مقدمه‌ای بر علوم پایه آغاز می‌شود که زمینه‌ای برای مطالعات دارویی بیشتر را فراهم می‌کند.

در بخش دوم این برنامه ، دانشجویان در آموزش های عمومی و تخصصی داروسازی در گروه های دانشگاهی ، آموزش داروخانه ها ، موسسات ، آزمایشگاه ها و صنعت داروسازی شرکت می کنند.

ماژول های اصلی برنامه داروسازی در دانشگاه های مجارستان

ماژول های اولیه برای تحصیل رشته داروسازی در مجارستان عبارتند از:

 • ماژول پایه
 • ریاضیات
 • انفورماتیک
 • آمار زیستی
 • فیزیک-بیوفیزیک
 • شیمی عمومی
 • شیمی معدنی
 • شیمی ارگانیک
 • تحلیلی (کیفی، کمی)
 • علم شیمی
 • شیمی فیزیک
 • شیمی کلوئید

ماژول پزشکی-زیست شناسی:

 • زیست شناسی دارویی
 • بیوشیمی
 • آناتومی
 • فیزیولوژی
 • پاتوفیزیولوژی
 • میکروبیولوژی
 • ایمونولوژی
 • سلامت عمومی
 • گیاه شناسی دارویی
 • کمک های اولیه
 • لاتین

ماژول حرفه ای:

 • شیمی دارویی
 • فارماکوگنوزی
 • تجزیه و تحلیل دارویی
 • فناوری دارویی
 • بیو داروسازی
 • فارماکودینامیک
 • داروسازی اداری
 • داروسازی بالینی
 • اخلاق دارویی
 • مراقبت های دارویی
 • موضوعات اختیاری

بورسیه رشته داروسازی در مجارستان

برای تحصیل رشته داروسازی در مجارستان در دانشگاه های مختلف گزینه های بورسیه در دسترس می باشد ، بورسیه هایی که در زیر نامبرده و درباره آنها توضیح داده شده است ، بورسیه رشته داروسازی در مجارستان را نیز در بر می گیرد ، اگر پس از مطالعه آنها سوال داشتید با مشاوران رجبی تماس بگیرید.

بورسیه رشته داروسازی در مجارستان

بورسیه های تحصیلی Stipendium Hungaricum از طرف دولت مجارستان

بورسیه های تحصیلی Stipendium Hungaricum با بودجه کامل از طرف دولت مجارستان برای کشورهای در حال توسعه باز است ، این بورسیه اجازه می دهد تا در مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و برنامه (های) دکترا در زمینه همه موضوعات تدریس شده در دانشگاه های مجارستان مشغول به تحصیل شوید و مهلت بورس تحصیلی در 15 ژانویه 2021 به پایان می رسد.

هدف از این برنامه ارتقای درک فرهنگی ، روابط اقتصادی و سیاسی بین مجارستان و سایر کشورها است ، ماموریت اصلی این برنامه افزایش تعداد دانشجویان خارجی در مجارستان و تشویق موسسات آموزش عالی مجارستان برای جذب دانشجویان خارجی برتر است.

برای برنامه های تحصیلی به زبان انگلیسی ، دانشجویان باید سطح مهارت انگلیسی مورد نیاز موسسه میزبان را داشته باشند ، برای برنامه های تحصیلی به زبان مجارستانی دانشجویان باید قبل از شروع تحصیلات عالی خود در یک دوره مقدماتی یک ساله زبان مجارستانی شرکت کنند.

مزایای این بورسیه ی تحصیلی ، شامل هزینه تحصیل کامل برای BS ، MS ، PhD ، کمک هزینه ماهیانه به مبلغ 43700 HUF/ که برای تامین غذا و سایر هزینه های شما کافی است ، ارائه اسکان کامل ، بیمه سلامت و بلیط رفت و برگشت نیز به دانشجویان منتخب ارائه خواهد شد.

بورسیه تحصیلی Stipendium Hungaricum در دانشگاه دبرسن 2022-23

بورسیه تحصیلی Stipendium Hungaricum در دانشگاه دبرسن ، مجارستان 2022-23 برای دانشجویان بین المللی باز است ، این بورسیه به متقاضیان اجازه می دهد تا در کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا در اکثر رشته های علوم پزشکی ثبت نام کنند

مزایای بورسیه تحصیلی شامل شهریه رایگان برای تمام مدت تحصیل ، کمک هزینه ماهانه برای دانشجویان کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری ، کمک به اسکان ، بیمه درمانی رایگان برای کل دوره کارشناسی ، کارشناسی ارشد یا دکتری می شود ، همه ملیت ها برای ثبت نام در این بورسیه مجاز هستند.

زبان تحصیل داروسازی در مجارستان

یکی از فراخوان های برجسته دانشگاه های مجارستان ، ارائه برنامه های تحصیل رشته های پزشکی به زبان انگلیسی می باشد ، برای زبان تحصیل رشته داروسازی در مجارستان ، شما به راحتی می توانید زبان انگلیسی را انتخاب کنید و برای پذیرش در آن نیز استرس و نگرانی زیادی نداشته باشید.

دانشگاه دبرسن از بهترین دانشگاه های انگلیسی زبان در مجارستان است ، این دانشگاه دوره های زبان انگلیسی، انگلیسی پزشکی ، آلمانی ، فرانسوی ، اسپانیایی را ارائه می دهد.

برنامه داروسازی دانشگاه سگد نیز به زبان انگلیسی نیز ارائه می شود و شروع برنامه در شهریور هر سال است.

متقاضیان برای پذیرش و تحصیل رشته داروسازی در مجارستان دانش زبان انگلیسی سطح B2 / متوسط کفایت می کند و هیچ مدرک آزمون زبان مورد نیاز نیست ، علاوه بر مدرک زبان متقاضیان باید مدارک زیر را نیز داشته باشند:

دیپلم دبیرستان / ریز نمرات رسمی نمرات دبیرستان (یا گواهی موقتی که ثابت می کند در دوره درخواست فارغ التحصیل می شوید ، بنابراین می توانید آن را بعداً حداکثر تا زمان ثبت نام ارسال کنید.)

توجه داشته باشید که باید بهترین نمرات ممکن در رشته های شیمی ، فیزیک و زیست شناسی را داشته باشید.

آزمون های ورودی داروسازی در مجارستان

آزمون ورودی داروسازی در مجارستان در دانشگاه های سراسر کشور برگزار نمی شود ، این در حالی است که برخی از دانشگاه های مجارستان آزمون ورودی ویژه ی خود را برای پذیرش دارند ، برخی از دانشگاه ها مانند سملوایز و دبرسن این شرایط را برای پذیرش دانشجویان دارا می باشند.

بعنوان مثال دانشگاه دبرسن از دانشجویانی که مایل به تحصیل در دوره های پزشکی پایه ، داروسازی و دندانپزشکی هستند آزمون ورودی می گیرد ، این امتحان ورودی از دو بخش تشکیل شده است :

یک آزمون کتبی (شامل سوالات چند گزینه ای ، تعاریف ، محاسبات و غیره) در زیست شناسی (اجباری برای همه) و شیمی یا فیزیک (به انتخاب متقاضی) که هر آزمون کتبی 50 دقیقه طول می کشد و یک امتحان شفاهی در زیست شناسی و فیزیک یا شیمی و انتظار می رود این آزمون در آوریل تا مه هر سال برگزار شود.

در نهایت برای متقاضیان تحصیل رشته داروسازی در مجارستان ، عملکرد کلی آزمون در نظر گرفته شده و نمرات بخش های مختلف آزمون صرفاً برای استفاده داخلی بوده و به اطلاع متقاضیان نمی رسد.

مزایا و معایب تحصیل داروسازی در مجارستان

آیا تحصیل پزشکی در مجارستان ارزش دارد؟ این دغدغه ذهنی تعداد زیادی از متقاضیان تحصیل رشته داروسازی در مجارستان است!

مزایا و معایب تحصیل داروسازی در مجارستان

مشاوران رجبی در این بخش مطالب مهمی درباره مزایا و معایب تحصیل داروسازی در مجارستان ارائه کرده اند که با مطالعه آن راحت تر می توانید به پاسخ این سوال دست پیدا کنید.

مزایا:

 • مجارستان از مقاصد تحصیلی نسبتا مقرون به صرفه در اروپا به شمار می رود.
 • سایر کشورهای اروپایی ممکن است شهریه کمتری در دانشگاه ها ارائه دهند ، اما هزینه زندگی آنها تقریباً دو برابر مجارستان است.
 • نیازی به ارائه نمره زبان بین المللی برای تحصیل رشته داروسازی در مجارستان نیست.
 • دانشگاه‌های پزشکی و داروسازی مجارستان از نظر کیفیت عالی هستند.

معایب:

 • در یکی دو سال اول ، شما نمی توانید با بیماران ارتباط برقرار کنید و این تعامل با آنها را دشوار می کند.
 • دانشجویانی که داروسازی را به زبان انگلیسی تدریس می کنند ، بهتر است سال های بعد به کشور خود بازگردند.
 • بودجه های تحقیقاتی داروسازی در مجارستان کمتر از دانشگاه های فرانسوی یا انگلیسی است.
 • در عین حال که مجارستان مقصد تحصیلی ارزانی محسوب می شود اما اگر از خانواده متوسط هستید ، شاید هزینه ها دشوار باشد و با راهنمایی مشاوران رجبی می توانید به دنبال مقاصد ارزانتر باشید.
 • رشته داروسازی در مجارستان در مقایسه با کشورهایی مانند رومانی و صربستان نسبتا هزینه بیشتری می طلبد.

داروسازی در دانشگاه های آذربایجان هم رونق دارد ، در مقاله تحصیل رشته داروسازی در آذربایجان ، تمام جنبه های این رشته را بررسی کرده ایم.

بازار کار و درآمد داروسازی در مجارستان

اکثریت قریب به اتفاق فارغ‌التحصیلان داروسازی مجارستان به عنوان داروساز در زنجیره‌های فروشگاهی بزرگ یا داروخانه‌های مستقل کار می‌کنند ، اما گزینه‌های شغلی دیگری در دانشگاه ، نهادهای نظارتی و صنعت داروسازی وجود دارد.

داروخانه بیمارستان و دانشیار تحقیقات بالینی رایج ترین ها هستند ، اما با مدرک Pharm D می توانید به عنوان مدرس آموزش عالی ، نماینده فروش پزشکی ، فارماکولوژیست ، دانشمند توسعه محصول/فرآیند ، پژوهشگر (علوم زیستی) ، نویسنده علوم و سم شناسی نیز کار کنید.

مدرک کارشناسی ارشد داروسازی مجارستان به صورت بین المللی در اتحادیه اروپا و در چندین کشور دیگر پذیرفته شده است اما مقررات بین المللی ممکن است – مانند سایر متخصصان – معاینه حرفه ای و یا مصاحبه زبان ، آموزش عملی ، مطالعات و غیره را برای صدور مجوز داروسازان از مجارستان الزامی کند.

بازار کار مجارستان را در مقاله ای جداگانه برای شما شرح داده ایم ، برترین حرفه ها ، حداقل حقوق کارگران و بسیاری جزئیات دیگر در این خصوص را در مقاله کار در مجارستان بخوانید.

سوالات پر تکرار تحصیل داروسازی در مجارستان

مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این مقاله سعی کردند شما را با شرایط تحصیل رشته داروسازی در مجارستان آشنا کنند ، سوالات و نظرات خود را در بخش دیدگاه درج کنید و پاسخ کارشناسان ما را دریافت نمایید.

بهترین دانشگاه برای تحصیل رشته داروسازی در مجارستان کدام است؟

تحصیل داروسازی در دانشگاه دبرسن

هزینه تحصیل رشته داروسازی در مجارستان چقدر است؟

هزینه تحصیل رشته داروسازی در مجارستان برای ترم های مختلف تحصیلی با هم تفاوت دارد ؛ به عنوان مثال 5200 دلار آمریکا برای ترم اول و 4700 دلار آمریکا برای ترم دوم مورد نیاز است ، به طور کلی می توان گفت 10000 دلار در سال باید توسط دانشجویان پیش بینی شود. هزینه تحصیل در دانشگاه دبرسن مجارستان 8000 دلار در سال است ، هزینه درخواست و ثبت نام در این دانشگاه نیز به ترتیب 150 دلار و 350 دلار آمریکا است.

بهترین بورسیه برای تحصیل رشته داروسازی در مجارستان کدام است؟

بورسیه های تحصیلی Stipendium Hungaricum از طرف دولت مجارستان

زبان تحصیل رشته داروسازی در مجارستان چیست؟

برای زبان تحصیل رشته داروسازی در مجارستان ، شما به راحتی می توانید زبان انگلیسی را انتخاب کنید و برای پذیرش در آن نیز استرس و نگرانی زیادی نداشته باشید.

آزمون ورودی برای تحصیل رشته داروسازی در مجارستان به چه صورت است؟

آزمون ورودی داروسازی در مجارستان در دانشگاه های سراسر کشور برگزار نمی شود ، این در حالی است که برخی از دانشگاه های مجارستان آزمون ورودی ویژه ی خود را برای پذیرش دارند ، برخی از دانشگاه ها مانند سملوایز و دبرسن این شرایط را برای پذیرش دانشجویان دارا می باشند.

مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی ، در این مقاله سعی داشتند که چکیده ای مختصر از مطالب مهم درباره تحصیل رشته داروسازی در مجارستان را خدمت علاقه مندان عزیز ارائه کنند ، چنانچه مایل هستید با ما همراه شوید و وکالت امور پذیرش خود را به ما بسپارید ، می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در این صفحه ، با دفاتر تهران و شیراز ارتباط برقرار کنید ، همچنین با مطالعه مقاله تحصیل در مجارستان ، اطلاعاتی کلی و به روز از نحوه مهاجرت تحصیلی به این کشور را بدست آورید.

Rate this post
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.