تحصیل رشته بینایی سنجی در امارات

تحصیل رشته بینایی سنجی در امارات شاید به اندازه تحصیل این رشته در دیگر نقاط جهان معتبر و با رتبه بالا همراه نباشد ، اما دانشگاه های ارائه کننده این رشته از تجهیزات و ابزار کامل و مدرنی جهت آموزش و تدریس این رشته برخوردار هستند و خدمات اقامتی و رفاهی مناسبی برای دانشجویان خارجی در این کشور مهیا است که البته نیازمند هزینه های بالایی است ، در ادامه این مطلب با کارشناسان شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) همراه شوید تا تحصیل رشته بینایی سنجی در امارات را دقیق تر بشناسیم.

همانطور که شاید مستحضر باشید قدمت آموزش دانشگاهی و آموزش عالی در امارات نسبت به کشورهای اروپایی و حتی برخی کشورهای آسیایی کمتر می باشد ، اما باید اغراق کرد که سرعت پیشرفت و تکامل مراکز آموزشی به خصوص مراکز ارائه کننده رشته های پزشکی بسیار بالا بوده و این کشور به سرعت در حال بالا بردن سطح آموزش و جذب دانشجویان خارجی می باشد که می تواند شرایط مناسبی را در آینده فراهم آورد.

تحصیل رشته بینایی سنجی در امارات نسبت به تحصیل بسیاری دیگر از رشته ها از کیفیت بالاتری برخوردار بوده که خوشبختانه امتیاز مثبتی برای علاقمندان به ادامه تحصیل در این رشته در کشور امارات است ، همچنین دانشجویان می توانند در مقطع کارشناسی این رشته در چندی از دانشگاه های این کشور به تحصیل مشغول شده و پس از آن در این کشور مشغول به کار و کسب درآمد شوند.

همچنین به دلیل تقاضای بالا برای تحصیل رشته های علوم پزشکی در خارج از کشور ، توصیه می کنیم مقاله تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در امارات را نیز بخوانید.

فهرست مطالب
تحصیل رشته بینایی سنجی در امارات

تحصیل رشته بینایی سنجی در امارات را در این بخش از مقاله در قالب ویدئو و پادکست ارائه می دهیم. فایل پادکست هم قابل دانلود است تا اگر هم اکنون زمان کافی برای شنیدن آن را ندارید بعدا بتوانید بهره کافی را ببرید.

پادکست تحصیل رشته بینایی سنجی در امارات

پخش ویدیو

پریمدیکال رشته بینایی سنجی در امارات

سیستم آموزشی امارات به مانند اکثر کشورهای جهان برای پذیرش دانشجویان خارجی حداقل شرایط و مدارکی را در نظر گرفته و از آنان طلب خواهد کرد که رشته بینایی سنجی نیز مستثنی از این قانون نخواهد بود ، یکی از موارد مهم برای تحصیل رشته بینایی سنجی در امارات شرکت در دوره های پریمدیکال یا همان دوره های آمادگی پیش از دانشگاه می باشد که این دوره ها با توجه به دانشگاه مد نظر و شرایط دانشجو دارای تفاوت هایی خواهد بود.

در ابتدا لازم است که متقاضیان مدرک دیپلم خود را در سیستم آموزشی و آموزش و پروش امارات معادل سازی نمایند و با توجه به آن در دوره های پریمدیکال مشخص شده شرکت نمایند ، به طور مثال چنان چه مدرک دیپلم شما در رشته تجربی اخذ شده باشد کمترین و کوتاه ترین مدت را در این دوره خواهید گذراند ، بعد از آن مدرک دیپلم ریاضی کم ترین مدت را داشته و قابل قبول ترین مدرک دیپلم می باشد و مدارک دیپلم رشته های تحصیلی دیگر مدت زمان بیش تری را شامل خواهد شد.

در این دوره همچنین دروس زیست شناسی ، شیمی ، ریاضی و زبان مورد تدریس قرار خواهند گرفت و همچنین برخی از دروس اصلی و پایه رشته بینایی سنجی به دانشجویان معرفی خواهد شد و آموزش هایی مقدماتی در این زمینه به آنان داده خواهد شد تا این افراد برای تحصیل رشته بینایی سنجی در امارات آماده تر و آگاه تر شوند.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

تمایل به تحصیل در امارات دارید ، با مشاورین رجبی در ارتباط باشید.

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

بهترین دانشگاه های رشته بینایی سنجی امارات

مانطور که گفتیم دانشگاه های ارائه دهنده رشته بینایی سنجی در امارات با این که در زمره قوی ترین دانشگاه های امارات قرار دارند و این رشته را به بهترین نحو ممکن در میان تمامی رشته های ارائه می دهند اما جایگاه بالایی در میان دانشگاه های جهان ندارند و مدارک اعطایی از سوی آنان در تمامی کشورها قابل قبول و قابل ارائه نیست ، اما روند و سرعت رشد این مراکز بسیار بالا بوده و در سالهای آینده یقینا این مراکز به درجه های بالایی دست پیدا خواهند کرد.

البته با مدارکی که از دانشگاه های امارات کسب خواهید کرد به راحتی می توانید در این کشور و کشورهای حاشیه خلیج فارس به کار مشغول شوید و درآمد های مناسب و بالایی را هم کسب نمایید ، پس تحصیل رشته بینایی سنجی در امارات را می توان یک فرصت مناسب هم تلقی نمود که فقط به برنامه و هدف دانشجویان پس از تحصیل بستگی خواهد داشت ، در ادامه برخی از بهترین دانشگاه های رشته بینایی سنجی امارات را می شناسیم.

بینایی سنجی در دانشگاه امارات متحده عربی ( UAEU )

این دانشگاه اولین و مهمترین دانشگاه ملی جامع در امارات متحده عربی می باشد که در سال 1976 توسط مرحوم شیخ زاید بن سلطان آل نهیان تأسیس شد و در حال حاضر نزدیک به 13000 دانشجوی اماراتی و بین المللی را در خود جای داده است ، این مرکز طیف کاملی از برنامه های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی معتبر و با کیفیت بالا را از طریق 9 دانشکده خود ارائه می دهد.

دانشگاه امارات متحده عربی در حال حاضر در رتبه هفتم جهان عرب و رتبه 288 از دیدگاه برخی موسسه های معتبر در سراسر جهان قرار دارد ، این دانشگاه مراکز تحقیقاتی با اهمیت استراتژیک برای کشور و منطقه ایجاد کرده است که در حال پیشرفت دانش در زمینه های حیاتی از چشم پزشکی و بینایی سنجی تا درمان سرطان هستند و در درمان بیماری های انسانی کمک بسیاری می نمایند.

دانشجویان می توانند در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته بینایی سنجی به زبان انگلیسی در این دانشگاه به تحصیل مشغول شوند و پس از آن در هر کجای امارات به کار مشغول شوند.

تحصیل رشته بینایی سنجی در دانشگاه خلیفه

دانشگاه خلیفه یا همان دانشگاه علم و صنعت امارات در سال 2007 در راستای توسعه زیر ساخت های دانش بنیان این کشور شروع به کار کرد ، تاریخچه این دانشگاه به سال 1989 و تاسیس دانشکده مهندسی Etisalat برمی گردد و در شهر ابوظبی پایتخت امارات واقع شده است ، دانشگاه خلیفه اولین دانشگاه امارات از نظر علمی می باشد و در آسیا در رتبه 28 قرار گرفته است.

این دانشگاه نیز از برترین مراکز ارائه و تدریس رشته بینایی سنجی در امارات است که پس از دانشگاه امارات متحده عربی و دانشگاه عجمان در رتبه سوم ارائه این رشته قرار گرفته است ، خوشبختانه یکی از محاسن تحصیل رشته بینایی سنجی در این دانشگاه ، مورد تایید بودن این مرکز در کشورمان است.

علاوه بر این سه مرکز که نام بردیم دیگر دانشگاه ها نظیر دانشگاه شارجه ، دانشگاه ابوظبی و دانشگاه پزشکی خلیج از ارائه دهندگان رشته بینایی سنجی در امارات هستند که متقاضیان می توانند در آن به تحصیل مشغول شده و مدرک خود را دریافت نمایند.

رشته بینایی سنجی دانشگاه عجمان ( AU )

دانشگاه عجمان (AU) در سال 1988 به عنوان اولین دانشگاه خصوصی در شورای همکاری خلیج فارس تأسیس شد که اولین دانشگاه در امارات متحده عربی بود که دانشجویان خارجی را پذیرفت ، در سال 2020 دانشگاه عجمان یکی از شش مؤسسه آموزش عالی در جهان شد که اعتبار جهانی را از آژانس تضمین کیفیت (QAA) ، نهاد مستقل بریتانیا و یک رهبر جهانی در تضمین کیفیت آموزش عالی دریافت کرد.

رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2021 دانشگاه عجمان را به عنوان یکی از 750 دانشگاه برتر جهان با چهارمین دانشجویان بین المللی و ششمین دانشکده بین المللی در بین موسسات در سراسر جهان فهرست کرده است ، همچنین این موسسه این دانشگاه را در میان 50 داشگاه برتر زیر 50 سال جهان و در میان 150 دانشگاه برتر جوان جهان جای داده است.

این دانشگاه نیز رشته بینایی سنجی را با زبان انگلیسی به دانشجویان خود در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می نماید و در هنگام ثبت نام مدرک زبان معتبری نیز از آنان دریافت می نماید.

رشته بینایی سنجی دانشگاه عجمان ( AU )
منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

مشاورین ما به شما کمک می کنند در چشم بهم زدنی دانشجوی امارات شوید!

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

هزینه تحصیل بینایی سنجی در امارات

شاید یکی از مهم ترین جنبه های تحصیل رشته بینایی سنجی در امارات که باید توجه خاصی به آن داشت را بتوان هزینه های تحصیل این رشته در این کشور معرفی کرد ، امارات را نمی توان در دسته کشورهای ارزان طبقه بندی کرد ، بلکه این کشور را باید در میان کشورهای گران برای تحصیل و زندگی در نظر گرفت که البته برای برخی از دانشجویان خارجی دیگر مزایا مهم تر از هزینه های تحصیل بوده که در این کشور یافت می شود.

به طور مثال زندگی در این کشور در یک سطح لاکچری قرار دارد و میزان رفاه و خدمات بالایی از سوی دانشگاه ها برای دانشجویان در نظر گرفته می شود ، مخصوصا برای دانشجویان رشته های پزشکی و در قبال این دریافت شهریه های گران سعی می شود نظر مثبت و رضایت دانشجویان جلب شود.

در ادامه شهریه و هزینه تحصیل رشته بینایی سنجی در امارات را در دانشگاه های ارائه کننده این رشته مشاهده خواهید کرد :

 • دانشگاه امارات متحده عربی سالانه 80 هزار درهم شهریه تحصیل در رشته بینایی سنجی را دریافت می کند.
 • دانشگاه عجمان سالانه 85 هزار درهم تا 110 هزار درهم شهریه تحصیل در رشته بینایی سنجی را دریافت می کند.
 • دانشگاه خلیفه سالانه 22 هزار دلار هزینه بابت تحصیل رشته بینایی سنجی را دریافت می کند.
 • دانشگاه ابوظبی سالانه تا سقف حداکثر 25 هزار دلار شهریه جهت تحصیل در رشته بینایی سنجی دریافت می کند.
 • دانشگاه شارجه نیز سالانه 20 تا 25 هزار دلار شهریه برای رشته بینایی سنجی از دانشجویان خارجی شهریه دریافت می کند.

چنانچه هزینه های تحصیل در امارات برای شما زیاد است ، می توانید با انتخاب برترین دانشگاه های ترکیه با هزینه های بسیار پایین تر در رشته بینایی سنجی تحصیل کنید ، مقاله تحصیل رشته بینایی سنجی در ترکیه را بخوانید.

چارت درسی رشته بینایی سنجی در دانشگاه های امارات

دانشگاه های امارات برنامه های آموزشی و تحصیلی خود را بر اساس دانشگاه های برتر جهان و اروپا برنامه ریزی کرده و تمامی اصلوب و روش های تدریس را با نمونه برداری از این مراکز به دانشجویان خود ارائه می دهند که همین موضوع باعث رشد سریع این مراکز شده است ، به خصوص در رشته های پزشکی حساسیت در ارائه آموزش های باکیفیت و با دانش و تجربه بالا بیش تر دیده می شود.

چارت درسی رشته بینایی سنجی در دانشگاه های امارات نیز با پیروی از کتاب ها و نحوه آموزش در دانشگاه های برتر اروپا و سیستم آموزشی این قاره زیر نظر اساتیدی گوناگون از سراسر جهان برای دانشجویان این رشته تهیه و تنظیم شده است و هر ساله با نظارت و دقت در نحوه اجرا و نتیجه حاصل از آموزش های مربوطه اصلاحاتی در جهت رشد و پیشرفت آموزش این رشته داده می شود.

برخی از دروس اصلی که در تحصیل رشته بینایی سنجی در امارات دانشجویان به مطالعه آن خواهند پرداخت به شرح زیر می باشند :

 • فیزیولوژی عمومی
 • فیزیک نور
 • بیوشیمی
 • روانشناسی
 • اوژانس چشم
 • اورژانس اولیه
 • داروشناسی
 • داروشناسی در بینایی سنجی
 • ابزرواسیون
 • معرفی عدسی های چشمی
 • اپتومتری پیشرفته
 • آنالیز مشاهدات کلینیکی
 • آسیب شناسی چشم
 • اپتیک شناسی عمومی
 • اپتیک شناسی پیشرفته
چارت درسی رشته بینایی سنجی در دانشگاه های امارات

هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی با سابقه چندین ساله و ارائه خدمات با کیفیت منجر به موفقیت پرونده مهاجرتی شما خواهد شد. تحصیل ، کار ، زندگی و اخذ تابعیت را می توانید از هر سنی و با هر شرایطی آغاز کنید اما شرط دارد.

به شرط آنکه پرونده مهاجرتتان را درست و منظم بچینید و مراحل به صورت قانونی طی شود.

زبان تحصیل رشته بینایی سنجی در امارات

دانشگاه های کشور امارات در زمینه هم قدم شدن با سطح آموزش جهانی در مراکز آموزشی خود اکثر رشته ها را به زبان انگلیسی به دانشجویان ارائه می نمایند که رشته بینایی سنجی نیز شامل این مورد می گردد ، البته نباید فراموش کرد که زبان اصلی آموزش و تحصیل در امارات زبان عربی می باشد اما دانشجویان به راحتی قادر خواهند بود تا در رشته بینایی سنجی و دیگر رشته های پزشکی به راحتی به زبان انگلیسی مشغول به تحصیل شوند.

در همین راستا تمامی مراکز ارائه دهنده رشته بینایی سنجی امکان تحصیل دو زبانه را فراهم آورده اند و از متقاضیان مدارک معتبری در راستای اثبات تسلط به زبان انگلیسی دریافت می نمایند که مدرک آیلتس و تافل معتبرترین و قابل قبول ترین مدارک در این میان بوده و هر مرکز با توجه به قوانین و سطح آموزشی خود حاقل نمره ای را در نظر گرفته است ، اما به طور معمول باید نمره آیلتس بالای 6 و نمره تافل بالای 79 باشد.

همچنین در راستای زبان تحصیل رشته بینایی سنجی در امارات باید گفت که تمامی متقاضیان خارجی تحصیل بینایی سنجی در امارات باید از حداقل تسلطی به زبان عربی نیز برخوردار شوند و در هنگام پذیرش دانشگاه آزمونی در همین راستا از متقاضیان اخذ و میزان تسلط آنان به زبان عربی را مورد سنجش قرار می دهد که در هر دانشگاه باید حداقل نمراتی را به دست اورد.

در مجارستان هم می توانید بینایی سنجی را به زبان انگلیسی ، با هزینه های کم و در دانشگاه هایی که اعتبار جهانی دارند بخوانید ؛ مقاله تحصیل رشته بینایی سنجی در مجارستان را مرور کنید.

پیشنهاد میکنیم تا شرایط تحصیل بینایی سنجی در کشورهای دیگر را نیز با امارات مقایسه و بررسی نمایید

آزمون های ورودی رشته بینایی سنجی امارات

جهت تحصیل رشته بینایی سنجی در امارات در ابتدا باید مدرک دیپلم تحصیلی خود را در آموزش و پرورش این کشور معادل سازی کرد و با شرکت در دوره های پیش دانشگاهی این کشور در دروس ضعیف و نیاز به تقویت ، آموزش های لازم را دید و پایه آموزشی خود را تقویت نمود ، پس از آن در انتها دانشگاه های امارات از دانشجویان متقاضی جهت تحصیل رشته بینایی سنجی آزمونی با نام EmSat را اخذ می نماید که شامل دروس خاصی می باشد.

آزمون EmSat میزان دانش دانشجویان را در دروس اصلی نظیر ریاضی ، زیست شناسی ، فیزیک ، شیمی ، زبان عربی و در صورت نداشتن مدرک معتبر زبان انگلیسی در زبان انگلیسی مورد سنجش قرار می دهد و هر مرکز در هریک از این دروس حداقل امتیازی را برای قبولی و پذیرش در دانشگاه خود مد نظر گرفته اند که متقاضیان باید به آن دست پیدا کنند ، البته آزمون EmSat آزمون سختی نبوده و اکثر دانشجویان متقاضی با داشتن دانش متوسط و کافی قادر به اخذ نمره قبولی در آن خواهند شد.

توصیه می کنیم قبل از اقدام به انجام امور ثبت نام و پذیرش در هریک از مراکز آموزشی از مدارک مورد درخواست دانشگاه ها و حداقل نمرات مورد نیاز جهت قبولی در آزمون EmSat اطلاعات کامل و جامعی را به دست آورید ، شما می توانید با مشاوره و کسب اطلاعات از کارشناسان شرکت مهاجرتی رجبی از این موراد اطلاعات دقیق ، کامل و به روزی را به دست آورید.

آزمون های ورودی رشته بینایی سنجی امارات

مزایا و معایب تحصیل بینایی سنجی در امارات

در این قسمت با اطلاع از مزایا و معایب تحصیل بینایی سنجی در امارات می توانید به یک جمع بندی و شناختی کافی به صورت خلاصه از تحصیل این رشته در کشور امارات برسید ، همانطور که گفتیم باید کشور امارات را یک کشور تقریبا تازه وارد به حوزه های تحصیلات تکمیلی دانست که در حال تجربه رشدی سریع و ترقی زود هنگام در علوم دانشگاهی به خصوص علوم پزشکی دانست که قطعا سالیان آینده جایگاه های بالاتر و موفق تری را در جهان کسب خواهد نمود.

در این قسمت با مهم ترین مزایا و معایب تحصیل این رشته آشنا می شویم ، شناختی مختصر از این کشور را به شما انتقال می دهیم.

مزایا

 • تحصیل در دانشگاه های بسیار مدرن و پیشرفته و حتی پیشرفته تر از برخی دانشگاه های اروپایی
 • حضور اساتید با دانش از نقاط مختلف جهان برای تدریس به انشجویان
 • تجهیزات و آزمایشگاه های بسیار تکمیل و بسیار مدرن
 • اعتبار بالای مراکز آموزشی بینایی سنجی امارات در میان کشورهای عربی و حوزه خلیج فارس
 • اعتبار بالای مدارک اعطایی از سوی دانشگاه های امارات برای اشتغال و ادامه تحصیل در دیگر کشورهای عربی
 • بازار کار خوب و فراهم برای اپتو متریست ها در امارات
 • درآمد مناسب و بالای اپتومتریست های باتجربه در امارات و دیگرکشورهای عربی
 • امکان تحصیل به زبان انگلیسی در دانشگاه های این کشور

معایب

 • هزینه های تحصیلی بالای رشته بینایی سنجی در امارات
 • اعتبار نه چندان بالای مدارک اعطایی این رشته در کشورهای اروپایی و آسیایی
 • نیاز به آموزش و یادگیری زبان عربی
 • دشوار بودن یادگیری زبان عربی در میان زبان های خارجی

پیش تر در همین سایت مقاله شرایط تحصیل پزشکی در کشورهای عربی نیز به شما تقدیم شده که می تواند بسیاری از سوالات و ابهامات شما در زمینه تحصیل رشته های شاخه علوم پزشکی در کشورهای عرب زبان و مزایا و معایب آن را پاسخ دهد ؛ مقاله را بخوانید.

بازار کار و درآمد رشته بینایی سنجی در امارات

بازار کار و درآمد رشته بینایی سنجی در امارات برای دارندگان مدرک دانشگاهی از دانشگاه های این کشور یا از دانشگاه های خارجی بسیار مناسب و فراهم است و این کشور در زمینه های پزشکی به متخصصان و کارشناسان زیادی نیاز دارد که می تواند تا سال های آینده نیز همچنان بازار کاری این رشته را مناسب نگه دارد ، اما متاسانه با توجه به شرایط و قوانین مهاجرتی و تحصیلی کشور امارات دانشجویان ایرانی دارنده مدرک از دانشگاه های این کشور برای اشتغال با مشکلات زیادی مواجه خواهند بود.

به همین خاطر تحصیل رشته بینایی سنجی در امارات برای دانشجویان ایرانی به احتمال بالا با اشتغال و کسب درآمد در این کشور همراه نخواهد شد و هزینه ای که جهت تحصیل در این کشور پرداخت خواهید کرد فقط برای شما دریافت مدرک را در پی خواهد داشت ، اما در صورت موفقیت به اشتغال ، یک اپتومتریست در امارات می تواند از 22400 درهم تا 67600 درهم در ماه با توجه به سابقه کار و نوع مدرک درآمد کسب نماید.

اگر در جستجوی اطلاعات به روز در خصوص کار در کشور امارات هستید ، مقاله مفید کار در امارات که به بررسی بازارهای کاری این کشور و مشاغل پردرآمد و مورد نیاز آن می پردازد را از دست ندهید.

تحصیل رشته بینایی سنجی در امارات را در این مقاله از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) خواندید ، سوالات خود را در بخش دیدگاه ثبت نمایید و در اسرع وقت پاسخ مشاوران ما را دریافت نمایید.

سوالات پر تکرار تحصیل رشته بینایی سنجی در امارات

دانشگاه امارات متحده عربی سالانه 80 هزار درهم شهریه تحصیل در رشته بینایی سنجی را دریافت می کند.
دانشگاه عجمان سالانه 85 هزار درهم تا 110 هزار درهم شهریه تحصیل در رشته بینایی سنجی را دریافت می کند.
دانشگاه خلیفه سالانه 22 هزار دلار هزینه بابت تحصیل رشته بینایی سنجی را دریافت می کند.
دانشگاه ابوظبی سالانه تا سقف حداکثر 25 هزار دلار شهریه جهت تحصیل در رشته بینایی سنجی دریافت می کند.

در ابتدا لازم است که متقاضیان مدرک دیپلم خود را در سیستم آموزشی و آموزش و پروش امارات معادل سازی نمایند و با توجه به آن در دوره های پریمدیکال مشخص شده شرکت نمایند ، به طور مثال چنان چه مدرک دیپلم شما در رشته تجربی اخذ شده باشد کمترین و کوتاه ترین مدت را در این دوره خواهید گذراند ، بعد از آن مدرک دیپلم ریاضی کم ترین مدت را داشته و قابل قبول ترین مدرک دیپلم می باشد و مدارک دیپلم رشته های تحصیلی دیگر مدت زمان بیش تری را شامل خواهد شد.

دانشگاه امارات متحده عربی ( UAEU ) ، دانشگاه عجمان ( AU ) و دانشگاه خلیفه

دانشگاه های کشور امارات در زمینه هم قدم شدن با سطح آموزش جهانی در مراکز آموزشی خود اکثر رشته ها را به زبان انگلیسی به دانشجویان ارائه می نمایند که رشته بینایی سنجی نیز شامل این مورد می گردد.

دانشگاه های امارات از دانشجویان متقاضی جهت تحصیل رشته بینایی سنجی آزمونی با نام EmSat را اخذ می نماید که شامل دروس خاصی می باشد ، آزمون EmSat میزان دانش دانشجویان را در دروس اصلی نظیر ریاضی ، زیست شناسی ، فیزیک ، شیمی ، زبان عربی و در صورت نداشتن مدرک معتبر زبان انگلیسی در زبان انگلیسی مورد سنجش قرار می دهد.

از این که تا انتهای این مطلب ما را همراهی نمودید نهایت تشکر را از شما عزیزان داریم و چنان چه هنوز هم ابهام یا سوالی در رابطه با تحصیل رشته بینایی سنجی در امارات دارید می توانید با کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی رجبی تماس حاصل نمایید و یا به صورت حضوری در دفاتر مرکزی و غرب تهران و شیراز برای مشاوره حضوری مراجعه نموده و از راهنمایی ها و اطلاعات به روز آنان بهره مند شوید ، همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات جامع و به روز مقاله مهاجرت به کشور های عربی را نیز مطالعه نمایید.

ما تنها به حرف اکتفا نمیکنیم و دیدگاه مشتریانمان درباره عملکرد ما باید ملاک قرار گیرد

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (43 امتیاز)
منو
خانه