تحصیل رشته فیزیوتراپی در گرجستان

تحصیل رشته فیزیوتراپی در گرجستان همواره با استقبال خوبی از سوی دانشجویان بین المللی و داخلی مواجه بوده است و حتی در این چند سال گذشته نیز ، دانشجویان زیادی از کشورمان خواهان حضور در این کشور بوده اند ، در این مقاله از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) با ما همراه باشید تا تحصیل رشته فیزیوتراپی در گرجستان را بهتر و کامل تر بشناسید.

تحصیل رشته فیزیوتراپی در گرجستان می تواند به عنوان سکویی برای اشتغال و یا ادامه تحصیل در مقاطع تکمیلی در کشورهای برتر اروپا و یا آمریکا مورد استفاده قرار گیرد و دسترسی به اینگونه کشورها را راحت تر و موفقیت آمیز تر نماید.

البته خود گرجستان نیز می تواند یک مقصد مناسب برای زندگی و اشتغال در این حوزه تلقی شود و بسیاری از دانشجویان پس از اتمام تحصیلات خود در رشته فیزیوتراپی در این کشور مانده و به کار مشغول می شوند.

همچنین برای دستیابی به اطلاعات به روز تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در گرجستان مقاله لینک شده را مطالعه کنید ؛ مقاله ای کامل برای دانشجویان علاقه مند به تحصیل در کشور گرجستان.

فهرست مطالب
تحصیل رشته فیزیوتراپی در گرجستان

رشته های پزشکی و فیزیوتراپی در گرجستان زیر نظر اساتید و پزشکان حاذق و حرفه ای به دانشجویان ارائه می شود که در نهایت بار علمی و تجربی خوبی را به آنان منتقل می کند.

ویدیو را برای شما تهیه کردیم تا اگر زمان کمی برای جمع آوری اطلاعات و تصمیم گیری دارید، مطالب کاملی را به صورت خلاصه به اطلاعتان برسانیم. ویدیو را مشاهده کنید و اگر سوالی داشتید، با کارشناسان شرکت مهاجرتی رجبی در ارتباط باشید.

پادکست تحصیل رشته فیزیوتراپی در گرجستان

پریمدیکال فیزیوتراپی در گرجستان

جهت ورود به رشته های علوم پزشکی در کشور گرجستان ، داوطلبان باید نمره قابل توجهی در دروس تخصصی خود کسب کرده باشند که در هنگام بررسی دانشگاه رتبه خوبی را در این زمینه به دست آورند. البته یادگیری زبان رسمی این کشور می تواند نقش بسزایی در موفقیت شما داشته باشد و ورد به سیستم آموزشی را برایتان آسانتر سازد.

نکته قابل توجه در این باره برگزاری یک مصاحبه با فرد متقاضی است که عموما از طریق ویدیو کال صورت گرفته و داوطلب باید توانایی خود را در این زمینه به اثبات برساند . این مصاحبه اهمیت ویژه ای داشته و شما علاوه بر دانش پایه ای خود در دروسی همچون زیست و فیزیک تسلط زبانی تان را نیز نشان می دهید.

در برخی از دوره های پیش نیاز شما می توانید با یادگیری زبان گرجی مهارت خود را افزایش داده و با تسلط بیشتری به دانشگاه های این کشور قدم بگذارید، البته این دوره ها نیازمند پرداخت شهریه است که با توجه به کالج و دوره شما متغیر است. 

 

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان شرکت رجبی را در راستای تکمیل اطلاعات مهاجرتی از طریق یک تماس دریافت کنید!

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

بهترین دانشگاه های فیزیوتراپی گرجستان

تحصیل رشته فیزیوتراپی در گرجستان در مراکز آموزشی و دانشگاه های دولتی و خصوصی این کشور امکان پذیر است و متقاضیان می توانند با توجه به اهداف و شرایط خود هریک از این مراکز را برای ادامه تحصیل خود انتخاب نمایند ، خوشبختانه مدارک اعطایی از سوی دانشگاه های گرجستان در دانشگاه های اروپا معتبر بوده و بسیاری از مراکز درمانی و پزشکان نیز این مدارک را قابل قبول می دانند.

اما یقینا هرچه در دانشگاه های برتر با رتبه های بالاتر و اعتبار بیش تر تحصیل کرده و مدرک دریافت کنید ، شانس بسیار بیش تری برای پذیرش جهت ادامه تحصیل و یا استخدام خواهید داشت و این موضوع می تواند بسیاری از موانع را از سر راه برداشته و یا آن ها را تا حد ممکن کم رنگ نماید.

پس تحقیق و کسب اطلاعات در رابطه با هریک از دانشگاه های ارائه دهنده رشته فیزیوتراپی و شناخت بهترین دانشگاه های فیزیوتراپی گرجستان امری بسیار مهم می باشد ، در این قسمت چندی از این مراکز برتر را به طور خلاصه و مفید به شما معرفی خواهیم کرد و توصیه می نماییم برای کسب اطلاعات کامل تر و دقیق تر در رابطه با این دانشگاه ها و یا دیگر دانشگاه های ارائه دهنده رشته فیزیوتراپی در گرجستان با مشاورین شرکت رجبی تماس حاصل نمایید و از اطلاعات به روز آنان بهره مند گردید.

تحصیل فیزیوتراپی در دانشگاه پزشکی اموری

بخش فیزیوتراپی دانشگاه پزشکی اموری یک بخش قدیمی و درخشان این دانشگاه می باشد که همواره در میان برترین بخش های فیزیوتراپی در دانشگاه های گرجستان قرار دارد و دانشجویان آینده نگر و موفق همواره این مرکز را برای تحصیل این تخصص انتخاب کرده اند ، دانشکده فیزیوتراپی متعهد به ایجاد یک محیط آموزشی است که به دانشجویان اجازه می دهد تا نقش فعالی در یادگیری خود داشته باشند.

از طریق استفاده از راهبردهای حل مسئله ، دانشجویان پایه ای قوی در علوم پایه و بالینی مربوط به حرکت ایجاد می کنند و با این مهارت ها ، دانشجویان به توسعه شایستگی های بالینی و ارزش های حرفه ای برای تمرین فیزیوتراپی می پردازند ، دانشجویان از طریق کار گروهی و ارتباط با یکدیگر می توانند از تجربیات یکدیگر و اساتید خود بهره مند شوند و در نهایت با حضور در یک محیط عملی و در ارتباط بودن با بیماران تجربیات خود را به بهترین نحو ممکن افزایش دهند.

تحصیل فیزیوتراپی در دانشگاه پزشکی اموری

دانشگاه اموری در سال 1854 تاسیس گردید و بخش فیزیوتراپی دانشگاه اموری از سال 1960 در پردیس اصلی دانشگاه در شهر آتلانتا شروع به کار کرد و در حال حاضر از دوره کارشناسی تا دکترای فیزیوتراپی را به دانشجویان علاقمند ارائه می نماید ، زبان تدریس این رشته به زبان انگلیسی و گرجی می باشد و دانشجویان برای تحصیل به زبان انگلیسی باید مدرکی دال بر داشتن تسلط لازم به زبان انگلیسی به این مرکز ارائه نمایند.

تحصیل رشته فیزیوتراپی در دانشگاه مرسر

دانشگاه مرسر در سال 1833 توسط باپتیست های جورجیا در پنفیلد تأسیس شد که در ابتدا یک مدرسه مقدماتی مردانه به نام ( مؤسسه مرسر ) بود ، این مدرسه در زمان تأسیس آن شامل یک مزرعه و دو کلبه چوبی تراشیده شده به ارزش تقریبی 1935 دلار بود ، اما در حال حاضر یکی از برترین دانشگاه های پزشکی گرجستان و سومین مرکز معتبر ارائه دهنده رشته فیزیوتراپی در این کشور می باشد.

دانشجویان رشته فیزیوتراپی این دانشگاه هر ترم به طور فعال در فعالیت های مرتبط با بیماران شرکت می کنند و بسیاری از مباحث درسی را به طور عملی نیز آموزش دیده و تجربه کسب می نمایند ، برنامه درسی این رشته که بر اساس یک مدل سنتی یکپارچه ساخته شده است ، پایه ای قوی در دوره های علوم پایه ، کاربردی و فیزیوتراپی برای دانشجویان این رشته فراهم می کند.

این مرکز در دوره پریمدیکال رشته فیزیوتراپی برای دانشجویان خارجی علاوه بر دروس اصلی در مباحثی چون آناتومی و فیزیولوژی انسان و روانشناسی نیز دوره های کوتاهی را برگزار کرده و مباحث ابتدایی و مورد نیاز در دانشگاه را برای آنان ارائه می نماید.

رشته فیزیوتراپی دانشگاه آگوستا

در دانشگاه آگوستا و در گروه فیزیوتراپی دانشجویان می آموزند که فیزیوتراپیست ها متخصصان مراقبت های بهداشتی هستند که اختلال عملکرد حرکتی را تشخیص داده و مدیریت می کنند و توانایی های فیزیکی و عملکردی را افزایش می دهند ، آنان همچنین می آموزند افرادی را در هر سنی ، از نوزادان گرفته تا مسن ترین افراد که دارای مشکلات پزشکی یا سایر شرایط مرتبط با سلامتی هستند که توانایی آن ها را برای حرکت و انجام فعالیت های کاربردی در زندگی روزمره محدود می کند ، درمان کنند.

دانشگاه آگوستا یک دانشگاه عمومی و دولتی گرجستان است که در آگوستا دومین شهر بزرگ در این کشور واقع شده است و یکی از معتبرترین مراکز ارائه و آموزش رشته فیزیوتراپی در این کشور محسوب می شود ، ماموریت برنامه فیزیوتراپی دانشگاه آگوستا این است که پزشکان فیزیوتراپی را آماده کند که حامیان سلامت و تندرستی افراد و جامعه باشند و به تعالی بالینی بیمار محور، توسعه حرفه ای مادام العمر و فعالیت های علمی اختصاص دهند.

علاوه بر این 3 دانشگاه مراکز دیگری چون دانشگاه ایالتی آرمسترانگ ، دانشگاه دولتی پزشکی تفلیس ، دانشگاه گرجستان شمالی ، دانشگاه ایالتی گرجستان و دانشگاه مورهوس نیز از دیگر مراکز معتبر و بزرگ تدریس و ارائه رشته فیزیوتراپی در گرجستان می باشند.

در بهترین دانشگاه های پزشکی گرجستان ، رشته داروسازی هم تدریس می شود که در بین دانشجویان بین المللی بسیار محبوب است ؛ مقاله تحصیل رشته داروسازی در گرجستان را بخوانید و با هزینه های تحصیل در این رشته آشنا شوید.

پیشنهاد کارشناس مهاجرتی شرکت رجبی به شما درباره تحصیل درگرجستان، شناخت پروسه تحصیل در این کشور با مطالعه مقالات زیر

هزینه تحصیل فیزیوتراپی در گرجستان

هزینه تحصیل فیزیوتراپی در گرجستان را می توان در دسته کشورهای مقرون به صرفه و مناسب دانست که نسبت به کشورهایی چون انگلستان ، آمریکا ، فرانسه و چندی دیگر ارزان تر و مقزون به صرفه تر می باشد ، البته تحصیلات رایگان در این کشور برای دانشجویان خارجی فقط در صورت برخوردار شدن از بورسیه های تحصیلی و یا کمک هزینه های تحصیلی امکان پذیر می باشد که این موضوع نیز نیازمند شرایط خاصی می باشد.

هزینه تحصیل فیزیوتراپی در گرجستان

تحصیل رشته فیزیوتراپی در گرجستان به دلیل مناسب بوده هزینه های زندگی و شهریه های دانشگاه در این کشور چند سالی است که در میان دانشجویان کشورمان نیز شناخته تر شده و سالانه میزان استقبال و درخواست برای مهاجرت و تحصیل در این کشور رو به افزایش می گذارد ، در گرجستان نیز مانند دیگر کشورهای دنیا رشته فیزیوتراپی را می توان در دانشگاه های خصوصی و دولتی به تحصیل و آموزش پرداخت که هزینه دانشگاه های خصوصی و غیر دولتی به مراتب گران تر می باشد.

در ادامه این قسمت شهریه تحصیل رشته فیزیوتراپی در گرجستان را در دانشگاه های مختلف مشاهده خواهید کرد:

 • دانشگاه اموری سالانه 12367 دلار هزینه دریافت می کند.
 • دانشگاه مرسر سالانه 15467 دلار شهریه دریافت می کند.
 • دانشگاه ایالتی گرجستان سالانه 10 هزار دلار شهریه دریافت می کند.
 • دانشگاه آگوستا سالانه 1400 دلار تا 3600 دلار بر اساس مقطع تحصیلی شهریه دریافت می کند.
 • دانشگاه گرجستان شمالی سالانه 6754 شهریه دریافت می نماید.

شما با هزینه سالانه 4000 دلار در سال می توانید رشته پرستاری در گرجستان را انتخاب کنید ؛ مقاله تحصیل رشته پرستاری در گرجستان را مرور کنید.

چارت درسی فیزیوتراپی در دانشگاه های گرجستان

تحصیل رشته فیزیوتراپی در گرجستان از اهمیت بسیار زیادی در سیستم پزشکی و آموزشی این کشور برخوردار می باشد زیرا فیزیوتراپ ها نقش مهمی در صنعت پزشکی دارند و به افراد در توانبخشی کمک می کنند تا بتوانند حرکت خود را بهبود بخشند و درد خود را مدیریت کنند ، به همین خاطر در این کشور و دیگر کشورها که درحال تجربه پیری جمعیت هستند و در سالیان آینده افراد مسن در این کشورها افزایش زیادی خواهند داشت ، تربیت متخصصین این حوزه اهمیت پیدا کرده است.

تحصیل رشته فیزیوتراپی در مقطع کارشناسی در گرجستان 3 تا 4 سال ، در مقطع کارشناسی ارشد 2 سال و در مقطع دکترای این رشته 3 سال به طول خواهد انجامید و دانشجویان با دروس تخصصی و عملی گوناگونی در کلاس های درس و به صورت عملی در مراکز درمانی و در تماس با بیماران آشنا خواهند شد.

از مهم ترین واحدهای درسی در چارت درسی فیزیوتراپی در دانشگاه های گرجستان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آناتومی کاربردی
 • پاتوفیزیولوژی
 • آموزش بالینی
 • مدیریت بیماران
 • استخوان شناسی
 • آسیب شناسی
 • ژنتیک
 • فیزیولوژی
 • آناتومی بدن انسان
 • کینزیولوژی‌ و بیومکانیک‌
 • حرکت درمانی
 • فارماکولوژی
 • پاتوفیزیولوژی
 • معاینه و مداخلات بالینی
 • غربالگری پزشکی و تشخیص های افتراقی
 • علوم اعصاب
تحصیل رشته فیزیوتراپی در گرجستان
آزمون های ورودی فیزیوتراپی گرجستان

آزمون های ورودی فیزیوتراپی گرجستان

تحصیل رشته فیزیوتراپی در گرجستان نیاز به اخذ پذیرش و ثبت نام در دانشگاه های ارائه دهنده این رشته دارد که برای این امر هر دانشگاه مدارک و شرایط خاص خود را از متقاضیان درخواست می نماید ، برای اطلاع از این موارد می توانید با دانشگاه های مد نظرتان مکاتبه نمایید و یا به طور ساده تر و سریع تر با کارشناسان شرکت رجبی تماس حاصل کرده و از جز به جز این موارد اطلاعات مناسبی را کسب نمایید.

خوشبختانه برای تحصیل رشته فیزیوتراپی در گرجستان نیاز به شرکت در آزمون ورودی دولتی یا دانشگاه های این کشور ندارید و فقط باید بتوانید شرایط و مدارک مورد درخواست هریک از دانشگاه ها و مراکز آموزشی انتخابیتان را فراهم نمایید ، همین موضوع باعث جذب دانشجویان فراوانی از کشورمان شده است که از سیستم کنکور و آزمون ورودی دانشگاه ها در کشورمان خسته شده و یا بی نتیجه مانده اند.

پس اگر قصد ادامه تحصیل بدون آزمون ورودی در هریک از رشته های پزشکی اعم از رشته فیزیوتراپی را دارید ، گرجستان یکی از بهترین گزینه های موجود است که از مراحل پذیرش ساده تر و آسان تری نسبت به دیگر کشورهای اروپایی برخوردار است.

برای رشته گفتار درمانی هم در دانشگاه های گرجستان آزمونی برگزار نمی شود ؛ مقاله تحصیل رشته گفتار درمانی در گرجستان را مرور کنید.

تمام تلاش ما در هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای کشور مقصد به ساده ترین و مطمئن ترین روش است تا شما متقاضی پرونده مهاجرت را از استرس های اولیه این تصمیم مهم دور کنیم.

مشاهده کنید که برای کشور ها و مقاصد مختلف چگونه ویزای تضمینی و موفق اخذ شده، پس شما هم میتوانید در این مسیر موفق شوید و به نتیجه مطلوب برسید.

زبان تحصیل فیزیوتراپی در گرجستان

یکی از مهم ترین موارد پیش روی دانشجویان خارجی همواره زبان تحصیل در خارج از کشور است که گرجستان را می توان یکی از کشورهای مورد پسند و مناسب دانشجویان علاقمند به تحصیل رشته فیزیوتراپی دانست ، زیرا این کشور علاوه بر زبان گرجی و روسی سالیانی است که زبان انگلیسی را هم به زبان های تدریس و آموزش خود اضافه نموده است که دلیل اصلی آن را می توان استقبال روز افزون دانشجویان خارجی از این کشور دانست.

زبان تحصیل فیزیوتراپی در گرجستان به نسبت دانشگاه های ارائه دهنده آن متفاوت می باشد ، پس باید حتما قبل از ارسال مدارک و هرگونه اقدامی از این موضوع اطلاعات کاملی به دست آورید تا بتوانید خود را برای تحصیل این رشته به زبان مربوطه آماده سازید و در صورت درخواست مدارک زبانی خاص از سوی دانشگاه آن را تهیه نموده و به آنان ارائه نمایید.

معمولا دانشگاه های گرجستان در ارائه مدارک زبان سخت گیری خاصی به عمل نمی آورند ، اما نمی توان به طور قطع در اینباره اعلام نظر کرد ، پس بهتر است اطلاعات جامعی را در این باره از طریق مشاوران و کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی رجبی به دست آورید.

مزایا و معایب تحصیل فیزیوتراپی در گرجستان

شناخت مزایا و معایب تحصیل رشته فیزیوتراپی در گرجستان می تواند از تحصیل فیزیوتراپی در گرجستان تصویری روشن به شما ارائه نماید و بسیاری از موانع و محاسن تحصیل در این کشور را به شما نمایان کند ، هرچه که شما قادر باشید مقصد تحصیلی خود را بهتر بشناسید و با شرایط تحصیل رشته مد نظرتان و آینده شغلی تان بهتر و کامل تر اشنا شوید ، قادر خواهید بود تا تصمیم عاقلانه تر و مناسب تر را اخذ نمایید.

همانطور که گفتیم تحصیل رشته فیزیوتراپی در گرجستان یکی از گزینه های تحصیل بسیار مناسب در خارج از کشور است که مناسب افرادی است که رابطه خوبی با کنکور و آزمون ورودی رشته های پزشکی در کشورمان ندارند ، در ادامه این مطلب به طور خلاصه و کاملا مفید مزایا و معایب این امر را برای شما تهیه کرده ایم که آن را مشاهده خواهید نمود.

معایب

 • نیاز به یادگیری زبان گرجی برای تحصیل و کار در این کشور
 • پایین بودن سطح رفاه و سطح زندگی در این کشور نسبت به دیگر کشورهای اروپا
 • طولانی بودن مراحل پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی این کشور

مزایا

 • مراکز آموزشی معتبر و مجهز در ارائه رشته فیزیوتراپی
 • قابلیت تحصیل به زبان انگلیسی علاوه بر زبان گرجی
 • اعتبار بالا و قابل قبول مدارک فیزیوتراپی دریافتی از دانشگاه های این کشور در دیگر کشورهای اروپایی
 • بازار کار خوب و مناسب برای دارندگان تخصص فیزیوتراپی
 • شان و جایگاه اجتماعی بالا برای تحصیل کردگان این رشته در گرجستان
 • هزینه های ارزان و مقرون به صرفه تحصیل رشته فیزیوتراپی در گرجستان
 • هزینه های زندگی و اقامتی ارزان در شهرهای مختلف این کشور
 • درآمد مناسب و رو به بالای فیزیوتراپیست ها در گرجستان
 • عدم نیاز به شرکت در آزمون ورودی در این رشته
 • تحصیل فیزیوتراپی در گرجستان سکوی پرتابی به دیگر کشورهای معتبر جهان است.
 • پذیرش و ثبت نام آسان تر در این رشته نسبت به کشورهایی همچون انگلستان ، فرانسه ، ایتالیا ، آلمان و غیره
 • امکان اشتغال و کسب درآمد در حین تحصیل رشته فیزیوتراپی در این کشور

مقایسه و سنجش شرایط دیگر کشور ها برای تحصیل فیزیوتراپی با مطالعه مقالات زیر

بازار کار و درآمد فیزیوتراپی در گرجستان

آموزش فیزیوتراپی به افراد این امکان را می دهد که از میان طیف گسترده ای از موقعیت های شغلی در گرجستان ( از جمله بیمارستان ها ، مطب های خصوصی ، موسسات آموزشی ، محیط های کاری ، خانه های سالمندان و موارد دیگر ) قادر به انتخاب مناسب ترین و مورد علاقه ترین شغل باشند ، فیزیوتراپیست ها باید در ایالتی که مایل به فعالیت هستند مجوز داشته باشند که افراد را ملزم می نماید پس از دریافت مدرک آزمون ملی فیزیوتراپی را بگذرانند تا مجوز بگیرند.

بازار کار و درآمد فیزیوتراپی در گرجستان تا سال 2026 نزدیک به 30 درصد رشد خواهد کرد که دلیل اصلی آن پیر شدن جمعیت این کشور است ، پیش بینی می شود تا سال 2030 تعداد ساکنان گرجستان در سن 65 سال به بالا 143 درصد افزایش یابد که نیاز به فیزیوتراپیست ها برای درمان بیماری های فیزیکی را بسیار افزایش می دهد ، در حال حاضر متوسط درآمد متخصصین این حوزه درگرجستان ماهانه 7100 دلار بوده که با توجه به سطح مدرک و تجربه آنان می تواند از حداقل 4700 دلار آغاز و تا حداکثر 10 هزار دلار در ماه افزایش داشته باشد.

تحصیل رشته فیزیوتراپی در گرجستان را در این مقاله شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) به شما معرفی کردیم ، بخش دیدگاه در پایان تمام مقالات در اختیارشماست تا از تجربیات و نظرات خود ما را آگاه کنید و یا سوالات خود را از مشاوران ما بپرسید.

سوالات پر تکرار تحصیل رشته فیزیوتراپی در گرجستان

 • دانشگاه اموری سالانه 12367 دلار هزینه دریافت می کند.
 • دانشگاه مرسر سالانه 15467 دلار شهریه دریافت می کند.
 • دانشگاه ایالتی گرجستان سالانه 10 هزار دلار شهریه دریافت می کند.

این دوره نیازمند پرداخت شهریه است که حداکثر 6 هزار یورو هزینه را در بر می گیرد و با توجه به دانشگاه انتخابی و کالج ارائه کننده این دوره مقدار شهریه تفاوت ایجاد می نماید.

بخش فیزیوتراپی دانشگاه پزشکی اموری یک بخش قدیمی و درخشان این دانشگاه می باشد که همواره در میان برترین بخش های فیزیوتراپی در دانشگاه های گرجستان قرار دارد.

برای تحصیل رشته فیزیوتراپی در گرجستان نیاز به شرکت در آزمون ورودی دولتی یا دانشگاه های این کشور ندارید و فقط باید بتوانید شرایط و مدارک مورد درخواست هریک از دانشگاه ها و مراکز آموزشی انتخابیتان را فراهم نمایید.

در حال حاضر متوسط درآمد متخصصین این حوزه درگرجستان ماهانه 7100 دلار بوده که با توجه به سطح مدرک و تجربه آنان می تواند از حداقل 4700 دلار آغاز و تا حداکثر 10 هزار دلار در ماه افزایش داشته باشد.

در این مطلب سعی کردیم شما را با تحصیل رشته فیزیوتراپی در گرجستان هرچه خلاصه و مفید آشنا نماییم ، در صورت وجود هرگونه ابهام یا سوال می توانید با حضور در دفاتر شیراز و یا مرکزی و غرب تهران و یا به صورت تلفنی از راهنمایی و مشاوره کارشناسان شرکت مهاجرتی رجبی بهره مند شوید ، همچنین توصیه ما به شما عزیزان ، مطالعه مقاله مهاجرت به گرجستان است تا با تمام روش های قانونی و آسان مهاجرت به این کشور آشنا شوید.

پرونده ها را موفق و نتیجه بخش برای متقاضیان خودمان انجام میدهیم و این هم دیدگاهشان نسبت به ما

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (1 امتیاز)
منو
خانه