تحصیل در اروپا

با وجود استقبال و علاقه روز افزون افراد برای گذراندن دوران تحصیلی ، چه در مقاطع پایه و چه در مقاطع تکمیلی ، در کشوری بجز کشور مادری خود ، هزینه‌های تحصیل و زندگی در بسیاری از کشورها و دانشگاه ها نیز به شکلی چشمگیر بالا رفته است . در این بین انتخاب تحصیل در اروپا گزینه انتخابی بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا می باشد . کارشناسان موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی با بررسی روزانه شرایط تحصیل در اروپا به شما کمک می کنند تا بتوانید مسیر خود را به راحتی طی کنید .

دلایل تحصیل در اروپا

آیا می دانستید بیش از ۱٫۴ میلیون دانشجو در سال ۲۰۱۲ از سراسر دنیا برای ادامه تحصیل به اروپا رفته اند و البته این تعداد هر ساله رو به افزایش است .

اروپا با داشتن بیش از ۱۰۰۰ دانشگاه با استانداردهای جهانی ، مراکز پژوهشی و مؤسسات آموزشی برای مقاطع بالای تحصیلی ، آیا فرصت بی نظیری برای ادامه تحصیل نیست ؟ با ارائه ۸ دلیل به شما نشان خواهیم داد که تحصیل در اروپا چه مزایایی می تواند داشته باشد .

تحصیل در اروپا و آینده شغلی

آیا می خواهید که در حرفه تان پیشگام باشید ؟ بسیاری از افراد در سراسر دنیا در جستجوی تجربه تحصیل بین المللی هنگام جذب نیرو هستند . شما با تحصیل در اروپا مهارت‌ها ، دانش و تجاربی را بدست خواهید آورد که برای کارفرماها بسیار ارزشمند است . اروپا با داشتن تجارت بین‌المللی قدرتمند و بخش های خلاق و پژوهشی مکانی عالی برای ساختن شغل آینده تان می باشد .

تحصیل با استانداردهای جهانی

با وجود دانشگاه‌های پیشگام در دنیا ، تسهیلات عالی ، آموزش های الهام بخش و غیره شما در قلب جامعه ای بین المللی با اشتیاق به یادگیری هستید .

دلایل تحصیل در اروپا

آن‌چه که سیستم آموزشی در اروپا را قدرتمند می سازد ، تأکید بر خلاقیت ، نوآوری و پشتیبانی است که به شما کمک می کند تا به توانمندی های حقیقی خود برسید .

پژوهش پیشگام برای بهترین بودن

آیا شما پژوهشگری هستید که به دنبال ارتقای شغلتان هستید ؟ اروپا به شما فرصت های فوق العاده ای را ارایه می کند . تعداد ۱٫۵۸ میلیون نفر پژوهشگر تمام وقت در EU-27 سال ۲۰۰۹ بودند . اتحادیه‌ی اروپا طی دهه بعدی ، فعالانه به دنبال جذب یک میلیون پژوهشگر بیشتر است !

تحصیل در اروپا با حمایت و دوستی

احساس می کنید در خانه خودتان هستید ، اروپا مکانی دوستانه و صمیمانه برای دانشجویان از سراسر دنیاست . دانشگاه ها و کالج های اروپایی پشتیبانی و فعالیت های اجتماعی را چنان به شما ارایه می نماید تا احساس کنید که شادمان در خانه خودتان هستید . همچنین اروپا مکانی فوق العاده برای زندگی است .

بدست آوردن تجربه های فرهنگی

ماجراجویی منحصر بفردی داشته باشید ، تحصیل در اروپا تنها شامل درس و دانشگاه و کتابخانه نیست بلکه فرصتی یگانه برای کشف کشورهای جدید و البته اکتشاف درونی خودتان نیز است !

در سرتاسر اروپا ، از شمال پربرف گرفته تا جنوب غرق در آفتاب ، شما مناظر نفسگیری را خواهید یافت و شهرهای پر همهمه و فرهنگ‌های پر جنب و جوش در انتظارتان هستند .

تحصیل در کنار بورسیه و هزینه ها

برای پول ارزش قایل شوید ، کشورهای اروپایی روی سیستم های تحصیلی در مقاطع بالای خودشان سرمایه گذاری می کنند تا کمک نمایند فرصت لازم برای دانشجویان در کنار استانداردهای بالا فراهم شود .

در تمامی اروپا ، هزینه های تحصیل و زندگی بسیار مناسب هستند به گونه ای که حتی در برخی از کشورهای اروپایی ، برنامه‌های تحصیلی رایگان هستند ! شمار زیادی بورسیه‌ و کمک هزینه‌های تحصیلی نیز وجود دارد .

با وجود دانشگاه هایی معتبر در سطح جهانی ، مؤسسات آموزشی مقاطع بالاتر و انستیتوهای پژوهشی ، ارایه‌ی بیش از ۱۰۰ هزار مدرک کارشناسی و ارشد و برنامه‌های دکترا یا PHD در کنار فرصت های مطالعاتی کوتاه مدت شما میتوانید آن چه را که متناسب با خودتان است انتخاب کنید .

تحصیل در کنار بورسیه و هزینه ها

زبان تحصیل در کشورهای اروپایی

شما می توانید در کشورهای اروپایی ، تحصیل در اروپا به زبان انگلیسی یا زبان تجاری و بین‌المللی دیگری درس خواندن را تجربه کنید ، تعداد ۲۴ زبان رسمی در اتحادیه اروپا وجود دارد اما آیا می دانستید بیشترین برنامه های تحصیلی در سراسر اروپا به زبان انگلیسی ارایه می شود ؟

برنامه‌های تحصیلی را بجز به زبان انگلیسی می توانید با زبان های بین‌المللی تجاری و پیشگام دنیا مانند اسپانیایی ، فرانسوی ، آلمانی ، ایتالیایی ، پرتغالی و زبان های دیگر فرابگیرید .

طبیعی است که برای آن هایی که عزم راسخ به پیمودن این مسیر را دارند ، یافتن مقاصد و موقعیت هایی که صرفه‌ی اقتصادی را همراه با کیفیت بالا داشته باشند .

خبر خوب اینکه تحصیل شماری از دانشگاه های معتبر در اروپا رایگان و یا نزدیک به رایگان است و بسته به کشور یا دانشگاه منتخب ، شرایط پذیرش دانشگاه های اروپا یا هزینه ها در هر یک از آن ها می تواند متفاوت باشد . مشاوران ارشد موسسه مهر آفرین رجبی در خصوص تحصیل در اروپا با شما هستند تا بتوانید اطلاعات تکمیلی خود را با مشاوره های رایگان تلفنی از دفاتر موسسه بدست آورید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *