تحصیل رشته ریاضیات در انگلستان

مشاور روش های مهاجرتی
مشاور روش های مهاجرتی
تحصیل رشته ریاضیات در انگلستان
فهرست مطلب

مشاور مهاجرتی

تحصیل رشته ریاضیات در انگلستان شما را قادر می کند تا دامنه وسیعی از تجربیات و مهارت ها را در تمامی شاخه های این علم از ریاضیات محض تا ریاضیات کاربردی را در بهترین و معتبرترین دانشگاه ها به دست آورده و با داشتن مدرکی معتبر وارد بازارهای معتبر و بزرگ کاری در هر نقطه از جهان شوید ، شما به عنوان یک فارغ التحصیل ریاضی قادر خواهید بود تا در زمینه هایی نظیر حسابداری ، بانکداری ، سرمایه گذاری و تحلیل سرمایه شاغل شده و نظریه پردازی یا مشاوره دهی کنید.

در این مقاله با تلاش کارشناسان و مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) سعی داریم تا شما را با تحصیل رشته ریاضیات در انگلستان بهتر و کامل تر آشنا نماییم و مزیت های تحصیل و زندگی در این کشور را برای شما بیان کنیم و به معرفی سریع ترین و راحت ترین راه ها و روش های دستیابی به این مهم بپردازیم ، در صورت وجود هرگونه ابهام یا سوال با ما مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

همچنین می توانید با مطالعه مقاله تحصیل در انگلستان ، اطلاعات مورد نیاز خود را در زمینه مهاجرت تحصیلی به این کشور بدست آورید.

کشورهای بسیاری در جهان در حال حاضر رشته ریاضی را در مقاطع مختلف و در گرایش های تخصصی در دوره های تحصیلات تکمیلی ارائه می نمایند ، اما در این میان انگلستان جز کشورهای پیشرو و برتر در تدریس این رشته و جذب دانشجویان خارجی می باشد ، که عمده دلیل آن را می توان وجود دانشگاه های بسیار با کیفیت و پر اعتبار در کنار زندگی پر از رفاه و پر از اسایش در این کشور دانست.

مدارک پذیرش رشته ریاضیات در انگلستان

برای پذیرش و ثبت نام در دانشگاه های انگلیس باید مدارکی را آماده و هنگام ثبت نام ارائه نمایید ، این مدارک درخواستی ممکن است نسبت به کشور مبدا برای هر دانشجو متفاوت باشد ، پس حتما با دانشگاه مورد نظرتان مکاتبه کرده و به طور دقیق از مدارک مورد نیاز مطلع گردید ، همچنین با مکاتبه با سفارت خانه این کشور از مدارک مورد درخواست آنان نیز اطلاع کافی را کسب نمایید.

شما باید در ابتدا درخواست خود را به دانشگاه ارسال کرده و پس از موافقت آنان ، با ارائه نامه قبولی به سفارتخانه اقامت موقت کوتاه مدت خود را دریافت کنید ، سپس با مراجعه حضوری به دانشگاه و به پایان رساندن مراحل ثبت نام مدرک پذیرش قطعی خود را دریافت کرده و به سفارت خانه ارجاع دهید تا ویزای شما برای مدت معین صادر شود ، مهم ترین مدارکی که برای پذیرش در رشته ریاضیات دانشگاه های انگلیس نیاز خواهید داشت به شرح زیر است :

 • ارائه مدرک زبان آیلتس با حداقل نمره 6،5 یا مدرک تافل با حداقل نمره 70
 • ارائه مدرک دیپلم 12 ساله یا مدرک پیش دانشگاهی در رشته ریاضیات با ترجمه
 • ارائه ریز نمرات سال های تحصیلی ( نمرات ریاضی باید بالاترین حد ممکن باشد )
 • ارائه فرم درخواست پذیرش و نامه قبولی دانشگاه
 • ارائه گذرنامه معتبر با مدت اعتبار کافی
 • ارائه مدرک لیسانس و فوق لیسانس برای پذیرش در مقاطع تحصیلات تکمیلی
 • ارائه انگیزه نامه قوی
 • ارائه افتخارات در این زمینه در هر سطح در صورت وجود
تحصیل رشته ریاضیات در انگلستان

بهترین دانشگاه های ریاضی انگلستان

انگلستان دومین کشور دانشجو پذیر و یکی از 5 کشور برتر در ارائه تحصیلات دانشگاهی در جهان می باشد که در تدریس و آموزش رشته ریاضیات جز پیشگامان و موفق ترین کشورهای جهان است ، شما با تحصیل در هریک از مراکز آموزش عالی این کشور می توانید آینده شغلی خود را برای یافتن مناسب ترین مشاغل و کارها در هر کجای جهان تضمین نمایید ، پس این همه استقبال و درخواست برای ادامه تحصیل در رشته ریاضیات این کشور کاملا توجیه پذیر است.

اکثر دانشگاه های ارائه دهنده تحصیل رشته ریاضیات در انگلستان از جایگاه بسیار مناسبی در میان دانشگاه های جهان و از اعتبار مدرک مناسبی برخوردار هستند اما به یقین این مراکز تفاوت هایی را از لحاظ کیفیت تدریس و آموزش ، کیفیت خدمات ، اعتبار مدرک و غیره با یکدیگر برخوردار هستند.

توجه داشته باشید که قبل از هر اقدامی اطلاعات جامع و کاملی را نسبت به دانشگاه های این کشور به دست آورید تا قادر باشید بر اساس شرایط و وضعیت خود بهترین گزینه ممکن را انتخاب نمایید.

دانشگاه های آکسفورد ، کمبریج ، سنت اندروز و امپریال کالج لندن برترین ارائه کنندگان این رشته در انگلستان هستند که اخذ پذیرش برای متقاضیان کشورمان در این مراکز سخت می باشد ، در ادامه چندی دیگر از مراکر برتر این رشته که از پذیرش راحت تری برخوردارند برای شما معرفی خواهیم نمود ، می توانید با مراجعه به مقاله بهترین دانشگاه های انگلستان به طور کامل در مورد این مراکز اطلاعات به دست اورید.

مزایا و معایب تحصیل ریاضیات در انگلستان

دانشگاه وارویک

دپارتمان ریاضیات در دانشگاه وارویک در سال 1965 توسط گروه کوچکی از ریاضیدانان با استعداد انگلیسی تأسیس شد ، از دانشگاه وارویک اغلب به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های انگلستان یاد می شود و دپارتمان ریاضیات نیز این لقب را همواره همراه خود داشته است ، دانشجویان می توانند در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد نا پیوسته ، کارشناسی ارشد پیوسته و دکتری ریاضیات به تحصیل مشغول شده و مدرک دریافت نمایند.

این دانشگاه همچنین رشته ریاضیات را به صورت مشترک با دیگر رشته ها ارائه می نماید که می تواند دانشجویان را به طور کاربردی تر از استفاده ریاضی در دروس و علوم دیگر اشنا نماید ، در انگلستان همواره مدارک اعطایی دانشگاه وارویک از اعتبار بالایی در میان کارفرمایان برخوردار بوده است و همین موضوع باعث گشته تا فارغ التحصیلان این رشته از نرخ بالای اشتغال برخوردار باشند و در حین تحصیل نگرانی برای این موضوع وجود نداشته باشد.

دوره کارشناسی این دانشگاه 3 سال به طول خواهد انجامید و باید مدرک آیلتس زبان با حداقل نمره 6 را هنگام ثبت نام به دانشگاه ارائه کنید.

دانشگاه دورهام

دانشگاه دورهام به دلیل شهرت جهانی و میزان رضایت دانشجویان ، در چندین لیست مهم از بهترین دانشگاه های بریتانیا برای تحصیل رشته ریاضیات در انگلستان قرار دارد.

دپارتمان علوم ریاضی مدارک برجسته ای را ارائه می دهد که هدف آن ها آموزش طیف گسترده ای از موضوعات در علوم ریاضی است ، در مقطع لیسانس این رشته می توانید از بین چهار گرایش خالص در ریاضیات و دسته ای از رشته های مشترک با دیگر علوم و دروس ، رشته مورد نظر خود را برای تحصیل انتخاب نمایید.

دوره کارشناسی این رشته در دورهام 3 سال به طول می انجامد و باید حتما مدرک زبان آیلتس خود را با حداقل نمره 6،5 هنگام ثبت نام به دانشگاه ارائه کنید ، توجه داشته باشید که زمان شروع کلاس های این رشته هر ساله ماه ژانویه می باشد پس حتما تا قبل از این موعد مراحل پذیرش خود را به پایان برسانید.

در تمامی گرایش های رشته ریاضی در دورهام بخش قابل توجهی از برنامه تحصیلی از طریق تمرین عملی ارائه می شود تا علم و دانش ریاضیات دانشجویان کاملاً قابل اجرا باشد ، همچنین از نظر آماری میزان فارغ التحصیلان ریاضی این دانشگاه که شاغل هستند در رده های بسیار بالای اجتماعی و درآمدی در انگلستان طبقه بندی می شود.

دانشگاه ادینبورگ

در دانشگاه آدینبورگ ، ریاضیات از زمان تأسیس این دانشگاه مورد تدریس قرار گرفته است و یکی از قدیمی ترین رشته های این مرکز می باشد و توانسته در این دوره طولانی به طور پیوسته پله های موفقیت را طی کرده و امروزه به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزشی ریاضی در انگلستان و فراتر از آن شناخته شود ، در حال حاضر 11 برنامه تحصیلی در رشته ریاضی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در این مرکز آموزشی ارائه می شود.

متقاضیان می توانند تحصیل رشته ریاضیات در انگلستان را به تنهایی مطالعه کرده یا قادر خواهند بود تا دوره ای را انتخاب کرده که ترکیبی از ریاضیات و هر موضوع مرتبط مانند فیزیک ، امور مالی ، آمار ، شیمی و یا فیزیک است ، در میان تمام مزایای این دانشگاه تضمین اینده کاری پس از فارغ التحصیلی است زیرا ادینبورگ در تمامی جهان شناخته شده و معتبر است.

مدت زمان مورد نیاز بسته به نوع رشته انتخاب می تواند 3 تا 4 سال به طول بیانجامد و این مرکز نیز از دانشجویان در هنگام پذیرش مدرک زبان آیلتس با حداقل نمره 6 را درخواست خواهد کرد.

معمولا در بهترین دانشگاه های انگلستان رشته اقتصاد هم تدریس می شود که آینده شغلی بسیار خوبی در این کشور و سایر کشورهای جهان خواهد داشت ، مقاله تحصیل رشته اقتصاد در انگلستان را نیز مطالعه کرده و با شرایط اخذ پذیرش از برترین دانشگاه های این کشور آشنا شوید.

هزینه تحصیل ریاضی در انگلستان

انگلستان یکی از کشورهای برتر در زمینه ارئه رشته ریاضیات در جهان است ، اما به خاطر هزینه های تقریبا بالای تحصیل و زندگی در آن برای همه افراد در دسترس نیست ، البته نمی توان این موضوع را به طور حتم یک عیب دانست چون در کنار این هزینه کرد ها از بهترین کیفیت تحصیلات و زندگی هم برخوردار خواهید شد.

هزینه تحصیل ریاضی در انگلستان

لازم است قبل از مهاجرت این موضوع را به طور کامل بررسی کنید که در حین تحصیل یا ثبت نام با مشکل مواجه نشوید و مجبور به ترک دانشگاه یا کنسل کردن مراحل ثبت نام و متضرر شدن نگردید.

البته بسیاری از دانشگاه ها در این رشته بورسیه های تحصیلی را هم ارائه می کنند ، که می تواند از هزار پوند در ماه تا تمام شهریه دانشگاه و هزینه های زندگی را پوشش دهد ، ولی بهتر است قبل از رفتن از دریافت بورسیه مطمئن شوید و یا با آمادگی پرداخت شهریه و هزینه ها اقدام به مهاجرت کنید و قطعا به امید اخذ بورسیه در حین تحصیل راهی این کشور نشوید که نمی توان به طور قطعی از این موضوع مطمئن شد و ریسک بسیاری بزرگی می باشد که در صورت عدم موفقیت در دریافت آن ممکن است مجبور به بازگشت از این کشور شوید ، توجه داشته باشید که علاوه بر هزینه شهریه باید هزینه زندگی را هم مد نظر قرار دهید که این مدار ممکن است از 700 پوند تا 1500 پوند در ماه برای هر فرد متغیر باشد.

نرخ شهریه برخی دانشگاه ها

 • دانشگاه وارویک 19250 پوند در سال در دوره کارشناسی
 • دانشگاه کمبریج 20250 پوند در سال در دوره کارشناسی
 • دانشگاه آکسفورد 27300 پوند در سال برای دوره کارشناسی
 • دانشگاه سنت اندروز 22350 پوند در سال برای دوره کارشناسی
 • دانشگاه جان مورس لیورپول 14450 پوند در سال برای دوره کارشناسی
 • دانشگاه هریوت وات 14640 پوند در سال برای دوره کارشناسی
 • دانشگاه دورهام 22100 پوند در سال برای دوره کارشناسی

زبان تحصیل ریاضیات در انگلستان

تحصیل رشته ریاضیات در انگلستان به زبان انگلیسی ارائه می شود ، البته معدود مراکزی هستند که این رشته را به زبان فرانسوی و اسپانیایی هم تدریس می نمایند ، اما باید زبان رسمی و اصلی تدریس این رشته را زبان انگلیسی در نظر بگیریم ، موضوعی که برای دانشجویان کشور ما یک مزیت به حساب آمده و آنان را از یاد گیری زبان سومی عفو می نماید.

دانشگاه های این کشور برای پذیرش شما جهت تحصیل در این رشته ، طلب مدرک زبان معتبر از موسسات معتبری را خواهند کرد ، البته می توان بدون مدرک زبان هم موفق به پذیرش و ثبت نام شد ولی احتمال آن بسیار کم می باشد ، پس بهتر است قبل از شروع روند پذیرش زبان انگلیسی خود را تقویت و مدرک لازمه را کسب نمایید ، به طور معمول مدرک مورد قبول اکثر مراکز این کشور آیلتس و تافل می باشد که باید از مدرک آیلتس با حداقل نمره 6 یا 6،5 و مدرک تافل با حداقل نمره 70 برخوردار باشید.

البته ممکن است برای به دست آوردن پذیرش دانشگاه های برتر نمرات بالاتری را هم این مراکز از دانشجویان طلب نمایند که لازم است حتما از طریق مکاتبه با دانشگاه ها از این شرایط اطلاعات لازم و کافی را به دست آورید ، لازم به ذکر است که نمره بالاتر در مدارک زبان برابر است با امتیاز بیش تر در هنگام ثبت نام و پذیرش پس سعی نمایید که مدرک زبان خود را تا حد ممکن به بالاترین نمره دریافت نمایید.

چارت درسی ریاضی در دانشگاه های انگلستان

هدف اولیه رشته ریاضیات برای همه دانشجویان تسلط به مبانی این رشته است ، که از طریق تمرین های متنوع و مکرر در طول زمان به دست می اید و باعث می شود که بتوانند با استفاده از سواد ریاضی خود در انواع مسائل روتین و غیر معمول با پیچیدگی فزآینده ، با تقسیم کردن مسائل به مجموعه ای از مراحل ساده تر و با پشتکار در جستجوی راه حل ، به جواب دست یابند.

چارت درسی ریاضی در دانشگاه های انگلستان

این رشته در برنامه های کارشناسی تا دکتری به دانشجویان تدریس می گردد ، که دوره کارشناسی 3 تا 4 سال ، دوره کارشناسی ارشد 1 تا 2 سال و دوره دکتری هم 3 تا 4 سال به طول می انجامد ، معمولا در دوره های تحصیلات تکمیلی رشته ریاضی با زمینه های دیگری ترکیب شده و حالت کربردی تری را به خود می گیرد و دانشجویان به طور خاص تری به تحصیل این رشته در درون علوم دیگر مشغول می شوند ، اما به طور کلی دروسی هستند که در تمامی گرایش های ریاضی وجود داشته و لازمه تمامی آن ها می باشند ، این دروس به قرار زیر می باشند:

 • جبر خطی و هندسه
 • تجزیه و تحلیل
 • حساب دیفرانسیل و انتگرال
 • ریاضیات محاسباتی
 • نظریه اعداد و نظریه گروه
 • آمار
 • احتمال

از دیگر رشته های ارائه شده در دانشگاه های انگلستان که چارت بسیار کامل و به روزی دارد ، رشته حسابداری است ، پیشنهاد می کنیم مقاله تحصیل رشته حسابداری در انگلستان را نیز مطالعه نمایید.

گرایش های رشته ریاضیات در انگلستان

ریاضیات یک رشته خلاقانه و بسیار به هم پیوسته می باشد که در طول قرن ها توسعه یافته است و راه حلی برای برخی از جذابترین مسائل تاریخ ارائه می دهد ، برای زندگی روزمره لازم ، برای علم، فناوری و مهندسی حیاتی و برای سواد مالی و اکثر اشکال اشتغال ضروری است.

بنابراین ، آموزش ریاضیات در دانشگاه ، پایه ای برای درک جهان ، توانایی استدلال ریاضی ، قدردانی از زیبایی و قدرت ریاضیات ، و احساس لذت و کنجکاوی در مورد موضوع را فراهم می کند.

در دانشگاه های انگلستان رشته ریاضیات به دو دسته ریاضیات محض و ریاضیات کاربردی تقسیم می شود که اولی شامل به کار بردن ریاضیات برای مسائل دنیای واقعی است ، در حالی که دومی به نظریه مربوط می شود ، اکثر مدارک و رشته های ریاضی هر دوی این موارد را پوشش می‌دهند و به شما این امکان را می‌دهند که با ورود به سال دوم و سپس آخر، تمرکز خود را به حوزه‌ای که بیشتر به آن علاقه دارید محدود کنید.

معمولا دانشگاه ها در دوره کارشناسی این رشته را در مدت 3 سال و در رشته های ریاضی محض یا ریاضی کاربردی ارائه می کنند اما بعضی از دانشگاه ها با ارائه این رشته در مدت 4 سال ، ریاضیات را با موضوعات دیگری ترکیب کرده و در رشته هایی نظیر: ریاضیات و اقتصاد ، ریاضیات و فیزیک ، ریاضیات و روانشناسی ارائه می کنندکه معمولا این دوره ها با مدرک کارشناسی ارشد برای دانشجویان همراه است.

تحصیل دکترا ریاضیات در انگلستان

مدت دوره دکتری ریاضیات در انگلستان 3 تا 4 سال برای تحصیل تمام وقت است و اگرچه همه دانشگاه‌ها برنامه‌های دکتری ریاضی پاره وقت را ارائه نمی‌دهند ، اما اخذ مدرک در دوره های پاره وقت دکتری این رشته 5 تا 7 سال به طول خواهد انجامید ، همچنین هزینه تحصیل در مقطع دکتری به صورت تمام وقت ما بین 15 هزار پوند تا 24 هزار پوند در سال و به صورت پاره وقت ما بین 8 هزار پوند تا 12 هزار پوند در سال برای دانشجویان بین المللی غیر اتحادیه اروپا تمام می شود.

برای ورود به دوره دکتری ریاضیات در انگلستان باید مدرک کارشناسی ارشد این رشته را به دست آورده باشید و بتوانید نظر یکی از اساتید را به عنوان استاد راهنمای خود جلب نمایید ، که به طور معمول در حین تحصیل در دوره کارشناسی ارشد این اتفاق رخ خواهد داد ، اما در صورتی که کارشناسی ارشد را در خارج از انگلستان کسب کرده باشید باید با مکاتبه با اساتید مربوطه این رشته در دانشگاه ها و ارائه رزومه خود نظر انان را جلب نمایید ، سپس با شرکت در مصاحبه ای حضوری نتیجه پذیرش به شما اعلام خواهد شد.

دریافت مدرک دکتری ریاضیات از دانشگاه های انگلستان می تواند آینده ای فوق العاده مناسب و درخشان را در هر کجای جهان برای شما رقم بزند و شما را از یک جایگاه اجتماعی بسیار بالا و شغلی پر درآمد برخوردار سازد ، چنانچه طبق آمار یک دکتری ریاضی در انگلستان می تواند سالانه از 40 هزار تا 150 هزار پوند درآمد کسب نماید.

مزایا و معایب تحصیل ریاضیات در انگلستان

تحصیل رشته ریاضیات در انگلستان آرزوی بسیاری از علاقه مندان به این رشته در سراسر جهان است ، زیرا با به دست آوردن مدرک در هریک از مراکز آموزشی این کشور آینده شغلی و مالی خود را به نوعی تضمین خواهید نمود ، اما باید توجه داشت که در کنار مزایای فراوانی که این امر برای دانشجویان برخوردار است ممکن معایب و مشکلاتی هرچند کوچک هم بر سر راه دانشجویان خارجی محصل در این کشور قرار بگیرد ، که اطلاع از این موارد بسیار لازم و تاثیر گذار خواهد بود.

مزایا و معایب تحصیل ریاضیات در انگلستان

توصیه می کنیم که در حین مراحل ثبت نام و دریافت ویزا حتما از حضور یک فرد یا وکیل آگاه و ماهر در این زمینه در کنار خود بهره ببرید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن مراحل پذیرش خود را پی برده و اقامت و زندگی راحت را برای خود در این کشور مهیا سازید ، در ادامه این قسمت مهم ترین مزایا و معایب تحصیل این رشته در انگلستان را برای شما عزیزان بازگو خواهیم نمود:

مزایا

 • سیستم آموزشی مدرن و نمونه کشور انگلستان در جهان
 • اعتبار بالا و کیفیت مثال زدنی رشته ریاضیات در دانشگاه های این کشور
 • مدارک معتبر و با ارزش اعطایی از سوی دانشگاه های انگلستان در رشته ریاضیات
 • رفاه بالا و زندگی با کیفیت دانشجویان خارجی در این کشور
 • امنیت بالای مالی و جانی دانشجویان بین المللی در این کشور
 • برخورد مناسب با دانشجویان خارجی در دانشگاه و در جامعه و میزان نژاد پرستی پایین
 • بازار کاری مناسب و با درآمد کافی برای فارغ التحصیلان این رشته
 • تحصیل رشته ریاضیات در انگلستان به زبان انگلیسی
 • بورسیه تحصیلی مناسب و فراوان از سوی دانشگاه ها برای این رشته
 • امکان اشتغال و کسب درآمد در حین تحصیل برای کمک هزینه زندگی
 • امکان اشتغال پس از پایان تحصیلات در این کشور و کسب اقامت و نهایتا شهروندی این کشور

معایب

 • پذیرش و ثبت نام در این رشته در دانشگاه های انگلستان سخت است.
 • هزینه های تحصیل و زندگی نسبت به اکثر کشورهای اروپایی گران تر است.
 • به دست آوردن بورسیه های تحصیلی مقداری مسکل است و به افراد بسیار خاص و نوابغ داده می شود.
 • تفاوت فرهنگ و مذهب ممکن است برای برخی افراد سخت و مشکل ساز باشد.

بازار کار انگلستان پس از تحصیل ریاضیات

ریاضیات یک زبان جهانی است ، مهارت هایی که در رشته ریاضی فرا می گیرید شما را برای طیف بسیار گسترده ای از مشاغل مختلف آماده می کند ، بنابراین وقتی فارغ التحصیل شوید انواع گزینه های مختلف در دسترس شما خواهد بود ، فارغ التحصیلان ریاضی در همه زمینه ها ، از بازاریابی گرفته تا حقوق قادر به فعالیت هستند و می توانند کار پیدا نمایند ، بنابراین نباید در جستجوی شغل خود احساس محدودیت کنید.

فارغ التحصیلان رشته ریاضی می توانند در مشاغلی مانند مدیریت ، حسابداری و مالی ، توسعه نرم افزار، آمار، تدریس و خدمات دولتی و بسیاری از شغل ها و حرفه های دیگر که حتی به ساده ترین محاسبات ریاضی نیاز دارند شاغل شوند ، اما توجه داشته باشید که مدارک دانشگاهی بالاتر به یقین فرصت های شغلی مناسب تری در اختیار شما قرار خواهد داد.

درآمد یک کارشناس رشته ریاضی در انگلستان می تواند از 19 هزار پوند تا 45 هزار پوند در سال متغیر باشد ، که به تجربه و شغل انتخابی بستگی فراوان دارد و برای دارندگان مدارک بالار به یقین این میزان درآمد بیشتر خواهد بود.

اگر به ماندن و کار کردن بعد از فارغ التحصیلی در کشور انگلستان فکر میکنید ، خوب است با مشاغل مورد نیاز و همچنین پردرآمد ترین و موفق ترین حرفه ها در این کشور هم آشنا شوید ؛ مقاله کار در انگلستان پیش تر در همین سایت به شما تقدیم شده است.

سوالات پر تکرار تحصیل ریاضیات در انگلستان

با ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) همراه بودید و اطلاعاتی در خصوص تحصیل رشته ریاضیات در انگلستان را کسب کردید ، برای پرسیدن سوالاتتان از بخش دیدگاه استفاده کنید ، مشاوران مجرب ما پاسخگوی شما خواهند بود.

برای تحصیل رشته ریاضیات در انگلستان ، چه مدارک زبانی مورد قبول است؟

ارائه مدرک زبان آیلتس با حداقل نمره 6،5 یا مدرک تافل با حداقل نمره 70

برای تحصیل رشته ریاضیات در انگلستان برترین دانشگاه ها کدامند؟

دانشگاه های آکسفورد ، کمبریج ، سنت اندروز و امپریال کالج لندن برترین ارائه کنندگان این رشته در انگلستان هستند.

هزینه تحصیل رشته ریاضیات در انگلستان چقدر است؟

1. دانشگاه وارویک 19250 پوند در سال در دوره کارشناسی 2. دانشگاه کمبریج 20250 پوند در سال در دوره کارشناسی 3. دانشگاه آکسفورد 27300 پوند در سال برای دوره کارشناسی

اگر بخواهم دکترای ریاضیات در انگلستان را بصورت پاره وقت بخوانم هزینه و مدت زمان تحصیل من چقدر خواهد بود؟

اخذ مدرک در دوره های پاره وقت دکتری این رشته 5 تا 7 سال به طول خواهد انجامید ، همچنین هزینه تحصیل در مقطع دکتری به صورت تمام وقت ما بین 15 هزار پوند تا 24 هزار پوند در سال و به صورت پاره وقت ما بین 8 هزار پوند تا 12 هزار پوند در سال برای دانشجویان بین المللی غیر اتحادیه اروپا تمام می شود.

این مطلب به تلاش تیم ترجمه و کارشناسی موسسه مهاجرتی رجبی برای آشنایی شما عزیزان با تحصیل رشته ریاضیات در انگلستان تهیه گردیده است ، برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر می توانید با مشاورین ما در دفاتر تهران و شیراز تماس حاصل نموده و از راهنمایی آنان بهره مند گردید ، همچنین می توانید با مطالعه مقاله تحصیل رشته شیمی در انگلستان با شرایط تحصیل رشته های علوم پایه در این کشور بیشتر آشنا شوید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
خانه