10جاذبه گردشگری و دیدنی هلند

10 جاذبه گردشگری و دیدنی هلند در برگیرنده مکان هایی است که می توان از دیدن آن ها لذت بسیار برد ، این کشور در همه جا به عنوان سرزمین آسیاب ‌های بادی ، کانال ‌ها و لاله‌ ها شناخته می‌ شود و بازدید کنندگان امروزی مطمئناً این ها را در میان جاذبه‌ های گردشگری فراوان آن خواهند یافت.

در کنار باغ‌ های خیره ‌کننده و دهکده‌ های زیبای کشور می توان از شهر های سرزنده مانند آمستردام لذت برد ، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به هلند با شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) تماس بگیرید و یا مقاله لینک شده را بخوانید تا با تمام راه و روش های مهاجرت قانونی به هلند آشنا شوید.

 مکان‌ های دیگر برای بازدید عبارتند از قلعه‌ ها و مناظر شهری قرون وسطایی متعدد ، همراه با پارک ملی 13800 هکتاری  و سیستم کنترل جزر و مد که یکی از عجایب هفتگانه دنیای مدرن نام‌ گذاری شده است ؛ با توجه به اندازه نسبتاً کوچک هلند ، همه این جاذبه ها و مکان های گردشگری در یک منطقه نسبتا فشرده قرار دارند و چشم انداز آن کاملاً مسطح است  ، بالاترین ارتفاع به سختی هزار فوت از سطح دریا بالاتر است.

هلند پر از مکان ‌های نمادین است ، با مزارع وسیع لاله ‌های درخشان ، کانال‌ هایی که جایگزین خیابان ‌های شهر می ‌شوند  و دایک‌ هایی که امروزه مسیر های دوچرخه ‌سواری را فراهم می‌کنند.

 اینها همه جاذبه هایی هستند که گردشگران در این کشور کوچک جذاب می یابند  و این  موارد منظره منحصربه ‌فرد فرهنگی و متمایز ایجاد کرده است.

فهرست مطالب
10جاذبه گردشگری و دیدنی هلند

موزه های آمستردام

علاقه مندان به هنر و آثار باستانی از Rijksmuseum ( موزه ملی ) قدردانی خواهند کرد که مجموعه ای عظیم را در خود جای داده است که بیش از 250 اتاق را اشغال می کند ، مجموعه ها شامل کتابخانه ، مجسمه ها ، نقاشی ها و انواع آثار فرهنگی است ؛ دوستداران هنر همچنین می خواهند از موزه خانه رامبراند ، واقع در خانه سابق این هنرمند و همچنین موزه قابل توجه ون گوگ دیدن کنند.

هیچ بازدیدی از آمستردام بدون بازدید از خانه آن فرانک کامل نمی شود ، خانه واقعی که آن در طول اشغال از نازی ها پنهان شده بود ؛ بازدیدکنندگان می توانند خانه را همانطور که در زمان نوشتن خاطراتش بود ببینند و در مورد پناهندگان یهودی آمستردام اطلاعات کسب کنند ، گردشگران می‌توانند در موزه مقاومت که تلاش ‌ها برای مقاومت در برابر اشغال نازی ‌ها را بررسی می‌کند ، بیشتر بیاموزند ؛ موزه تاریخی یهودیان نیز در آمستردام است که آثار مذهبی بسیاری در آن به نمایش گذاشته شده است.

از دیگر موزه های آمستردام ، موزه ملی دریایی  و موزه آمستردام است که نقش شهر را در کشور خود و در سطح بین ‌المللی در طول تاریخ بررسی می‌کند ؛ موزه علوم NEMO یک مکان عالی برای خانواده ها برای کاوش است.

موزه های آمستردام
منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

شناخت همه جانبه کشور مقصد شما برای مهاجرت با بهره گیری از دانش و تجربه مشاوران حرفه ای رجبی.

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

محله های قدیمی ونسان ون گوگ

شما می توانید سفر خود را در زوندرت ، فقط 15 کیلومتری جنوب بردا ، در محله های قدیمی ونسان ون گوگ که ونسان ون گوگ در آن متولد شد آغاز کنید ؛ اگرچه خانه اصلی خانواده او دیگر پابرجا نیست ، اما باغ آن باقی مانده است و موزه خانه ونسان ون گوگ اکنون در این مکان قرار دارد.

 مجسمه ای از این هنرمند در مقابل کلیسای اصلاح شده هلندی قدیمی وجود دارد که زمانی پدرش در آنجا موعظه می کرد ، مجسمه های متعدد دیگری در سراسر کشور وجود دارد ، از جمله شهر Etten-Leur جایی که کار او به عنوان یک هنرمند رسما آغاز شد.

تنها در هشت کیلومتری آیندهوون روستای Nuenen قرار دارد که به نام روستای ون گوگ نیز شناخته می شود ، این هنرمند از سال 1883 تا 1885 در اینجا در خانه یک کشیش زندگی می کرد و گردشگران می توانند  از خانه قبلی او که با عشق بازسازی شده  دیدن کنند.

پس از کاوش در مکان ‌های قدیمی این هنرمند ، حتماً از موزه ون گوگ آمستردام دیدن کنید ، جایی که صد ها نقاشی ، طراحی و حکاکی و همچنین نامه ‌هایی بین این هنرمند و عزیزانش وجود دارد ، از معروف ترین آثار موزه می توان به گلدان امپرسیونیستی با گلدان های آفتابگردان و رئالیستی سیب زمینی خواران اشاره کرد ؛ افرادی که کار در هلند را انتخاب می کنند می توانند در تعطیلات خود  به همرا خانواده از دیدن آن ها لذت ببرند ، اگر به قصد کار در هلند به این کشور مهاجرت میکنید مقاله لینک شده را بخوانید تا با شاغل مورد نیاز و پر درآمد هلند آشنا شوید.

آسیاب های بادی هلندی

در نزدیکی روتردام ، در کنار رودخانه نورد ، دهکده کیندرجیک قرار دارد  و یکی از پر عکس‌ ترین مکان‌ ها در هلند است ،  بازدیدکنندگان بزرگترین مجموعه آسیاب های بادی هلندی را می بینند که در مجموع 19 عدد است که بین سال های 1722 و 1761 ساخته شده اند.

آسیاب های بادی هلندی

برخلاف بسیاری دیگر از آسیاب ‌های بادی باقی مانده که برای پردازش غلات و سایر مواد ساخته شده‌اند ، این آسیاب ‌ها به عنوان بخشی از یک سیستم مدیریت آب برای جلوگیری از سیل در روستا ساخته شده‌اند ؛ هر کدام یک مکان ثبت شده در میراث جهانی یونسکو هستند و گردشگران می توانند در «روزهای آسیاب» ویژه بادبان های بزرگ را تماشا کنند.

بر فراز تپه ای در لیدن ، یک آسیاب بادی هفت طبقه با ابهت قرار دارد که در ابتدا به عنوان آسیاب آرد استفاده می شد ؛ این بنای دیدنی در سال 1743 ساخته شد و اکنون خانه موزه آسیاب بادی است.

این موزه شامل محله آسیابان و ابزار هایی است که او زمانی از آن استفاده می کرد و گردشگران می توانند با نحوه کار و نگهداری آسیاب آشنا شوند ، این موزه همچنین نگاهی عمیق به تاریخ و اهمیت آسیاب های بادی در هلند ارائه می دهد.

گردشگران آسیاب ‌های بادی بیشتری را در شرایط عالی در زانسی ، یک روستای قرون وسطایی پیدا خواهند کرد ، معروف ترین آسیاب بادی آن گربه  است که در سال 1646 برای پردازش رنگ ها ساخته شد.

اگر میخواهید با جاذبه های گردشگری سایر کشور های اروپایی محبوب هم آشنا شوید ، مقالات زیر در اختیار شماست.

دهکده های ماهیگیری سنتی در ورودی  زویدرزی

دهکده های ماهیگیری سنتی در ورودی  زویدرزی در سواحل دریاچه لیسل قرار دارد ، دریاچه ای که بخش مرکزی ورودی را اشغال می کند ، این شهر خانه‌ های زیبای کنار آب ، دو کلیسای قرن پانزدهمی و استحکامات قدیمی است.

موزه روباز زویدرزی  برترین جاذبه گردشگری است و در بندر قرار دارد ، این موزه شهرت منطقه را به عنوان بندر ماهیگیری و مرکز تجارت دریایی بررسی می کند و بازدیدکنندگان می توانند نمونه هایی از قایق ها و تجهیزات سنتی را ببینند ؛ این موزه همچنین خانه بسیاری از ساختمان های بازسازی شده است که قدمت تعدادی از آنها به قرن 1600 باز می گردد.

در حدود 20 کیلومتری آمستردام در سواحل مارکرمیر ، ولندام، نمونه عالی دیگری از یک دهکده ماهیگیری سنتی واقع شده است ، این شهر فتوژنیک دارای خانه ‌های ردیفی رنگارنگ ، موزه کوچک اما آموزنده ولندامز، و کشتی ‌های تاریخی در بندر است.

در همان نزدیکی، دهکده کوچکتر اما دوست داشتنی مارکن در شبه جزیره ای قرار دارد و تجربه ای حتی معتبر تر را ارائه می دهد ،  هر دوی این روستا ها را می توان به راحتی در یک سفر یک روزه از آمستردام بازدید کرد ، شما می توانید با ثبت شرکت و سرمایه گذاری در هلند از زیبایی های این کشور بهره مند شوید.

دهکده های ماهیگیری سنتی در ورودی زویدرزی

هارلم تاریخی

هارلم تاریخی که در فاصله کوتاهی از آمستردام قرار دارد ، یک سفر یک روزه عالی را از شهر انجام می دهد ، قلب تاریخی هارلم در اطراف Grote Markt، میدان اصلی بازار قرار دارد ؛ تالار شهر قدیمی ، ساخته شده در قرن سیزدهم ، یکی از چشمگیرترین ساختمان ها است.

در نزدیکی آن کلیسای گوتیک قرن چهاردهمی ، سنت باوکرک (گروت کرک) قرار دارد ، هر دو ساختمان دارای فضای داخلی خیره کننده و دارای برج های چشمگیر هستند ، با این حال، یکی از معروف ترین سازه ها ، Vleeshal (تالار گوشت) است که به سبک رنسانس شمالی ساخته شده است  که اکنون بخشی از موزه فرنس هالز را در خود جای داده است.

مزارع لاله در استان فلوولند

مزارع لاله در استان فلوولند

اکثر مزارع لاله در استان فلوولند  لاله های هلند را پرورش می دهند و اواسط آوریل تا می بهترین زمان سال برای شکوفه ‌دهی کامل آنهاست ، مزارع تجاری تولید گل را می توان در امتداد سواحل شمال غربی هلند یافت که محدوده زمینی بین آلکمار و لاهه را اشغال می کند.

باغ ‌های کوکنهوف ، واقع در نزدیکی لیدن ، با بیش از هفت میلیون شکوفه در هر سال ، پربازدیدترین مقصد برای دوستداران گل است.

این بزرگترین باغ گل عمومی جهان است که بیش از 70 هکتار مساحت دارد و بیش از 700 گونه گل لاله رشد می کند ، بازدیدکنندگان همچنین نرگس ، کروکوس و سنبل را در میان باغ ها خواهند یافت.

گردشگرانی که در فصل بهار از هلند بازدید نمی کنند ، به لطف رشد در فضای داخلی ، به راحتی می توانند گل لاله و گل های دیگر را پیدا کنند ، و مجموعه های کوکن هوف را می توان در تمام طول سال تحسین کرد.

قلعه های هلند

یکی از معروف ترین قلعه های هلند قلعه دی هار  است که در سال 1822 در نزدیکی اوترخت ساخته شده است ، شهرت آن به دلیل قدمت آن نیست ، بلکه به دلیل بزرگی و عظمت آن است – به دلیل جابجایی یک دهکده کامل برای ایجاد فضا برای ساخت آن بدنام است ؛ این قلعه افسانه ای را می توان گشت و گذار کرد و این ملک 135 هکتاری رویداد های متعددی از جمله جشنواره کریسمس را در طول سال برگزار می کند.

گردشگران می‌توانند در همان نزدیکی در اود زولن از قلعه بسیار قدیمی‌تر زویلن دیدن کنند که در قرن سیزدهم ایجاد شد و در سال 1510 بازسازی شد.

بردا خانه Kastel von Breda است که در فهرست یونسکو ثبت شده است ، قصری چشمگیر که از قرن دوازدهم محل اشراف و خانواده سلطنتی بوده است ، بنای فعلی در سال 1530 به عنوان یک قلعه مستحکم ساخته شد و سپس در طول قرن ها به حالت فعلی خود گسترش یافت ؛ از نقاط دیدنی آن می توان به برج های دوقلوی بلوخویس و اسپاناردسگات یک کتابخانه بزرگ ، باغ های کاخ و آکادمی نظامی سلطنتی اشاره کرد.

یکی از قدیمی ترین قلعه های هلند، قلعه لیدن  است که در قرن یازدهم به عنوان یک استحکامات ساخته شده است ، از قرن هفدهم این یک پارک عمومی بوده است ، گردشگران همچنین می‌توانند در همان مسیری که نگهبانان در اطراف دیوارها گشت‌زنی کرده‌اند ، قدم بزنند و از مناظر دیدنی لیدن لذت ببرند.

موزه های تاریخ زنده

موزه های تاریخ زنده

یکی از محبوب ترین مکان ها برای بازدید ، موزه های تاریخ زنده است که درست خارج از شهر آرنهم قرار دارد ، این موزه تاریخ زنده در سال 1912 برای حفظ تاریخ و فرهنگ هلند تاسیس شد و شامل انواع خانه‌ های سنتی ، کارگاه‌ ها و آسیاب‌ های بادی برای بازدید مهمانان می‌شود ،  بررسی لباس ها نشان می دهند که زندگی روزمره در قرون گذشته چگونه بوده است ، از جمله زندگی ماهیگیران ، کشاورزان و صنعتگران.

علاوه بر تجارب قرن‌های گذشته ، مجموعه‌ای از "خانه‌ های کارگری" زندگی روزمره یک خانواده متوسط ​​را در چهار دوره زمانی مشخص از سال‌های 1870 تا 1970 نشان می‌دهند ، علاوه بر دهکده تاریخی کاملاً غوطه‌ور ، گردشگران می‌توانند از نمایشگاه‌ های چندرسانه ‌ای نیز لذت ببرند ، و سوار یک تراموا عتیقه شوید ؛ این موزه همچنین میزبان رویداد های ویژه در طول سال است.

موزه زویدزری انخوزن  در یکی دیگر از گزینه های عالی است که به گردشگران این فرصت را می دهد تا به طور کامل یک دهکده ماهیگیری قدیمی را مانند آنچه در سال 1905 بود کشف کنند ، نکات برجسته شامل شرکت در آشپزی سنتی ، یادگیری در مورد روش های اولیه ماهیگیری و کاوش در "خانه های" معتبر است.

کلیسا های گوتیک

خط افق بسیاری از شهر های هلند با برج‌ ها و ناقوس‌ های کلیسا ها مشخص شده است و برج ‌های کلیسا های گوتیک از چشمگیرترین آنها هستند ، بردا گروک کرک (کلیسای بزرگ) در سال 1290 به سبک کلاسیک گوتیک ساخته شد و شامل غرفه های گروه کر حکاکی شده گوتیک پسین است ؛ برجسته ترین ویژگی آن برج 97 متری است که در سال 1509 به پایان رسید ،  اضافات متعدد ساخته شده در قرون بعدی تأثیرات قوی رنسانس دارند.

دلفت دو نمونه خیره کننده از کلیساهای گوتیک را در خود جای داده است : اود کرک (کلیسای قدیمی) در سال 1250 ساخته شد و دارای یک برج گوتیک ساحلی 75 متری است که در سال 1450 به آن اضافه شد ، بیشتر به خاطر برج کمی کج شده و هرمی شکلش شناخته شده است .

 ساخت و ساز در کلیسای جدید در سال 1396 آغاز شد و تا سال 1486 ادامه یافت ، این کلیسا مشرف به میدان بازار قرار دارد و برج 108 متری آن به سبک گوتیک موقعیت عالی برای گردشگران و عکاسان فراهم می کند که می توانند آن را به 376 تبدیل کنند.

پارک ملی  هوگ ولو

بزرگترین پارک طبیعی هلند ، پارک ملی هوگ ولو است که 13750 هکتار در مرکز این کشور، تنها هشت کیلومتری آرنهایم را پوشش می دهد ، در ابتدا به عنوان یک پارک شکار در نظر گرفته شده بود، این حفاظتگاه طبیعی متعلق به خصوصی یک خانه حفاظت شده برای طیف گسترده ای از حیوانات ، از جمله گراز وحشی آهو; پرنده ها و موفلون کمیاب ، یک نژاد گوسفند وحشی است.

بازدیدکنندگان می توانند به راحتی سیستم عظیم مسیر های پارک را از طریق پیاده روی یا دوچرخه کشف کنند ،  مسیرهای پارک به خوبی مشخص شده‌ اند و اغلب زمین ‌های هموار را برای عبور آسان ارائه می‌دهند ، این پارک همچنین خانه موزه Kröller-Müller است که دارای یک گالری هنری و پارک مجسمه است ؛ وجود این جاذبه ها می تواند به اقتصاد در هلند کمک کند.

سوالات پر تکرار جاذبه های گردشگری و دیدنی هلند

این موزه بیش از 250 اتاق دارد ، مجموعه ها شامل کتابخانه ، مجسمه ها ، نقاشی ها و انواع آثار فرهنگی است.

در دهکده ای که ونسان ون گوگ در آن متولد شد ، خانه اصلی خانواده او دیگر پابرجا نیست ، اما باغ آن باقی مانده است و موزه خانه ونسان ون گوگ اکنون در این مکان قرار دارد ، مجسمه وی را نیز می توانید در جلو کلیسا ببینید.

آسیاب های بادی هلند در نزدیکی روتردام ، در کنار رودخانه نورد ، دهکده کیندرجیک قرار گرفته اند و یکی از پر عکس‌ ترین مکان‌ ها در هلند به شمار میروند ، بازدیدکنندگان بزرگترین مجموعه آسیاب های بادی تاریخی کشور را خواهند دید  که در مجموع 19 عدد است که بین سال های 1722 و 1761 ساخته شده اند.

این موزه تاریخ زنده در سال 1912 برای حفظ تاریخ و فرهنگ هلند تاسیس شد و شامل انواع خانه‌ های سنتی ، کارگاه‌ ها و آسیاب‌ های بادی برای بازدید مهمانان می‌شود ، بررسی لباس ها نشان می دهند که زندگی روزمره در قرون گذشته چگونه بوده است ، از جمله زندگی ماهیگیران ، کشاورزان و صنعتگران.

اکثر لاله ‌های هلند در استان فلوولند رشد می‌کنند و اواسط آوریل تا می بهترین زمان سال برای شکوفه ‌دهی کامل آنهاست ، مزارع تجاری تولید گل را می توان در امتداد سواحل شمال غربی هلند یافت که محدوده زمینی بین آلکمار و لاهه را اشغال می کند.

در این مقاله مشاوران موسسه مهاجرتی  رجبی ، 10 جاذبه گردشگری و دیدنی هلند را بررسی به علاقمندان سفر به این کشور معرفی کردند ، برای آشنایی بیشتر با جزئیات مهاجرت به این کشور با دفاتر موسسه در شیراز و تهران تماس بگیرید ، همچنین برای اینکه بدانید نحوه ارائه خدمات ما در هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی برای انواع روش های مهاجرت به چه صورت است ، دعوت می کنیم مقاله موسسه مهاجرتی در تهران را بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rate this post
منو
خانه