سرمایه گذاری و ثبت شرکت در استرالیا

/ / سرمایه گزاری و ثبت شرکت
سرمایه گذاری و ثبت شرکت در استرالیا

روش های متفاوتی برای اخذ ویزای این کشور وجود دارد که سرمایه گذاری و ثبت شرکت یکی از بهترین راه های رسیدن به اقامت می باشد . چنانچه شما قصد مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری را دارید میتوانید به کمک موسسه مهرآفرین رجبی از تمامی اطلاعات مورد نیازتان مطلع شوید و این مقاله که به شما کمک میکند که با سرمایه گذاری و ثبت شرکت در استرالیا بیشتر آشنا شوید .

کشور استرالیا همواره به عنوان مکانی ایده آل برای زندگی نام برده می شود ، هر چند مزایا و معایب مهاجرت به استرالیا نیز قابل بررسی می باشد . این کشور زیبا و بکر پیشرفت های چشمگیری در زمینه های مختلف داشته است به طوری که افراد از تمام نقاط جهان برای زندگی در این کشور تلاش میکنند .

بررسی سرمایه گذاری و ثبت شرکت در استرالیا

استرالیا ششمین کشور پهناور دنیا که خود به تنهایی یه قاره است کهن ترین خشکی جهان به شمار می آید . این کشور زبان رسمی ندارد و زبان انگلیسی استرالیایی زبان ملی مردم است . دین از حکومت کاملا جدا بوده و هر کس میتواند پیرو مذهب و اعتقادات خود باشد .

اقتصاد به بازرگانی و کشاورزی بسیار وابسته است و معادن فراوانی در نقاط مختلف کشور وجود دارد . آب و هوای نقاط مختلف بسیار گوناگون بوده و فصل های سال برعکس با نیمکره شمالی می باشد و کریسمس در اوج تابستان و گرما اتفاق می افتد .

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در استرالیا می تواند بسیار سودآور باشد زیرا یکی از پنج اقتصاد رو به رشد دنیا را دارد و در رقابت تنگاتنگی با کشورهای اروپایی و آمریکا است . رشد اقتصادی این کشور بسیار بی وقفه و پایدار و همچنین بازار کار استرالیا نیز ویژگی های خوبی را برای متقاضیان ایجاد کرده است .

در زیر به مجموعه ویزهای سرمایه گذاری ۱۸۸ که خود به سه دسته اصلی تقسیم میشوند می پردازیم .

سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی در استرالیا

کارآفرینی یکی از روش های راحت و کم هزینه اخذ اقامت استرالیا است . برای اخذ این ویزا باید ابتدا از طریق یکی از ایالت های این کشور اقدام و تاییدیه را دریافت نمایید .

این ویزا به صورت امتیاز بندی می باشد که معیارهای متفاوتی را درنظر میگیرد و فرد متقاضی باید نمره ی بالای ۶۵ را بگیرد . این روش در ابتدا اقامت ۴ سال را برای افراد فراهم می کند که در صورت رعایت تمام شرایط در این مدت میتواند به اقامت دائم تبدیل شود .

سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی در استرالیا

سرمایه شخص به همراه همسرش باید در حدود ۸۰۰ هزار دلار و قابل انتقال به استرالیا باشد . از جمله مزایای این ویزای سرمایه گذاری در استرالیا این است که نیازی به ارائه سابقه کاری در زمینه فعالیت موردنظر نمی باشد ولی فرد باید تا دوسال بعد از ورود به این کشور یک تجارت را شروع نماید .

سن متقاضی باید کمتر از ۵۵ سال باشد ولی در برخی موارد افراد بالای این سن را نیز تحت شرایطی پذیرش می کنند . داشتن سابقه کاری موفق از جمله شرایط این ویزا است .

ویزای سرمایه گذاری معمولی در مجموعه ۱۸۸

مهم ترین شرط برای اخذ این نوع ویزای سرمایه گذاری در استرالیا داشتن سابقه کار مرتبط در زمینه مربوط به سرمایه گذاری است .

سرمایه شخص متقاضی به همراه همسرش باید ۲٫۵ میلیون دلار باشد و فرد در مجموع امتیازات بتواند امتیاز ۶۵ را کسب نماید . داشتن مدرک زبان از شروط لازم نمی باشد اما میتواند یک امتیاز مثبت محسوب شود .

مبلغ ۱٫۵ میلیون دلار باید در یکی ایالت های این کشور به مدت ۴ سال سرمایه گذاری شود . فرد متقاضی باید کمتر از ۵۵ سال سن داشته باشد .

ویزای تحصیلی سرمایه گذاری ویژه

این روش به مبلغ زیادی برای اخذ اقامت نیاز دارد و در حدود ۵ میلیون دلار باید در یکی از ایالت ها با تایید دولت سرمایه گذاری شود . این نوع ویزا شرط سنی و سیستم امتیاز بندی ندارد .

در مواردی که سیستم امتیاز بندی وجود دارد به مواردی چون سن ، مدرک تحصیلی ، زبان انگلیسی ، میزان سرمایه ، گردش مالی ، سابقه مدیریت ، سابقه سرمایه گذاری ، اختراع و نوآوری امتیاز داده می شود . این ویزا امکان بردن اعضای خانواده را به فرد سرمایه گذار می دهد و آنها میتوانند در این کشور به کار مشغول شوند .

ویزای ۸۸۸ سرمایه گذاری استرالیا

ویزای ۸۸۸ مرحله دوم ویزای گروه ۱۸۸ در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در استرالیا می باشد . چنانچه شما به مدت ۴ سال در این کشور اقامت داشته باشید و به مدت حداقل دو سال کار و تجارت خود را آغاز کرده باشید میتوانید به اقامت دائم برسید .

با توجه به گردش کار خود باید صاحب ۵۰% درصد از سهام کل باشید در برخی موارد که میزان سود کمتر است ۳۰% درنظر گرفته میشود . در این مدت باید برای دست کم دو نفر از شهروندان استرالیا نیز شغل ایجاد کرده باشید .

ویزای سرمایه گذاری ۱۳۲ استرالیا

برای اخذ این نوع ویزا باید کمتر از ۵۵ سال سن داشته باشید و حداقل سرمایه ۴۰۰ هزار دلار از چهار سال قبل از اقدام برای کار موردنظر در حساب خود یا همسرتان موجود باشد .

مجموع دارایی شما باید از ۵ میلیون دلار به بالا بوده و قابل انتقال به استرالیا باشد . از مزایای این ویزا اخذ اقامت دائم از همان ابتدای ورود به کشور استرالیا است . مهمترین شرط این سرمایه گذاری داشتن گردش مالی مشخص متناسب با میزان سرمایه گذاری می باشد .

ویزای سرمایه گذاری 132 استرالیا

ثبت شرکت در استرالیا

یکی دیگر از روش های مهاجرت به استرالیا ، ثبت شرکت در استرالیا می باشد که با توجیح یک طرح اقتصادی و مشخص کردن نام تجاری آن را میتوان به ثبت رساند .

شرکت ها به دو دسته محدود و تضامنی تقسیم میشوند . با پرداخت بیمه و استخدام دو نفر میتوان پس از چهار سال تقاضای اقامت دائم نمود . ثبت شرکت در استرالیا برای تمام افراد با سرمایه حداقل ۴۰۰ هزار دلار مجاز است .

کشور استرالیا واقع در در نیمکره جنوبی ، در حدود ۲۰۰ سال است که زندگی مدرن را تجربه می کند . کانبرا پایتخت و سیدنی و ملبورن دو شهر بزرگ این کشور زیبا هستند .

این کشور تا سال ۱۹۰۰ مستعمره انگلیس بود تا در نهایت به عنوان یکی از کشورهای مشترک المنافع با انگلیس معرفی شد . فرماندار کل جانشین ملکه کشور را اداره می کند و بیش از نیمی از جمعیت ۲۵ میلیون نفری این کشور یا در خارج متولد شده اند یا یکی از والدینشان خارجی می باشد .

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در استرالیا از جمله بهترین راه های ورود و مهاجرت به استرالیا می باشد . چنانچه قصد مهاجرت و سرمایه گذاری در این کشور را دارید می توانید با مشاوران ما در دفاتر تهران و شیراز موسسه مهر آفرین رجبی تماس حاصل فرمایید و از مشاوره آن ها درخصوص مشکلات و معایب ثبت شرکت در استرالیا بهره مند شوید . کارشناسان ما به شما کمک می کنند که بررسی تمام شرایط به بهترین نحو در این کشور با سرمایه خود به تجارت پرداخته و سرمایه خود را افزایش دهید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *