سرمایه گذاری و ثبت شرکت در هلند

بسیاری از شما عزیزان که قصد مهاجرت به کشور دیگر از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت را دارید و می خواهید از شرایط سرمایه گذاری در آن مانند کشور هلند آگاه شوید می توانید به موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی مراجعه کرده و از طریق کارشناسان ما از تمامی اطلاعات موردنیاز خود مطلع شوید . کشور هلند یک کشور پیشرفته اروپایی است که ثبت شرکت در آن مزایای بیشماری دارد و طبق قوانین آن افراد خارجی میتوانند شرکت خود را در این کشور به ثبت برسانند و به اقامت برسند . شما با سرمایه گذاری و ثبت شرکت در هلند میتوانید یک حساب بانکی بین المللی داشته باشید و با سرمایه گذاری یک شخصیت حقوقی در اروپا خواهید شد که میتوانید آزادانه به بازارهای جهان دسترسی داشته و تجارت نمایید . با استفاده از این روش شما میتوانید برای اعضای خانواده خود درخواست اقامت بدهید .

شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت در هلند

کشور هلند با شانزده و نیم میلیون نفر جمعیت در شمال غربی اروپا واقع شده است . بیشتر جمعیت این کشور مسیحی و یک میلیون نفر مسلمان دارد . پایتخت هلند شهر آمستردام است و آلمان و بلژیک همسایه های هم مرز این کشور هستند . بزرگترین بندر اروپا به نام روتردام نیز در این کشور واقع شده است . هلند با واحد پول یورو مقام اول در پرورش و تجارت گل در جهان را از آن خود کرده است . این کشور علی رغم کوچک بودنش سهم بزرگی در تجارت و بانکداری جهانی دارد . هلند ذخایر گاز طبیعی دارد که بخشی از آن را صادر می کند . شاه و ملکه تقریبا یک مقام تشریفاتی محسوب شده و نخست وزیر به عنوان مهم ترین مقام سیاسی شناخته میشود .

زبان هلندی که شباهت هایی با زبان آلمانی دارد زبان رسمی کشور است و مردم علاقه زیادی به یادگیری زبان خارجی دارند به طوری که در حدود ۹۰% آنها میتوانند به زبان انگلیسی صحبت نمایند . جزایر زیبای کارائیب در این کشور قرار دارند . در این نوشتار به بررسی شرایط و مزایای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در هلند می پردازیم . ثبت شرکت در هلند به چند روش امکان پذیر است که ما به آنها نگاه اجمالی خواهیم داشت .

شرایط سرمایه گذاری در هلند

روش های ثبت شرکت در هلند

ثبت شرکت سهامی عمومی ( NV ) ؛ ثبت شرکت سهامی خصوصی ( BV ) وتاسیس یک شعبه 

برای ثبت شرکت به روش سهام عمومی به حداقل سرمایه ۴۵۰۰۰ یورو نیاز دارید . تعداد سرمایه گذاران در این شیوه باید دو نفر و یا بیشتر باشد . سهامداران میتوانند از هر ملیتی باشند و الزامی در اروپایی و یا هلندی بودن سرمایه گذاران نمی باشد . حداقل سرمایه موردنیاز برای تاسیس شرکت سهامی خصوصی ۱۸۰۰۰ یورو می باشد . تعداد سهامداران میتواند یک نفر و یا بیشتر باشد که مسئولیت هر فرد متناسب با میزان سرمایه آنها می باشد . این شیوه بهترین روش برای کسب و کار در کشور هلند می باشد . در این روش مانند شرکت عمومی الزامی برای ملیت اشخاص سرمایه گذاری ندارد .

راه سوم تاسیس یک شعبه در هلند است . در این روش فرد متقاضی میتواند چنانچه شرکت و یا حرفه ای را در کشور خود دارد یک شعبه از آن شرکت را در کشور هلند به ثبت برساند . شرکت اصلی باید تمام مسئولیت های این شعبه در کشور هلند را بپذیرد و یک نفر را به عنوان سرپرست رسمی شعبه مشخص نماید .

نکات مهم سرمایه گذاری و ثبت شرکت در هلند

دقت داشته باشید که در هر سه روش ثبت شده بالا به یک شخص حقیقی با حقوقی مقیم هلند برای تشکیل شرکت و انجام امور مربوطه نیاز دارید . در صورتی که یک شرکت بیشتر از یک سرمایه گذار داشته باشد باید هیئت مدیره برای آن شرکت تشکیل شود و مدیر عامل میتواند بقیه سرمایه گذاران شرکت را انتخاب نماید .

میزان مالیات در کشور هلند متناسب با سود شرکت در نظر گرفته میشود که برای شرکت هایی با درآمد ۲۰۰,۰۰۰ یورو میزان ۲۰% و برای شرکت های با درآمد بالاتر ۲۵% درنظر گرفته شده است . در سال های اولیه تاسیس شرکت ممکن است میزان مالیات درخواستی بیشتر باشد که در سال های بعدی به حالت عادی خود باز میگردد .

در ثبت شرکت باید طرح تجاری شرکت مشخص شده و به تایید دولت هلند برسد . این طرح باید کاملا سودآور و باعث اشتغال در این کشور شود . توصیه میشود کسانی که تجربه سرمایه گذاری در کشور خود را دارند و با شرایط مربوط به ثبت شرکت آشنایی دارند نسبت به سرمایه گذاری و ثبت شرکت در هلند اقدام نمایند زیرا کوچکترین اشتباه میتواند باعث از بین رفتن پول شما شود . بهتر است کسانی که در حال حاضر در حرفه ای فعال هستند برای تجارت به هلند بروند و صرفا برای اخذ اقامت این روش را انتخاب نکنند . دقت کنید که سرمایه گذاری در هلند از طریق خرید ملک امکان پذیر نمی باشد و از این روش نمیتوان به اقامت رسید .

ثبت شرکت در هلند

شرایط لازم برای ثبت شرکت در هلند

  1. اثبات توانایی مالی و داشتن سرمایه لازم برای تاسیس شرکت
  2. طرح توجیحی مشخص از فعالیت شرکت
  3. وجود یک شریک مقیم هلند برای ثبت شرکت
  4. ایجاد ده موقعیت شغلی برای شهروندان این کشور
  5. اطلاعات شخصی فرد متقاضی
  6. بیمه نامه شرکت

سرمایه گذاری در کشور هلند میتواند پس از سه سال برای فرد متقاضی اقامت به همراه داشته باشد و فرآیند ثبت و راه اندازی شرکت نیز ممکن است تا یک سال به طول انجامد . آمستردام یکی از برترین مراکز مالی با بانک های معتبر در دنیا می باشد و وام های بین المللی زیادی در این کشور داده میشود که خود میتواند یکی از مزایای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در هلند به شمار برود .

کشور هلند به کسانی که یک ایده نو و جدید در کسب و کار دارند بهتر و سریعتر ویزا اعطا میکند زیرا میخواهد با راه اندازی شرکت های پیشرو به رشد و پیشرفت کشور کمک نماید . با توجه به میزان پایین بیکاری در این کشور ، هلند مکان بسیار مناسبی برای راه اندازی یک بیزینس جدید می باشد .  طبق مطالب گفته شده میتوان گفت که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در هلند میتواند مزایای زیادی برای افراد متقاضی در این کشور به همراه داشته باشد که با مراجعه به موسسه مهرآفرین رجبی و مشاوره با کارشناسان ما میتوانید به بهترین نحو به اقامت در این کشور برسید . متخصصان ما میتوانند با در نظر گرفتن تمام شرایط و استفاده از روش ها و کشورهای دیگر مانند سرمایه گذاری و ثبت شرکت در لهستان نیز شما را به هدفتان برسانند .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *