تحصیل رشته پرستاری در سوئیس

تحصیل رشته پرستاری در سوئیس چگونه است؟ پرستاری یکی از رایج ترین دوره ها در سوییس است ، دانشجویان بین المللی که مایلند تحصیلات خود را در اینجا ادامه دهند ، می توانند انتظار داشته باشند که دانشگاه های متعددی در مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا در رشته پرستاری پیدا کنند. مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در کنارتان هستند تا پاسخگوی شما عزیزان علاقه مند در این زمینه باشند.

بسیاری از دانشگاه ها و کالج ها مدرک کارشناسی تحصیل رشته پرستاری در سوییس را ارائه می دهند به عنوان مثال ، دانشگاه علوم کاربردی زوریخ لیسانس پرستاری تمام وقت را ارائه می دهد که می تواند در سه سال به پایان برسد.

شما برای تحصیلات بیشتر ، می توانید مدرک کارشناسی ارشد پرستاری را انتخاب کنید ، دانشگاه علوم کاربردی برن دارای مدرک کارشناسی ارشد در تخصص های مختلف است: متخصص پرستاری بالینی (CNS) ، پزشک پرستار (NP) ، پزشک پرستار روانپزشکی (PMHNP) و تحقیقات.

مدرک کارشناسی ارشد را می توان به صورت تمام وقت برای سه ترم و پاره وقت برای شش ترم تکمیل کرد ، عوامل زیادی تعیین می کنند که کدام دانشگاه پرستاری برای شما مناسب است؛ زبان ، مکان و هزینه ها از جمله دلایلی است که شما می توانید یک دانشکده را برای تحصیل رشته پرستاری در سوییس انتخاب کنید ، در ادامه به اطلاعات بیشتر خواهید رسید.

از آنجا که دانشگاه های ارائه دهنده پرستاری با دانشگاه های علوم پزشکی معمولا مشترک هستند ، خوب است برای افزایش سطح اطلاعات خود ، مقاله تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سوییس را نیز بخوانید.

فهرست مطالب
تحصیل رشته پرستاری در سوئیس

در این بخش، اطلاعات مختصر و مفیدی از انچه درباره تحصیل رشته پرستاری در سوئیس در این محتوا ارائه شده را بصورت ویدئو و پادکست می بینید و می شنوید ، همچنین می توانید فایل پادکست را دانلود کرده و بعدا دوباره گوش کنید یا در اختیار دیگران قرار دهید.

پادکست تحصیل رشته پرستاری در سوئیس

پخش ویدیو

پریمدیکال پرستاری در سوئیس

دانشجویان برای شرکت در رشته پرستاری دانشگاه های سوییس نیازی به گذراندن دوره های پریمدیکال در این کشور ندارند ، متقاضیان تحصیل در رشته ی پرستاری در مقطع لیسانس فقط کافی است دارای مدرک دیپلم و مدرک زبان آلمانی B2 باشند تا بدون پریمدیکال پرستاری در سوئیس وارد این رشته شوند.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

شما می توانید ویزای تحصیلی سوئیس را با راهنمایی گام به گام مشاورین به راحتی بدست آورید، پس با ما در ارتباط باشید!

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

بهترین دانشگاه های پرستاری سوئیس

سوییس به طور کلی دانشگاه های پزشکی پیشرفته ای دارد که اغلب آنها تحصیلات پرستاری را نیز ارائه می کنند ، در زیر با بهترین دانشگاه های پرستاری سوئیس آشنا می شوید.

دانشگاه علوم کاربردی و هنرهای سوئیس غربی – واله

این دانشکده پرستاری در واله سوییس ، از 9 مرکز تحقیقاتی و تعدادی مدرسه تشکیل شده است ، ساختار و محتویات دوره کارشناسی پرستاری دانشگاه علوم کاربردی و هنرهای سوئیس غربی – واله شامل بهترین عمل ، نظریه اساسی و معاصر است ، همه این موارد در ترکیب با تمرین فشرده منجر به تربیت متخصصان پرستاری واجد شرایط می شود ، متخصصانی که می توانند به رفاه جامعه کمک کنند.

لیسانس علوم HES-SO در علوم پرستاری یک برنامه تحصیلی آینده نگر است ، برنامه های مدرک علوم بهداشتی دانشگاه علوم کاربردی و هنرهای سوییس غربی – واله ، طیف وسیعی از مشاغل را پوشش می دهد و انواع مختلفی از دیدگاه های شغلی را در پرستاری ، مراقبت های اورژانسی ، مراقبت های طولانی مدت ارائه می دهد و این برنامه به زبان های فرانسوی و آلمانی تدریس می شود.

از اساتید این دانشگاه می توان Anne Jacquier-Delaloye ،Lise Bruchez ،Anne Ducrey ،Audrey Genolet ،Carla Gomes da Rocha ،Marco Locorotondo hristine Maschio-Lugan و Sébastien Putallaz را نام برد.

برای اخذپذیرش از دانشگاه واله دانشجویان باید فرم درخواست آنلاین را پر کنند و همراه با مدارکی مانند مدرک دیپلم ، گذرنامه ، شناسنامه و مدرک زبان آلمانی را به صورت الکترونیکی برای دانشگاه ارسال کنند.

تحصیل پرستاری در دانشگاه علوم کاربردی زوریخ

تحصیل پرستاری در دانشگاه علوم کاربردی زوریخ

تحصیل پرستاری در دانشگاه علوم کاربردی زوریخ ، به گونه ای طراحی شده است که به دانشجویان بین المللی خود فرصتی برای تحصیل یا انجام تمرینات بالینی در خارج ارائه دهد.

اساتید در دوره اصلی پرستاری به دانشجویان این نظریه را در مورد طیف گسترده ای از موضوعات مرتبط با بهداشت و مراقبت ارائه می دهند ، تمرینات به دنبال سخنرانی ها است که فارغ التحصیلان آینده را قادر می سازد تا مهارت ها و دانش خود را به کار گیرند ، پرستاران فارغ التحصیل و ثبت شده قادر و آماده مراقبت از بیماران در هر سنی هستند ، دوره کارشناسی ارشد پرستاری بینش بیشتری در مورد روش ها و تکنیک های تجزیه و تحلیل ارائه می دهد و ممکن است بعداً این دانش برای انجام تحقیقات در جنبه های مختلف پرستاری استفاده شود.

از بزرگان دانشگاه علوم کاربردی زوریخ می توان ، گلشا آدیلجی ، آلینا پائتز ، پیا گیگر ، بیت رینگر ، هانس پریماس ، پل تیرش ، استفانی ساکسر ، جفری بینی ، فابیان بومبک ، مایکل برند ، هانس هرلیمان و میشا ریسر را نام برد.

شرایط ثبت نام در دانشگاه علوم کاربردی زوریخ

طبق شرایط ثبت نام در دانشگاه علوم کاربردی زوریخ داوطلبانی که دوران تحصیل خود را به طور کامل یا جزئی در کشورهای دیگر به پایان رسانده اند ، باید علاوه بر فرم درخواست ، مدارک زیر را نیز ارائه دهند:

ترجمه محضری از دیپلم عالی مدرسه به آلمانی (یا انگلیسی به عنوان استثنا) با مشخصه موضوعات دوره ، کپی گواهینامه زبان آلمانی شناخته شده در سطح C1 در چارچوب مرجع اروپایی زبان ها یا یک سند معادل آن و رزومه تحصیلی و حرفه ای.

تحصیل پرستاری در دانشگاه علوم کاربردی برن

دانشگاه علوم کاربردی برن ارائه آموزش با کیفیت بالا را در اولویت خود قرار داده است ، برای دستیابی به این هدف ، فرایند آموزش بر اساس بسیاری از اصول است ، یکی از این اصول انعطاف پذیری در رشته ی پرستاری است ، این هسته اصلی همه برنامه هایی است که توسط این دانشگاه ایجاد شده است ، به غیر از دوره های استاندارد کارشناسی و کارشناسی ارشد پرستاری ، یک برنامه ویژه برای دستیاران مراقبت های بهداشتی و مددکاران اجتماعی در دسترس است.

آموزش پایه پرستاری مبتنی بر ماژول ، دانش لازم را برای موفقیت در یک مسیر انتخابی در اختیار دانشجویان قرار می دهد ، همه دانشجویان تحت راهنمایی متخصصان پرستاری یاد می گیرند و تمرین می کنند.

دوره تحصیلات تکمیلی تحصیل پرستاری در دانشگاه علوم کاربردی برن را قادر می سازد تا مهارت های خود را افزایش دهند و توجه ویژه ای به مهارت های حل مسئله و مهارت های تفکر انتقادی می شود ، وظایفی که به دانشجویان داده می شود آن ها را مجبور می کند تا به دنبال تصمیمات جدید و ایده های بدیع باشند.

از بزرگان این دانشگاه می توان دانیلا ریف ، آنا کاترینا شوابرو ، سائورو بیانچی ، پروفسور اورس مونتویلر ، پروفسور دکتر آنا فرناندز و پروفسور روبرت لزیکار را نام برد.

شرایط ورود به برنامه پرستاری دانشگاه برن

برای ورود به برنامه پرستاری دانشگاه برن دانشجویان باید درخواست نامه ی آنلاین را پر و برای دانشگاه ارسال کنند در مرحله ی بعد در آزمون ورودی این دانشگاه پذیرفته شوید و مدارک مورد نیاز مدارک زیر را در قالب الکترونیکی و مناسب با سابقه تحصیلی خود برای دانشگاه ارسال کنند :

شناسنامه یا گذرنامه ، عکس گذرنامه با توجه به شرایط گذرنامه بین المللی (دستورالعمل های عکس) ، دیپلم و گواهینامه خروج از دبیرستان ، گواهی مهارت فدرال سوییس با نمرات.

دانشگاه های علوم پزشکی سوئد هم مورد تایید وزارت بهداشت ایران هستند و شما می توانید رشته پرستاری را در این دانشگاه ها انتخاب کرده و تحصیل کنید ؛ مقاله تحصیل رشته پرستاری در سوئد را بخوانید.

هزینه تحصیل پرستاری در سوییس

ظرفیت مالی و شهریه از مهم ترین عوامل تعیین کننده برای تحصیل پرستاری در سوییس است ؛ اگر می توانید هزینه های اقامت کلی خود را در سوییس بپردازید ، این ممکن است برای شما مشکلی ایجاد نکند.

متقاضیانی که در مقطع کارشناسی پرستاری در سوییس تحصیل می کنند باید بتوانند از 700 تا 1600 فرانک سوییس در هر ترم بابت هزینه تحصیل پرستاری در سوییس پرداخت کنند؛ علاوه بر این ، برخی از دانشگاه ها برای ثبت نام ، امتحان و کارت عضویت دانشجویی هزینه اضافی دریافت می کنند ، ممکن است هزینه های بیشتری از دانشجویان بین المللی گرفته شود یا از آنها مبلغ اضافی (ثابت) پرداخت شود.

هزینه تحصیل پرستاری در سوییس

به عنوان مثال در دانشگاه برن هزینه تحصیل پرستاری در سوییس برای دانشجویان بومی 750 فرانک به ازای هر ترم است در حالی که دانشجویان بین المللی باید 950 فرانک به ازای هر ترم پرداخت کنند ، هزینه ی دریافت فرم ثبت نام 100 فرانک است ، از طرفی هزینه آزمون ها در این دانشگاه 80 فرانک برای هر ترم ، هزینه ارائه خدمات اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی در هر ترم 24 فرانک و هزینه ی عضویت در انجمن دانشجویی دانشگاه علوم کاربردی برن ، 15 فرانک در هر ترم است.

راه هایی هم وجود دارد که می توانید پرستاری را در سوییس به صورت رایگان تحصیل کنید و اطلاعات اضافی درباره آنها را می توانید از مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی بپرسید.

هزینه های تحصیل در نروژ هم می تواند قابل مقایسه با سایر کشور های اروپایی مانند سوییس باشد ، بنابراین می تواند انتخاب مناسبی برای تحصیل رشته های علوم پزشکی و پرستاری باشد ، مقاله تحصیل رشته پرستاری در نروژ را بخوانید.

چارت درسی پرستاری در دانشگاه های سوئیس

چارت درسی پرستاری در دانشگاه های سوئیس موضوعات اصلی را که برای یک پرستار بسیار ضروری است ، پوشش می دهد ؛ این موضوعات می تواند شامل آناتومی و فیزیولوژی ، تغذیه ، داروسازی ، روانشناسی و موارد دیگر باشد.

دانشجویان در سال اول درس هایی مانند مدیریت درد ، پرستاری قبل از عمل ، دانش بنیادی تحقیق ، وابستگی و خودمختاری ، پرستاری حرفه ای ، شرایط اضطراری ، اقتصاد و سیاست های سلامت ، ارزیابی بالینی 1 ، ارزیابی بالینی 2 ، آمار توصیفی ، آمار استنباطی ، پرستاری و اخلاق سیستمیک ، دانش بنیادی تحقیق ، ارتباط در پرستاری روزمره ، انگلیسی فنی 1 و انگلیسی فنی 2 را می گذرانند.

در سال دوم باید درس هایی مانند شرایط سخت ، پرستاری و اخلاق سیستمیک ، مشاوره در پرستاری روزمره ، تحقیقات کاربردی ، مدیریت سلامت ، گفتگوهای چالش برانگیز ، ، ارزیابی بالینی 1 ، انگلیسی فنی 3 و انگلیسی فنی 4 را بگذرانند.

در سال سوم واحد هایی که پاس می کنند شامل توسعه کیفی ، فارماکولوژی ، ارزیابی بالینی 2 ، آموزش و مشاوره ، حرفه ای بودن ، ماژول تجربه عملی 1 و ماژول تجربه عملی 2 می شود.

در سال چهارم نیز درس هایی را که به پایان می رسانند شامل مدیریت پروژه ، عمل مبتنی بر شواهد ، استدلال و ارائه ، پایان نامه کارشناسی ، اقتصاد و سیاست های سلامت ، تصمیم گیری بالینی ، نگارش علمی ، ماژول تجربه عملی (ماژول اختیاری-اجباری) ، ماژول تجربه عملی 3 و ماژول تجربه عملی 4 می شود.

دانشگاه های دانمارک نیز دروس پرستاری را با اخرین متد های روز دنیا ارائه می دهند ، مقاله تحصیل رشته پرستاری در دانمارک را مطالعه کنید.

زبان تحصیل پرستاری در سوئیس

زبان تحصیل پرستاری در سوئیس

اولین چیزی که برای تعیین یک دانشگاه خوب باید مورد توجه قرار گیرد الزامات زبان است ، واقعیت این است که در سوییس زبان انگلیسی اغلب زبان دستورالعمل کلی در دانشگاهها نیست ، دوره های آموزشی و صلاحیت به زبان آلمانی ، فرانسوی و یا ایتالیایی تدریس می شود.

بنابراین ، متقاضیان ممکن است ملزم به داشتن گواهی مهارت به یکی از این زبان ها باشند تا بتوانند در پرستاری در سوییس تحصیل کنند.

بیشتر اوقات ، زبان تحصیل پرستاری در سوئیس در مقطع کارشناسی به طور کامل به زبان آلمانی آموزش داده می شود. به عنوان مثال ، برنامه های ایجاد شده توسط دانشگاه زوریخ و دانشگاه برن به زبان انگلیسی هستند.

دانشجویانی که متقاضی دانشگاه علوم کاربردی و هنرهای سوییس غربی هستند ، می توانند پرستاری را به زبان آلمانی یا فرانسوی تحصیل کنند.

در مورد دوره های تحصیلات تکمیلی پرستاری ، آنها به دو زبان آلمانی و انگلیسی در دسترس هستند ، به عنوان مثال ، صفحات رسمی دانشگاههای برن و زوریخ را بررسی کنید.

الزام آموزش انگلیسی برای تحصیل پرستاری در سوئیس

لازم به ذکر است که حتی اگر زبان انگلیسی زبان آموزشی نباشد ، تسلط بر آن ضروری است ؛ در طول فرایند مطالعه ، دانشجویان اغلب مجبورند مقالات و چکیده مقاله را به زبان انگلیسی بخوانند.

به منظور تضمین و توسعه تسلط به زبان انگلیسی ، برخی از دانشگاه ها دارای دوره هایی در داخل برنامه ها هستند.

در برخی موارد ، متقاضیان ملزم به اثبات مهارت خود در زبان انگلیسی در طول فرایند درخواست هستند ؛ برخی از مراکز درمانی خصوصی پرستارانی را استخدام می کنند که فقط به زبان انگلیسی مسلط هستند ، اما تعداد آنها زیاد نیست در نتیجه الزام آموزش انگلیسی برای تحصیل پرستاری در سوئیس را بدین شکل می شود حس کرد.

تمام تلاش ما در هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی این است تا بتوانیم بهترین کیفیت را به مشتریانمان ارائه دهیم. کیفیت خدمات در کنار تجربه منجر به موفقیت پرونده مهاجرتی شما خواهد شد.

حتما از کارشناسان ما کمک بگیرید تا با جدیدترین اطلاعات شما را راهنمایی کنند و پس از تصمیم گیری با ما در ارتباط باشید که پرونده مهاجرتی شما در جریان بیافتد، همانطور که در ویدیو روبرو نمونه پذیرش ها از دانشگاه های مختلف دنیا را میبینید، ما به وعده هایی که می دهیم، حرفه ای عمل می کنیم.

پخش ویدیو

آزمون های ورودی پرستاری سوئیس

متقاضیان تحصیل رشته پرستاری در سوییس در مقطع کارشناسی در زوریخ باید در آزمون ورودی ETH که به زبان آلمانی است شرکت کنند ، ثبت نام در آزمون ورودی ETH ، تنها در صورتی امکان پذیر است که تحصیلات دبیرستانی خود را تا پایان پاییز 2022 به پایان رسانده باشید ، در صورتی که گواهی ترک تحصیلات متوسطه شما شرایط پذیرش بدون آزمون را داشته باشد.

مهلت ثبت نام برای آزمون های ورودی پرستاری سوئیس 31 اکتبر  است (فرم ثبت نام و مدارک مرتبط باید حداکثر تا 31 اکتبر به دفتر پذیرش برسد).

هزینه ثبت نام در این آزمون در نوع جامع 800 فرانک و در نوع کاهش یافته 550 فرانک است و محتویات کلی آزمون شامل فیزیک ، ریاضی ، زبان انگلیسی و فرانسوی است.

در نهایت قابل ذکر است که ETH زوریخ هیچ دوره آمادگی یا دوره های زبان آلمانی را قبل از شروع مطالعات ارائه نمی دهد.

البته باید اشاره شود که برخی از دانشگاه ها آزمون ورودی ندارند و تعدادی نیز آزمون ورودی مختص خود را دارند.

مزایا و معایب تحصیل پرستاری در سوئیس

تصمیم برای ادامه تحصیل یا ادامه شغل در یک زمینه خاص (مانند پرستاری) در سوییس با برخی مسائل مرتبط است که هر متقاضی بین المللی باید از آنها آگاهی داشته باشد. در ادامه مطلب مزایا و معایب تحصیل پرستاری در سوئیس را به صورت موردی بررسی کرده ایم و شما را از کلیات این مسیر تحصیلی مطلع می سازیم.

مزایا و معایب تحصیل پرستاری در سوئیس

مزیت های تحصیل پرستاری در سوییس

  • سوییس به دلیل چشم اندازهای زیبا به سرزمین آلپ معروف است.
  • یکی از کشورهایی است که از بهترین کیفیت زندگی برخوردار است.
  • سوییس دارای محیط چند فرهنگی بی نظیری است.
  • در سوییس فرصت یادگیری چند زبان آلمانی ، فرانسوی و ایتالیایی را دارید.
  • موفقیت کشور در سیستم آموزشی عالی ، رمز برجستگی سوییس در انظار بین المللی است.
  • سوییس برخی از دانشگاه های برتر در اروپا و سراسر جهان را در خود جای داده است.

معایب تحصیل پرستاری در سوییس

  • قوانین سوییس برای پرستاران بسیار سخت گیرانه است.
  • تکمیل دوره های کارآموزی دانشجویی دشوار است.
  • کار پرستاری در سوییس طاقت فرسا و سخت است.
  • سازگاری با هزینه های تحصیل پرستاری سوییس برای دانشجویان ایرانی چالش برانگیز است.

سوئیس و تحصیل پرستاری در این کشور را با کشورهایی که در ادامه آمده است ، مقایسه کنید

بازار کار و درآمد پرستاران در سوئیس

شغل پرستار در سوییس دارای مزایای زیادی است که در سایر کشورهای اروپایی وجود ندارد ، وضعیت یک پرستار ثبت شده در سوییس فرصت های شغلی مختلفی را در این زمینه باز می کند ، بسیاری از این فرصت ها حاکی از حقوق و محیط کار بالاتر است.

متوسط حقوق پرستاران در سوییس 64575 CHF در سال یا 33.12 CHF در ساعت است؛ برای داشتن مجوز کار به عنوان پرستار در سوییس ، باید مدرک کارشناسی پرستاری داشته باشید ، امتحان مجوز آنها را گذرانده و یک صلاحیت صلیب سرخ سوییس را دریافت کنید.

اگر در حال حاضر ، یک پرستار ثبت نام شده از کشور خود هستید ، یک روش تشخیص از طرف آنها انجام می شود ، این مهم است که به رسمیت شناخته شوید تا واجد شرایط کار در سوییس باشید و این فرصت را داشته باشید که حقوق مشابهی را برای شهروندان سوییس دریافت کنید.

تشخیص شامل یک PreCheck رایگان اولیه است که تعیین می کند که آیا صلیب سرخ سوییس برای نظارت بر برنامه تشخیص شما مورد نیاز است یا خیر؛ این کار به صورت رایگان انجام می شود تا به شما در صرفه جویی در هزینه و جلوگیری از هزینه های اضافی کمک کند ، برای آشنایی با بازار کار رشته های مختلف و حداقل و متوسط درآمد در کشور سوییس ، مقاله کار در سوییس را بخوانید.

کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) به بررسی شرایط تحصیل رشته پرستاری در سوییس پرداختیم ، از بخش دیدگاه ، برای ارتباط با مشاوران ما استفاده کنید تا دراسرع وقت به پاسخ سوالاتتان برسید. 

سوالات پر تکرار تحصیل رشته پرستاری در سوئیس

متقاضیانی که در مقطع کارشناسی پرستاری در سوییس تحصیل می کنند باید بتوانند از 700 تا 1600 فرانک سوییس در هر ترم پرداخت کنند.

برای اخذپذیرش، دانشجویان باید فرم درخواست آنلاین را پر کنند و همراه با مدارکی مانند مدرک دیپلم ، گذرنامه ، شناسنامه و مدرک زبان آلمانی را به صورت الکترونیکی برای دانشگاه ارسال کنند.

دانشجویان برای شرکت در رشته ی پرستاری دانشگاه های سوییس نیازی به گذراندن دوره های پریمدیکال در این کشور ندارند ، متقاضیان تحصیل در رشته ی پرستاری در مقطع لیسانس فقط کافی است دارای مدرک دیپلم و مدرک زبان آلمانی B2 باشند.

در سوییس زبان انگلیسی اغلب زبان دستورالعمل کلی در دانشگاهها نیست ، دوره های آموزشی و صلاحیت به زبان آلمانی ، فرانسوی و یا ایتالیایی تدریس می شود.

متقاضیان اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی در زوریخ باید در آزمون ورودی ETH که به زبان آلمانی است شرکت کنند ، ثبت نام در آزمون ورودی ETH ، تنها در صورتی امکان پذیر است که تحصیلات دبیرستانی خود را تا پایان پاییز 2022 به پایان رسانده باشید ، در صورتی که گواهی ترک تحصیلات متوسطه شما شرایط پذیرش بدون آزمون را داشته باشد.

اگر مایل به تحصیل رشته پرستاری در سوییس هستید و اطلاعات ارائه شده در این مقاله پاسخگوی همه سوالات شما نبوده اند ، با همکاران ما در شرکت مهاجرتی رجبی ارتباط برقرار کنید ، مشاوران ما در دفاتر مرکزی و غرب تهران و یا دفتر شیراز به شما کمک می کنند تا مسیر های قانونی و آسان مهاجرت را انتخاب کنید ؛ همچنین به شما توصیه می کنیم مقاله تحصیل در سوییس را نیز در کنار این محتوا بخوانید تا با شرایط اخذ پذیرش و مزایا و معایب تحصیل در این کشور هم آشنا شوید.

در این قسمت دیدگاه مشتریان ما با پرونده های موفق ویزای تحصیلی را مشاهده می کنید

پخش ویدیو
پخش ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rate this post
منو
خانه