تحصیل رشته فیزیوتراپی در اسپانیا

تحصیل رشته فیزیوتراپی در اسپانیا ، می تواند از جمله انتخاب های اول برای علاقه مندان تحصیل این رشته در یک کشور ایده آل باشد ، در این مقاله ما ، شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) ، قصد داریم علاقه مندان تحصیل فیزیوتراپی در خارج از کشور را با شرایط تحصیل در این رشته در کشور اسپانیا آشنا کنیم.

رشته فیزیوتراپی در اسپانیا هم همانند دیگر کشورها ، پس از رشته پزشکی جایگاه ویژه ای در بین علاقه مندان دارد ، برای عزیزانی که مهاجرت تحصیلی به کشور اسپانیا را در سر دارند و به هر دلیلی قادر به تحصیل رشته های علوم پزشکی در اسپانیا نیستند ، می توانند برای تحصیل رشته فیزیوتراپی در اسپانیا درخواست دهند.

دانشگاه های اسپانیا در واقع روش ها و علوم نوین فیزیوتراپی را برای بیماران آموزش می دهد ، برای درخواست در این دانشگاه ها قطعا باید شرایط آنها را مورد ارزیابی قرار دهید ، مشاوران رجبی این بررسی ها را انجام داده و نتیجه آنها در قالب چکیده های مفید در زیر ارائه کرده اند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط تحصیل رشته های علوم پزشکی در اسپانیا مقاله تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اسپانیا را بخوانید.

فهرست مطالب
تحصیل رشته فیزیوتراپی در اسپانیا

هدف ما این است که در عین حال که اطلاعات جدید و به روز ارائه می کنیم ، مطالعه آن ها را هم برای شما عزیزان آسان تر کنیم. ویدیویی که مشاهده میکنید خلاصه مطلب تحصیل رشته فیزیوتراپی در اسپانیا است و اطلاعات خوبی را بیان می کند که باید بدانید. شما میتوانید برای صرفه جویی در وقت خود از ویدیو  زیر بهره ببرید و در صورتی که سوالی هم داشتید، با کارشناسان شرکت رجبی در تماس باشید.

پادکست تحصیل رشته فیزیوتراپی در اسپانیا

نمایش ویدیو درباره کاور تحصیل رشته فیزیوتراپی در اسپانیا

پریمدیکال فیزیوتراپی در اسپانیا

خبر خوب برای دانشجويان علاقه مند به تحصیل رشته فیزیوتراپی در اسپانیا ، این است که آنها براي ورود به دانشگاه ها به قصد تحصيل رشته فيزيوتراپي نيازي به گذراندن دوره هاي پريمديكال فیزیوتراپی در اسپانیا ندارند و با دارا بودن مدرك زبان در سطح كافي و مدرك ديپلم دوازده ساله مي توانند بطور مستقيم وارد دوره هاي دانشگاهي براي تحصيل رشته فيزيوتراپي در اسپانيا شوند.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

پیشنهاد میکنیم برای بررسی شرایطتان و امکان سنجی تحصیل در اسپانیا، با کارشناسان ما تماس بگیرید!

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

بهترین دانشگاه های فیزیوتراپی اسپانیا

دانشگاه های زیادی در کشور اسپانیا وجود دارد که با توجه به شرایط متقاضیان ممکن است یک یا چند مورد از آنها قابل درخواست پذیرش باشند ، در اینجا مشاوران رجبی درباره بهترین دانشگاه های فیزیوتراپی اسپانیا صحبت کرده اند و شرایط تحصیلی آنها را به طور شفاف و واضح توضیح داده اند.

تحصیل رشته فیزیوتراپی در دانشگاه بارسلون

دانشگاه بارسلونا یک دانشگاه دولتی واقع در شهر بارسلون و یکی از قدیمی ترین دانشگاه های کاتالونیا-اسپانیا است که در سال 1450 تأسیس شده است و به طور کلی در اکثر رتبه ‌بندی‌ های 2021-2022 رتبه اول را در اسپانیا کسب کرده است ، دانشگاه بارسلون یا UB در حدود پنجاهمین مکان در اروپا قرار دارد.

رشته فيزيوتراپي در این دانشگاه در بخش مراقبت های پزشکی و بهداشتی وابسته ارائه مي شود ، شما به عنوان یک فیزیوتراپ ماهر ارزیابی ، تشخیص ، رسیدگی و درمان طیف وسیعی از شرایط را در دانشگاه بارسلونا خواهید آموخت.

شما با انتخاب تحصیل رشته فیزیوتراپی در دانشگاه بارسلون ، از همان ابتدا به کار به زبان خارجی عادت خواهید کرد و از محتوای دیجیتال تعاملی برای به دست آوردن درک گسترده ای از آخرین پیشرفت های تکنولوژیکی برای تصویربرداری تشخیصی و درمان استفاده خواهید کرد و همچنین از دانش ترکیبی دانشکده بهداشت و ورزش دانشگاه استفاده خواهيد كرد.

شما یاد خواهید گرفت که به صورت تیمی کار کنید ، روش‌های انعطاف‌پذیر را به کار بگیرید و نقش ایده‌آل خود را در بسیاری از زمینه ‌های تخصصی فیزیوتراپی تعریف کنید ، که به انتخاب موضوع شما برای پروژه درجه نهایی اطلاع می‌دهد.

شرايط اخذ پذيرش از دانشگاه بارسلون

براي واجد شرايط شدن براي شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه بارسلون ، متقاضيان به موارد زير نياز خواهند داشت:

مدرك ديپلم ، تسلط به زبان انگلیسی ، توانایی ایجاد روابط علت و معلولي ، دانش کافی از علوم تجربی : ریاضی ، فیزیک ، شیمی و زیست شناسی ، دانش کامپیوتر در سطح کاربر و علاقه به فناوری های جدید ، مهارت در یادگیری مستقل ، کار گروهی ، تجزیه و تحلیل ، رهبری و جستجوی منابع کتاب شناختی.

دانشجویان برای مطالعات فیزیوتراپی در دانشگاه بارسلون انگیزه بالایی دارند و این انگیزه برای شغل مناسب ، آگاهی از نیاز به آموزش مستمر در طول زندگی حرفه ای ، علاقه به کار گروهی ، توانایی انطباق با شرایط جدید و دارا بودن روحيه همدلي است.

از بزرگان اين دانشگاه مي توان مارتا سید ، پیتر کلاور ، ژرما کولون ، جوآن کرومینز ، خوزه د دیگو ، سرجیو اریل ، کارلوتا اسکوتیا دوتی ، ریچارد آرنولد اپشتاین ، هری ایرز ، آلبرت فولک فولچ ، خواکین فوستر ، والنتین فوستر ، جوردی گالسران و خوان دیوید گارسیا باکا را نام برد.

تحصیل رشته فیزیوتراپی در دانشگاه بارسلون

تحصیل فیزیوتراپی در دانشگاه گرانادا

دانشگاه گرانادا یک دانشگاه دولتی است که در شهر گرانادا ، اسپانیا واقع شده است ، این دانشگاه گرانادا اولین دانشگاه در اندلس بود که در سال 1989 مطالعات سطح سوم را در فیزیوتراپی اجرا کرد.

مدرک دانشگاه گرانادا در فیزیوتراپی حاصل ترکیب تکامل اولین تلاش با فناوری های جدید و پیشرفت در این زمینه است ، شما به عنوان دانشجوی فيزيوتراپي در اين دانشگاه ، می‌توانید معاینه ، تشخیص و کار مستقیم با بیمارانی که از اختلالات جسمی رنج می‌برند را انجام دهید.

براي پذيرش تحصیل فیزیوتراپی در دانشگاه گرانادا ، متقاضيان بايد حداقل 18 سال سن داشته باشند ، معدل 2.75 یا بهتر در مقیاس 4.0 (معدل کمتر از 2.75 به صورت موردی در نظر گرفته می شود) ، ارائه مدرک زبان اسپانیایی الزامی است (مراجعه به بخش زبان تحصیل فیزیوتراپی در اسپانیا).

از بزرگان اين دانشگاه مي توان فرانسیسکو ویلاسپسا مارتین ، الخاندرو ساوا ، بلاس اینفانته ، ملکور فرناندز آلماگرو ، فدریکو گارسیا لورکا ، خوزه فرناندز مونتهسینوس ، آمریکو کاسترو ، فردریک فورسایت ، خوان فرانسیسکو کاساس ، خوزه د سالامانکا ، خواکین سابینا ، خوان کارلوس رودریگز گومز ، آنتونیو کارواخال میلنا ، لوئیس یورنس تورس ، آنتونیو مونوز مولینا ، پابلو هراس-کاسادو و آندرس نویمان را نام برد.

دانشگاه خودمختار بارسلون

رشته فيزيوتراپي در اين دانشگاه در دانشكده پزشكي ارائه مي شود و شما این فرصت را خواهید داشت که در دانشگاهی با سالها سنت و اعتبار آموزش ببینید ، تجربه آموزشی خود را با دانشجويان بخش های علوم بهداشتی و سایر رشته ها به اشتراک خواهید گذاشت ، یک تجربه چند فرهنگی یکپارچه را در داخل و خارج از محوطه دانشگاه زندگی خواهید کرد.

شما همچنین در برنامه فیزیوتراپی در دانشگاه خودمختار بارسلون ، این شانس را خواهید داشت که مهارت های خود را در کلاس های درس تمرین کنید و به امکاناتی دسترسی داشته باشید که به شما در تسلط بر مهارت های خود کمک می کند.

از نام آوران اين دانشگاه مي توان دی سام آبرامز ، ماتیلده آسنسی ، ماریا بادیا ای کوچت ، مونیکا برنابه ، خاویر کالوو ، کارلوس کوردون-کاردو ، کارلوتا اسکوتیا دوتی ، کریستینا فالاراس ، ماریا دولورس گارسیا رامون ، آدریانا کاپلان مارکوسان ، فرانسیس حمص مولیس ، ایرنه ریگاو ، ماریسول پرادو ، فاتیما رودریگز ، سیمونا اسکرابک ، خاویر سالای مارتین و اولگوئر پرساس را نام برد.

شما می توانید برای کمک هزینه در این دانشگاه درخواست دهید و در برنامه های تبادل Erasmus و Sicue شرکت کنید ، برای ورود به این دانشگاه نیاز دارید که در آزمون ورودی شرکت کنید که شرایط آن در بخش مربوط به آزمون ورودی فیزیوتراپی اسپانیا توضیح داده شده است.

هزینه تحصیل فیزیوتراپی در اسپانیا

هزینه تحصیل رشته فیزیوتراپی در اسپانیا ، تقریبا اختلاف کمی با رشته های پزشکی دارد ، این هزینه ها از دانشگاهی به دانشگاه دیگر متفاوت است:

شهريه سالانه تحصيل رشته فیزیوتراپی در دانشگاه بارسلون 3000 يورو است.

براي تحصيل در رشته فيزيوتراپي در دانشگاه گرانادا دانشجويان بايد شهريه اي معادل 757 يورو بپردازند.

شهريه تحصيل در دانشگاه خودمختار بارسلون 27.67 يورو به ازاي هر واحد درسي انتخاب شده است و دانشجويان بايد تا پايان تحصيلات خود 240 واحد درسي را به پايان برسانند. 

مطالعه مقالات زیر به شما کمک میکند در مورد سایر شرایط اقامت و تحصیل در اسپانیا اطلاعات خوبی کسب کنید

چارت درسی فیزیوتراپی در دانشگاه های اسپانیا

چارت درسی تحصیل رشته فیزیوتراپی در اسپانیا برای لیسانس ، از چهار مرحله آموزشی تشکیل شده است : موضوعات پایه ، موضوعات اصلی ، موضوعات انتخابی و دوره کارآموزی.

موضوعات پایه زمینه ای را در زمینه هایی مانند آناتومی ، بیوشیمی ، فیزیولوژی و آمار فراهم می کنند.

موضوعات اصلی حوزه های خاص تری مانند فیزیوتراپی ، سیتولوژی ، بافت شناسی و حرکت درمانی را پوشش می دهند و دوره کارآموزی شما در سال چهارم و آخر ، مربوط به 42 واحد خواهد بود.

درس هایی که دانشجويان در سال اول به پايان مي رسانند شامل آناتومی انسان I و II ، پایه های بیولوژیکی بدن انسان ، بیوفیزیک و بیومکانیک ، روش شناسی علمی و آمار زیستی ، عملکرد بدن انسان ، فیزیوتراپی پایه دستگاه لوکوموتیو ، مبانی فیزیوتراپی و روانشناسی انسان را مي خوانند.

چارت درسی فیزیوتراپی در دانشگاه های اسپانیا

چارت درسی سال دوم شامل فیزیوتراپی در نورولوژی I ، مفاهیم بالینی پاتولوژیک ، تکنیک های تشخیص ، ارزیابی بالینی در فیزیوتراپی دستگاه لوکوموتیو ، ارزیابی ابزاری در فیزیوتراپی دستگاه لوکوموتیو ، تکنیک های درمانی در فیزیوتراپی دستگاه لوکوموتیو ، فیزیوتراپی در آسیب شناسی دستگاه لوکوموتیو I ، آسیب شناسی جراحی ، سلامت عمومی و تمرین I + II است.

دروس سال سوم و چهارم نيز شامل فیزیوتراپی در سالمندان ، ارزیابی و درمان فیزیوتراپی در فرآیندهای قلبی تنفسی ، فیزیوتراپی در نورولوژی II ، فیزیوتراپی در آسیب شناسی دستگاه لوکوموتیو II و III ، انگلیسی فنی ، تمرین III ، پروژه پایانی کارشناسی و تمرین V و VI مي شوند.

زبان تحصیل فیزیوتراپی در اسپانیا

گرچه زبان تحصیل رشته فیزیوتراپی در اسپانیا ، انگلیسی و اسپانیایی است اما فرصت تحصیل رشته فیزیوتراپی به زبان انگلیسی در همه دانشگاه های اسپانیا وجود ندارد ، در زیر به تفصیل درباره زبان تحصیل بهترین دانشگاه ها صحبت شده است:

مدرک تحصیلی رشته فیزیوتراپی در دانشگاه بارسلون اسپانیا ، به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود ، دانشجويان برای تحصیل این رشته در دانشگاه بارسلون ، باید داراي مدرك زبان آيلتس يا تافل باشند زيرا تمامی دروس رشته فيزيوتراپي به زبان انگليسي ارائه مي شود.

زبان تحصيل فیزیوتراپی در دانشگاه خودمختار بارسلون ، زبان اسپانيايي و كاتالان است.

زبان تحصیل رشته فیزیوتراپی در اسپانیا در دانشگاه گرانادا ، به زبان اسپانيايي است و متقاضیان باید حتما مدرك 2 ترم زبان اسپانیایی در سطح کالج یا معادل آن برای برنامه متوسط و يا 4 ترم زبان اسپانیایی در سطح کالج یا معادل آن برای برنامه پیشرفته را دارا باشند.

اگر قصد تحصیل در رشته های علوم پزشکی در اسپانیا را دارید توصیه می کنیم مقاله تحصیل رشته پرستاری در اسپانیا را نیز مطالعه نمایید ، هزینه ها و بورسیه های تحصیلی رشته پرستاری می تواند برای شما جذاب باشد.

اهداف و برنامه ریزی ما در هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی این است که بهترین کیفیت را به پشتوانه تجربه و تعهدمان به مشتریان ارائه دهیم. این تجربه چندین ساله ما در زمینه پرونده های مهاجرتی قطعا به شما و شرایط شما کمک می کند تا خطاهای مسیر را پایین بیاورید و شانس ویزا را افزایش دهید.

همانطور که در ویدیو روبرو نمونه های ویزای کشورهای مختلف را میبینید، ما وعده هایمان را عملی میکنیم و به زودی ویزای شما نیز بخشی از این ویدیو خواهد بود.

آزمون های ورودی فیزیوتراپی اسپانیا

شرایط تحصیل رشته فیزیوتراپی در اسپانیا ، دارای یک آزمون ورودی جامع نیست که برای تمامی دانشگاه ها اعمال شود ، برخی از دانشگاه ها هیچ آزمون وردی ندارند اما برای پذیرش در برخی دیگر مانند دانشگاه خودمختار بارسلون ، برای پذیرش آزمون ورودی دارد:

براي پذيرش در آزمون ورودی فیزیوتراپی اسپانیا در دانشگاه خودمختار بارسلون ، متقاضيان بايد دیپلم متوسطه را دارا باشند و در آزمون ورودي دانشگاه (PAU و CFGS) قبول شوند و در دروس زیست شناسی (0.2) ، فیزیک (0.2) ، تاریخ فلسفه (0.2) و ریاضیات (0.2) حداقل نمره هاي گفته شده در پرانتز را كسب كنند.

در سوئد هم می توانید بدون هیچ آزمون وارد رشته فیزیوتراپی شوید ، مقاله تحصیل رشته فیزیوتراپی در سوئد را بخوانید.

آزمون های ورودی فیزیوتراپی اسپانیا

مزایا و معایب تحصیل فیزیوتراپی در اسپانیا

درباره مزایا و معایب تحصیل رشته فیزیوتراپی در اسپانیا ، نکات مثبت و البته منفی قابل ذکری وجود دارد که مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی در زیر به آنها اشاره کرده اند.

درباره مزایا و معایب تحصیل رشته فیزیوتراپی در اسپانیا ، نکات مثبت و البته منفی قابل ذکری وجود دارد که مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی در زیر به آنها اشاره کرده اند.

 • در یک دیدگاه کلی ، کشور اسپانیا مکان مناسبی برای تحصیل رشته فیزیوتراپی محسوب می شود.
 • دانشگاه های اسپانیایی برنامه تحصیلی فیزیوتراپی را به صورت قابل فهم ، آسان و روان ارائه می کنند.
 • مدرک حاصل از تحصیل رشته فیزیوتراپی در اسپانیا ، از اعتبار جهانی برخوردار است.
 • زندگی پس از اخذ مدرک فیزیوتراپی برای دارندگان این مدرک لذت بخش خواهد بود.
 • امکان تحصیل فیزیوتراپی در دانشگاه های اسپانیا از طریق بورسیه فراهم می باشد.
 • دانشجویان فیزیوتراپی می توانند بخشی از هزینه ها را از طریق کار دانشجویی جبران کنند.

معایب:

 • علاقه مندان رشته فیزیوتراپی باید قبول کنند که برای تحصیل و کار در این زمینه با چالش زبان مواجه خواهند شد.
 • به طور کلی نرخ بیکاری اسپانیا بالا است و این ممکن است شامل حال فیزیوتراپ های مهاجر هم باشد.
 • در مقایسه با کشوری مانند آلمان هزینه های زندگی دانشجویی بویژه برخی موارد زندگی مانند قبض های آب و برق و گاز بالا است.

تحصیل رشته فیزیوتراپی در آلمان هم دارای مزایای بسیاری است ، از هزینه های مقرون به صرفه گرفته تا امکانات کم نظیر دانشگاه های آلمان ؛ مقاله لینک شده را بخوانید تا با بورسیه های تحصیلی این رشته در آلمان هم آشنا شوید.

تحصیل فیزیوتراپی در دیگر کشور ها هم رده با اسپانیا را با مطالعه مقالات زیر مقایسه کنید

بازار کار و درآمد فیزیوتراپی در اسپانیا

فیزیوتراپی علم و تکنیک بهداشتی است که از طریق حرکت و ورزش ، درمان دستی ، آموزش و مشاوره به افراد آسیب دیده ، به بیماری یا ناتوانی کمک می کنند.

در یک نگاه کلی به جمعیت فارغ التحصیلان اسپانیا و نرخ بیکاری این کشور شاید نتوانیم در مقایسه با کشورهایی مانند آلمان ، سوئد ، دانمارک و غیره به بازار کار و درآمد فیزیوتراپی در اسپانیا خیلی امیدوار باشیم اما آنچه اهمیت دارد اعتبار مدرک و رزومه تحصیلی شما در زمان جستجوی کار است.

فیزیوتراپیست ها هم همانند دیگر حرفه های پیراپزشکی می توانند در درمانگاه ها ، بیمارستان ها و سایر نهادهای علمی پژوهشی پزشکی مشغول باشند و کار دولتی یا خصوصی داشته باشند ، اگر مایل به انجام کار در بخش خصوصی فیزیوتراپی و راه اندازی کلینیک هستید باید حتما مجوز کاری ثبت شده داشته باشید.

یک فارغ التحصیل فیزیوتراپی در اسپانیا بسته با خصوصی یا دولتی بودن شغل و میزان سابقه و تجربه خود می تواند از 9000 یورو در سال تا 91000 یورو در سال پول دربیاورد ، در مقاله کار در اسپانیا با شرایط حاکم بر بازار کار این کشور و برترین مشاغل آن بیشتر آشنا خواهید شد.

بازار کار و درآمد فیزیوتراپی در اسپانیا

گرچه این مقاله از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) ، به شرایط تحصیل رشته فیزیوتراپی در اسپانیا اختصاص داشت اما مشاوران ما قادر به ارائه مشاوره های تخصصی در هر زمینه ای از مهاجرت تحصیلی و روش های مهاجرت کاری و سرمایه گذاری هستند ، با ما از طریق بخش دیدگاه در تماس باشید.

سوالات پر تکرار تحصیل رشته فیزیوتراپی در اسپانیا

شهريه سالانه تحصيل رشته فیزیوتراپی در دانشگاه بارسلون 3000 يورو است.
براي تحصيل در رشته فيزيوتراپي در دانشگاه گرانادا دانشجويان بايد شهريه اي معادل 757 يورو بپردازند.

خبر خوب برای دانشجويان علاقه مند به رشته فیزیوتراپی در اسپانیا ، این است که آنها براي ورود به دانشگاه ها به قصد تحصيل رشته فيزيوتراپي نيازي به گذراندن دوره هاي پريمديكال فیزیوتراپی در اسپانیا ندارند و با دارا بودن مدرك زبان در سطح كافي و مدرك ديپلم دوازده ساله مي توانند بطور مستقيم وارد دوره هاي دانشگاهي براي تحصيل رشته فيزيوتراپي در اسپانيا شوند.

دانشگاه بارسلونا یک دانشگاه دولتی واقع در شهر بارسلون و یکی از قدیمی ترین دانشگاه های کاتالونیا-اسپانیا است که در سال 1450 تأسیس شده است و به طور کلی در اکثر رتبه ‌بندی‌ های 2021-2022 رتبه اول را در اسپانیا کسب کرده است ، دانشگاه بارسلون یا UB در حدود پنجاهمین مکان در اروپا قرار دارد.

گرچه زبان تحصیل فیزیوتراپی در اسپانیا ، انگلیسی و اسپانیایی است اما فرصت تحصیل رشته فیزیوتراپی به زبان انگلیسی در همه دانشگاه های اسپانیا وجود ندارد.

یک فارغ التحصیل فیزیوتراپی در اسپانیا بسته با خصوصی یا دولتی بودن شغل و میزان سابقه و تجربه خود می تواند از 9000 یورو در سال تا 91000 یورو در سال پول دربیاورد.

مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی قصد دارند به هر طریقی مسیر مهاجرت تحصیلی را برای علاقه مندان تحصیل رشته فیزیوتراپی در اسپانیا هموارتر کنند ، همکاران ما در دفاتر مرکزی و غرب تهران و یا دفتر شیراز تلاش می کنند که چالش های مهاجرت را به حداقل برسانند ، برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه برترین رشته های تحصیلی و بهترین کشور ها و دانشگاه های ارائه دهنده آن ها ، مقاله تحصیل در خارج از کشور را بخوانید.

دیدگاه مشتریان شرکت مهاجرتی رجبی درباره عملکرد این شرکت در قبال پرونده های مهاجرتی

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

2 دیدگاه در “تحصیل رشته فیزیوتراپی در اسپانیا

 1. تحصیل رشته فیزیوتراپی در اسپانیا wasp گفت:

  سلام خسته نباشید.
  آیا با معدل 16.5 دیپلم و 13 کتبی و 10 تا 12 دروس تخصصی میشه تو اسپانیا فیزیو خوند؟

  1. تحصیل رشته فیزیوتراپی در اسپانیا مشاور مهاجرت تحصیلی گفت:

   با سلام و درود
   با توجه به جزئی بودن سوال تان ، بهتر است شرایط شما و نمرات تان در جلسه مشاوره توسط کارشناسان بررسی شود .
   اینجا به سوالات کلی شما میتوانیم پاسخ دهیم .
   با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rate this post
منو
خانه