تحصیل رشته حسابداری در صربستان

تحصیل رشته حسابداری در صربستان
مشاور مهاجرتی

تحصیل رشته حسابداری در صربستان از جمله فرصت هایی است که دانشجویان علاقه مند به این رشته می توانند به واسطه آن به مدرکی معتبر در سطح اروپا و جهان دست یابند ، تا زمانی که مشاغل مختلف در تمامی زمینه ها وجود دارند ، نیاز به حسابدار احساس می شود ، حسابداران نقش اساسی در حفظ بودجه مشاغل دارند و هر شرکت و یا سازمانی بدون وجود حسابدار نمی تواند دوام داشته باشد ، در ادامه با ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) همراه باشید تا با تحصیل رشته حسابداری در صربستان بیشتر آشنا شوید.

همچنین توصیه می کنیم در کنار این مقاله ، محتوای تحصیل در صربستان را نیز بخوانید تا با تمامی جنبه های مهاجرت تحصیلی به کشور صربستان آشنا شوید.

اگر مهارت های ریاضی قوی دارید و قادر به تجزیه و تحلیل ، مقایسه و تفسیر حقایق و ارقام هستید ، حرفه حسابداری ممکن است برای شما مناسب باشد ، همچنین چنانچه مدرک کارشناسی خود را در این رشته دریافت کرده اید ، با ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر به فرصت های شغلی عالی دست بیابید.

با تحصیل رشته حسابداری در صربستان دانشجویان دوره تحصیل خود را یک تجربه شخصی دانسته و مهارت های خود را از طریق کار در محیط های عملی به دست می آورند ، این رشته مانند تمامی رشته های دانشگاهی مقاطع مختلفی را شامل شده و دانشجویان باید برای پذیرش در دانشگاه شرایط مشخص شده را پشت سر بگذارند ، ما در موسسه مهاجرتی رجبی کارشناسان ارشدی را در حوزه مهاجرت داریم که آماده راهنمایی شما عزیزان در زمینه تحصیل رشته حسابداری در صربستان هستند.

حسابداری به معنای سر و کار داشتن با اعداد و ارقام است که می توان قدمت آن را در تمدن های باستانی یافت ، در واقع در این رشته شما به نیاز انسان ها برای مدیریت ، تجریه و تحلیل هزینه ها و درآمدها پاسخگو خواهید بود که این روش را به صورت سیستماتیک و منظم یاد خواهید گرفت

در طول تحصیلات خود شما فرا می گیرید که چگونه اطلاعات مالی را دسته بندی کرده و طبق گزارش ها شرکت را هدایت کنید ، این رشته برخلاف بسیاری از رشته های علوم انسانی در خیلی از دانشگاه ها زیر مجموعه اقتصاد و ریاضیات قرار گرفته و شما باید اغلب مهارت خود را از طریق آموزش های عملی یاد بگیرید ، فعالیت در شرکت های و یا حیطه های مرتبط به حسابداری از همان ترم های نخست تحصیل می تواند بسیار به شما در کسب تجربه و مهارت کمک نموده و شما را راحت تر به بازار کار وارد سازد.

برخی از مهم ترین مهارت هایی که شما با تحصیل رشته حسابداری در صربستان آن را فرا می گیرید به شرح زیر است:

 • ثبت فروش و حساب دریافتی
 • صدور فاکتور و حساب قابل پرداخت
 • تهیه گزارشات مالیاتی
 • ارائه گزارش به تیم مدیریت
 • تایید و یا عدم درواست ها با توجه به حساب موجود
 • مشخص نمودن سود ، ترازنامه و وجوه نقدی
 • ثبت تمامی داده و اطلاعات در نرم افزار حسابداری

مدارک پذیرش رشته حسابداری در صربستان

در هنگام انتخاب تحصیل رشته حسابداری در صربستان شما با گزینه های مختلفی جهت مقصد تحصیلی تان رو به رو هستید ، از این رو می توانید همزمان به چند دانشگاه درخواست خود را ارسال نموده و منتظر جواب بمانید ، اما ارسال درخواست به دانشگاه نیازمند فراهم نمودن مدارک مشخص شده از سوی هر دانشگاه است که می توانند با یکدیگر تفاوت داشته باشند.

پذیرش دانشجویان بین المللی در تمامی دانشگاه های جهان از جمله صربستان پیرو قوانین مشخصی است و تمامی دانشگاه ها باید طبق قوانین آموزشی مدارک مشخصی را از دانشجویان درخاست کرده و در صورت پذیرش موارد موردنظر خود را به آن اضافه کنند ، مدارک پذیرش رشته حسابداری در صربستان به شرح زیر است و شما می توانید جهت اطلاع از جزئیات موردنیاز هر دانشگاه با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.

 • فرم درخواست
 • اثبات پرداخت هزینه ها
 • دو فتوکپی گواهی شده از آخرین مدرک تحصیلی ( جهت درخواست دوره کارشناسی ارشد و یا دکترا )
 • دو نسخه از ترجمه سند آموزش به زبان صربی
 • دو نسخه از ضمیمه دیپلم یا ریز نمرات سوابق دوره
 • دو نسخه از تصمیم مرجع مجاز در مورد تغییر نام و یا نام خانوادگی برای افرادی که نام خود را تغییر داده اند.
 • پذیرش در برنامه کارشناسی ارشد و یا دکترا پس از اتمام موفقیت آمیز دوره قبل تحصیل در یک موضوع مرتبط مجاز است.
تحصیل رشته حسابداری در صربستان

بهترین دانشگاه های حسابداری صربستان

انتخاب دانشگاه یکی از مهمترین گام ها در انتخاب مقصد تحصیلی ما است ، آن زمان است که ما به آینده ، شغل خود و برنامه ای که برای آینده مان داریم ، فکر می کنیم ، در ابتدای راه ما مدام در حال سرگردانی هستیم و می خواهیم به بهترین انتخاب ممکن دست یابیم.

شاید دانشگاه های کشور صربستان در تعداد مانند برخی از کشورهای اروپایی و یا جهان زیاد نباشد ، اما در همان تعداد محدود می توانید بهترین آموزش و برنامه های تحصیل رشته حسابداری در صربستان را بیابید ، در ادامه به مهم ترین و بهترین دانشگاه های حسابداری صربستان اشاره می کنیم و مشاورین موسسه پاسخگوی تمامی سوالات شما در این زمینه خواهند بود.

بهترین دانشگاه های حسابداری صربستان

دانشگاه بلگراد

قطعا در اولین تحقیق خود در زمینه تحصیل رشته حسابداری در صربستان به نام دانشگاه بلگراد برخواهید خورد که عنوان یکی از بهترین دانشگاه های صربستان و اروپا را یدک می کشد ، این دانشگاه به عنوان یک مرکز دولتی فعالیت خود را از سال 1808 میلادی آغاز نمود و امروزه با 31 دانشکده از اقصی نقاط جهان دانشجویان را در رشته های گوناگون می پذیرد.

11 موسسه علمی – پژوهشی و 7 مرکز دانشگاهی همراه با سایر بخش ها مجموعه این دانشگاه را تشکیل می دهد ، هم اکنون بیش از 5 هزار دانشجوی بین المللی در دانشکده های مختلف به تحصیل مشغول هستند و هر دو زبان انگلیسی و صربی در مقاطع مختلف در دسترس می باشند.

بورس تحصیلی یکی از بهترین مزایای تحصیل در دانشگاه بلگراد است که می تواند تحصیل رشته حسابدری در صربستان را در مقاطع تحصیلات تکمیلی برای شما رایگان سازد.

دانشگاه کراگویواتس Kragujevac

دانشگاه کراگویواتس Kragujevac یک دانشگاه دولتی در شهری به همین نام در کشور صربستان است که در سال 1976 فعالیت خود را آغاز نمود و هم اکنون 12 دانشکده دارد ، در این دانشگاه 118 برنامه تحصیلی در زمینه های علوم طبیعی و ریاضیات ، علوم اجتماعی و انسانی ، علوم پزشکی ، علوم مهندسی و هنر ارائه می شود و از سال تحصیلی 19-2018، حدود 14000 دانشجو در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکتر ا، تلفیقی و تحصیلات حرفه ای در آن ثبت نام کرده اند.

دانشگاه کراگویواچ با اجرای خط مشی منحصر به فرد با هدف بهبود مستمر آموزش عالی و ارتقای کیفیت تدریس ، تحقیقات علمی و توسعه هنری جوانان ، معرفی علمی ، وظایف کلیه دانشکده ها و واحدهارا در ساختار خود ادغام می کند ، یکی از نکات قابل تجه در رابطه با این دانشگاه جود امکانات مناسب از جمله خوابگاه برای دانشجویان است و دانشجویان با انتخاب تحصیل رشته پرستاری در صربستان و دانشگاه کراگویواتس دغدغه مسائل اقامتی را نخواهند داشت.

دانشگاه Alpha BK

دانشگاه آلفا بی کی که در سال 1993 تأسیس شده است ، یک موسسه آموزش عالی خصوصی است که در کلان شهر بلگراد ( محدوده جمعیت 1،000،000 تا 5،000،000 نفر ) واقع شده و به طور رسمی توسط وزارت آموزش ، علوم و توسعه فناوری جمهوری صربستان به رسمیت شناخته می شود ، این دانشگاه دوره‌ها را در تمامی مقاطع تحصیلی در رشته های متنوع ارائه می دهد.

رشته حسابداری به عنوان یکی از رشته های اصلی این دانشگاه دانشجویان را از تجهیزات مدرن و روش های نوآورانه بهره مند ساخته و دوره های کارآموزی در شرکت های تحت نظارت دانشگاه سپری می شود ، امروزه فارغ التحصیلان دانشگاه Alpha BK در تمام زمینه های جامعه در جایگاه های بالایی قرار دارند ، در شرکت های موفق در داخل و خارج از کشور (کوکا کولا ، مرسدس بنز ، NIS، گروه دلهایز ه ، گاز صربستان ، گازپروم نفت و غیره ) استخدام می شوند.

سایر دانشگاه های مطرح صربستان مانند دانشگاه نیس ، دانشگاه Metropolitan ، دانشگاه نووی ساد و دانشگاه اروپایی بلگراد نیز بسیار مناسب تحصیل رشته حسابداری در بلگراد می باشند که شما عزیزان می توانید به مقاله تحصیل در صربستان که در همین سایت موجود است مراجعه کنید.

از دیگر دانشگاه های معتبر که رشته های ریاضی را در صربستان ارائه میدهد ، دانشگاه نیس است ، مقاله دانشگاه نیس یا نیش صربستان را بخوانید تا با رشته های ارائه شده در این دانشگاه هم آشنا شوید.

هزینه تحصیل حسابداری در صربستان

هیچ گاه نمی توان نقش هزینه تحصیل در دانشگاه های خارج کشور را برای دانشجویان ایرانی نادیده گرفت ، هزینه تحصیل رشته حسابداری در صربستان در هر موسسه آموزش عالی متفاوت است و شما باید به سایت هر دانشگاه جهت اطلاع از میزان دقیق هزینه ها مراجعه کنید ، در ادامه به برخی از شهریه دانشگاه های صربستان اشاره خواهیم نمود ، اما از هزینه های زندگی در شهرهای مختلف این کشور غافل نشده و نگاهی به مقاله تحصیل در صربستان در همین سایت داشته باشید.

هزینه تحصیل حسابداری در صربستان
 • تحصیل کارشناسی در دانشگاه بلگراد 145،298،00 RSD
 • کارشناسی ارشد و دکترا در دانشگاه بلگراد 41،548,00 RSD
 • دوره کارشناسی در دانشگاه Singidunum 176,367,57 RSD
 • دوره کارشناسی در دانشگاه Kragujevac 705,470,28 RSD
 • دوره کارشناسی در دانشگاه آلفا 579,191,10 RSD

البته در برخی از دانشگاه های مانند دانشگاه بلگراد امکان پرداخت شهریه دانشگاه به صورت قسطی وجود دارد و دانشجویان می توانند هزینه خود را در مراحل مختلف به دانشگاه پرداخت کنند که شرایط بسیار مناسبی است ، در صورت تحصیل در دوره تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد و دکترا نیز تلاش کنید تا با ارائه رزومه تحصیلی ایده آل بورسیه تحصیلی دریافت کنید و هزینه چند برابری را که دانشگاه های این کشور برای تحصیل رشته حسابداری در صربستان برای دانشجویان بین المللی درنظر گرفته اند پرداخت نکنید.

اگر بخواهید با هزینه های کمتر در اروپا تحصیل کنید می توانید به لهستان بروید ، در مقاله تحصیل در لهستان ، هزینه های تحصیل و زندگی دانشجویی را بررسی کرده ایم.

زبان تحصیل حسابداری در صربستان

انتخاب یک مقصد تحصیلی در خارج کشور به معنای یادگیری زبانی جدید است که دانشجویان باید از همان ابتدا به آن توجه ویژه داشته باشند ، زبان تحصیل حسابداری در صربستان برای تمامی مقاطع صربی است اما برنامه هایی به زبان انگلیسی وجود دارد ، خوب است این حقیقت را مدنظر داشته باشید که تحصیل در مقطع کارشناسی نیازمند یادگیری زبان صربی است و شما دانشجویان فرصت تحصیل به زبان انگلیسی را در دوره تحصیلات تکمیلی بیشتر خواهید داشت.

یادگیری زبان صربی در سه سطح A , B , C امکان پذیر است که هر یک از این سطوح شامل دو دوره هستند و هر دانشگاه با توجه به شرایط شما سطح مختفی را درخواست می کند ، دقت داشته باشید که یادگیری زبان صربی در حد متوسط علاوه بر امتیاز مثبت در پرونده تحصیلی شما ، به زندگی آسانتر در میان مردم و جامعه نیز به شما کمک خواهد نمود.

در صورتی که متقاضی تحصیل دوره کارشناسی ارشد و یا دکترا هستید نیز ارائه مدرک زبان انگلیسی را فراموش نکنید گرچه انتخاب زبان صربی برای تحصیل می تواند در کاهش هزینه ها به شما کمک کند ، تسلط به زبان انگلیسی در مصاحبه دکترا اهمیت ویژه ای داشته و اساتید از شما مهارت در این زبان را درخواست دارند ، زیرا در این مقطع شما باید با جامعه جهانی رشته خود ارتباط داشته باشید و بتوانید به زبان بین المللی با آنها ارتباط برقرار کنید.

چارت درسی حسابداری در دانشگاه های صربستان

به عنوان یک دانشجوی مشتاق به تحصیل رشته حسابداری در صربستان باید بدانید که قرار است سر کلاس دانشگاه چه واحدهای درسی را پشت سر گذاشته و در چه زمینه ای به تخصص برسید ، دروس پایه و اصلی رشته حسابداری در مقطع کارشناسی ارائه می شود و در دو مقطع بعدی شما به صورت تخصصی بر روی یک گرایش کار خواهید کرد.

چارت درسی حسابداری در دانشگاه های صربستان

چارت درسی حسابداری در دانشگاه های صربستان در مقطع کارشناسی در تمامی دانشگاه ها دروس زیر را شامل می شود:

 • اصول علم اقتصاد
 • ریاضیات پایه
 • مبانی کاربرد کامپیوتر
 • حقوق بازرگانی
 • پول و بانکداری
 • آمار کاربردی
 • حسابداری پیشرفته
 • حسابداری صنعتی
 • مدیریت مالی
 • حسابرسی
 • سیستم اطلاعاتی حسابداری
 • اقتصاد مدیریت

تحصیل رشته حسابداری در صربستان بدین گونه است که در برخی از دانشگاه ها برخی دروس به عنوان واحدهای اختیاری ارائه می شوند و دانشجویان در پاس کردن آنها الزامی نخواهند داشت ، دوره های اولیه ای نیز به عنوان دوره پیش نیاز مشخص شده و دانشجویان باید تمامی آنها را در کالج ها سپری کرده و با قبولی به طور رسمی به دانشگاه وارد شوند ، خوبی این دوره ها یادگیری زبان صربی به صورت تخصصی است و معدل آن نیز تاثیری در مدرک تحصیلی شما ندارد.

رشته حقوق هم در صربستان ، متقاضیان بسیار دارد ، چارت رشته حقوق در صربستان ، بسیار به روز و کامل است ؛ مقاله تحصیل رشته حقوق در صربستان را بخوانید.

گرایش های رشته حسابداری در صربستان

هر یک از رشته های دانشگاهی با تخصصی تر شدن دروس شامل گرایش های مختلفی می شوند تا نیروی کار موردنیاز جامعه در هر بخش وجود داشته باشد ، رشته حسابداری نیز از این قاعده مستثنی نبوده و شما علاقه مندان به تحصیل رشته حسابداری در صربستان می توانید گرایش های مختلفی را در دانشگاه های این کشور بیابید ، البته در زمینه گرایش های رشته حسابداری در صربستان این کشور چندان متنوع نبوده و شما می توانید در سایر کشورهای اروپایی نیز مقصدهای بسیار خوبی بیابید.

گرایش های رشته حسابداری در صربستان

برخی از گرایش های این رشته به شرح زیر هستند:

 • حسابداری مالی
 • حسابداری و اقتصاد
 • حسابداری و مدیریت
 • حسابداری صنعتی

ورود به دوره کارشناسی ارشد و دکترا این رشته را تخصصی نموده و دانشجویان در مقطع کارشناسی همگی علوم پایه این رشته را فرا گرفته و با مدرک کارشناسی حسابداری فارغ التحصیل می شوند.

تحصیل دکترای حسابداری در صربستان

تحصیل دکترای حسابداری در صربستان مطابق با برنامه های تحصیلی دکتری مربوطه در دانشگاه های معتبر جهان طراحی شده است ، مطالعات دکترا در دانشگاه های صربستان با هدف توسعه شیوه تفکر و تحلیل انتقادی و استفاده از روش‌های دقیق تحلیل نظری ، تجربی و رعایت استانداردهای بالای یکپارچگی آکادمیک ، که دانشکده ما برای دهه‌ها پرورش داده ، طراحی شده است ، در طول ترم اول سال اول ، دانشجویان در دوره های اجباری مرتبط با روش تحقیق و همچنین دروس انتخابی شرکت می کنند که آنان را قادر می سازد تا مبانی نظری را برای ادامه تحصیل کسب کنند.

در ترم دوم سال اول ، دانشجویان در رشته‌های منتخبی که باید زمینه‌ اصلی تحصیلی ( مانند اقتصاد ، مدیریت بازرگانی و آمار ) را پوشش دهد ، آموزش‌های پژوهشی را پشت سر میگذارند ، دانش آموزان موظفند بخش هایی از تجزیه و تحلیل را در رویدادهای علمی ( کنفرانس های علمی ، سمینارها و غیره) ارائه دهند.

در نهایت سال سوم نیز با کار تحقیقاتی علمی ، نگارش پایان نامه و ارائه عمومی مشخص می شود و داوطلبان دو گفتگوی شفاهی خواهند داشت : یکی ارائه متنی که برای چاپ در مجلات علمی برجسته نوشته اند و دیگری ارائه نسخه کاری پروپوزال پایان نامه دکتری ، علاوه بر اساتید راهنما ( که بلافاصله پس از تایید موضوع پایان نامه دکتری از جامعه دانشگاهی انتخاب می شوند ) ، از سایر دانشجویان ، اساتید و همکاران جهت حضور در این سخنرانی ها دعوت به عمل می آید.

الزامات ورود به تحصیل دکترا حسابداری در صربستان

ذکر این نکته حائز اهمیت است که دانشجویان مشتاق به تحصیل دکترای حسابداری در صربستان بلافاصله پس از ورود به این برنامه توسط دو استاد راهنما که به داوطلبان در مورد انتخاب رشته مشاوره می دهند ، پشتیبانی می شوند ، هم چنین دانشجویان از طریق برنامه تبادل ERASMUS که در دانشگاه های صربستان وجود دارد ، امکان تبادل برنامه ای بین المللی دارند.

هم اکنون در 4 دانشگاه این کشور دوره دکترای حسابداری به علاقه مندان ارائه می شود که دو مورد از انها در بلگراد پایتخت قرار گرفته اند ، طول این دوره 6 تا 7 ترم تحصیلی بوده و دانشجویان می توانند به هر دو زبان انگلیسی و یا صربی تحصیلات خود را پشت سر بگذارند.

جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های صربستان جهت تحصیل دکترای حسابداری در صربستان باید رزومه تحصیلی خود را قوی ساخته به نحوی که دارای مقالات بین المللی بوده و سابقه فعالیت خوبی در حوزه تخصصی تان ارائه دهید.

مزایا و معایب تحصیل حسابداری در صربستان

دانستن مزایا و معایب تحصیل حسابداری در صربستان برای تمام دانشجویان بین المللی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و شما به عنوان فردی که به دنبال ساختن آینده ای خود در کشوری دیگر هستید باید از تمامی آنها مطلع باشید ، برخی از مزایای تحصیل رشته حسابداری در صربستان به شرح زیر است:

مزایا و معایب تحصیل حسابداری در صربستان
 • بلگراد میزبان برخی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپا
 • شهر بلگراد از مکان های رو به رشد اروپا
 • صربستان کشوری با سطح زندگی اروپایی اما هزینه های مقرون به صرفه
 • مردمانی خونگرم در پذیرای مهاجرین بخصوص دانشجویان
 • وجود تفریحات و جشن های متعدد در کل سال
 • ارائه انواع سطوح تحصیلی در دانشگاه ها
 • فرصت بهره مندی از بورسیه های مختلف دانشگاه ها در تمامی مقاطع
 • تجربه زندگی در میان مردمانی با فرهنگ آمیخته از غرب و شرق
 • عدم وجود محدودیت سنی در ورود به دانشگاه
 • سیستم آموزشی مدرن شده منطبق با اروپا
 • فرصت تحصیل به زبان انگلیسی در دوره تحصیلات تکمیلی
 • فراهم نمودن بهترین امکانات برای دانشجویان بین المللی
 • فرصت بهره مندی از تمامی خدمات آموزشی و رفاهی مانند دانشجویان بومی
 • امکان کار با مدرک دانشگاه های صربستان در تمامی کشورهای جهان
 • فرصت کار پاره وقت همزمان با تحصیل

معایب

 • یادگیری زبان صربی برای برخی از دانشجویان دشوار است.
 • دشواری آزمون ورودی برخی از دانشگاه ها
 • نیاز مبرم به زبان صربی برای زندگی در میان مردم

بازار کار حسابداری پس از تحصیل در صربستان

بازار کار رشته حسابداری در صربستان و یا سایر کشورهای جهان در سال های اخیر روند رو به رشد قابل توجهی داشته است ، در دنیای تجاری امروز نیاز به این حرفه بسیار بیشتر از پیش احساس شده و دانشجویانی که از هر یک از مقاطع تحصیلی فارغ التحصیل می شوند می توانند به داشتن موقعیت شغلی خوبی امیدوار باشند ، به عنوان مثال برخی از عناوین شغلی که افراد با تحصیل رشته حسابداری در صربستان بخصوص مقطع کارشناسی ارشد داشته باشند به شرح زیر است:

بازار کار حسابداری پس از تحصیل در صربستان
 • مدیر مالی 264000 RSD
 • حسابدار اجرایی 118000 RSD
 • مدیر حقوق و دستمزد 176000 RSD
 • ناظر حسابداری 124000 تومان
 • مدیر بودجه 196000 RSD
 • مدیر حساب های پرداختنی 191,000 RSD
 • حسابدار خزانه داری 98,300 RSD

بازار کار مناسب و میزان درآمد برای افراد با مدرک تحصیلی بالاتر و سابقه شغلی بیشتر به طبع افزایش می یابد و یا برای افراد با حداقل سابقه می تواند از میزان حداقل نیز کمتر نیز شود ، به صورت میانگین می توان گفت که شخصی که در رشته حسابداری در صربستان کار می کند معمولاً حدود 144000 RSD در ماه درآمد دارد ، دستمزدها از 58,400 RSD ( کمترین میانگین ) تا 290,000 RSD ( بالاترین میانگین ) متغیر است.

این میانگین حقوق ماهانه شامل مسکن ، حمل و نقل و سایر مزایا است ، حقوق ها بین مشاغل مختلف حسابداری و مالی به شدت متفاوت است.

سوالات پر تکرار تحصیل حسابداری در صربستان

ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این محتوا ، تحصیل رشته حسابداری در صربستان را بررسی کردیم ، با ما از طریق باکس دیدگاه در تماس باشید.

بهترین دانشگاه برای تحصیل رشته حسابداری در صربستان کدام است؟

قطعا در اولین تحقیق خود در زمینه تحصیل رشته حسابداری در صربستان به نام دانشگاه بلگراد برخواهید خورد که عنوان یکی از بهترین دانشگاه های صربستان و اروپا را یدک می کشد ، این دانشگاه به عنوان یک مرکز دولتی فعالیت خود را از سال 1808 میلادی آغاز نمود و امروزه با 31 دانشکده از اقصی نقاط جهان دانشجویان را در رشته های گوناگون می پذیرد.

هزینه تحصیل رشته حسابداری در صربستان چقدر است؟

1. تحصیل کارشناسی در دانشگاه بلگراد 145،298،00 RSD 2. کارشناسی ارشد و دکترا در دانشگاه بلگراد 41،548,00 RSD 3. دوره کارشناسی در دانشگاه Singidunum 176,367,57 RSD 4. دوره کارشناسی در دانشگاه Kragujevac 705,470,28 RSD 5. دوره کارشناسی در دانشگاه آلفا 579,191,10 RSD

زبان تحصیل رشته حسابداری در صربستان چیست؟

زبان تحصیل حسابداری در صربستان برای تمامی مقاطع صربی است اما برنامه هایی به زبان انگلیسی وجود دارد ، خوب است این حقیقت را مدنظر داشته باشید که تحصیل در مقطع کارشناسی نیازمند یادگیری زبان صربی است و شما دانشجویان فرصت تحصیل به زبان انگلیسی را در دوره تحصیلات تکمیلی بیشتر خواهید داشت.

حسابداری صربستان ، چه گرایش هایی دارد؟

1. حسابداری مالی 2. حسابداری و اقتصاد 3. حسابداری و مدیریت 4. حسابداری صنعتی

معایب تحصیل رشته حسابداری در صربستان چیست؟

1. یادگیری زبان صربی برای برخی از دانشجویان دشوار است. 2. دشواری آزمون ورودی برخی از دانشگاه ها 3. نیاز مبرم به زبان صربی برای زندگی در میان مردم

کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی رجبی آماده پاسخگویی به شما در زمینه تحصیل رشته حسابداری در صربستان می باشند ، همچنین می توانید در روسیه هم رشته حسابداری را در بهترین و معتبرترین دانشگاه های جهان بخوانید ، مقاله تحصیل رشته حسابداری در روسیه را بخوانید و سپس با مشاوران ما در دفاتر تهران و شیراز در تماس باشید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *