تحصیل رشته حقوق در استرالیا

Picture of مشاور روش های مهاجرتی
مشاور روش های مهاجرتی
تحصیل رشته حقوق در استرالیا
فهرست مطلب

مشاور مهاجرتی

تحصیل رشته حقوق در استرالیا یک گزینه عالی برای تحصیل حقوق در خارج از کشور است ، در این مقاله با شرایط و ویژگی های تحصیل حقوق در استرالیا آشنا خواهیم شد ، شما می توانید با شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) تماس گرفته و از ویژگی های این کشور و شرایط زندگی در آن مطلع شوید.

حقوق مجموعه ای از قوانین است که توسط دولت یا نهاد های اجتماعی وضع شده است و هدف آن حفظ امنیت همه ، تشویق مردم به عدالت ، حل اختلافات و مجازات کسانی است که به آن پایبند نیستند ، چندین رشته مختلف در زمینه حقوق وجود دارد ، برخی از علاقمندان تحصیل در این رشته دانشگاه های خارج از کشور را انتخاب می کنند.

اگر قصد ادامه تحصیل در رشته حقوق در استرالیا را دارید ، می توانید از بین طیف وسیعی از مکان ها از جمله نقاط فرهنگی و اقتصادی سیدنی و ملبورن و منطقه ساحلی شرقی بریزبن یکی را انتخاب کنید ، هنگام انتخاب بهترین مکان برای تحصیل حقوق در استرالیا گزینه های بسیاری برای شما وجود دارد.

دوره تحصیل در رشته حقوق در دانشگاه های استرالیا شامل دوره کارشناسی ، تحصیلات تکمیلی و سطح آموزش فنی و حرفه ای است ، تحصیلات حقوقی در دانشگاه های استرالیا شامل حداقل یک مدرک سه ساله برای کسانی است که دارای مدرک کارشناسی قبلی هستند ، یا یک مدرک حقوق چهار ساله در صورت نداشتن صلاحیت قبلی دانشگاهی است.

اولین دوره تحصیل در دانشگاه های حقوق در این کشور دوره کارشناسی است که 3 تا 4 سال طول می کشد ، پس از اتمام این دوره دانشجویان می توانند وارد بازار کار شده یا در مقطع کارشناسی ارشد به مدت 2 سال و پس از آن در مقطع دکتری به مدت 3 تا 5 سال تحصیل کنند.

در مقطع کارشناسی دانشجویان می توانند یک مدرک دوگانه کسب کنند و حقوق را با دوره های دیگر مانند تجارت ، هنر ، زبان و غیره همزمان فرا می گیرند ، اگر می خواهید دانش خود را در مورد موضوعی خاص که مکمل حرف حقوقی شماست تکمیل کنید ، کسب مدرک دوگانه یک گزینه عالی است.

به یاد داشته باشید فقط اخذ مدرک کارشناسی به شما اجازه نمی دهد که به عنوان وکیل پرونده وکالت داشته باشید ، اما مهم است که یک دوره PLT (آموزش حقوقی عملی) را برای تبدیل شدن به یک وکیل بگذرانید.

شما می توانید جزئیات و شرایط تحصیل در بهترین دانشگاه های استرالیا را در مقاله تحصیل در استرالیا مطالعه نمایید ، بورسیه های تحصیلی و هزینه های زندگی و تحصیل را در آن مقاله به تفصیل بیان کرده ایم.

 تحصیل رشته حقوق در استرالیا

بهترین دانشگاه های حقوق استرالیا

استرالیا دارای دانشگاه های متعددی است ، اغلب دانشگاه های این کشور در بین برترین دانشگاه های جهان در رتبه بندی های مختلف قرار دارند ، دانشگاه های بزرگ استرالیا دارای برنامه های دانشجویی بین المللی و پشتیبانی گسترده ای از دانشجویان خارجی هستند زیرا آنها زندگی و تحصیل را در کشوری جدید تجربه می کنند.

دانشگاه های ارائه دهنده رشته حقوق در استرالیا ترکیب متنوع و غنی از موضوعات را ارائه می دهند ، البته باید توجه داشت که این موارد از مدرسه به مدرسه متفاوت خواهد بود ، در ادامه با بهترین دانشگاه های حقوق استرالیا آشنا خواهیم شد.

بهترین دانشگاه های حقوق استرالیا

دانشگاه وسترن سیدنی

دانشگاه وسترن سیدنی یک دانشگاه چند دانشگاهی استرالیا در منطقه غربی بزرگ سیدنی استرالیا است ، این دانشگاه به شکل فعلی در سال 1989 به عنوان یک دانشگاه شبکه ای متحد با ادغام بین کالج آموزش عالی Nepean و کالج کشاورزی هاکسبری تأسیس شد ،موسسه آموزش عالی مکارتور در سال 1989 در دانشگاه گنجانده شد ، در سال 2001 ، دانشگاه وسترن سیدنی به عنوان یک دانشگاه چند دانشگاهی تغییر شکل داد.

در سال 2021 ، در رتبه بندی دانشگاه های جهانی تایمز در رتبه 300 در جهان برتر و 18 در استرالیا قرار گرفت ؛ این دانشگاه دارای دانشکده های تجارت ، دانشکده محاسبات ، مهندسی و ریاضی ، آموزش و پرورش ، علوم انسانی و هنر های ارتباطی ، حقوق ، پزشکی ، پرستاری و مامایی ، علوم اجتماعی و روانشناسی و علوم و بهداشت و غیره است.

دانشگاه نیو ساوت ولز

دانشگاه نیو ساوت ولز یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در سیدنی ، نیو ساوت ولز ، استرالیا مستقر است ، این یکی از اعضای موسس گروه هشت ، ائتلافی از دانشگاه های استرالیایی است که تحقیقات زیادی انجام می دهند.

UNSW یک دانشگاه تحقیقاتی است که در سال 1949 تأسیس شد و در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS 2021 در رتبه 44 جهان و در رتبه بندی دانشگاه های جهانی 2021 Times Higher Education 2021 در رتبه 67 جهان قرار گرفت ، این یکی از اعضای Universitas 21 ، یک شبکه جهانی دانشگاه های تحقیقاتی است ، با بیش از 200 دانشگاه در سراسر جهان همکاری های مبادله ای و تحقیقاتی بین المللی دارد.

این دانشگاه شامل هفت دانشکده است که از طریق آنها مدرک کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا را ارائه می دهد ؛ دانشکده هنر ، طراحی و معماری ؛ تجارت ؛ حقوق و قضاوت ؛ پزشکی و سلامت ؛ علوم وUNSW کانبرا در ADFA می باشد.

دانشگاه فناوری کوئینزلند (QUT)

دانشگاه فناوری کوئینزلند (QUT) یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در شهر ساحلی شهری بریزبن ، کوئینزلند ، استرالیا واقع شده است ؛ QUT در دو پردیس در منطقه بریزبن ، گاردنس پوینت و کلوین گراو واقع شده است ، این دانشگاه به شکل فعلی خود در سال 1989 تاسیس شد ، زمانی که موسسه فناوری کوئینزلند (QIT) از طریق قانون دانشگاه فناوری کوئینزلند در سال 1988 به دانشگاه تبدیل شد و دانشگاه فناوری کوئینزلند از ژانویه 1989 شروع به کار کرد ؛ در 1990 ، کالج آموزش عالی بریزبن با QUT ادغام شد.

در سال 2019 این دانشگاه دانشجو شامل 9،769 دانشجوی بین المللی از بیش از 100 کشور ، 39،871 دانشجوی کارشناسی ، 11،938 دانشجوی کارشناسی ارشد و 702 دانشجوی بدون جایزه را ثبت نام کرده بود ، دانشگاه در مجموع 4،886 کارمند معادل تمام وقت (FTE) (دانشگاهی ، حرفه ای ، تمام وقت یا کسری تمام وقت و گاه به گاه) در سال 2019 داشت.

QUT دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد ، دیپلم ها و گواهی نامه های کارشناسی ارشد و دوره های تحقیقاتی درجه بالاتر (کارشناسی ارشد و دکترا) شامل معماری ، کسب و کار ، ارتباطات ، صنایع خلاق ، طراحی ، بهداشت و اجتماع ، فناوری اطلاعات ، حقوق و عدالت ، ریاضیات ، علم و مهندسی است.

دانشگاه نیوانگلند

دانشگاه نیوانگلند (UNE) یک دانشگاه دولتی در استرالیا است که تقریبا 22،500 دانشجوی تحصیلات عالی دارد ، پردیس اصلی و اصلی آن در شهر Armidale در شمال مرکزی نیوساوت ولز واقع شده است ، UNE اولین دانشگاه استرالیا بود که در خارج از مرکز ایالت تاسیس شد.

هر سال ، دانشگاه بیش از 5 میلیون دلار بورسیه ، جایزه و بورسیه به دانشجویان ارائه می دهد و بیش از 18 میلیون دلار برای کارکنان و دانشجویانی که در تحقیق شرکت می کنند ؛ در نظرسنجی تجربیات دانشجویی 2019 ، UNE ششمین رتبه رضایتمندی دانشجویان را در بین تمام دانشگاه های استرالیا و بالاترین میزان با رتبه رضایت کلی 83.2 ثبت کرد ، این دانشگاه در رتبه بندی های تحقیقاتی دانشگاه های استرالیا رتبه پایین تری دارد.

کارکنان تحقیقاتی و آموزشی دانشگاه نیوانگلند ، استرالیا ، به سه دانشکده تقسیم شده اند که مجموعا شامل 9 مدرسه چند رشته ای و دانشکده علوم انسانی ، هنر ، علوم اجتماعی و آموزش ؛ دانشکده علوم انسانی ، هنر و علوم اجتماعی ؛ مدرسه آموزش و پرورش ؛ دانشکده علوم ، کشاورزی ، تجارت و حقوق ؛ دانشکده علوم محیطی و روستایی ؛ مدرسه علم و فناوری ، مدرسه حقوق ؛ مدرسه بازرگانی UNE ، مدرسه پزشکی و بهداشت ، مدرسه بهداشت ، مدرسه روانشناسی و پزشکی روستایی است ، این دانشگاه بیش از 200 برنامه را در 23 زمینه رشته ارائه می دهد.

هزینه تحصیل حقوق در استرالیا

هزینه تحصیل رشته حقوق در استرالیا یکی از گران ترین هزینه های تحصیل در جهان است ، البته هزینه تحصیل در دانشگاه های این کشور بسته به رشته و مقطع تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل بستگی دارد ، هزینه تحصیل در رشته حقوق در دانشگاه های این کشور در مقطع کارشناسی برای هر واحد درسی 925 دلار و در مقطع تحصیلات تکمیلی برای هر واحد درسی 915 دلار است.

هزینه زندگی در استرالیا نیز بالاست و هر دانشجو برای تامین هزینه زندگی خود در این کشور به 20000 دلار استرالیا برای هر سال تحصیلی نیاز دارد و هزینه اجاره یک آپارتمان در این کشور از 950 تا 2000 دلار استرالیا برای هر ماه است.

پیشنهاد می کنیم مقاله تحصیل رشته حقوق در صربستان را نیز مطالعه کنید ، کیفیت سیستم آموزشی صربستان فوق العاده است ، امروزه آموزش خوب در خارج از کشور با قیمت مناسب امری نادر است که در صربستان این امر میسر شده است.

چارت درسی حقوق در دانشگاه های استرالیا

برای دستیابی به لیسانس هنگام تحصیل رشته حقوق در استرالیا دانشجویان باید 384 امتیاز اعتباری شامل موارد زیر را تکمیل کنند.

 • 96 امتیاز اعتباری از مطالعات اصلی سال اول
 • 132 امتیاز اعتبار مطالعات حرفه ای اصلی
 • 108 امتیاز اعتباری مطالعات انتخابی حقوق
 • 48 امتیاز اعتباری از مطالعات انتخابی غیرقانونی
چارت درسی حقوق در دانشگاه های استرالیا

سال اول تحصیل شامل سیستم حقوقی استرالیا در زمینه ، قرارداد 1 ، روش های تحقیق قانونی ، شبه جرم ها ، قانون جنایی ، تحقیقات جنایی ، آیین دادرسی و صدور حکم ؛ نگارش و تدوین حقوقی ؛ تفسیر حقوقی.

سال دوم شامل قانون املاک و مستغلات ، قانون شرکتها ، قانون اساسی ، حقوق تجارت.

سال سوم شامل حقوق اداری استرالیا ، حقوق صاحبان سهام و اعتماد ها ، اخلاق و مسئولیت حرفه ای وکلا و سال چهارم شامل شواهد و مدارک ، کارآموزی و تمرین حقوق ، مصاحبه و وکالت ، آیین دادرسی مدنی ، قانون مالکیت معنوی ، حقوق خانواده در جامعه ، حقوق بشر ، قانون بین المللی عمومی و دروس اختیاری است.

آزمون های ورودی حقوق در استرالیا

آزمون پذیرش حقوق (LAT) یک آزمون انتخابی حرفه ای طراحی شده و امتیازدهی شده است که توسط شورای تحقیقات آموزشی استرالیا (ACER) برای ارزیابی انواع استعداد ها و مهارت های ضروری برای موفقیت در برنامه های حقوق عالی توسعه یافته است ، این استعداد ها و مهارت ها شامل توانایی تفکر انتقادی ، تجزیه و تحلیل اطلاعات و سازماندهی و بیان ایده ها به روشنی و روان است.

LAT یک آزمون مبتنی بر رایانه است که توسط شورای تحقیقات آموزشی استرالیا (ACER) در ارتباط با UNSW Law & Justice توسعه یافته است و در حال حاضر برای انتخاب در مقاطع کارشناسی در رشته حقوق در UNSW سیدنی استفاده می شود.

برای سال 2021 هزینه ثبت نام به موقع 189دلار است ، هزینه ثبت نام شامل ثبت نام آنلاین ، مواد مورد نیاز برای آزمون و ارائه نتایج آزمون می شود ، ثبت نام دیر هنگام هزینه اضافی 50 دلار را شامل می شود.

این آزمون پنجشنبه 30 سپتامبر 2021 برگزار می شود ، LAT یک بار در سال ارائه می شود و نتایج به مدت 2 سال معتبر است.

بورسیه های رشته حقوق در استرالیا

از آن جا که هزینه های تحصیل رشته حقوق در استرالیا بالا است دولت و دانشگاه های این کشور برای جذب دانشجویان بین المللی بورسیه های تحصیلی تدارک دیده اند ، این بورسیه ها کل و بخشی از هزینه تحصیل را پوشش می دهند ، البته تعداد آن ها محدود است و تنها به دانشجویان واجد الشرایط اعطا می شوند.

بورسیه های رشته حقوق در استرالیا

بورسیه دانشگاه سیدنی

دانشگاه سیدنی بیش از 500،000 دلار بورسیه تحصیلی ارائه می دهد که در اختیار دانشجویان جدید به عنوان یک دانشجوی فعلی و پس از فارغ التحصیلی قرار می دهد ، طیف گسترده ای از بورسیه های تحصیلی این دانشگاه به منظور شناخت افراد بالقوه ، کمک به نیازمندان و پاداش به دستاورد های بالا طراحی شده است ، برنامه های بورسیه تحصیلی آزادی مالی و پشتیبانی را برای دانشجویان حقوق در تمام سطوح فراهم می کند ، هزینه این بورسیه تا 5000 دلار است.

علاوه بر مزایای مالی ، بورسیه های دانشگاه فرصت هایی را برای موارد زیر ارائه می دهند:

 • با کارکنان دانشگاهی م و سایر دانشمندان ارتباط برقرار کنید
 • در حین تحصیل یک فرصت کارآموزی یا تحقیق دارید
 • به شما در فارغ التحصیلی با درجه عالی و فرصت های شغلی قوی کمک می کند.

بورسیه دانشگاه ویکتوریا

در دانشگاه ویکتوریا درک می شود که آموزش برای دستیابی به پتانسیل دانشجویان چقدر مهم است و دسترسی به بورسیه تحصیلی می تواند به تحقق این امر کمک کند ، این دانشگاه سالانه صد ها بورسیه تحصیلی به ارزش میلیون ها دلار برای دانشجویان در تمام سطوح – TAFE (گواهینامه ها و دیپلم) ، کارشناسی (لیسانس و افتخارات) و کارشناسی ارشد اعطا می کند.

بورسیه های VU کمک های مالی و عملی را برای دانشجویان برای شروع کار ارائه می دهد ، این بورسیه ها به دانشجویان با نیاز مالی و یا دانشجویان برتر اعطا می شود ، این بورسیه های تحصیلی کمک مالی در طول تحصیل را ارائه می دهد ، برخی از بورسیه ها کمک هزینه ای را شامل می شوند که هزینه تحصیل و کمک هزینه زندگی را پوشش می دهد ، در حالی که برخی دیگر تنها بخشی از بودجه را تأمین می کنند.

بورسیه های تحصیلی خارجی

تعدادی از سازمان های خارجی ( خصوصی و دولتی ) برای به رسمیت شناختن و حمایت مالی از دانشجویان حقوق در قالب جوایز ، جوایز و فرصت های بورسیه در استرالیا و خارج از کشور ارائه می دهند ؛ مسابقه مقالات کارشناسی ارشد استاندار ، معتبرترین مسابقه مقاله مدنی استرالیا است ، این برای دانشجویان کارشناسی استرالیا ( از جمله دانشجویان LLB ، JD و Honors که در تمام دانشکده های دانشگاه های سراسر استرالیا تحصیل می کنند آزاد است و شامل سوالات مربوط به حقوق ، سیاست و سایر مسائل معاصر استرالیا است.

کل جایزه سالانه بیش از 10000 دلار جایزه نقدی برای نویسندگان برنده 2500 مقاله واژه ای است ، هر سال این مسابقه توسط هیئت متشکل از افراد برجسته از جمله قاضی دیوان عالی و دانشگاهیان برجسته داوری می شود.

خوب است بدانید دانشگاه آمریکا برای مقاطع تحصیلات تکمیلی ، بورسیه های مناسبی ارائه می دهند که می توانید با مطالعه مقاله تحصیل رشته حقوق در آمریکا از جزئیات آن ها مطلع شوید.

مزایا و معایب تحصیل حقوق در استرالیا

تحصیل در هر نقطه ای از جهان با مزایا و معایبی همراه است اما باید هنگام انتخاب مقصد تحصیلی خود بررسی و دقت کرده تا دانشگاهی را انتخاب کنید که با حداقل رساندن معایب و مشکلات پیش رو از تحصیل خود لذت برده و بهترین نتیجه را دریافت کنید.

مزایا و معایب تحصیل حقوق در استرالیا

مزایای تحصیل حقوق در استرالیا

 • تحصیل در دانشگاه های برتر جهان
 • امکان تحصیل در رشته حقوق همزمان با یک رشته دیگر در دانشگاه های استرالیا
 • تحصیل به زبان انگلیسی
 • فرصت های شغلی عالی پس از اتمام دوره تحصیل
 • مورد تایید وزارت علوم بودن دانشگاه های ارائه دهنده رشته حقوق استرالیا
 • اعطای بورسیه تحصیلی برای تحصیل حقوق

معایب تحصیل حقوق در استرالیا

 • بالا بودن هزینه تحصیل در استرالیا
 • بالا بودن هزینه زندگی در استرالیا
 • بالا بودن نمره حد نصاب آیلتس برای تحصیل در رشته حقوق در استرالیا ( حداقل نمره آیلتس 7 )
 • دشواری پذیرش در آزمون ورودی دانشگاه های استرالیا

بازار کار و درآمد رشته حقوق در استرالیا

فرصت های شغلی فراوانی برای دانشجویانی وجود دارد که تحصیل رشته حقوق در استرالیا انتخاب می کنند ، آن ها می توانند به عنوان وکیل کار کنند یا در زمینه های تجاری ، حقوق جزا ، حقوق تجارت و حقوق خانواده به یک وکیل حقوقی بپیوندند ، همچنین می توانند به مراکز اجتماعی حقوقی مرتبط با سازمان های غیر انتفاعی بپیوندند.

صنایع در استرالیا با بیشترین تقاضا برای فارغ التحصیلان حقوق شامل روابط محل کار ، حقوق خصوصی ، مالیات ، دعاوی حقوقی ، املاک ، تجاری/شرکتی ، بانکداری و امور مالی است ، میانگین حقوق فارغ التحصیلان حقوق در استرالیا از 72000 دلار استرالیا سالانه شروع می شود.

برای آشنایی با مشاغل مورد نیاز استرالیا و نحوه پرداخت حقوق و دستمزد حرفه های مختلف ، مقاله کار در استرالیا را بخوانید.

چگونگی ورود به وکالت در استرالیا

قبل از اینکه بتوانید به عنوان وکیل در استرالیا فعالیت کنید ، ابتدا باید به عنوان وکیل دادگاه عالی یک ایالت یا سرزمین استرالیا پذیرفته شوید و سپس باید دارای گواهی تمرین باشید که در حوزه قضایی استرالیا صادر شده است ، کانون وکلای استرالیا نهاد ملی نمایندگی وکلای استرالیایی است و در امور پذیرش یا تمرین هیچ نقشی ندارد.

عضویت در کانون وکلای استرالیا فقط برای دارندگان گواهینامه های حرفه ای استرالیا عضو کانون وکلای ایالتی یا سرزمینی آزاد است ؛ کانون وکلای استرالیا به متخصصان حقوقی خارجی عضویت کامل یا مرتبط نمی دهد.

پس از اخذ گواهی تمرین باید 18 تا 24 ماه تمرین تحت نظارت در یک شرکت حقوقی را انجام دهید ، راههای تبدیل شدن به یک وکیل حرفه ای معمولا نیاز به 5-6 سال تحصیل و آموزش دارد.

وکلای خارجی که پذیرفته شده اند و واجد شرایط برای فعالیت به عنوان یک وکیل حقوقی در حوزه قضایی خارج از استرالیا هستند ، می توانند برای ارزیابی مهارت ها از هیئت مدیره اقدام کنند ، هیئت مدیره تقریبا همیشه به یک وکیل خارجی دستور می دهد که قبل از درخواست پذیرش ، تحصیلات آکادمیک بیشتری را در استرالیا انجام دهد.

سوالات پر تکرار تحصیل حقوق در استرالیا

تلاش کردیم شما را با شرایط تحصیل رشته حقوق در استرالیا آشنا کنیم ، با ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در تماس باشید ، یکی از راه های تماس با مشاوران ما درج سوال در بخش دیدگاه است ، کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

هزینه تحصیل رشته حقوق در استرالیا چقدر است؟

هزینه تحصیل در استرالیا یکی از گران ترین هزینه های تحصیل در جهان است ، البته هزینه تحصیل در دانشگاه های این کشور بسته به رشته و مقطع تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل بستگی دارد ، هزینه تحصیل در رشته حقوق در دانشگاه های این کشور در مقطع کارشناسی برای هر واحد درسی 925 دلار و در مقطع تحصیلات تکمیلی برای هر واحد درسی 915 دلار است.

هزینه زندگی دانشجویی در استرالیا چقدر است؟

هزینه زندگی در استرالیا نیز بالاست و هر دانشجو برای تامین هزینه زندگی خود در این کشور به 20000 دلار استرالیا برای هر سال تحصیلی نیاز دارد و هزینه اجاره یک آپارتمان در این کشور از 950 تا 2000 دلار استرالیا برای هر ماه است.

برای تحصیل رشته حقوق در استرالیا در چه آزمونی باید شرکت کنم ؟

آزمون پذیرش حقوق (LAT) یک آزمون انتخابی حرفه ای طراحی شده و امتیازدهی شده است که توسط شورای تحقیقات آموزشی استرالیا (ACER) برای ارزیابی انواع استعداد ها و مهارت های ضروری برای موفقیت در برنامه های حقوق عالی توسعه یافته است ، این استعداد ها و مهارت ها شامل توانایی تفکر انتقادی ، تجزیه و تحلیل اطلاعات و سازماندهی و بیان ایده ها به روشنی و روان است.

آیا برای تحصیل رشته حقوق در استرالیا بورسیه ارائه می شود؟

دانشگاه سیدنی بیش از 500،000 دلار بورسیه تحصیلی ارائه می دهد که در اختیار دانشجویان جدید به عنوان یک دانشجوی فعلی و پس از فارغ التحصیلی قرار می دهد ، طیف گسترده ای از بورسیه های تحصیلی این دانشگاه به منظور شناخت افراد بالقوه ، کمک به نیازمندان و پاداش به دستاورد های بالا طراحی شده است ، برنامه های بورسیه تحصیلی آزادی مالی و پشتیبانی را برای دانشجویان حقوق در تمام سطوح فراهم می کند ، هزینه این بورسیه تا 5000 دلار است.

درآمد یک حقوق دان در استرالیا چقدر است؟

میانگین حقوق فارغ التحصیلان حقوق در استرالیا از 72000 دلار استرالیا سالانه شروع می شود.

با توجه به بالا بودن تقاضا برای تحصیل در رشته حقوق در داخل و خارج از کشور مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی ، تحصیل رشته حقوق در استرالیا را بررسی کردند ، در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر موسسه در شهر های تهران و شیراز تماس بگیرید ، همچنین میتوانید با مطالعه مقاله تحصیل رشته حقوق در فرانسه ، از هزینه های مقرون به صرفه و حتی رایگان رشته حقوق مطلع شوید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
خانه