رضایت مشتریان

آنچه را مشتریان در عملکرد ما دیده‌اند از زبان خودشان بشنوید

همواره در طی سال‌های فعالیتمان در موسسه مهاجرتی رجبی، در نظر داشته‌ایم به هموطنانمان کمک کنیم تا پروسه‌ مهاجرتی خود را با موفقیت و آرامش خاطر سپری کنند.

افرادی که به دلایل گوناگون مثل نداشتن اطلاعات کافی و موثق، مشاوره‌های افراد نابلد، مطالب اشتباه یا ناقص اینترنتی باعث شده بود تا هیچ‌وقت در این مسیر قدم نگذارند و یا در نیمه راه آن را رها کنند، با مشاوره‌های تخصصی کارشناسان و متخصصین ما در موسسه رجبی، توانستند برای ساختن آینده‌ی خود در کشور دیگری برنامه ریزی کنند و با موفقیت به مقصد برسند.

از آن‌جایی که قوانین و مقررات مهاجرتی دائما در حال تغییر است و لحظه‌ای غفلت به کلی روند کاری را عوض می‌کند، مشاوره‌‌هایمان را متناسب با شرایط زمانی ارائه داده و می‌دهیم تا پرونده‌های مهاجرتی افراد را بدون هیچ‌گونه نگرانی از تغییر، پیش ببریم و ادعایی نداریم که راهنمایی‌هایمان در هر زمانی اعتبار داشته باشند.

ما در موسسه مهاجرتی رجبی در تلاش هستیم تا همیشه اطلاعات به روز و دقیقی را در اختیار متقاضیان مهاجرت بگذاریم و به تمامی مراجعه کنندگان راهنمایی و مشاوره‌ی درخور شرایط و موقعیت آن‌ها ارائه کنیم. تاکید ما بر این بوده و هست که اطلاعاتی که به هر یک از مراجعه کنندگان ارائه می‌کنیم، خاص شرایط آن افراد است و به همه‌ی افراد تعمیم نمی‌دهیم و همین امر باعث شده است که تاکنون بالغ بر 999 پرونده‌ی مهاجرتی موفق را در کارنامه‌ی کاری خود ثبت کرده‌ایم و با کمک خداوند منان، برای خدمت رسانی به هم میهنانمان به فعالیت خود ادامه می‌دهیم.

شرکت مهاجرتی تهران

رضایتمندی مشتریان موسسه مهاجرتی رجبی

پخش ویدیو
آرین زکی زاده - ویزای مجارستان
رهام حسینی معارفی عبدالله آبادی نیکویی مقدم سیما جعفرپور زکی زاده جاوید شینی شعله اتحاد اصناف حسن مشهدی زاده عبدالحسین محمودی زهرا شعاعی یاسمن رحمانی منش نازنین خرمی مهدی سلیمانی ساره سلطانی پوریا رضایی مارال تقی پور محمد شفیع مقدادی
منو
خانه