ارزان ترین کشور برای مهاجرت

ارزان ترین کشور برای مهاجرت برای ایرانی ها اهمیت ویژه ای دارد و اغلب افراد به دنبال گزینه هایی هستند که بتوانند با کمترین هزینه ها دومین پاسپورت خود را گرفته و برای اخذ شهروندی از کشوری با ظرفیت های گسترده برای تحصیل ، کار و زندگی اقدام کنند.

مهاجرت به یک کشور جدید و شروع دوباره همیشه جذاب است ، ایده ملاقات با افراد مختلف ، سفر به مکان هایی که قبلا نرفته اید و یادگیری یک فرهنگ جدید هیجان انگیز و لذت بخش به نظر می رسد ، در این مقاله با گزینه های عالی برای مهاجرت آشنا می شویم ، البته به شما توصیه می کنیم برای کسب اطلاعات دقیق تر با شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) تماس بگیرید.

مهاجرت به یک کشور جدید آغاز یک زندگی جدید است ، ایده زندگی با افراد جدید در یک کشور خارجی مستلزم مطالعه فرهنگ آن کشور است تا ارتباط با مردم آن کشور راحت تر باشد ، توجه داشته باشید که مهاجرت هرگز آسان و کم هزینه نیست ، به خصوص اگر مهارت های مطلوب برای مهاجرت کاری نداشته باشید.

اکثر کشور ها چندین برنامه مهاجرتی ارائه می دهند ، اما این برنامه ها بر اساس پر کردن کمبود نیروی کار است و با سقف سالانه محدود می شود ، برای مهاجرت به یک کشور جدید ، باید عوامل اساسی را در نظر بگیرید ، در این مقاله قصد داریم ارزان ترین کشور برای مهاجرت ایرانیان را معرفی کنیم و بگوییم کدام کشور برای مهاجرت بهتر است.

توصیه می کنیم در کنار این مقاله محتوای لینک شده مهاجرت به اروپا را نیز بخوانید تا با مزایا و معایب مهاجرت به مطرح ترین کشور های اروپایی آشنا شوید.

نکته : برای مطالعه هر یک از کشور های موجود در این مقاله بر روی عنوان آن در بخش فهرست مطالب کلیک کنید تا مستقیما به همان بخش منتقل شوید و بتوانید راحت تر مطالعه کنید.

فهرست مطالب
ارزان ترین کشور برای مهاجرت

در فیلم اطلاعات کلی و بسیار مفید در خصوص ارزان ترین کشور برای مهاجرت  را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم ؛ اگر وقت کافی برای مطالعه کل محتوا را ندارید تنها در 3 دقیقه می تواند از مهمترین مطالب این مقاله مطلع شوید.

پادکست ارزان ترین کشور برای مهاجرت

نیوزلند کشوری بکر و زیبا برای مهاجرت 

نیوزلند کشوری بکر و زیبا برای مهاجرت  و  یکی از مقاصدی است که کمتر مورد توجه ایرانیان قرار گرفته است ،  این کشور با توجه به برنامه مهاجرت کاری یا skilled worker به عبارتی ویزای کاری نیوزلند برای کارگران ماهر مورد توجه متقاضیان مهاجرت کاری قرار گرفته است ، شرایطی مانند سن زیر 55 سال ، سابقه کاری مرتبط ، داشتن تخصص در حرفه شما ، داشتن مدرک زبان در سطح آیلتس 6.5 به بالا و برخی شرایط دیگر برای اخذ اقامت نیوزلند از طریق کار الزامی است ؛ افرادی که در این برنامه پذیرفته شده و موفق به دریافت ویزای نیوزلند شوند ، اقامت 2 ساله قابل تمدید اعطا می شود.

همچنین کشور نیوزلند امکان مهاجرت به نیوزلند از طریق کارآفرینی و سرمایه گذاری را در اختیار متقاضیان قرار داده است که به دلیل توجه کمتر در بحث این مقاله گنجانده نشده است.

استرالیا کشوری جذاب از نظر اقتصادی

استرالیا به دلیل مهاجرت پذیری ، توسعه یافتگی و به زبان انگلیسی بودن مردم این کشور در کنار جذب نیروی کار ماهر و نیمه ماهر بسیار مورد توجه متقاضیان مهاجرت قرار گرفته است  و یکی از ارزان ترین کشور برای مهاجرت است.

وجود برنامه های مختلف مهاجرتی برای مهاجرت به استرالیا از طریق کار ، سرمایه گذاری ، تحصیل و کارآفرینی ، افراد زیادی را برای مهاجرت به این کشور جذب کرده است ، وجود سیستم درخواست ویزای آنلاین یکی دیگر از دلایل تمایل افراد به سفر به این کشور است.

برنامه های مهاجرت کاری استرالیا شامل ویزای استعداد های جهانی ، برنامه اشتغال استانی یا طرح نامزدی کارفرما ، ویزای نیرو کاری ماهر استانی ، ویزای موقت فارغ التحصیل و ویزای موقت برای نیاز به نیروی کار ماهر یا ویزای موقت کمبود مهارت است.

استرالیا کشوری جذاب از نظر اقتصادی​

اسپانیا کشوری عالی برای سرمایه گذاری

اسپانیا کشوری عالی برای سرمایه گذاری است ، اسپانیا به دلیل فراهم آوردن شرایط اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری و منابع مالی مورد توجه بسیاری از افراد مرفه در سراسر جهان برای مهاجرت و اقامت قرار گرفته است ،  برنامه ویزای طلایی اسپانیا یا به عبارتی ویزای طلایی اسپانیا به شما این امکان را می دهد که با خرید خانه ای معادل 500000 یورو اقامت اسپانیا را دریافت کنید.

همچنین افراد دارای منابع مالی بالا می توانند با اثبات منابع مالی مناسب از طریق برنامه خود حمایتی اسپانیا ساکن این کشور شوند ، البته برخلاف دسته اول این افراد اجازه کار و گرفتن فرصت شغلی از شهروندان اسپانیایی را نخواهند داشت.

آلمان قطب جذب مهاجران کاری در اروپا​

آلمان قطب جذب مهاجران کاری در اروپا

آلمان به دلیل وضع مقررات آسان برای اخذ اقامت از طریق کار و اخذ اقامت کاری با دو ویزای جستجوی شغلی و ویزای کار آلمان از طریق Job Offer فرصت مناسبی را برای افراد ماهر و متخصص با شرایط لازم جهت اخذ اقامت آلمان فراهم کرده است ، آلمان پس از احراز صلاحیت متقاضی کار در این کشور ، ویزای کاریابی 6 ماهه را برای متقاضی صادر می کند تا برای جستجوی کار در این کشور به آلمان سفر کرده و در صورت موفقیت ، ویزای کار آلمان را دریافت کنند ، اگر بتوانید 4 سال در آلمان کار کنید و ویزای کاری خود را تمدید کنید ، در پایان سال پنجم می توانید برای اقامت دائم آلمان اقدام کنید.

پاراگوئه کشوری ناشناخته با فرصت های عالی

پاراگوئه به عنوان یکی از کشور های دارای مهاجران قابل توجه شناخته می شود ، این کشور کمتر شناخته شده مانند اسپانیا برای اقامت از طریق سرمایه گذاری و اقامت از طریق خود حمایتی برنامه دارد ، هر دوی این طرح ها منجر به اقامت دائم پاراگوئه می شود ، برای اخذ اقامت پاراگوئه از طریق سرمایه گذاری می توانید از طریق طرح های زیر اقدام کنید:

  • سرمایه گذاری حداقل 5500 دلار در حساب بانک مرکزی پاراگوئه.
  • ثبت شرکت با حداقل سرمایه 5000 دلار.
  • خرید زمین به مساحت حداقل 10 هکتار.

متقاضیان پس از سرمایه گذاری در این کشور در مدت 3 ماه کارت اقامت و پس از 3 سال پاسپورت پاراگوئه دریافت خواهند کرد ، در طول 3 سال منتهی به اخذ پاسپورت ، سرمایه گذار باید حداقل سالی یک بار به پاراگوئه سفر کند تا اقامت وی ​​لغو نشود.

همچنین برای اخذ اقامت پاراگوئه از طریق تمکن مالی ، باید ثابت کنید که حداقل 1300 دلار آمریکا در ماه درآمد دارید و توانایی پرداخت هزینه های زندگی در این کشور را دارید و در نتیجه برای کسب درآمد نیازی به کار ندارید ، پاراگوئه یکی از گزینه های موجود برای ارزان ترین کشور برای مهاجرت است.

برای شناخت راه های صحیح و قانونی مهاجرت ، مقالات زیر را بخوانید تا با شیوه های مهاجرت به برخی کشور ها آشنا شوید.

تایلند مقصدی جذاب برای سرمایه گذاری ایرانیان

کشور تایلند از طریق اسمارت ویزا به کارشناسان و سرمایه گذاران واجد شرایط اقامت موقت یک تا چهار ساله اعطا می کند ، یکی دیگر از راه های اخذ اقامت تایلند و مهاجرت به این کشور از طریق برنامه اقامت نخبگان تایلند می باشد ، یکی از شعبه های این برنامه اقامت به سرمایه گذاران تایلند اقامت 5 ساله با حداقل 500000 بات تایلند معادل حدود 15000 دلار آمریکا اعطا می کند ، این کشور یکی از جذاب ترین گزینه ها در بین ارزان ترین کشور برای مهاجرت است.

وبینار بررسی روش های مهاجرتی و چالش های پیش رو 

در این بخش از مقاله توجه شما را جلب می کنیم به وبیناری که توسط هلدنیگ حقوقی مهاجرتی رجبی و با تدریس کارشناس ارشد مهاجرت ، محسن مهدی ارائه شده است ، در این وبینار تک تک چالش هایی که برای مهاجرت ممکن است با آن رو به رو شوید را مورد بحث و بررسی قرار داده ایم تا شما را با واقعیت های مهاجرت بخوبی آشنا کنیم. 

مدت زمان این وبینار دو ساعت است.

چنانچه می خواهید با مشاوران ما رایگان صحبت کنید ، بهترین راه ، درج شماره تماس در باکس کرم رنگ زیر است ؛ مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

انتخاب برترین راه های مهاجرت با توجه به اهداف شما با راهنمایی مشاوران رجبی.

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

Montenegro

مونته نگرو کشوری با هزینه زندگی پایین

شاید کمتر نام مونته نگرو را شنیده باشید و به این کشور اروپایی توجه کرده باشید ، مونته نگرو به دلیل هزینه کم زندگی ، مقصد مناسبی برای مهاجرت است ، با توجه به نیاز به نیروی کار ، این کشور به راحتی کار نشان داده شده را برای کسانی که پیشنهاد شغلی از سوی کارفرما در این کشور دارند صادر می کند ؛ همچنین می توانید با سرمایه گذاری 350 هزار دلاری در این کشور پاسپورت مونته نگرو دریافت کنید.

مونته نگرو کشوری با هزینه زندگی پایین​

جمهوری چک کشوری با فرصت های شغلی عالی

جمهوری چک به دلیل داشتن فرصت های شغلی فراوان ، یکی از بهترین مقاصد تجاری در بین کشور های اروپایی محسوب می شود ، می توانید یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرما دریافت کنید و یک مجوز کار موقت یک ساله بگیرید ، این اقامت قابل تمدید و پس از 5 سال تبدیل به اقامت دائم جمهوری چک می باشد.

کانادا کشوری محبوب در بین ایرانیان​

Canada / favorite country of Iranians

کانادا کشوری محبوب در بین ایرانیان

کانادا یکی از پذیرنده ترین کشور های جهان محسوب می شود ، این کشور این شانس را می دهد که از طریق برنامه های کاری ، سرمایه گذاری ، تحصیلی و گردشگری مختلف ( حداکثر 5 سال ) به کانادا مهاجرت کنند ؛ برنامه های متنوعی از جمله اکسپرس اینتری کانادا ( که یک برنامه کاری مبتنی بر امتیاز برای افراد حرفه ای است ) ، ویزای کارآفرینی کانادا برای ایده های بدیع و خلاقانه و برنامه های مختلف اقامتی دیگر از جمله روش های ورود و اقامت قانونی در کانادا هستند.

پرتغال کشوری برای ثروتمندان

پرتغال به دلیل ایجاد فرصت های سرمایه گذاری از جمله خرید ملک به ارزش 280، 350 و 500 هزار یورو و همچنین اقامت خود حمایتی برای افراد ثروتمند واجد شرایط و به دلیل عضویت در آن ، مقصدی مناسب و جذاب برای اقامت در کشور های حوزه شنگن و اتحادیه اروپا محسوب می شود.

اگر به دنبال مهاجرت کاری هستید ، مطالعه مقالات زیر می تواند اطلاعات بسیار به روز و جالبی را در اختیار شما قرار دهد.

کدام کشور برای مهاجرت ایرانیان بهتر است؟

پاسخ به این سوال که کدام کشور برای مهاجرت بهتر است ؟ بستگی مستقیم به شرایط شما دارد ، چقدر درس خوانده اید ، چه تخصصی دارید ، چقدر سرمایه دارید ، چند سال دارید و خیلی چیزهای دیگر  ، در نتیجه نمی توان پاسخ روشن و مشخصی به سوال فوق داد اما مشاوران موسسه رجبی بهترین جواب را به شما خواهند داد.

ارزان ترین کشور اروپایی برای زندگی و مهاجرت

با توجه به اطلاعات ارائه شده در این مقاله می توان نتیجه گرفت که اخذ اقامت کاری اروپا بهترین و ارزان ترین راه مهاجرت به تمامی کشور های اروپایی ذکر شده می باشد ، کشورهایی مانند مونته نگرو و جمهوری چک از کشور های ارزان قیمت برای زندگی محسوب می شوند که شرایط کاری خوبی نیز دارند ، اما عیب اصلی آنها این است که تنها در صورتی می توانید در آنها کار و زندگی کنید که از یک کارفرما در آن کشور ها پیشنهاد شغلی داشته باشید و همچنین زبان این دو کشور را بدانید ؛ نقصی که شاید ۹۹ درصد متقاضیان قادر به رفع آن نباشند ، برای تکمیل اطلاعات خود در این زمینه مقاله کار در اروپا را با دقت مرورکنید تا با مشاغل مورد نیاز کشور های اروپایی هم بیشتر آشنا شوید.

سوالات پر تکرار ارزان ترین کشور برای مهاجرت

این کشور با توجه به برنامه مهاجرت کاری یا skilled worker به عبارتی ویزای کاری نیوزلند برای کارگران ماهر مورد توجه متقاضیان مهاجرت کاری قرار گرفته است ، شرایطی مانند سن زیر 55 سال ، سابقه کاری مرتبط ، داشتن تخصص در حرفه شما ، داشتن مدرک زبان در سطح آیلتس 6.5 به بالا و برخی شرایط دیگر برای اخذ اقامت نیوزلند از طریق کار الزامی است.

استرالیا به دلیل مهاجرت پذیری ، توسعه یافتگی و به زبان انگلیسی بودن مردم این کشور در کنار جذب نیروی کار ماهر و نیمه ماهر بسیار مورد توجه متقاضیان مهاجرت قرار دارد.

برنامه ویزای طلایی اسپانیا یا به عبارتی ویزای طلایی اسپانیا به شما این امکان را می دهد که با خرید خانه ای معادل 500000 یورو اقامت اسپانیا را دریافت کنید.

دو ویزای جستجوی شغلی و ویزای کار آلمان از طریق Job Offer فرصت مناسبی برای افراد متخصص برای مهاجرت به این کشور است.

  • سرمایه گذاری حداقل 5500 دلار در حساب بانک مرکزی پاراگوئه.
  • ثبت شرکت با حداقل سرمایه 5000 دلار.
  • خرید زمین به مساحت حداقل 10 هکتار.

امیدواریم از مطالعه این مقاله بهره کافی را برده باشید ، برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ارزان ترین کشور برای مهاجرت با دفاتر موسسه مهاجرتی رجبی در شیراز و تهران تماس بگیرید ، همچنین توصیه می کنیم مقاله موسسه مهاجرتی در تهران را بخوانید تا با روند کاری ما در هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی بخوبی آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (1 امتیاز)
خانه