سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اسلواکی

/ / سرمایه گزاری و ثبت شرکت
سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اسلواکی

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در یک کشور می تواند امکان اقامت ، کار و تحصیل را برای افراد فراهم کند . با ثبت شرکت در کشور دیگر شما می توانید مانند یک شهروند از امکانات کشور مبدا بهره مند شوید . امروزه سرمایه گذاری اقتصادی در کشورهای اروپایی از جمله روش های اخذ اقامت به شمار می رود که اسلواکی یکی از آنها می باشد . کشور اسلواکی با موقعیت مناسب در اروپا از جمله کشورهای مناسب سرمایه گذاری است . شما با سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اسلواکی می توانید به کشورهای اروپایی به راحتی رفت و آمد کنید و مانند یک شهروند اروپایی از تمام مزایا بهره مند شوید . موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی می تواند جهت سرمایه گذاری در کشورهای مختلف از جمله اسلواکی راهگشای شما عزیزان باشد .

برای گزینش آسان تر سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اسلواکی بهتر است اطلاعات کلی را در مورد این کشور داشته باشید . کشور اسلواکی یک کشور محصور به خشکی در اروپای مرکزی است که در حدود ۵ میلیون نفر جمعیت دارد . براتیسلوا پایتخت و واحد پول یورو است . لهستان و اتریش همسایه های این کشور به شمار می روند . این کشور عضو حوزه شینگن ، اتحادیه اروپا و سازمان ناتو می باشد . بیش از ۷۰% مردم مسیحی هستند اما همه ی آنها از آزادی در دین حمایت می کنند . اقتصاد این کشور از لحاظ اقتصادی تا حدی زیادی به آلمان وابسته است و منابع طبیعی آن شامل زغال سنگ و مس است . زبان اسلواکیایی در بین مردم رایج بوده و از جمله شهرهای مهم کوشیتسه ، نیترا ، ژیلینا است .

 شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اسلواکی

شما با سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اسلواکی می توانید در بانک های اروپایی افتتاح حساب نمایید . با اخذ اقامت می توانید ملک خریداری کرده و به کسب و کار بپردازید . استفاده از امکانات درمانی و رفاهی برای شما فراهم شده و خواهید توانست در هر کجای اروپا ساکن شوید . خانواده شما نیز می توانند با اخذ اقامت این کشور با شما همراه شوند . هزینه زندگی در این کشور نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی کمتر است و می توانید از بانک های اروپایی وام دریافت کنید . ثبت شرکت در اسلواکی شامل مراحل پیچیده ای نیست و می توانید با آگاهی از قوانین و داشتن سرمایه مورد نیاز در این کشور سرمایه گذاری کنید . ریسک سرمایه گذاری نیز به میزان حداقل ممکن است و می توانید با خیالی راحت اقدام به ثبت شرکت نمایید .

شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اسلواکی

شرایط ثبت شرکت در اسلواکی

برای ثبت شرکت ابتدا باید یک طرح توجیحی را برای سرمایه گذاری و شرکت موردنظر خود ارائه کنید . این طرح باید نشان دهد که هدف اقتصادی شما کامل بوده و یک سرمایه گذاری سود آور است در غیر اینصورت تایید نخواهد شد . دو نوع شرکت در این کشور قابل ثبت است : شرکت با سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود . برای ثبت شرکت با سهامی خاص به ۲۵۰۰۰ یورو نیاز دارید . برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود میزان سرمایه لازم ۵۰۰۰ یورو است که بیشتر مورد استقبال افراد خارجی قرار میگیرد .

برای ثبت شرکت شرایط متقاضی به طور کامل بررسی می شود . شما باید در زمینه مربوطه سابقه کار لازم را داشته باشید و توانایی مالی خود را برای سرمایه گذاری در اسلواکی ثابت کنید . شما باید یک نام تجاری را برای شرکت انتخاب کنید و محلی را به عنوان دفتر در نظر بگیرید . پس از راه اندازی شرکت باید شرکت را به صورت سالانه تمدید کرده و پس از پنج سال برای اقامت دائم درخواست دهید . در این مدت باید مالیات را به موقع پرداخت نموده و مطابق با قوانین موجود در قرارداد رفتار کنید . پس از ثبت شرکت می توانید با تمام کشورهای اروپایی به تجارت بپردازید . هر شرکت باید حداقل یک سرمایه گذار داشته باشد .

برای ثبت شرکت با سهامی خاص نیاز به تامین سرمایه مورد نیاز از همان ابتدا به طور کامل نیست و می توانید در طول ۵ سال سرمایه را تامین نمایید . ثبت شرکت در اسلواکی فرد را از همان ابتدا به اقامت دائم نمی رساند و با فعالیت و کار در این کشور پس از چندسال به اقامت می رسید .

نکات سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اسلواکی

  1. فرآیند ثبت شرکت به این گونه است که فرد متقاضی باید شخصا در این کشور حضور یابد . فرد در یک سفر کارهای ثبت شرکت را در اسلوکی توسط یک وکیل انجام می دهد و هزینه های مربوط را پرداخت می نماید . پس از ثبت شرکت و انجام کلیه امور لازم به صورت قانونی به کشور خود باز میگردد و از طریق سفارت اقدام به اخذ ویزای یک ساله کشور می نماید . در طول مدت زمان یک سال باید شرکت فعالیت داشته باشد و مالیات پرداخت شود . شما می توانید در دیگر کشورها اقامت داشته باشید اما باید سالانه برای انجام کارهای مربوطه شرکت و امور قانونی حداقل سه بار به این کشور بیایید .
  2. لازم به ذکر است که شرکت نباید حتما فعالیت داشته باشد و شما می توانید با ثبت یک شرکت و پرداخت مالیات به موقع نشان دهید که شرکت فعالیت دارد . اکثر افرادی که فقط قصد دریافت اقامت را دارند از این شیوه استفاده می کنند .
  3. پس از پنج سال شما باید به زبان اسلواکیایی برای دریافت اقامت مسلط شده و در آزمون این زبان قبول شوید . برای افراد خانواده مانند همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال باید مبلغ مشخصی را به سرمایه اولیه اضافه کنید .

ثبت شرکت در اسلواکی

مدارک لازم برای ثبت شرکت در اسلواکی

  1. مدرک اثبات توانایی مالی
  2. گواهی عدم سوء پیشینه
  3. پاسپورت به همراه عکس
  4. اسم انتخابی شرکت
  5. ارائه طرح توجیهی شرکت

هرسال افراد زیادی نسبت به سرمایه گذاری در دیگر شورها برای رسیدن به اقامت اقدام می کنند که کشور اسلواکی یکی از آنها است . سرمایه گذاری در هر کشور نیاز به تجربه در زمینه مربوط دارد و اگر تنها با این روش می خواهید به اقامت برسید می توانید روش های دیگر را نیز بررسی کنید . متخصصان ما در موسسه مهرآفرین رجبی می توانند شما را در تمام پروسه سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اسلواکی یاری نماید . همچنین می توانید جهت دریافت اطلاعات در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور لهستان و یا هر گونه سوال با ما در دفاتر موسسه تماس حاصل فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *