تحصیل رشته حقوق در آرژانتین

تحصیل رشته حقوق در آرژانتین
مشاور مهاجرتی

تحصیل رشته حقوق در آرژانتین توسط اساتید با سواد و بسیاری مطرحی ارائه می گردد ، تحصیل حقوق در آرژانتین با سطح کیفی بالا ، هزینه مقرون به صرفه تری نسبت به دانشگاههای اروپا و آمریکا دارد ، هرساله تعداد زیادی از دانشجویان از سراسر جهان برای ادامه تحصیل در این رشته و دیگر رشته ها وارد آرژانتین می شوند که دلیل عمده آن همین مقرون به صرفه بودن و کیفیت آموزشی بالا و مدارک معتبر دانشگاهی می باشد.

اگر شما هم جز آن دسته افرادی هستید که کیفیت آموزش و اعتبار مدرک از اهمیت بالایی برایتان بر خوردار است ، توصیه ما در تیم مشاورین شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) به شما می تواند تحصیل رشته حقوق در آرژانتین باشد ، در ادامه با ما باشید تا شما را با تحصیل در رشته حقوق در کشور آرژانتین بهتر و بیشتر آشنا نماییم.

پیش تر هم در همین سایت در مقاله تحصیل در آرژانتین ، تمام جزئیات مهاجرت تحصیلی به این کشور را برای علاقه مندان شرح داده ایم.

دولت آرژانتین از سال 2015 در این کشور تحصیل را برای همه افراد از سن 5 سالگی اجباری اعلام کرد ، به همین خاطر میزان افراد محصل و کیفیت آموزشی در این کشور دست خوش جهشی بسیار بزرگ و رو به جلو شد که این کشور را از لحاظ فرهنگی و سطح سواد به یک حرکت رو به جلو واداشت ، به همین خاطر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی نیز از آن موقع بسیار در تلاش هستند تا خود را به سطح دانشگاه های برتر جهان و نظام های آموزشی مطرح نزدیک نمایند.

تحصیل رشته حقوق در آرژانتین

چارت درسی حقوق در دانشگاه های آرژانتین

رشته حقوق یکی از رشته های تحصیلی در جهان است که علاوه بر مطالع و یادگیری حقوق و قوانین بین المللی که برای افراد جهان یکسان هستند ، قوانین و مسائل حقوقی کشوری که در آن به تحصیل مشغول هستید هم باید آموزش ببینید و می تولان گفت که تفاوت عمده چارت های تحصیلی در دانشگاه های جهان مربوط به همین قوانین و حقوق تخصصی کشورهاست.

دانشجویان برای کسب مدرک در دوره کارشناسی باید 4 سال به تحصیل مشغول شوند و همچنین برای دوره کارشناسی ارشد 2 تا 3 سال و برای دوره دکتری هم 3 تا 4 سال باید زمان صرف نمایند ، با تحصیل در رشته حقوق در دانشگاه های آرژانتین دانشجویان با دروسی نظیر : استدلا حقوقی ، حقوق جزا ، حقوق آیین دادرسی کیفری ، حقوق رویه مدنی و تجاری ، حقوق سیاسی ، زبان ها و شیوه های ارتباطی ، قانون اساسی آرژانتین ، روانشناسی تربیتی و دروس بسیار دیگری آشنا می شوند که در بالا بردن سطح علمی دانشجویان و مبدل کردن آنان به یک حقوق دان نقش خواهند داشت.

زبان تحصیل حقوق در آرژانتین

اگر قصد دارید که آرژانتین را به عنوان مقصد نهایی خود برای تحصیل در رشته حقوق انتخاب نمایید پس باید حتما زبان لاتین یا همان اسپانیایی را بیاموزید و به آن تسلط کامل را پیدا نمایید که علاوه بر توانایی ارتباط برقرار کردن با افراد در جامعه توانایی درک مفاهیم و مطالب درسی این رشته را هم داشته باشید ، بله زبان رسمی و همچنین زبان تدریس در دانشگاه های آرژانتین اسپانیایی است و تمام رشته ها از جمله رشته حقوق در تمامی مقاطع به این زبان تدریس می شوند.

شما باید هنگام ثبت نام و پذیرش مدرکی معتبر را جهت تسلط به این زبان به دانشگاه ارائه نمایید یا در صورت مسلط نبودن به این زبان می توانید در دوره هایی که کالج ها و یا خود دانشگاه ها قبل از شروع تحصیل ارائه می کنند شرکت کرده و آموزش های لازم را دیده و قدرت درک و صحیت به این زبان را کسب نمایید.

البته توجه داشته باشید که در بعضی دانشگاه ها و در بعضی مقاطع امکان دارد که رشته حقوق به زبان انگلیسی هم ارائه شود ، که این موضوع به عوامل متعددی بستگی دارد که یکی از مهم ترین آن ها بودن تعداد کافی متقاضی برای تحصیل به این زبان است ، پس اگر می خواهید این رشته را به زبان انگلیسی ادامه دهید حتما با دانشگاه مورد نظر مکاتبه نمایید که یقین حاصل نمایید در آن سال تحصیلیاین رشته به زبان انگلیسی هم تدریس خواهد شد.

خوب است بدانید در مالزی می توانید رشته حقوق را به زبان انگلیسی بخوانید ، در مقاله تحصیل رشته حقوق در مالزی تمام جزئیات را شرح داده ایم.

بهترین دانشگاه های حقوق آرژانتین

آرژانتین دارای میزان قابل توجهی از سواد با آماری بالغ بر98،1 درصد است زیرا در این کشور اهمیت ویژه ای برای آموزش و پرورش قائل هستند ، دوره های آموزشی در اینجا به حدی خوب است که سالانه نزدیک به 90 هزار دانشجوی بین المللی در آرژانتین تحصیل می کنند ، این تعداد دانشجوی خارجی نشان از دانشگاه های با کیفیت و معتبر نیز می باشد ، در ادامه قصد داریم شما را با دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی که بهترین و معتبرترین مراکز در ارائه و تدریس رشته حقوق هستند ، آشنا سازیم.

بهترین دانشگاه های حقوق آرژانتین

دانشگاه بوینس آیرس

این دانشگاه برترین دانشگاه ارژانتین است که در رتبه بندی QS رتبه 75 را در میان دانشگاه های جهان و رتبه 9 را در میان دانشگاه های آمریکای لاتین به خود اختصاص داده است ، این موسسه در سال 1821 تأسیس شد ، و تا کنون 4 نفر از این دانشگاه برنده جایزه نوبل شده اند که از هر دانشگاه اسپانیایی زبان بیشتر است و چه گوارا ، انقلابی معروف مارکسیست را از فارغ التحصیلان خود می داند.

دانشکده حقوق دانشگاه بوینس آیرس بزرگترین دانشکده حقوق درمنطقه و یکی از سنتی ترین و دینامیک ترین موسسات در میان دانشگاه های آرژانتین است که در سال 1821 به عنوان دپارتمان حقوق تاسیس و در سال 1874 به دانشکده حقوق تبدیل شد ، در این دانشگاه هر سه دوره لیسانس ، فوق لیسانس و دکتری با بالاترین سطح علمی به دانشجویان ارائه می شود ، علاوه بر این 30 برنامه تحصیلات تکمیلی در سال که شامل آموزش حضوری ، آموزش از راه دور و دوره های فشرده در همه زمینه های حقوقی است در این دانشکده برگزار می شود.

مدرک اعطایی دانشکده حقوق بوینس آیرس معتبرترین و درجه یک ترین مدرک حقوق در آرژانتین است و فارغ التحصیلان با این مدرک قادر خواهند بود که به امر وکالت مشغول شوند و از جایگاه بسیار عالی در جامعه برخوردار شود ، همچنین با کسب این مدرک می توانند در مطمئن ترین و معتبرترین مشاغل حقوقی در این کشور مشغول به کار شوند.

دانشگاه ملی کوردوبا

دانشگاه ملی کوردوبا در سال 1613 در شهر کوردوبا تأسیس شد که هم اکنون چهارمین دانشگاه قدیمی آرژانتین می باشد ، این دانشگاه هم اکنون بعد از دانشگاه بوینس ایرس مهم ترین موسسه آموزش عالی در آرژانیتن است ، همچنین دانشکده حقوق این دانشگاه هم از معتبرترین دانشکده های حقوق در آرژانتین و آمریکای جنوبی است.

دانشجویان در حال تحصیل رشته حقوق در آرژانتین در این دانشگاه مهارت‌های بسیار زیادی از جمله : دانش کافی در مورد مسائل حقوقی ، قدرت مناظره ، توانایی تنظیم اسناد حقوقی ، تسلط بر زبان تخصصی رشته‌ی حقوق ، قدرت درگیری با مسائل پیچیده از زوایای مختلف ، توانایی ارائه‌ی استدلال و دفاع ، داشتن مهارت‌های ارتباطی قوی به صورت کتبی و شفاهی و بسیاری مهارت های دیگر را در حین تحصیل از طریق کلاس های تقویتی و مازاد آموزش خواهند دید که در قدرت و تسلط آنان به مسائل حقوقی و جزایی در اینده تاثیرات بسزایی خواهد گذاشت.

این مدرسه حقوق ابتکارات زیادی را برای بهبود زندگی دانشجویی ، با امکان دادن به دانشجویان برای انجام چندین فعالیت فوق برنامه در حین تحصیل ، سازماندهی می کند ، سالانه بیش از 100 دوره غیر درسی و درسی از جمله آموزش های اضافی ، بیان هنری و غیره به دانشجویان ارائه می شود که تحصیل را در این دانشکده برای انان دلچسب و هیجان انگیز می نمایند.

دانشگاه پالرمو آرژانتین

دانشگاه پالرمو یکی دانشگاه خصوصی در شهر بوینس ایرس است که یکی از بهترین و مبتکرترین دانشگاه های آرزانتین است ، این دانشگاه همچنین یکی از بهترین موسسات تدریس کننده رشته های حقوق می باشد که از کیفیت فوق العاده بالایی در ارائه این رشته برخوردار است ،این دانشگاه توانست در سال 2021 از منظر موسسه QS جز 50 دانشگاه برتر جوان در جهان قرار گیرد.

دانشکده حقوق پالرمو در 3 دوره لیسانس ، فوق لیسانس و دکتری حقوق دانشجو می پذیرد که مقاطع تحصیلات تکمیلی را در 8 برنامه به دانشجویان ارائه می کند ، دانشکده حقوق دانشگاه پالرمو یکی از موسسات برجسته در زمینه آموزش حقوقی در آمریکای لاتین است و یک شبکه قوی برای تبادل آموزشی و علمی با موسسات آموزشی در سراسر جهان ایجاد کرده است که روزانه به کیفیت و سطح علمی این دانشکده می افزاید.

همچنین این دانشگاه یک طرح بورسیه در نظر گرفته است که دانشجویان منتخب و پر تلاش می توانند یک یا دو ترم را در برترین دانشگاه های حقوق جهان تحصیل کنند و از محیط ، اساتید و سطح علمی بالا در این دانشگاه ها بهره مند شوند که خود اقدامی منحصر به فرد در آرژانتیم و آمریکای لاتین به حساب می آید.

علاوه بر این در طول سال تحصیلی از محققان و اساتید خبره و مشهوری دعوت به عمل می آید که با سخنرانی در کنفرانس ها و جلسات متعدد با دانشجویان ، در پیشرفت و ارتقا سطح علمی آنان تاثیر بسزایی خواهند داشت.

دانشگاه آسترال

دانشگاه آسترال در شهر بوینس آیرس و در سال 1979 افتتاح گردید و هم اکنون به دلیل برگرفتن از جدید ترین و بهترین روش ها و شیوه های تحصیلی از برترین دانشگاه های اروپایی و آمریکایی شهرت فراوان دارد ، در این دانشگاه شاخه‌های مختلفی در رشته‌ی حقوق برای دانشجویان و داوطلبان متقاضی ارائه می شود که یکی از شاخه‌های مهمی که در این موسسه ارائه می شود ، شاخه‌ی حقوق عمومی است که مربوط به ‌قوانین دولت و جامعه ، حقوق اساسی ، حقوق اداری و حقوق جزایی می‌شود.

یکی دیگر از شاخه های این رشته که در آسترال به آن بسیار پرداخته می شود و از کیفیت ارائه و تدریس بالایی برخوردار می باشد ، حقوق بشر است که اکثر افرادی که علاقه مند به ادامه تحصیل در دوره های تحصیلات عالی در این گرایش هستند سعی در پذیرش در این دانشگاه دارند.

این دانشگاه نیز دوره های لیسانس ، فوق لیسانس و دکتری را برای رشته حقوق و گرایشات آن به دانشجویان ارائه می کنند که برای اطلاع دقیق از برنامه های دقیق هر دانشگاه و زمان پذیرش هر کدام می توانید با کارشناسان گروه مهاجرتی رجبی تماس حاصل کرده و از سریع ترین و راحت ترین راه های اخذ پذیرش آگاهی کسب نمایید.

هزینه تحصیل حقوق در آرژانتین

یکی از مهم ترین مسائل مربوط به تحصیل در خارج از کشور هزینه های مربوط به آن است ، که خوشبختانه آرژانتین را می توان در زمره کشورهای ارزان قیمت و بسیار مناسب از این لحاظ برای تحصیل دانست ، تحصیل رشته حقوق در آرژانتین در دوره کارشناسی در دانشگاه های دولتی این کشور برای افراد خارجی و شهروندان این کشور رایگان است به همین خاطر است که سالانه نزدیک به 90 هزار نفر تقاضای تحصیل در این کشور را دارند.

هزینه تحصیل حقوق در آرژانتین

دانشگاه و موسسات غیر انتفاعی برای تحصیل این رشته اقدام به دریافت شهریه از متقاضیان می کنند که باز هم به نسبت بسیاری از کشورها از قیمت های مناسب تری برخوردار است و بر اساس دانشگاه مورد نظر و مقطع تحصیلی و خدماتی که به دانشجویان ارائه می شود شهریه ها با یکدیگر متفاوت است که باید حتما قبل از اقدام به پذیرش با داشنگاه مکاتبهکرده و مبلغ شهریه را متوجه شد ، اما به طور کلی باید مبلغی مابین 6 هزار دلار تا 25 هزار دلار را برای یک سال تحصیلی در نظر بگیرید.

علاوه بر شهریه دانشگاه باید هزینه های زندگی و اقامت در آرژاتین را هم مد نظر قرار دهید که بازهم خوشبختانه از بسیاری کشورهای اروپایی هزینه زندگی پایین تر است ، که ما در مقاله تحصیل در آرژانتین این موضوع را به طور دقیق و مفصل مورد بررسی قرار دادیم که می توانید با مراجعه به آن از هزینه زندگی ماهانه خود در این کشور اطلاع کسب نمایید.

به جرات می توان گفت بلاروس جزو ارزان ترین کشور ها برای تحصیل رشته حقوق است ، مقاله تحصیل رشته حقوق در بلاروس را بخوانید.

بورسیه های رشته حقوق در آرژانتین

از آن جا که تحصیل رشته حقوق در آرژانتین و در دانشگاه های دولتی این کشور بسیار ارزان و یا حتی می توان گفت رایگان است ، پس به طوری دولت این کشور برای تمام دانشجویان محصل در دانشگاه های خود بورسیه های تحصیلی را ارائه داده است.

اما بورسیه های تحصیلی در دو حالت در این کشور از ارزش بسیاری برخوردار می شوند ، حالت اول برای شهروندان آرژانتینی است که می توانند از دولت ، شرکت هاو یا موسسات بورسیه هایی را اخذ کرده و برای تحصیل به خارج از کشور سفر کنند و دوم در مقطع دکتری است ک علاوه بر نپرداختن شهریه دانشگاه می توانید از حقوق ماهانه هم برخوردار شوی و هزینه های اقامت و زندگی خود را در این کشور پوشش دهید.

البته توجه کنید که میزان دانشجویان خارجی در این کشور بسیار است و متقاضیان بورسیه های تحصیلی هم به طبع آن باز هم زیاد ، پس باید از رزومه درخشانی برخوردار باشید تا بتوانید از دانشگاه مورد نظرتان بورسیه هایی را جهت پوشش دادن هزینه های زندگی و اقامت در این کشور را اخذ نمایید.

آزمون های ورودی حقوق در آرژانتین

یکی دیگر از موارد مثبت برای جذب دانشجو در رشته حقوق در آرژانتین این است که دانشگاه های این کشور برای پذیرش و ثبت نام به عمل آوردن از متقاضیان آزمونی از آن ها اخذ نمی نمایند ، که در کنار دیگر مزیت های این کشور باز هم دلیل روشنی است بر تعداد زیادی دانشجو که در این کشور در حال تحصیل می باشند.

البته به این نکته توجه نمایید که در دوره های فوق لیسانس و دکتری که ظرفیت دانشگاه ها برای تحصیل در این رشته به نسبت دوره لیسانس کاهش می یابد.

اگر تعداد متقاضیان از تعداد ظرفیت دانشگاه کمتر باید امکان برگزاری آزمون و یا ماحبه حضوری وجود دارد که این امکان هم بسیاز کم است ، همچنین اگر مدرکی در جهت اثبات تسلط خود به هر کدام از زبان های اسپانیایی یا انگلیسی که قصد دارید این رشته را به آن زبان ادامه دهید نداشته باشید ، دانشگاه آزمونی در جهت تشخیص میزان درک و فهم شما از زبان مورد نظر به عمل می آورد ، که در صورت نرسیدن به حد نمره قبولی باید در دوره های زبان پیش از شروع تحصیل شرکت کرده و دوباره در آزمون زبان شرکت نماید و نمره قبولی را کسب کنید.

تحصیل رشته حقوق در اوکراین هم بدون آزمون ورودی و بسیار ارزان است ، مقاله تحصیل رشته حقوق در اوکراین را نیز مرور کنید.

مزایا و معایب تحصیل حقوق در آرژانتین

شاید تا این قسمت از مقاله تصور کرده باشید که ادامه تحصیل رشته حقوق در آرژانتین فقط دارای محاسن و مزیت هایی فوق العاده می باشد که البته چندان هم اشتباه نبوده ، اما باید توجه کنید که در کنار این مزایا قطعا معایبی نیز وجود دارد که امکان دارد تحصیل و یا مهاجرت شما به این کشور را تحت تاثیر قرار دهد ، با ما باشید تا به طور خلاصه شما را را این مزایا و معایب به طور خلاصه آشنا نماییم.

مزایا و معایب تحصیل حقوق در آرژانتین

مزایا

  • شهریه رایگان و یا فوق العاده ارزان دانشگاه های دولتی این کشور در رشته حقوق
  • اعطای بورسیه های تحصیلی و کمک هزینه های تحصیلی در این رشته
  • استاندارد آموزشی بسیار بالا
  • کشوری با تنوع فرهنگ و طبیعت خارق العاده

معایب

همانطور که در بالا مزایای تحصیل و اقامت در این کشور را یادآور شدیم باید توجه داشته باشیم که باید درکنار زبان قارسی و انگلیسی شروع به یادگیری زبان سومی هم بکنید ، که یادگیری زبان اسپانیایی تا حدودی سخت است و ممکن برای بعضی افراد مشکل ساز باشد ، همچنین فاصله این کشور با کشورمان بسیار زیاد است که می تواند آمد و شد را به سخت ترین حالت ممکن چه از لحاظ مسافت و زمان و چه از لحاظ هزینه برساند.

درست است که هزینه تحصیل و زندگی در آرژانتین ارزان است اما با توجه به ارزش پول کشورمان و قیمت دلار باز هم هزینه تحصیل در این رشته در آرژانتین گران تمام می شود و شاید دانشجویان را مجبور کند که در کنار تحصیل به کسب درآمد و انجام کارهایی پاره وقت در زمان استراحت و فراغت بازدارد، دیگی مسئله مهم این است که تفاوت فرهنگ ما با مردمان این کشور بسیار زیاد است و ممکن است در ابتدای مهاجرت با شوک رو بهرو شوید و مدتی زمان لازم است تا بتوانید با نحوه زندگی و فرهنگ مردم این کشور اشنایی کامل را کسب نمایید.

بازار کار و درآمد رشته حقوق در آرژانتین

با توجه به رشد اقتصادی و بزرگ تر شدن روز به روز کارخانجات ، موسسات و ادارات در آرژانتین مسائل حقوقی نیز دهم بیشتر ارزش پیدا می کند و در این بین نیاز به وکلا و مشاوران حقوقی روز به روز بیشتر حس می شود ، به همین خاط بر اساس آمار تا پایان 2030 در این کشور نیاز به وکلا 4 درصد رشد پیدا خواهد کرد و این یعنی اینکه در آینده بازار شغلیی این حرفه رشد خواهد کرد.

البته در حال حاضر هم وکلا و قضات در این کشور از پرستیژ شغلی بسیار بالایی برخوردار هستند و احترام خاصی برای حقوق دانان قائل می باشند ، البته میزان درآمد حقوق دانان و وکلا در این کشور به میزان تجربه کاری و کارنامه کاری آنان بسیار بسیتگی دارد ، هرچه سابقه بیشتری داشته باشید می توانید درآمد بالاتری کسب کنید ، اما به طور متوسط یک وکیل در آرژانتین ماهانه می تواند حداقل 70 هزار پزو و حداکثر 150 هزار پزو درآمد کسب نماید.

تحصیل رشته حقوق در مجارستان یک انتخاب هیجان انگیز ، عالی و امن برای دانشجویان بین المللی است ، مقاله تحصیل رشته حقوق در مجارستان را نیز بخوانید.

چگونگی ورود به وکالت در آرژانتین

برای انجام وکالت پس از تحصیل رشته حقوق در آرژانتین در آرژانتین ، متقاضیان باید مدرک حقوق خود را در مقطع کارشناسی ارشد ، از یک دانشگاه معتبر آرژانتینی اخذ نمایند و یا مدرک اخذ شده خود از دانشگاه خارجی را به تایید در این کشور برسانند ، سپس در کانون وکلای محلی (Colegio de Abogados ) ایالت خود ثبت نام نمایند و پس از این می توانند به شغل وکالت مشغول گردند و دیگر نیاز به هیچ آزمون و یا تایید و ثبت مدرک دیگری در این کشور نیست.

رویه وکیل شدن در آرژانتین نه تنها از کشورمان بلکه نسبت به خیلی از دیگر کشوهای جهان بسیار ساده تر می باشد و شما با تحصیل در رشته حقوق تا مقطع فوق لیسانس می توانید به راحتی به وکیل تبدیل شوید.

سوالات پر تکرار تحصیل حقوق در آرژانتین

کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این محتوا مطالب مفیدی در خصوص تحصیل رشته حقوق در آرژانتین را ارائه دادند ، برای پرسیدن سوالاتتان از باکس دیدگاه استفاده کنید تا پاسخ مشاوران ما را دریافت نمایید.

زبان تحصیل رشته حقوق در آرژانتین چیست؟

زبان تدریس در دانشگاه های آرژانتین اسپانیایی است و تمام رشته ها از جمله رشته حقوق در تمامی مقاطع به این زبان تدریس می شوند.

برترین دانشگاه برای تحصیل رشته حقوق در آرژانتین کدام دانشگاه است؟

دانشگاه بوینس آیرس این دانشگاه برترین دانشگاه ارژانتین است که در رتبه بندی QS رتبه 75 را در میان دانشگاه های جهان و رتبه 9 را در میان دانشگاه های آمریکای لاتین به خود اختصاص داده است.

هزینه تحصیل رشته حقوق در آرژانتین چقدر است>؟

باید مبلغی مابین 6 هزار دلار تا 25 هزار دلار را برای یک سال تحصیلی در نظر بگیرید.

آزمون ورودی رشته حقوق در آرژانتین چیست؟

یکی دیگر از موارد مثبت برای جذب دانشجو در رشته حقوق در آرژانتین این است که دانشگاه های این کشور برای پذیرش و ثبت نام به عمل آوردن از متقاضیان آزمونی از آن ها اخذ نمی نمایند

چگونه می توان در آرژانتین ، وکیل شد؟

برای انجام وکالت در آرژانتین ، متقاضیان باید مدرک حقوق خود را در مقطع کارشناسی ارشد ، از یک دانشگاه معتبر آرژانتینی اخذ نمایند و یا مدرک اخذ شده خود از دانشگاه خارجی را به تایید در این کشور برسانند ، سپس در کانون وکلای محلی (Colegio de Abogados ) ایالت خود ثبت نام نمایند و پس از این می توانند به شغل وکالت مشغول گردند و دیگر نیاز به هیچ آزمون و یا تایید و ثبت مدرک دیگری در این کشور نیست.

در این مقاله سعی داشتیم تا به ساده ترین روش شما را با تحصیل رشته حقوق در آرژانتین آشنا نماییم و از تمامی شرایط لازم برای پذیرش و ثبت نام در دانشگاه های این کشور مطلع گردانیم ، چنان چه به مشاوره های بیشتری در این زمینه و زمینه های مهاجرتی دیگر نیازمند بودید با تیم کارشناسی ما در موسسه مهاجرتی رجبی از طریق دفاتر تهران و شیراز ارتباط برقرار کنید و از اطلاعات و تجربیات آنان استفاده نمایید ، همچنین می توانید با مطالعه مقاله تحصیل رشته حقوق در فرانسه با چگونگی و شرایط تحصیل این رشته در کشور های اروپایی هم آشنا شوید.

،

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *