تحصیل در مجارستان

تحصیل در مجارستان در طول سالیان گذشته هدف بسیاری از دانشجویان بین المللی در جهان بوده چراکه این کشور بسیار تلاش کرده تا به یکی از مقاصد بین المللی معتبر در اروپا و جهان مبدل شود.

دانشگاه های این کشور اکثر رشته های تحصیلی را در تمامی مقاطع سنی با کیفیت بالا به دانشجویان داخلی و بین المللی ارائه می دهند که با پیروی از فرآیند بولونیا توانسته اند در رشته هایی همچون پزشکی و دندانپزشکی شهرت فراوانی را نیز کسب نمایند.

تحصیل در مجارستان علاوه بر سیستم آموزشی دارای مناظر خیره کننده و زیبایی است که زندگی را برای دانشجویان و کلیه مهاجرین لذت بخش می سازد ، این کشور با داشتن قدمت 600 ساله در امور آموزش همواره تلاش می کند تا آخرین متدهای تحصیلی را به کار گرفته و تا حد ممکن تحصیل به صورت رایگان را برای تمامی شهروندان تا دوره متوسطه فراهم سازد.

از این رو با توجه به جایگاه علمی کشور مجارستان کارشناسان شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) به بررسی تمامی مقاطع تحصیلی در این کشور پرداخته اند و شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از پروسه پذیرش در دانشگاه موردنظرتان و یا اخذ ویزا با مشاورین موسسه در تماس باشید.

در نظر داشته باشید، چنانچه تحصیل در مجارستان را از روش های قانونی مهاجرت به این کشور می دانید، برای اطلاعات تحصصی در سایر روش های مهاجرتی حتماً مقاله مهاجرت به مجارستان را مطالعه نمایید

فهرست مطالب
تحصیل در مجارستان

ویدئو با توضیحات روناک در مورد تحصیل در مجارستان را ببینید تا با اطلاعات کلی این مقاله آشنا شوید و چنانچه فرصت مطالعه محتوای متنی را ندارید می توانید پادکست مربوطه را دانلود کرده تا در زمانی دیگر به آن گوش دهید.

پادکست تحصیل در مجارستان

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

برای دانستن شرایط فوق العاده تحصیل در این کشور همین الان تماس بگیرید!

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

سیستم آموزشی مجارستان

طبق سیستم آموزشی مجارستان تحصیل برای تمامی افراد تا دوره متوسطه اجباری است و شهروندان تا این مقطع از تحصیل به صورت رایگان بهره مند می شوند.

کسانی که موفق به دریافت مدرک دیپلم می شوند می توانند تقاضای ورود به 9 دانشگاه را داشته باشند و در رشته دل خواهشان به تحصیل بپردازند ، در ادامه مقاطع مختلف تحصیل را شرح می دهیم:

مقطع ابتدایی : این دوره که از سن ۶ سالگی آغاز می شود به مدت ۴ سال طول کشیده و به دانش آموزان برنامه های آموزشی متنوع تدریس می شود و آنها در کنار یادگیری دروس اصلی زبان آلمانی و یا فرانسه را به عنوان زبان دوم فرا می گیرند ، ادبیات ، جغرافیا ، ریاضیات ، موسیقی و هنر از جمله دروس سیستم آموزشی مجارستان در مقطع ابتدایی ست.

مقطع متوسطه : این دوره که در حدود ۴ تا ۶ سال زمان می برد ، با به پایان رساندن دوره ابتدایی آغاز می شود ، تمامی دروس در این دوره به صورت تخصصی تدریس شده و در سال آخر یک آزمون از تمامی درس ها برگزار می گردد که تنها با قبولی در آن می توان به مدرک دیپلم رسید.

این آزمون به نوعی آزمون ورودی دانشگاه نیز به شمار می رود و دانش آموزان می توانند با انتخاب خود در یکی از مدارس دولتی و یا خصوصی به تحصیل بپردازند که نوع آموزش و تدریس برخی از مهارت ها در آنها متفاوت است.

آزمون ورودی دانشگاه های مجارستان

Entrance exam

آزمون ورودی دانشگاه های مجارستان

گام مهم بعدی جهت رسیدن به پذیرش در دانشگاه های مجارستان شرکت در آزمون وروی دانشگاه های این کشور است که برای دانشجویانی که قبلا در آزمون سراسری کشور خود پذیرفته نشده اند و یا دانشجوی اروپایی نیستند الزامی می باشد. خوب است این نکته را به شما عزیزان بگوییم که آزمون ورودی دانشگاه های مجارستان قابل مقایسه با کنکور ایران نبوده و با قرار گرفتن در سطحی بسیار آسانتر و سپری کردن دوره پیش نیازی به راحتی به قبولی در آن دست خواهید یافت.

هم چنین در برخی از دانشگاه ها تنها جهت ورود به رشته های علوم پزشکی آزمون ورودی برگزار می ود و سایر رشته ها شامل آزمون ورودی نخواهند بود ، محتوای این آزمون عموما شامل سوالات شیمی ، زیست شناسی ، زبان انگلیسی و ریاضیات بوده و داوطلب باید در هر درس به حد نصاب نمره دست یابد.

آموزش عالی در مجارستان

کسانی که در سن 18 تا 19 سالگی توانسته اند به مدرک دیپلم مجارستان به نام (Erettsegi Bizanyitvany ) دست یابند ، قادر هستند جهت ثبت نام در دانشگاه های مجارستان اقدام کنند.

ورود به دانشگاه ها برای تحصیل در مجارستان طبق قوانین مشخصی است که باید توسط تمامی متقاضیان به خصوص داوطلبان بین المللی رعایت گردد ، سیستم آموزش عالی مجارستان نسبتا کوچک است و تعداد دانشگاه ها و موسسات خصوصی چند برابر دانشگاه های دولتی!

اما نکته قابل توجه آن است که این سیستم با وجود کوچک بودن جزو قدیمی ترین ها در اروپا شناخته شده و به راحتی دانشجویان را در رشته دلخواهشان مورد حمایت قرار دهد.

اصلاحات در سیستم آموزشی مجارستان از سال 2006 آغاز شده و هم اکنون شما با پذیرش در در یکی از موسسات این کشور تجربه تحصیل در یکی از پیشرفته ترین سیستم های آموزشی جهان را خواهید داشت ، با ما همراه باشید تا مقاطع مختلف آموزش عالی را بشناسیم.

انواع مراکز آموزشی عالی مجارستان

انواع مراکز آموزشی عالی مجارستان

بسیاری از موسسات آموزش عالی مجارستان دارای سابقه تاریخی گسترده ای هستند و به عنوان مراکز تحقیق با سابقه در اروپا شناخته می شوند ، سه نوع موسسه آموزش عالی برای تحصیل در مجارستان وجود دارد که براساس نوع و سطح مدارک تحصیلی و همچنین ظرفیت و تخصص سازماندهی می شوند :

دانشگاه ها : مؤسسات پژوهشی کاملا مجهزی هستند که در آن ها تعدادی دانشکده وجود دارد و حداقل 60 درصد از کارکنان آن دارای مدرک دکترا هستند ، دانشگاه ها در زمینه های خاصی دارای تخصص هستند و مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا در مجارستان در این موسسات آموزش عالی ارائه می شوند.

دانشگاه علوم کاربردی : این موسسات آموزشی بر آموزش و تمرین در رشته های عملی و حرفه ای تمرکز داشته و دوره های تحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد در این موسسات آموزش عالی تدریس می شوند.

کالج ها : موسسات آموزشی کوچکی هستند که آموزش اولیه را در موضوعات تخصصی ارائه می دهند ، مدرک کارشناسی نیز در برخی از این موسسات آموزشی ارائه می شود.

 

برای آنکه با جنبه های مختلف تحصیل در مجارستان آشنا شوید، حتماً مقالات زیر را بخوانید.

تحصیل در مجارستان با مدرک دیپلم

تحصیل در مجارستان با مدرک دیپلم

همانگونه که در بالا دریافتیم آغاز تحصیل در دانشگاه ها نیازمند کسب مدرک دیپلم و پیمودن دوره 12 ساله تحصیل در مدارس است ، پذیرش در دانشگاه با مدرک دیپلم نیز تابع شرایط مشخصی است که دو فاکتور مهم نقش اصلی را در آن ایفا می کند:

 • معدل کسب شده در دیپلم دوره متوسطه
 • نمره اخذ شده در آزمون ورودی دانشگاه ها

ارائه مواردی مانند رتبه های علمی ، پژوهش و تحقیقات و غیره نیز در امر پذیرش دانشگاه ها موثر هستند اما برای ورود به دانشگاه های مجارستان باید به دو مورد گفته شده توجه ویژه ای نمود.

دانشجویان بین المللی که مدرک دیپلم خود را از سیستم آموزشی دیگری مانند ایران دریافت کرده اند نیز باید ابتدا مدرک دیپلم خود را مطابق با سیستم آموزشی این کشور معادل سازی نموده و سپس برای تحصیل در مجارستان آماده شوند ، مجارستان با برگزاری آزمون برای برخی رشته ها قصد دارد تا شرایط یکسانی را برای همه داوطلبان فراهم سازد.

در صورتی که سطج زبان شما برای ورود به دانشگاه ها متناسب نباشد، می توانید زبان را در این کشور بگذارنید، برای بدست آوردن اطلاعات لازم حتماً مقاله دوره های زبان در مجارستان را مطالعه نمایید تا با نوع دور ها و کالج های معروف آشنا شوید.

 

قوانین تحصیل در کالج های مجارستان

کسانی که برای تحصیل در مجارستان به دنبال دوره های فنی و حرفه ای کالج های مجارستان هستند باید دقت داشته باشند که مدارک فنی و حرفه ای با مدارک دانشگاه متفاوت بوده و ارتقا درجه تحصیلی به دانشجویان داده نمی شود.

آموزش های پیشرفته تر در دانشگاه و یا کالج های مخصوص که به مدت ۴ سال است وجود دارند و در نهایت شما را به صورت یک متخصص به بازار کار وارد می کند.

در کلاس های فنی و حرفه ای که Bizonyitvan نام دارند ، اکثر زمان کلاس به انجام کارهای عملی و پژوهشی اختصاص دارد و دانشجویان واحدهای زیادی را به دروس تئوری نخواهند گذراند.

اما داوطلبانی که جهت ورود به دانشگاه در دوره های کالج ثبت نام می کنند عموما دوره ای به نام پارتیکوس را پشت سر گذاشته و علوم پایه رشته انتخابی شان به همراه مهارت زبان را فرا خواهند گرفت.

این دوره که معمولا دو ترم تحصیلی زمان می برد ، دانش آموزان را جهت شرکت در آزمون ورودی آماده تر ساخته و می توانند با موفقیت آن را پشت سر بگذارند ، دانشجویان باید قبل از هرگونه درخواست ابتدا یک موسسه را یافته و در آن ثبت نام کنند.

در ادامه توجه شما را به مرور برخی از تصاویر ویزا های تحصیلی کشورهای مختلف که با اعتماد به موسسه مهاجرتی رجبی بدست آمده جلب می کنیم ؛ این تصاویر تنها تعداد کمی از پرونده های موفق ما برای علاقه مندان به مهاجرت تحصیلی در بازه زمانی کوتاه است.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

برای مهاجرت به آرزوهایتان همین حالا با ما تماس بگیرید.

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

تحصیل در مجارستان به زبان انگلیسی

یکی از دلایل محبوبیت و استقبال دانشجویان بین المللی بخصوص دانشجویان ایرانی از دانشگاه های کشور مجارستان فراوانی برنامه های تحصیل در دانشگاه های این کشور به زبان انگلیسی است.

وجود این زبان در سیستم آموزشی موجب گشته تا مقصدهای تحصیلی این کشور هم تراز با کشورهایی مانند ایالات متحده و یا بریتانیا قرار گرفته و سالانه دانشجویان با استعداد زیادی را بخود جذب نماید.

مجارستان دارای زبان های متنوعی است که البته زبان رسمی و اکثریت مردم مجاری بوده و زبان انگلیسی به عنوان دومین زبان در میان مردم رواج دارد ، البته علاوه بر زبان انگلیسی زبان هایی همچون آلمانی و فرانسه نیز در سیستم آموزشی وجودداشته و دانشجویان می توانند تحصیل به هریک از این زبان ها را به صورت دلخواه انتخاب کنند.

دولت این کشور همواره تلاش نموده تا با رواج زبان های خارجه در میان مردم شرایط پذیرش و زندگی را نیز برای دانشجویان خاجی آسانتر و بهتر سازد.

تحصیل در مجارستان به زبان انگلیسی
از جمله رشته هایی که در مجارستان به زبان انگلیسی ارائه می شوند می توان به رشته های پزشکی و دندانپزشکی ، برخی از رشته های مهندسی و رشته هایی مانند مدیریت بازرگانی ، MBA ، ارتباطات و روابط عمومی ، مدیریت گردشگری ، مدیریت امور مالی ، مدیریت ورزشی ، روابط بین المللی ، کارآفرینی و تجارت الکترونیکی الکترونیکی و غیره اشاره کرد.
در واقع در دانشگاه های این کشور شما تعداد اندکی رشته را خواهید یافت که به زبان انگلیسی تدریس نمی شوند و فرصت انتخاب این زبان بین المللی همواره برای تحصیل در مجارستان مهیا است.

شرایط انتخاب زبان انگلیسی در دانشگاه های مجارستان

اکثر دانشگاه های مطرح کشور مجارستان مانند دانشگاه بوداپست ، سگد و یا پچ فرصت تحصیل در مجارستان به زبان انگلیسی را برای دانشجویان فراهم نموده اند اما انتخاب این زبان معیارهای خاص خود را نیز می طلبد.

ممکن است در یک رشته تمامی مقاطع به زبان انگلیسی تدریس نشوند و برخی از رشته ها فقط در مقاطع فوق لیسانس و دکترا دارای تدریس انگلیسی هستند ، اما در رشته های پزشکی و دندانپزشکی تدریس به زبان انگلیسی رایج است، پس در هنگام مقصد تحصیلی در این کشور بررسی های لازم را به خوبی انجام دهید.

در آزمون ورودی نیز بخشی به سنجش و ارزیابی مهارت های انگلیسی فرد اختصاص دارد البته شرایط در برخی از دانشگاه ها به گونه ای است که دانشجویان برای اثبات توانایی و تسلط خود به زبان انگلیسی به مدرک آیلتس یا تافل نیاز دارند.

حداقل نمره آیلتس برای مقطع کارشناسی تحصیل در مجارستان بین ۵ تا ۶ و در مدرک تافل بین ۶۰ تا ۸۰ است ، دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی نیز باید نمره آیلتس ۵٫۵ تا ۶٫۵ و نمره تافل بین ۷۰ تا ۹۰ را به دانشگاه ارائه دهند.

مقاطع تحصیلی در مجارستان

همانگونه که در بالا گفتیم آغاز تحصیل در مجارستان نیازمند پشت سر گذاشتن دو مرحله مهم است ، دانشجوانی که بتوانند با تایید دانشگاه به پذیرش برسند تحصیلات خود را از دوره کارشناسی آغاز خواهند نمود.

تحصیل در این دوره در حدود 3 تا چهار سال زمان میبرد و نهایتا برخی از رشته تا ۵ سال می تواند طول بکشد که البته دوره پزشکی تنها رشته ای ست که شامل ۶ سال تحصیلی می شود.

در نهایت دانشجویان موفق به اخذ مدرک لیسانس شده و می تواند برای تحصیل در مقاطع بالاتر درخواست دهند ، زبان تحصیل نیز به دانشگاه موردنظر بسیار بستگی دارد و تاثیر معدل را نیز راموش نکنید.

دانشجویانی که دوره کارشناسی را با موفقیت پشت سر گذاشته اند با توجه به شرایط دانشگاه ( مصاحبه و یا شرکت در آزمون ورودی ) تحصیلات خود را در دوره کارشناسی ارشد آغاز می کنند.

مقاطع تحصیلی در مجارستان

طبق سیستم آموزشی مجارستان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یک تا دو سال طول کشیده و زبان تدریس انگلیسی و مجاری است ، تحصیل در این مقطع امکان پذیرش راحت تر در دوره دکترا را افزایش می دهد ، دوره کارشناسی ارشد بیشتر پژوهشی بوده و دانشجویان با دفاع از پایان نامه موفق به اخذ مدرک می شوند.

چگونگی پذیرش در مجارستان

تمامی متقاضیان تحصیل در مجارستان باید در قدم اول از شرایط پذیرش دانشگاه های مجارستان اطلاع داشته باشند ، پروسه درخواست در دانشگاه ها از زمان ارسال مدارک تا دریافت نتیجه می تواند چندماه به طول انجامد و متقاضیان باید دقت داشته باشند که چندماه قبل از آغاز سال تحصیلی شروع به انجام روند پذیرش نمایند.
چنانچه تمامی موارد درخواست شده از سوی دانشگاه فراهم شده باشند و مشکلی وجود نداشته باشد با پذیرش دانشجویان موافقت خواهد شد ، ارائه مدارک زیر جهت پذیرش در دانشگاه الزامی ست:
 • ترجمه رسمی مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی به زبان انگلیسی یا مجاری
 • ترجمه رسمی ریز نمرات دبیرستان و پیش دانشگاهی به زبان انگلیسی یا مجاری
 • قبولی در آزمون ورودی ( برای رشته هایی که ازمون ورودی دارند )
 • ارائه مدرک زبان یا دانش عالی زبان انتخابی
 • پرداخت هزینه آزمون یا اپلیکیشن فی
 • پرداخت شهریه یک ترم یا یک سال
البته توصیه ما به افرادی که سطح زبان مناسب ندارند، گذراندن دوره های زبان در این کشور می باشد.
هزینه های تحصیل در مجارستان

هزینه های تحصیل در مجارستان

هزینه های تحصیل در مجارستان در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی مقرون به صرفه است و با توجه به رشته تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل متغیر هستند.
رشته های علوم پزشکی در میان پر هزینه ترین رشته های تحصیلی با شهریه تقریبی ۲۰۰۰۰ دلار قرار دارند و هزینه تحصیل در دیگر رشته های تحصیلی در حدود ۴۵۰۰ یورو برای هر سال تحصیلی می باشد؛ برای اطلاع از رشته های پزشکی توصیه می شود مقاله تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در مجارستان را مطالعه نمایید.
علاوه بر هزینه تحصیل دانشجویان موظف به پرداخت هزینه درخواست ، هزینه آزمون و هزینه ثبت نام می باشند که هر یک بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ یورو می باشد.
البته این نکته را نیز درنظر داشته باشید هزینه های تحصیل در مجارستان در هر سال برای رشته ها و دانشگاه های مختلف تغییراتی می کند که این تغییرات زمان ثبت نام و پذیرش دانشجو در سایت های رسمی دانشگاه ها و مراکز آموزش علمی اعلام می شوند.

مزایای تحصیل در مجارستان

دانشجویانی که به دنبال تحصیل در کشورهای خارجی همچون مجارستان هستند باید تمامی جوانب سکونت و تحصیل را در این کشور درنظر گرفته و همراه با مزایا از معایب پیش رو نیز مطلع شوند.
مجارستان کشوری است که برای دانشجنویان ایرانی گزینه بسیار مناسبی به شمار می رود اما وجود برخی از معایب می تواند شما را از انتخاب این کشور منصرف سازد ، در ادامه به برخی از مهم ترین مزایا و معایب این کشور اشاره می کنیم.
در رابطه با تحصیل در مجارستان می توان گفت که تحصیل در این کشور باعث می شود کارآیی دانشجویان بین المللی بالاتر برود ، زیرا در این کشور رقابت کمتری برای پذیرش وجود دارد.
همچنین امکان گذراندن دوره های زبان انگلیسی یا آلمانی در این کشور وجود دارد و شانس ویزا دهی به ایرانی ها بسیار بالا می باشد.
مزایا و معایب تحصیل در مجارستان

معایب تحصیل در مجارستان

باید بگوییم که در نقطه مقابل مزیت گفته شده پذیرش راحت تر دانشگاه ها مشکل تعدد دانشگاه ها را داریم ، بدین معنا که در مجارستان شما گزینه های کمتر در انتخاب برنامه های تحصیلی دارید.

از طرف دیگر بعضی از سازمان ها هستند که همه دانشگاه ها و کشورها را برای نظام آموزش عالی خود رتبه بندی می کنند و در کشور میزبان تنها برخی از این دانشگاه ها مورد تایید قرار می گیرد از این رو انتخابتان محدودتر خواهد شد و گاهی این امکان وجود دارد که هیچ دانشگاهی مورد تایید قرار نگیرد.

هم چنین درنظر داشته باشید که گرچه مجارستان فرصت تحصیل به زبان های دیگر را برای دانشجویان فراهم نموده اما در واقع مجارستان یک کشور غیر انگلیسی است و هر کسی انگلیسی صحبت نمی کنند.

هم چنین با توجه به آنکه فرصت کار دانشجویی همراه با تحصیل در مجارستان برای دانشجویان وجود دارد اما بهتر است بدانید که پیدا کردن کار برای خارجی ها در مجارستان کمی دشوار است و نیاز به تسلط بالا به زبان مجاری دارد.

موسسات اعزام دانشجو به مجارستان

انتخاب هر کشور به عنوان یک مقصد تحصیلی گزینه ای پر ریسک است و نمی توان برای تمامی داوطلبان شرایط یکسانی را درنظر گرفت ، توصیه ما به شما عزیزان این است که ضمن بررسی دقیق شرایط تحصیل در کشور مقصد از افراد متخصص و مجرب در این حوزه نیز کمک بگیرید.
موسسات مهاجرتی بهترین راهنما و مشاور شما عزیزان در دست یافتن به مقصدی معتبر و ایده آل هستند چرا که بر خلاف موسسات اعزام دانشجو از اولین گام تا رسیدن به بهترین شرایط تحصیل و زندگی در کشور مقصد با شما همراه خواهند بود.
بنابراین جهت اقدام به تحصیل در مجارستان ، موسسه موردنظر خود را با وسواس انتخاب نموده و از اعتماد به هر گزینه ای که پیش رویتان قرار می گیرد بپرهیزید.

در پایان از شما دعوت می کنیم تا به صحبت های چندتا از کلاینت هایی که پروسه مهاجرتی خود را به تیم متخصص موسسه مهاجرتی رجبی سپردند گوش دهید، داشتن یک مشاور حاذق می تواند در وقت ، انرژی و هزینه های شما صرفه جویی کرده و شما را دقیقا به خواسته و هدفتان برساند ، ما نیز مفتخریم با به سرانجام رساندن صدها پرونده موفق ، یار شما در امر مهاجرت باشیم.

سوالات پر تکرار تحصیل در مجارستان

برای رشته هایی مانند پزشکی و دندانپزشکی در حدود ۲۰۰۰۰ دلار و رشته های تحصیلی دیگر تقریباً ۴۵۰۰ یورو برای هر سال تحصیلی.

در صورتی که برای رشته های غیر پزشکی اقدام کنید و سطح زبان مورد نظر را داشته باشید امکان پذیر است.

بله – دانشجویان مشغول به تحصیل در آلمان اجازه کار پاره وقت در این کشور را دارند.

به طور کلی برای تحصیل در رشته های غیر پزشکی شما باید سطح زبان به اندازه آیلتس 6 را داشته باشید، اما برخی از دانشگاه ها مدرک زبان نمی خواهند و مصاحبه دارند.

یکی از ویژگی های فوق العاده این کشور امکان گذراندن دوره زبان های انگلیسی ، آلمانی و یا فرانسوی بدون ارائه مدرک زبان می باشد.

چنانچه شما بخواهید بعد از تحصیل به ایران برگردید، بله باید در دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ایران تحصیل کنید.

موسسه مهاجرتی رجبی با داشتن پرونده های متعدد مهاجرتی موفق و مشاوره ویزاهای تحصیلی در کشورهای مختلف جهان می تواند بهترین راهنما و همراه شما عزیزان در رسیدن به هدف تحصیلی تان و ساختن آینده ای روشن باشد.

در صورتی که در رابطه با تحصیل در مجارستان و یا اخذ ویزای تحصیلی این کشور نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر دارید با کارشناسان موسسه در دفاتر تهران و شیراز تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید ، همچنین سایر مقالات سایت می تواند به تکمیل اطلاعات شما در زمینه مهاجرت تحصیلی کمک کند.

توصیه می کنیم حتماً مقالات زیر را برای مقایسه تحصیل در کشورهای اروپایی مطالعه کنید.

4 دیدگاه در “تحصیل در مجارستان

 1. تحصیل در مجارستان فاطمه گفت:

  باسلام و احترام
  جسارتا توی مجارستان باکدوم دانشگاه ها همکاری دارید؟

  1. تحصیل در مجارستان مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   طبق شرایط کلاینت ها از کالج ها و دانشگاه های مختلفی از جمله اوسینا ، مک دنیل ، دونا / سملوایز ، سگد ، پچ و غیره میتوانیم پذیرش بگیریم.

   با تشکر از سوال شما

 2. تحصیل در مجارستان امید گفت:

  سلام فوق لیسانس 48 ساله کدام روش را برای مهاجرت به مجارستان یا دیگر کشور های اروپایی را توصیه می کنید . کدام کشور برای پذیرش دوره های زبان یا تحصیل و بخصوص با امکان گرفتن ویزا مطمئن تر می باشد؟ شما چه روش یا راهکاری را توصیه می کنید؟

  1. تحصیل در مجارستان مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   اگر هدفتان دریافت ویزای تحصیلی برای دانشگاه یا کالج زبان است، قطعا بهترین گزینه برای شما کشور مجارستان است. شانس تان برای دیگر کشورهای حوزه شنگن پایین تر است و پیشنهاد میکنیم به صورت مستقیم اپلای نکنید.
   همچنین از طریق سرمایه گذاری میتوانید به مجارستان مهاجرت کنید. ( محدودیت سنی ندارد.)

   با تشکر از سوال شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (461 امتیاز)
خانه