شرایط مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به کانادا

شرایط مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به کانادا

کانادا کشوری مطلوب برای کار و زندگی است . مهاجرت به کانادا آرزوی بسیاری از انسانها در جهان است . پزشکان و دندانپزشکان هم ازین قاعده مستثنی نیستند و هر ساله تقاضاهای بسیاری برای مهاجرت به کانادا به سفارت های این کشور روانه می شود . کار پیدا کردن ایرانیان در کانادا ممکن است متفاوت از ایران و سایر کشورها باشد و ممکن است برای پیدا کردن فرصت های شغلی ، ارتقا رزومه کاری ، آماده شدن برای مصاحبه و درک آنچه کارفرمایان کانادایی به دنبال آن هستند نیاز به کمک داشته باشید و اما در خصوص شرایط مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به کانادا ادامه مقاله زیر از سوی موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی تقدیم شما عزیزان می گردد .

جدیدترین شرایط مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به کانادا

پزشکان و دندانپزشکان در کانادا می توانند مطب شخصی خود را داشته باشند و یا ممکن است در بیمارستان ها ، کلینیک ها ، مراکز بهداشت عمومی یا دانشگاه ها کار کنند . برخی از آنها توسط مقامات بهداشت محلی ، استانی و فدرال استخدام می شوند و یا در خدمت نیروهای مسلح کانادا می باشند و یا ممکن است به عنوان یک مربی دندانپزشکی ، محقق ، مدیر یا نماینده فروش مشغول به کار شوید .

کانادا تقاضای زیادی برای پزشکان و دندانپزشکان دارد و کسانی که به دنبال مهاجرت می باشند می توانند تحت برنامه تخصص فدرال به این کشور مهاجرت و در آن کار کنند . این برنامه برای افراد متخصصی است که توسط یک کارفرما حمایت نمی شوند و دارای مهارت هایی در حرفه های فهرست شده در لیست مشاغل مورد نیاز برای کانادا می باشند . شرایط مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به کانادا در سراسر جهان بسیار محبوب است .

متخصصانی همچون پزشکان و دندانپزشکان که شرایط لازم برای برنامه ویزا را دارند و دارای حداقل یک سال دوره کار مداوم تمام وقت یا معادل کار نیمه وقت در طول ده سال گذشته اند ، می توانند برای ویزا تحت برنامه نیروی متخصص فدرال درخواست دهند . متقاضیان همچنین باید برای درخواست این ویزا تسلط خود به زبان را با آزمون های رسمی نشان دهند .

اگر شغل شما در فهرست مشاغل اولویت ثبت شده باشد ، شما برای مهاجرت به کانادا بدون نیاز به پیشنهاد شغلی از کارفرمای کانادایی واجد شرایط هستید . علاوه بر این ، زمان پردازش بسیار سریع است ؛ ممکن است بتوانید در عرض چند ماه از آغاز پروسه درخواست ورود به کانادا را به دست آورید . در ادامه شرایط مورد نیاز برای مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان را بیان نموده ایم .

الزامات مهاجرت پزشکان به کانادا

الزامات برای پزشکان متخصص : متقاضیان باید مدرک علمی داشته باشند و از یک دانشکده پزشکی معتبر فارغ التحصیل شوند و آموزش تخصص های خاص لازم را دیده باشند . آنها همچنین باید امتحان های صدور گواهینامه کالج سلطنتی پزشکان و جراحان کانادا را تکمیل کنند .

متخصصین پزشکی بالینی باید 4 تا 5 سال از دوره های آموزشی ویژه تحصیلی داشته باشند ، ممکن است دو سال تحصیلات فوق تخصصی نیز مورد نیاز باشد . متخصصین در پزشکی آزمایشگاهی باید 4 تا 5 سال آموزش دیده باشند . متخصصان جراحی باید 5 تا 6 سال دوره تحصیلی تخصص جراحی داشته باشند .

الزامات پزشکان عمومی و خانواده : شرایط مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به کانادا برای پزشکان عمومی اینچنین است : متقاضیان باید مدرک لیسانس از یک دانشکده پزشکی معتبر داشته باشند و دو تا سه سال آموزش درمانی خانوادگی پزشکی را تکمیل کنند . علاوه بر این ، باید معاینات واجد شرایط از شورای پزشکی کانادا را تکمیل کنند و از منطقه یا استان مورد نظر مجوز اخذ کنند .

الزامات مهاجرت دندانپزشکان به کانادا

الزامات مورد نیاز شرایط مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به کانادا :‌ متقاضیان باید یک یا چهار سال تحصیلات تکمیلی قبل از دندانپزشکی را تکمیل کرده و دارای یک مدرک دانشگاهی از یک برنامه دندانپزشکی شناخته شده باشند . علاوه بر این ، باید از یک دستگاه نظارتی استان یا منطقه مجوز کسب کنند . هنگامی که درخواست شما به مهاجرت و شهروندی کانادا ارسال می شود ، بر اساس شش فاکتور درخواست متقاضی پردازش می شود که عبارتند از :

  • تحصیلات متقاضی ،
  • توانایی های متقاضی در زبان انگلیسی و یا فرانسوی ،
  • تجربه کاری متقاضی ،
  • سن متقاضی ،
  • آیا متقاضی در کانادا مشغول به کار است یا نه ،
  • با زندگی در کانادا سازگاری پیدا کرده باشد .

کانادا کشور خوبی برای زندگی است

کانادا کشور بسیار خوبی برای زندگی است . شهرهای اصلی کشور (یعنی تورنتو ، ونکوور و کلگری ) پذیرای مهاجران زیادی از سراسر جهان هستند . تنها اگر به آمار تعداد افرادی که به این کشور مهاجرت می کنند نگاه کنید ، خواهید فهمید که چرا این کشور بسیار در امر مهاجرت محبوب است . مهاجرت تحصیلی به کانادا بسیار مورد توجه است .

کانادا نه تنها دارای اقتصاد متنوع و در حال رشد است ، بلکه دارای یک دولت بسیار آزاد است . افراد بی شماری از سراسر جهان هر ساله به کانادا مهاجرت می کنند و زندگی رویایی خود را آغاز می کنند .

شما نیز می توانید از افراد خوش شانس باشید که از یک زندگی شگفت انگیز در یکی از بهترین کشورهای جهان غرب لذت می برند . در شهر های کانادا فضای آزاد زیادی وجود دارد و بسیاری از شهرها دارای پارک های بزرگ هستند . به دلیل فراوانی فضا ، شهرهای بزرگ کانادا دارای پارک های بیشتری نسبت به بسیاری از شهرهای بزرگ دیگر سراسر جهان هستند .

کانادا دارای اقتصاد نسبتا پایداری است که توسط سیستم بانکی قوی آن اداره می شود . در حالی که بانکداری در امریکا و سایر کشورهای قابل توجه اخیرا تحت تأثیر قرار گرفته است ، سیستم بانکی کانادا نسبتا قوی است .

علاوه بر این ، نرخ بیکاری در کشور 7.3 درصد و بسیار پایین است . یکی دیگر از مزایای مهاجرت کاری به کانادا ، سیستم کمک های اجتماعی شگفت انگیز و پیشرفته آن است و دوره هایی را برای کسانی که کار خود را از دست داده اند و می خواهند در یک زمینه تازه تر شروع به کار کنند ، برگزار می کند .

پروسه مهاجرت به کانادا برای پزشکان و دندانپزشکان

شرایط مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به کانادا ساده نیست . این شرایط تا حدودی پیچیده است و به همین دلیل پیشنهاد می شود که یک مشاور مجرب و آگاه به امور بین الملل به شما کمک کند . یکی از موسسه های حقوقی که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید ، موسسه حقوقی مهر آفرین رجبی است .

ما یکی از موسسه های برتر در کشور هستیم و به طور مداوم بازخورد های های مثبت از جانب مشتریان خود دریافت می کنیم . کارشناسان ما صلاحیت لازم برای کمک به شما در این پروسه را دارا می باشند . برای پزشکان و دندانپزشکانی که مایل مهاجرت به کانادا هستند ، مشاوران پزشک موسسه مهر آفرین رجبی در دو شهر شیراز و تهران می توانند از شما حمایت کنند .

روی هم رفته کانادا کشور امنی است و شاید قوانین مهاجرتی آن از خیلی از کشور های دیگر ساده تر باشد . راه های زیادی برای مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای تحصیلی کانادا وجود دارد . اگر شما دارای شرایط تحت برنامه کارفرمای فدرال نیروی متخصص نباشید ، ممکن است تحت یک رده دیگر واجد شرایط باشید . اگر بخواهید برای مهاجرت به کانادا درخواست دهید ، مشاورین موسسه حقوقی مهر آفرین رجبی می توانند به شما کمک کنند .

موسسه مهر آفرین رجبی یک مشاور متخصص مشاور جهت انواع ویزا با چندین سال تجربه در مورد مشاوره های حقوقی نحوه اخذ روادید است . ما می توانیم با طیف وسیعی از برنامه های مهاجرتی به انتخاب شما کمک کنیم . لطفا برای اطلاع از جزئیات بیشتر در رابطه با شرایط مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به کانادا با کارشناسان ما در دفاتر شیراز و تهران تماس بگیرید .

5/5 - (11 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب
خانه