10 دانشگاه برتر در رشته دندانپزشکی

10 دانشگاه برتر در رشته دندانپزشکی با جزییات کلیدی از سوی مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این محتوا انجام شده است .

بهترین دانشگاه های دندانپزشکی در جهان از جمله گزینه های متقاضیان هنگام انتخاب مقصد خود به منظور تحصیل دندانپزشکی است.

در این مقاله به بهترین دانشگاه های دندانپزشکی جهان بر اساس رتبه بندی QS معرفی شده است ، با کارشناسان هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی همراه شوید تا علت جایگاه برجسته این دانشگاه ها را در جهان دریابید.

10 دانشگاه برتر دندانپزشکی در رتبه بندی QS سال 2022 را در جدول زیر مشاهده می کنید و در ادامه مقاله درباره دلایل انتخاب هر کدام از این دانشگاه ها بیشتر می خوانید.

همچنین می توانید با مطالعه مقاله تحصیل پزشکی در خارج از کشور با بهترین گزینه ها برای تحصیل در رشته های علوم پزشکی آشنا شوید.

نکته : با کلیک بر روی نام هر دانشگاه ، اطلاعات مربوط به همان دانشگاه را خواهید دید ، فهرست مطالب را با دقت بررسی کرده و بر روی دانشگاه و یا کشور مورد علاقه خود کلیک کنید.

همچنین می توانید در باکس کرم رنگ در محتوای مقاله ، شماره تماس خود را درج کرده و منتظر تماس مشاوران ما باشید و یا سوالات و نظرات خود را در پایین همین مقاله در بخش دیدگاه ها مطرح نمایید ، کارشناسان ما بصورت روزانه سوالات شما را پاسخ خواهند داد.

فهرست مطالب
10 دانشگاه برتر در رشته دندانپزشکی

در این بخش از مقاله دو فایل ویدئویی و صوتی به شما ارائه شده تا بهتر بتوانید مطالب مهم این مقاله را دریافت کنید ، روناک ، از همکاران ما در هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی این فایل ها را به شما ارائه داده تا اگر وقت کافی برای مطالعه کامل مقاله را ندارید ، در حدود دو دقیقه بتوانید برترین دانشگاه های جهان در رشته دندانپزشکی را بشناسید.

پادکست 10 دانشگاه برتر در رشته دندانپزشکی​

پخش ویدیو
دانشگاه محل استقرار دانشگاه رتبه جهانی نمره کلی
موسسه کارولینسکا استکهلم ، سوئد 1 87.1
مرکز آکادمیک دندانپزشکی آمستردام آمستردام ، هلند 2 85
دانشگاه هنگ کنگ هنگ کنگ 2 85
دانشگاه گوتنبرگ سوئد 4 83.8
دانشگاه میشیگان- آن آربور ایالات متحده 5 83.1
دانشگاه پزشکی و دندانپزشکی توکیو توکیو ، ژاپن 6 82.8
دانشگاه برن برن ، سوییس 7 81.4
دانشگاه زوریخ سوییس زوریخ ، سوییس 8 81.2
کالج کینگز لندن لندن ، انگلستان 9 80.6
دانشگاه کالیفرنیا ، سانفرانسیسکو ایالات متحده 9 80.6
منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

شرایط خود را برای تحصیل در برترین دانشگاه های دندانپزشکی دنیا با کمک مشاوران ما بررسی کنید.

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

رشته دندانپزشکی در موسسه کارولینسکا

موسسه کارولینسکا در شهر استکهلم سوئد قرار دارد ، آموزش و تحقیقات فوق مدرن KI در زمینه دندانپزشکی و مراقبت های دندانپزشکی برای سومین بار در صدر رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار گرفته است ، با مشاوران رجبی همراه شوید تا در مورد رتبه اول این موسسه در رشته دندانپزشکی در مهم ترین فهرست رتبه بندی جهان آگاه شوید.

رشته دندانپزشکی در موسسه کارولینسکا در دپارتمان دندانپزشکی به متقاضیان ارائه می شود که ریاست این دپارتمان بر عهده بدیل لوند است ، دپارتمان دندانپزشکی (Dentmed) از طریق آموزش پیشرفته و تحقیقات علمی پر محتوا ، مراقبت های دندانپزشکی را برای آینده ایجاد می کند.

علاوه بر این ، کلینیک دندانپزشکی موسسه کارولینسکا یک کلینیک دانشجویی را برای عموم آزاد ارائه می دهد که در آن دانشجویان تحت نظارت مربیان مجرب تمرین می کنند.
از دیگر دلایلی که این موسسه در بررسی 10 دانشگاه برتر دندانپزشکی ، رتبه یک را به خود اختصاص داده است ، تلاش دانشجویان و مربیان و اساتید مجرب این دانشگاه بوده است که موفق شده اند از سال 2020 تا 2022 نزدیک به 300 مقاله علمی به تنهایی یا با مشارکت سایر موسسات علمی ، در زمینه دندانپزشکی به ثبت برسانند و تعداد تمام مقالات و تحقیقات ارائه شده در دپارتمان دندانپزشکی موسسه کارولینسکا در طی سال های گذشته تا کنون به 2342 عدد رسیده است.

رشته دندانپزشکی در موسسه کارولینسکا

چگونه KI در صدر لیست QS قرار گرفته است؟

با چنین موفقیتی بسیاری خواهان توضیحات بیشتری هستند که بدانند چگونه KI در صدر لیست QS قرار گرفته است؟ طبق گفته های رئیس دپارتمان دندانپزشکی KI ، این موفقیت نتیجه کار استراتژیک دوراندیشانه آن ها و تلاش کارکنان و دانشجویان مصمم ، متعهد و بسیار شایسته است.

دندانپزشکی سوئدی به طور کلی از استاندارد های بسیار بالایی برخوردار است و از شهرت جهانی خوبی برخوردار است که با مشارکت های بین المللی افزایش یافته است ، آن ها به طور مداوم تعداد مقالاتی را که در مجلات معتبر منتشر می کنند افزایش داده اند و دانشجویان نیز به گسترش موفقیت برنامه های دپارتمان دندانپزشکی کمک می کنند.

مرکز آکادمیک دندانپزشکی آمستردام (ACTA)​

Amsterdam Dental Academic Center 

مرکز آکادمیک دندانپزشکی آمستردام (ACTA)

مرکز آکادمیک دندانپزشکی آمستردام (ACTA) ، در رتبه بندی QS در سال 2022 ، رتبه دوم در آموزش دندانپزشکی در جهان را به خود اختصاص داده است ، این مرکز در آمستردام (ACTA) یک همکاری بین دانشکده های دندانپزشکی دانشگاه آمستردام و دانشگاه VU آمستردام دارد.
ACTA تحقیقات علمی ، ارائه برنامه های آموزشی و ارائه مراقبت از بیمار در زمینه دندانپزشکی را به بهترین نحو در آمستردام انجام می دهد ، ACTA یکی از پیشروان جهان در زمینه آموزش و پژوهش در زمینه دندانپزشکی است و اکنون 920 دانشجو در این مرکز مشغول به تحصیل هستند و سالانه 20 مدال ترفیع و پیشرفت به دانش آموختگان ACTA تعلق می گیرد.

سایر علل برجستگی ACTA در سطح جهانی

در بررسی سایر علل برجستگی ACTA در سطح جهانی ، مشخص می شود که کارهای تحقیقاتی در مرکز آکادمیک دندانپزشکی آمستردام (ACTA) در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS بسیار درخشیده است و بخش اعظم تحقیقات این دانشگاه بر فیزیولوژی و آسیب شناسی بافت های داخل و اطراف حفره دهان تمرکز دارد. 

ACTA در تلاش است تا بر روی 2 حوزه اولویت پژوهشی یعنی عفونت و التهاب دهان و پزشکی احیا کننده دهان ، تمرکز کند که این امر باعث می شود بتواند جایگاه خود را در سال های آینده حفظ کند.
این حوزه‌ ها حول گروه‌ های آکادمیک قوی ، با سؤالات بالینی به عنوان موضوع اصلی تحقیقات ایجاد شده‌اند.

علاوه بر 2 تمرکز تحقیقاتی ، مرکز آکادمیک دندانپزشکی آمستردام (ACTA) همچنین در مورد ارائه آموزش بهتر تحقیق می کند و توانایی آزمایش و اعتبارسنجی محصولات و پروتکل های آزمایشی در یک محیط بالینی را دارد و نتیجه ای ارائه می دهد که از نظر علمی اثبات شده است و می تواند در توسعه و معرفی بیشتر مواد و روش های جدید در دندانپزشکی استفاده شود.

بر ساس رتبه بندی جهانی دانشگاه های دندانپزشکی ، می توانید مقالات زیر را برای دانستن جزئیات بیشتر بخوانید.

دانشکده دندانپزشکی دانشگاه هنگ کنگ

دانشکده دندانپزشکی دانشگاه هنگ کنگ از برترین دانشکده های دندانپزشکی در جهان (رتبه دوم) و تنها موسسه در هنگ کنگ است که مدارک دندانپزشکی را در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد.

این دانشکده در سال 1982 تاسیس شد و اکنون رتبه 3 برترین دانشکده دندانپزشکی جهان را طبق Qs به خود اختصاص داده و در بیمارستان دندانپزشکی پرنس فیلیپ در سای یانگ پون در جزیره هنگ کنگ واقع شده است.

دانشگاه هنگ کنگ با بهبود دسترسی به مراقبت های بهداشتی دهان و دندان با کیفیت بالا و بهبود نتایج بالینی و کاهش هزینه ها ، بر زندگی مردم در هنگ کنگ و سراسر جهان تأثیر گذاشته است ، این دانشگاه دانشجویان ، دانش پژوهان و کارکنان با استعداد را جذب و پرورش می دهد.

برنامه های آموزشی که منجر به مدرک لیسانس ، کارشناسی ارشد و دکترا دندانپزشکی می شود ، مجموعه ای غنی از فرصت ها را در علوم بهداشت دهان و دندان فراهم می کند ، برنامه های بالینی جامع دانشگاه هنگ کنگ در بیمارستان دندانپزشکی پرنس فیلیپ و موسسه دندانپزشکی پیشرفته و با همکاری نزدیک با چندین بیمارستان وابسته در هنگ کنگ انجام می شود.

دانشکده دندانپزشکی دانشگاه هنگ کنگ

علت اصلی برجستگی دندانپزشکی دانشگاه هنگ کنگ

علت اصلی برجستگی دندانپزشکی دانشگاه هنگ کنگ را می توان به تحقیقات زمینه ای این دانشگاه نسبت داد؛ تحقیقات نوآورانه دانشکده دندانپزشکی دانشگاه هنگ کنگ و همکاری های بین رشته ای در آسیا و سراسر جهان باعث پیشروی سریع این موسسه در جهان شده است ، فرصت های تحقیقاتی در دانشکده دندانپزشکی طیف وسیعی از علوم پایه تا بالینی و بیوپزشکی را شامل می شود.

موضوعات اصلی تحقیق و نوآوری سلامت دهان در زمینه ‌های هوش مصنوعی بالینی ، بازسازی جمجمه صورت ، نوآوری میکروبیوم ، سرطان دهان و سلامت دهان و دندان جمعیت است.

دانشگاه گوتنبرگ ، چهارمین دانشگاه برتر دندانپزشکی

دانشگاه گوتنبرگ ، چهارمین دانشگاه برتر دندانپزشکی

دانشگاه گوتنبرگ ، چهارمین دانشگاه برتر دندانپزشکی در سال 2022 بوده است ، آموزش رشته دندانپزشکی در Medicinareberget که در مرکز شهر گوتنبرگ قرار دارد ، جایی که محل برای مراقبت از دندان و آموزش دندانپزشکی ساخته شده است ، در همان مکان ، مراکز آموزشی ، یک کلینیک شبیه ساز و امکانات آموزشی بالینی وجود دارد.

از دلایلی که در بررسی 10 دانشگاه برتر دندانپزشکی ، باعث برجستگی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه گوتنبرگ شده ، می توان به شیوه تدریس آن ها اشاره کرد ، آموزش در دانشکده دندانپزشکی با تئوری پزشکی در مورد چگونگی ساختار و عملکرد بدن آغاز می شود.

شما در مورد چگونگی تأثیر حفره دندان توسط بدن به عنوان یک دانش کامل کسب می کنید ، پس از آن ، آموزش بر سلامت و بیماری در حفره دهان و سیستم فک تمرکز دارد ، دانشجویان یاد می گیرند که چگونه شرایط را کنترل کنند و از طریق دوره های روانشناسی و مراقبت از بیمار ، یاد می گیرند که حس امنیت و اعتماد را منتقل کنند.

در بخش آخر آموزش ، وظایف عملی و بالینی غالب است ، در کلینیک های آموزشی ، دانشجویان می توانند زیر نظر اساتید مجرب ، بیماران را تشخیص داده و درمان کنند که در اینجا دانشجویان می توانند دانش نظری خود را به کار گیرند.

هم چنین توجهات و مشارکت های بین المللی دانشگاه گوتنبرگ و ارائه مقالات متعدد بین المللی در زمینه های متفاوت دندانپزشکی باعث شناخته تر شدن این دانشگاه در ارائه تحصیلات دندانپزشکی شده است.

دانشگاه میشیگان- آن آربور

دانشگاه میشیگان-آن آربور (U-M) از زمان تأسیس خود در سال 1817 ، مرکز عالی برای دانشگاهیان ، تحقیقات و دستاوردهای حرفه ای بوده است و امروزه ، U-M یکی از برترین موسسات آموزش عالی در جهان است و دانشکده دندانپزشکی U-M نیز از این سنت برتر مستثنی نیست.

دانشکده دندانپزشکی دانشگاه میشیگان آن-آربور در جهان جزو 5 دانشگاه برتر می باشد و رتبه اول ایالات متحده آمریکا را در زمینه ارائه تحصیلات دندانپزشکی به خود اختصاص داده است ، از ویژگی های برجسته ای که این دانشگاه را رتبه دار کرده ، تحقیقات بالینی متعدد در دانشکده دندانپزشکی است ، جایی که محققان در تلاش برای خدمت به دانشکده دندانپزشکی دانشگاه میشیگان با کشف درمان های بالینی جدید هستند.

هم چنین دندانپزشکی در دانشگاه میشیگان چیزی بیش از کلاس درس و کلینیک است ، برنامه مراقبت و آموزش مشارکتی مبتنی بر جامعه ، دانشجویان بهداشت دهان و دندان را به سراسر ایالت میشیگان می فرستد تا مراقبت های دندانی را به جمعیت های محروم نیز ارائه دهند و هر سال ، دانشجویان و اساتید دانشکده دندانپزشکی به کشورهای منتخب سفر می کنند تا با پزشکان و بیماران محلی کار کنند و آموزش ببینند و تجربه های ارزشمندی در این زمینه کسب کنند.

دانشگاه میشیگان- آن آربور

مزایای تحصیل دندانپزشکی در دانشگاه میشیگان

مزایای تحصیل دندانپزشکی در دانشگاه میشیگان زیاد است ، این دانشگاه مزایایی را ارائه می دهد که در اکثر برنامه های دندانپزشکی در سایر دانشگاه ها برای دانشجویان در دسترس نیست ، شما به عنوان یک دانشجوی بهداشت دندانپزشکی U-M ، به منابع زیر دسترسی خواهید داشت:

 1. بیمارستان دانشگاه و ده ها کلینیک تخصصی و دفاتر منطقه ای در سیستم بهداشت U-M (UMHS)
 2.  یک دانشکده دندانپزشکی در سطح جهانی
 3. یک سیستم کتابخانه ای با بیش از 12 میلیون جلد و بیش از 150000 عنوان سریال
 4. کتابخانه دیجیتال 10 میلیون جلدی هاتی تراست

شما همچنین این فرصت را خواهید داشت که به صورت چرخشی در دانشکده دندانپزشکی به کلینیک های تخصصی بروید و از متخصصان در زمینه های گسترده دندانپزشکی ، بهداشت عمومی و علوم پایه یاد بگیرید.

U-M به عنوان دومین برنامه قدیمی کارشناسی ارشد بهداشت دندان کشور ، به تعیین استاندارد برای آموزش بهداشت دندان کمک کرد و همچنان در خط مقدم پیشرفت در این زمینه باقی مانده است.

در این بخش ویزای تحصیلی کشورهای مختلف که توسط همکاران ما در هلدینگ حقوقی مهاجرنی رجبی در یک بازه زمانی کوتاه برای کلاینت های عزیز اخذ شده را شاهد هستید ، در بخش ” ما تا حالا چیکار کردیم؟” هم می توانید با برخی از مراجعین ما و صحبت ها و تجارب آن ها بیشتر آشنا شوید.

 

عملکرد دانشگاه پزشکی و دندانپزشکی توکیو (TMDU) در رتبه بندی دانشگاه های جهانی 2023
رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS 392
رتبه بندی دانشگاه های جهانی برای موضوع دندانپزشکی 6
رتبه بندی دانشگاه های آسیا 130

دانشگاه پزشکی و دندانپزشکی توکیو (TMDU)

دانشگاه پزشکی و دندانپزشکی توکیو (TMDU) در بین دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی ژاپن منحصر به فرد است ، زیرا دارای چهار سیستم تحصیلات تکمیلی و تحقیقاتی است: 1) علوم پزشکی و دندانپزشکی، 2) علوم بهداشتی، 3) علوم زیست پزشکی – بخش آموزش، و 4) علوم زیست پزشکی — بخش تحقیقات.

دانشگاه پزشکی و دندانپزشکی توکیو (TMDU) قصد دارد نه تنها متخصصان دندانپزشکی را تربیت کند ، بلکه همچنین فارغ التحصیلان را قادر می سازد تا به محققان و رهبرانی تبدیل شوند که می توانند کارهای پیشگامانه ای را در دنیای بین المللی انجام دهند.

یکی دیگر از گزینه هایی که TMDU را در بررسی 10 دانشگاه برتر در رشته دندانپزشکی در جهان برجسته می کند ، این است که TMDU از نظر سازمانی بسیار وسیع و بزرگ است؛ TMDU دارای چهار دانشکده (پزشکی ، دندانپزشکی ، علوم بهداشتی و علوم بهداشت دهان) ، یک کالج کارشناسی علوم و هنرهای لیبرال ، دو مؤسسه تحقیقاتی (مواد زیستی و مهندسی زیستی ، تحقیقات پزشکی) ، یک بیمارستان آموزشی وابسته به دانشکده پزشکی ، یک بیمارستان آموزشی وابسته به دانشکده دندانپزشکی و یک دانشکده تکنسین دندانپزشکی است.

اساتید این دانشگاه به دانشجویان اطمینان دهند که دانشگاه مکانی برای مطالعه نیست ، بلکه مکانی است که می‌آموزد چگونه مطالعه کند و چگونه مستقل فکر کند.

دانشکده دندانپزشکی دانشگاه برن

دانشگاه برن هم از جمله دانشگاه هایی است که در بررسی 10 دانشگاه برتر رشته دندانپزشکی ، به دلیل کیفیت برتر آموزش دندانپزشکی ، جایگاه هفتم جهان را به خود اختصاص داده است؛ zmk bern بیش از 100 سال است که دانشجویان دندانپزشکی را آموزش می دهد و یک مرکز مشهور ملی و بین المللی برای آموزش دانشجویان محسوب می شود.

هدف از این دوره پنج ساله که دو سال اول آن همراه با پزشکان تکمیل می‌شود ، تجمیع نظری و عملی همه حوزه‌های موضوعی مرتبط با هدف آموزشی «دندان‌پزشک خانواده» است.

عملکرد دانشگاه برن در رتبه بندی دانشگاه های جهانی 2023
رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS 120
رتبه بندی دانشگاه های جهانی بر اساس موضوع 194
رتبه بندی اشتغال فارغ التحصیلان 301-500

حدود 100 دانشجو در حال حاضر مشغول به تحصیل هستند و 40 دانشجو هم تحصیلات پیشرفته ساختاری کسب می کنند ، zmk bern یکی از معدود مراکزی در جهان است که آموزش سینوپتیک یکپارچه را ارائه می دهد که همه موضوعات را در بر می گیرد.

پس از گذراندن موفقیت آمیز مدرک کارشناسی ارشد و آزمون کارشناسی ارشد فدرال ، فارغ التحصیلان دارای سطحی از آموزش هستند که آنها را قادر می سازد تا به طور مستقل تمام درمان های مورد نیاز برای مراقبت های اولیه دندانپزشکی را انجام دهند و موقعیت هایی را که نیاز به ارجاع به متخصصان دارند، تشخیص دهند.

در جدول زیر جایگاه دانشکده دندانپزشکی دانشگاه برن بر اساس رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2023 نشان داده شده است:

عملکرد دانشگاه زوریخ در رتبه بندی دانشگاه های جهانی 2023
رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS 83
رتبه بندی دانشگاه های جهانی بر اساس موضوع 111
رتبه بندی اشتغال فارغ التحصیلان 90

دانشکده دندانپزشکی دانشگاه زوریخ

“باارزش ترین چیزی که می توان به یک جوان داد ، آموزش صحیح در زمینه فعالیت جذاب با چشم انداز شغلی خوب است و این جنبه ها با تحصیل در رشته دندانپزشکی در دانشگاه زوریخ در بالاترین درجه تضمین می شود” ، این اولین جمله در وب سایت دانشکده دندانپزشکی دانشگاه زوریخ است.

دانشگاه زوریخ که در سال 1833 تأسیس شد ، بزرگترین دانشگاه سوئیس است و دلیل برتری آن برای رشته دندانپزشکی و البته بسیاری رشته های دیگر در جدول بیان شده است.

 1.  در رتبه بندی QS World University Rankings 2018 به عنوان هفتاد و سومین دانشگاه برتر جهان شناخته شد.
 2.  QS Graduate Employability Rankings 2017 در میان 150 دانشگاه برتر جهان برای اشتغال قرار گرفت.
 3.  در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS بر اساس موضوع ، برای موضوع آناتومی و فیزیولوژی با رتبه 20 نمایان شده است.
 4.  دانشکده دندانپزشکی دانشگاه زوریخ در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS بر اساس موضوع ، رتبه 29 را از آن خود کرده است.

مرکز دندانپزشکی دانشگاه زوریخ بالاترین استانداردهای کیفیت را در آموزش تعیین می کند تا با انتقال دانش و مهارت های صحیح ، لذت و علاقه به دندانپزشکی را به همکاران آینده منتقل کند.
عملکرد دانشگاه زوریخ در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2023 هم در جدول آشکار است.

دانشکده دندانپزشکی کالج کینگز لندن

دانشکده دندانپزشکی کالج کینگز لندن ، در سال 2022 در رتبه بندی موضوعی رتبه 9 را به دست آورده است ، کالج کینگز شهرت برجسته ای برای تدریس در سطح جهانی و تحقیقات پیشرفته دارد؛ این دانشگاه در سال های 2016 و 2017 در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS به صورت پیاپی جایگاه دانشگاه برتر را به دست آورده است.

کالج کینگز شهرت ویژه ای در علوم انسانی ، حقوق ، علوم (از جمله طیف وسیعی از زمینه های بهداشتی مانند روانپزشکی ، پزشکی ، پرستاری و دندانپزشکی) و علوم اجتماعی از جمله امور بین الملل دارد.

دانشکده دندانپزشکی کالج کینگز لندن در زمینه تحقیقات پیشرفته پیشرو است و تا کنون هشتاد و چهار درصد از تحقیقات در کینگز با عناوین "پیشرو در جهان" یا "عالی در سطح بین المللی" تلقی شده است و به طور کلی ، این دانشگاه از نظر درآمد تحقیقاتی در بین هفت دانشگاه برتر انگلستان قرار دارد و درآمد کلی سالانه آن بیش از 684 میلیون پوند است.

دانشکده دندانپزشکی کالج کینگز لندن

مرکز علوم سلامت آکادمیک شرکای کینگز (AHSC) یک همکاری جهانی پیشرو بین یکی از دانشگاه‌های پیشرو تحت رهبری تحقیقات در جهان و سه تا از موفق‌ترین مؤسسات بنیاد NHS لندن ، از جمله بیمارستان‌های آموزشی پیشرو و خدمات جامع سلامت روان است.

چرا تحصیل دندانپزشکی در کینگز لندن؟

کالج کینگز برنامه ای با عنوان کارشناسی ارشد حداقل مداخله پیشرفته دندانپزشکی ترمیمی (AMIRD) دارد که یک رویکرد بالینی و تجاری سودمند برای مدیریت بهداشت دهان و دندان حفظ کننده دندان در عمل دندانپزشکی ارائه می دهد.

این دوره برای دندانپزشکان و متخصصان مراقبت از دندان طراحی شده است تا حداقل مداخلات پیشگیرانه و حفظ دندان را در عمل ، مدیریت بیمار و مهارت های مدیریت عمل ایجاد کنند ، این دوره ابزارهایی را در اختیار شما قرار می دهد تا هم اثربخشی بالینی و هم پتانسیل مالی عمل دندانپزشکی خود را به حداکثر برسانید.

ساختاری برای برآورده کردن نیازهای توسعه حرفه ای شما با کمترین اختلال در تعهدات خانوادگی و کاری ، در حالی که به شما امکان می دهد مدرک بالاتری را از کالج کینگز کسب کنید.

عملکرد کالج کینگز لندن در رتبه بندی دانشگاه های جهانی 2023
رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS 37
رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS بر اساس موضوع 27
رتبه بندی اشتغال فارغ التحصیلان 68

علاوه بر این ، داندانپزشکی کالج کینگز در موارد زیر پیشرو است: 

 • مرکز بین المللی تعالی آموزش و پژوهش در دندانپزشکی.
 • پیشگامان آموزش از راه دور در دندانپزشکی با بیش از 20 سال سابقه.
 •  بلوک های مسکونی رو در رو فشرده برای یادگیری و تسلط بر آخرین تکنیک ها.
 •  تیم آموزشی بین المللی متشکل از متخصصان شامل حداقل مداخله (MI) دندانپزشکان شاغل.

دانشکده دندانپزشکی دانشگاه کالیفرنیا

دانشگاه کالیفرنیا از برترین دانشگاه های دولتی ایالات متحده است که علاوه بر موضوع دندانپزشکی (رتبه 9 در سال 2022 ) ، در سال‌های اخیر ، پیشرفت‌های علمی ویژه ای در مهندسی زیستی ، صنعت کاملاً جدید بیوتکنولوژی ، تحقیقات سیاست‌های سلامت ، انکوژن‌ها ، پریون‌ها و همه‌گیری ایدز UCSF داشته و این موضوعات را در خط مقدم توسعه زیست‌پزشکی و آموزش پزشکی مدرن آمریکایی قرار داده‌ است.

دانشکده دندانپزشکی دانشگاه کالیفرنیا بر دستیابی و حفظ برتری خود در چهار حوزه اصلی تمرکز دارد: آموزش دندانپزشکی ، تحقیق ، مراقبت از بیمار و خدمات عمومی.

این حوزه های تمرکز - همراه با دانشجویان ، اساتید ، کارکنان و فارغ التحصیلان با استعداد - دانشکده دندانپزشکی دانشگاه کالیفرنیا  (UC) را به عنوان یکی از دانشکده های دندانپزشکی برتر در صحنه ملی و بین المللی سوق داده است.

برای دندانپزشک شدن در دانشکده دندانپزشکی UC ، باید مدرک لیسانس خود را تکمیل کنید و در یک برنامه تحصیلات تکمیلی حرفه ای ثبت نام کنید که معمولاً چهار سال طول می کشد.

دانشکده دندانپزشکی دانشگاه کالیفرنیا

چرا دانشکده دندانپزشکی دانشگاه کالیفرنیا؟

حتما با خود می پرسید که در میان این تعداد دانشگاه در آمریکا ، چرا دانشگاه دندانپزشکی دانشگاه کالیفرنیا؟ ادامه مطلب را بخوانید به پاسخ قانع کننده می رسید.

دانشکده دندانپزشکی UCSF یکی از برترین مؤسسات تحقیقاتی دهان و جمجمه صورت در جهان است که بیش از دو دهه است که رتبه برتر دانشکده دندانپزشکی ایالات متحده را در تأمین بودجه تحقیقاتی از سوی مؤسسه ملی بهداشت و درمان در اختیار دارد.

این مرکز در تحقیقات علمی و بالینی چند رشته ای و ایجاد دانش جدید و بهبود مراقبت از بیمار پیشرو است و فعالیت‌های تحقیقاتی قوی بین دانشگاهی در زمینه تحقیقات سلول‌های بنیادی ، سرطان دهان/سر و گردن ، نابرابری‌های سلامت و زیست‌شناسی جمجمه-صورت دارد و تحقیقات علوم پایه را در زمینه‌هایی مانند بیومواد/مهندسی زیستی ، زیست شناسی سلولی و بافتی ، زیست شناسی بافت سخت و ایدز انجام می‌دهد.

دانشجویان دندانپزشکی با دریافت آموزش در سیستمی با شش مرکز بهداشتی دانشگاهی بسیار معتبر ، فرصت هایی برای پیشرفت شغلی خود در خانواده UC دارند؛ فارغ از اینکه فارغ التحصیلان بهداشت دهان و دندان این دانشکده به دنبال تمرین خصوصی باشند یا مسیر دیگری ، آنها می توانند از سیستمی از فارغ التحصیلان UC استفاده کنند که کل ایالت و فراتر از آن را در بر می گیرد.

معرفی مشاوران مجرب جهت پذیرش در دانشگاه های برتر دندانپزشکی

اگر مایل به ادامه تحصیل در هریک دانشگاه های دندانپزشکی نامبرده در این مقاله هستید ، می توانید برای اطلاعات تکمیلی و انجام کارهای حقوقی مهاجرت با مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی تماس حاصل نمایید.

سوالات پر تکرار دانشگاه های برتر در رشته دندانپزشکی

موسسه کارولینسکا
مرکز آکادمیک دندانپزشکی آمستردام
دانشگاه هنگ کنگ

اکنون 920 دانشجو در این دانشگاه تحصیل می کنند و سالانه 20 مدال ترفیع و پیشرفت به دانش آموختگان ACTA تعلق می گیرد.

این دانشکده در بیمارستان دندانپزشکی پرنس فیلیپ در سای یانگ پون در جزیره هنگ کنگ واقع شده است.

از ویژگی های برجسته ای که این دانشگاه را رتبه دار کرده ، تحقیقات بالینی متعدد در دانشکده دندانپزشکی است ، جایی که محققان در تلاش برای خدمت به دانشکده دندانپزشکی دانشگاه میشیگان با کشف درمان های بالینی جدید هستند.

 TMDU از نظر سازمانی بسیار وسیع و بزرگ است؛ TMDU دارای چهار دانشکده (پزشکی ، دندانپزشکی ، علوم بهداشتی و علوم بهداشت دهان) ، یک کالج کارشناسی علوم و هنرهای لیبرال ، دو مؤسسه تحقیقاتی (مواد زیستی و مهندسی زیستی ، تحقیقات پزشکی) ، یک بیمارستان آموزشی وابسته به دانشکده پزشکی ، یک بیمارستان آموزشی وابسته به دانشکده دندانپزشکی و یک دانشکده تکنسین دندانپزشکی است.

همکاران ما در موسسه مهاجرتی رجبی علاوه بر بررسی 10 دانشگاه برتر در رشته دندانپزشکی ، طیف وسیعی از مقالات مرتبط تحصیلی ، مهاجرتی ، کاری ، سرمایه گذاری و ثبت شرکت را در همین وب سایت دارند که اطلاعات اولیه و مهم برای کار مورد نظر شما را در اختیارتان قرار می دهد ، پس حتما ارتباط خود را با صفحات مجازی ما حفظ کرده و در صورت نیاز حتما با دفاتر ما در شیراز و تهران تماس برقرار کنید ، همچنین شما می توانید هم اکنون به مقاله تحصیل در خارج از کشور مراجعه کرده و با برترین و امن ترین کشور های جهان و بهترین رشته های ارائه شده در دانشگاه های هر کشور آشنا شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (83 امتیاز)