تحصیل رشته سینما در آمریکا

تحصیل رشته سینما در آمریکا یکی  از بهترین و معتبرترین مقاصد برای تحصیل این رشته در جهان می باشد که تاکنون افراد بسیار مطرح و سرشناسی نیز از آکادمی ها و دانشگاه های این کشور در رشته سینما به دنیا معرفی شده اند. 

البته باید دقت داشته باشید که با توجه به این اعتبار بالا همواره تقاضا برای پذیرش این رشته در مقایسه با سایر کشورها بالا است.

در نگاه اول شاید رشته سینما ساده و بدون هیچ گونه پیچیدگی خاصی به نظر آید، اما این هنر یک هنر بسیار خاص بوده و که دارای شاخه ها و گرایش مختلفی می باشد. شما می توانید در گرایش های مختلف آن به تحصیل مشغول شوید و مدرک مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

فراموش نکنید که در این رشته هموره نمونه کار و فعالیت شما بیانگر قدرت، کیفیت و کارایی شما در این حوزه می باشد. پس به نوعی شما باید بتوانید هرچیزی که یاد می گیرد را به کار گرفته و کاملا در محصولات و تولیدات سینمایی خود ارائه نمایید.

در ادامه این طلب با تیم مشاورین شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) همراه شوید تا شرایط و جزئیات لازم جهت پذیرش و تحصیل رشته سینما در آمریکا را بشناسید. ضمنا مقاله تحصیل در آمریکا را نیز مطالعه کرده تا با قوانین آموزشی و سیستم تحصیلی این کشور آشنا شده و چگونگی اخذ ویزای تحصیلی آمریکا را نیز بشناسید.

فهرست مطالب
تحصیل رشته سینما در آمریکا

مدارک پذیرش رشته سینما در آمریکا

تحصیل رشته سینما در آمریکا در دانشگاه های مطرح و بسیار معتبری از دوره کارشناسی تا دکترا به دانشجویان علاقمند ارائه می شود. پذیرش این رشته نیازمند ارائه مدارک و شرایط مشخصی است که این مدارک و شرایط ممکن است برای هر دانشگاه و مرکزی آموزشی متفاوت و با یکدیگر دارای تفاوت هایی باشد. پس در همین اول توجه داشته باشید که باید حتما مدارک و شرایط لازم را از دانشگاهی استعلام نمایید که قصد تحصیل در آن را دارید.

اولین و مهم ترین شرط ورود به این رشته در دانشگاه های آمریکا، ارائه مدرک دیپلم 12 ساله دیپلم می باشد. همچنین شما باید نسبت به معادل سازی مدرک خود اقدام نمایید، که باتوجه به کشور مبدا برای دانشجویان خارجی شرایط متفاوت بوده و ممکن است که مدارک یا مراحلی خاص از متقاضیان درخواست شود.

اما از آن جایی که شرایط و قوانین آموزشی در سیستم تحصیلی کشورمان با آمریکا متفاوت می باشد، معمولا مدارک دیپلم دریافتی در ایران قابل معاد سازی مستقیم در این کشور نیست و متقاضیان باید دوره هایی پیش از دانشگاه را طی کرده تا آماده ورود و تحصیل در دانشگاه های آمریکا شوند.

توجه داشته باشید که مدارک پذیرش رشته سینما در آمریکا برای هر دانشگاه مختص به همان مرکز بوده و حتما باید از آخرین مدارک موردنیاز استعلام نمایید. چون ممکن است هر دانشگاه باتوجه به شرایط متقاضیان مدارک یا شرایطی خاص یا متفاوت را درخواست کنند.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

تحصیل سینما در بزرگترین دانشگاه های سینمای آمریکا رویا نیست! مشاوره تخصصی و به روز بگیرید!

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

مقطع کارشناسی رشته سینما در آمریکا

مقطع کارشناسی رشته سینما در آمریکا اولین مقطع تحصیلی در دانشگاه های این کشور است که نیازمند ارائه مدرک دیپلم دبیرستان و ریز نمرات آن می باشد. در این دوره تحصیلی دانشجویان مفاهیم اولیه سینما را خواهند شناخت و به مطالعه دروس اصلی و تخصصی رشته و گرایش خود خواهند پرداخت.

گرایش های اصلی دوره لیسانس رشته سینما در آمریکا شامل کارگردانی، فیلمنامه نویسی، تدوین و فیلمبرداری می شود. البته افراد علاقمند می توانند در رشته مطالعات سینما و یا مطالعات فیلم و فیلم سازی نیز به تحصیل مشغول شوند. دقت داشته باشید که این رشته دارای مطالعات و پروژه های عملی بسیاری نیز می شود و فقط تئوری نیست.

تحصیل رشته سینما در آمریکا در دوره لیسانس نیازمند 4 سال زمان بوده و در طول آن دانشجویان به صورت تئوری و عملی مفاهیم و اصول اولیه این رشته را فرا گرفته و آمادگی های لازم برای فعالیت در بازار کار را کسب می نمایند. فراموش نکنید که داشتن تسلط لازم به زبان انگلیسی نیز یکی از لازمه های تحصیل رشته سینما در آمریکا است.

دانشگاه های این کشور مدارک زبان آیلتس، تافل و دیگر مدارک معتبر را از دانشجویان خارجی درخواست می کنند که باید سطوح یا نمرات موردنیاز را از هر دانشگاه استعلام نمایید. در دوره کارشناسی گرایش های مختلف سینما اکثر دروس مشترک هستند و تفاوت آن ها در دروس تخصصی هر رشته است.

مقطع کارشناسی رشته سینما در آمریکا

کارشناسی ارشد رشته سینما در آمریکا

افرادی که موفق به دریافت مدرک کارشناسی در یکی از گرایش های رشته سینما از دانشگاه های معتبر آمریکا و جهان شده اند، می توانند برای ادامه تحصیل در کارشناسی ارشد رشته سینما در آمریکا اقدام نمایند. اکثر دوره های فوق لیسانس رشته سینما در آمریکا دو ساله بوده و دانشجویان باید در انتها پروژه پایان نامه خود را ارائه کرده و مدرکشان را دریافت کنند.

تحصیل رشته سینما در آمریکا در دوره کارشناسی ارشد در گرایش هایی نظیر فیلمسازی، تدوین، فیلمبرداری، مطالعات فیلم، مطالعات سینما، کارگردانی و غیره به دانشجویان علاقمند ارائه می شود. در این دوره دانشجویان در سمینارهای تحقیقاتی شرکت نموده و مباحث تخصصی مربوط به رشته خود را دنبال کرده و می آموزند.

در دوره های مطالعات فیلم و سینما دانشجویان به مطالعه تاریخ، تئوری و نقد آثار سینمایی و تلویزیونی می پردازند، اما در دوره های کارشناسی ارشد کارگردانی، فیلمنامه نویسی، تدوین و فیلمبرداری این زمینه ها را تخصصی فرا می گیرند و با تاریخ و نقد سینما کار چندانی ندارند.

جهت پذیرش و تحصیل در دوره فوق لیسانس سینما علاوه بر مدرک لیسانس حوزه، فعالیت ها و نمونه کارهای شما در هر حوزه نیز دارای اهمیت بسیاری می باشد و قطعا به همراه مدارک خود تمامی پروژه های خود را نیز به دانشگاه انتخابی خود ارائه نمایید. این کار رزومه شما را بسیار قوی کرده و اعتباری خوب به شما می بخشد.

به جز کشور آمریکا 4 کشور زیر هم برای تحصیل سینما در جهان برترین هستند.

بهترین دانشگاه های سینما آمریکا

باید بگوییم که آمریکا امروزه به عنوان یکی از کشورهای بسیار مطرح، قوی و پیشرو در حوزه سینما شناخته می شود. همچنین تعدادی از برترین و معتبرترین دانشگاه ها و آکادمی های آموزش سینما نیز در این کشور واقع شده اند. البته رشته سینما در دانشگاه های مختلفی در این کشور ارائه می شود و هرکدام گرایش های متفاوتی را تدریس می کنند.

یقینا اینکه شما در چه مرکزی به تحصیل و آموزش مشغول شوید و چه اساتیدی شما را تعلیم دهند، بسیار اهمیت دارد. هرچه شما در دانشگاهی معتبرتر و زیر نظر اساتیدی برجسته تر تحصیل کنید قطعا دانش و تخصص بسیار بهتر و کامل تری را به دست خواهید آورد. ضمن اینکه نباید از اعتبار مدرک دریافتی خود نیز غافل شوید که در هر دانشگاه متفاوت می باشد.

پس اگر قصد تحصیل رشته سینما در آمریکا را دارید، حتما شرایط دانشگاه های ارائه دهنده این رشته را از مشاورین هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی درخواست کنید. در ادامه بهترین دانشگاه های سینما آمریکا را مشاهده می نمایید:

هزینه های تحصیل رشته سینما در آمریکا

یکی از پارامترهای مهمی که در رابطه با تحصیل رشته سینما در آمریکا باید مدنظر قرار دهید مبحث هزینه های تحصیل و زندگی در این کشور است. باید دقت داشته باشید که آمریکا یکی از گران ترین مقاصد تحصیلی در جهان شناخته می شود و هزینه های زندگی در آن نیز بالا می باشد.

به همین خاطر درباره هزینه های تحصیل رشته سینما در آمریکا نباید توقع مبالغ ارزان را داشته باشید. ضمن این که این رشته یک رشته عملی نیز بوده و نیاز به تهیه تجهیزان و ابزار لازم آن را نیز باتوجه گرایش تحصیلی خود خواهید داشت. اما درباره شهریه دانشگاه ها باید بدانید که تفاوت زیادی بین مراکز مختلف می باشد  شما باید حتما مقاصد مختلف را بررسی کرده و گزینه مناسب خود را بیابید.

ضمن این که معمولا شهریه های دانشگاه های مطرح و آکادمی های شناخته شده گران تر از دانشگاه های غیر سرشناس و مطرح می باشد. جهت آشنایی بیش تر در ادامه شهریه تحصیل در برخی از این مراکز را برای شما تهیه کرده ایم:

بازیگران معروف در آمریکا

کمتر کسی را می توان شناخت که فیلم خوبی از سینمای آمریکا ندیده باشد و یا حداقل یک بازیگر مشهور آمریکایی را نشناسد. بازیگران و هنرمندان مطرح آمریکایی تعداد کمی ندارند و روز به روز نیز به آن ها افزوده می شود، افرادی که فیلم های ماندگاری از خود به یادگار گذاشته و انواع جوایز و افتخارات بین المللی را به دست آورده اند.

شاید جالب باشد بدانید که بسیاری از این بازیگران و هنرمندان مطرح و مشهور دارای تحصیلات آکادمیک نبوده و هنر بازیگری آن ها باعث شهرت و درخشش آن ها شده است. بازیگران یکی از مهم ترین المان های دنیای سینما هستند که تاثیر بسیار زیاد و مستقیمی در جذب مخاطب و به نوعی مشتریان این حوزه دارند.

این بازیگران معروف در آمریکا را باید به نوعی بازیگران سینمای دنیا معرفی کرد، بازیگرانی که بدون شک همه عاشقان سینما خاطره های ریز و درشت زیادی با آن ها داشته و بسیاری از آن ها دلیل عشق بی پایان بسیاری انسان به سینما به شمار می روند.

در ادامه بررسی و معرفی تحصیل رشته سینما در آمریکا برخی از این بازیگران معروف در آمریکا را نام خواهیم برد:

بازیگران معروف در آمریکا

بازار کار رشته سینما در آمریکا

تحصیل رشته سینما در آمریکا می تواند شما را به درآمد خوبی برساند، اما این امر به تجربه کاری و مهارت شما بستگی بسیاری دارد. به طور کلی در حوزه سینما در اکثر مواقع با نمونه کار روبه رو هستید، شما باید بتوانید اثری خوب از خود به جا گذاشته و محصولی با کیفیت تهیه کنید.

کارگردانی، فیلمبرداری، تدوینگری و فیلمنامه نویسی در آمریکا می توانند درآمد خوب و بازار کار فراهمی داشته باشند، اما مهم مهارت و تخصص شماست که بتواند کارفرمای مربوطه را ترغیب به استخدام نماید. در این کشور سالانه هزاران فیلم ساخته می شود که هرکدام نیازمند تیم خود می باشد و همواره فرصت شغلی برای آن وجود دارد.

داشتن دانش و مدرک دانشگاهی در کنار تخصص و مهارت می تواند بسیار به شما کمک کند. برای مثال تدوینگران در این کشور به طور متوسط سالانه 84 هزار دلار درآمد دارند، یا فیلمبرداران 81 دلار، فیلنامه نویسان 91 دلار به طور متوسط درآمد در سال به دست می آورند. این درآمد برای افراد باتجربه و شناخته شده می تواند بسیار بیش تر نیز باشد.

البته از همان ابتدای فارغ التحصیلی نباید توقع درآمدهای بالا را داشته باشید، بلکه به مرور زمان درآمد شما بالاتر خواهد رفت. اما به طور کلی اگر بخواهیم بهترین کشور دنیا را برای افراد تحصیل کرده در حوزه سینما نام ببریم، قطعا این مقصد آمریکا خواهد بود. پس بعد از تحصیل رشته سینما در آمریکا چندان نگران شغل در این کشور نباشید. حتما عنوان کار در آمریکا را مطالعه نمایید.

هالیوود آمریکا کجاست؟

هالیوود آمریکا کجاست؟

حتی اگر علاقه ای به حوزه سینما و فیلم نداشته بوده باشید نیز نام هالیوود را تاکنون شنیده اید و شاید این سوال برایتان به وجود آمده که هالیوود آمریکا کجاست؟ هالیوود محله ای در منطقه مرکزی ایالت لس آنجلس، کالیفرنیا است که بیشتر در داخل شهر لس آنجلس قرار دارد و نام آن به عنوان مرجع کوتاه نویسی برای صنعت فیلم ایالات متحده و افراد مرتبط با آن تبدیل شده است.

بسیاری از استودیوهای برجسته فیلم مانند کلمبیا پیکچرز، استودیو والت دیزنی، پارامونت پیکچرز، برادران وارنر و یونیورسال پیکچرز در نزدیکی یا در هالیوود قرار دارند. به دلیل شهرت و هویت فرهنگی آن به عنوان مرکز تاریخی استودیوهای فیلمسازی، اصطلاح «هالیوود» اغلب به عنوان معنایی برای سینمای آمریکا به کار می رود.

به همین خاطر در دنیای امروز سینمای آمریکا را با نام هالیوود می شناسند و باید بگوییم که این هنر یا صنعت با تفاوتی زیاد قوی ترین، بزرگ ترین و درآمدزا ترین صنعت فیلمسازی جهان است که گردش مالی بسیار عظیمی را برای این کشور و بازار کاری بسیار بزرگی را مردم آمریکا به ارمغان آورده است. علاوه بر این این صنعت بهترین راه برای تبلیغ و رواج فرهنگ آمریکایی در جهان نیز می باشد.

سوالات پر تکرار تحصیل رشته سینما در آمریکا

خیر، برای تحصیل رشته سینما در آمریکا باید حتما شهریه تحصیلی را پرداخت کنید.

 بله، کشور آمریکا یکی از بزرگ ترین و برترین مقاصد تحصیل، آموزش و تولید در سینمای حال حاضر جهان می باشد و برترین دانشگاه های ارائه کننده این رشته را در خود جای داده است.

 خیر، به طور کل تحصیل و زندگی در آمریکا گران است و این کشور یکی از مقاصد گران تحصیل در جهان شناخته می شود و شهریه های تحصیل رشته سینما در آمریکا نیز ارزان نیست.

بله، آمریکا یکی از بزرگ ترین بازار سینما جهان را دارد که سالانه هزاران فیلم در آن تولید می شود، به همین خاطر بازار کار برای افراد دارای مدرک در این حوزه نیز در این کشور مناسب است.

در حال حاضر برترین دانشگاه های آمریکا برای تحصیل رشته سینما شامل دانشگاه هاروارد، بنیاد فیلم آمریکا (AFI)، دانشگاه کمبریج، دانشگاه استنفورد، دانشگاه بریستون و موسسه هنرهای کالیفرنیا (CalArts) می شود.

اگر همچنان مایل به تحصیل رشته سینما در آمریکا می باشید، کارشناسان شرکت مهاجرتی رجبی همه روزه در دفاتر غرب و مرکزی تهران و دفتر شیراز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند. ضمنا مقاله مهاجرت به آمریکا را نیز در سایت ما مطالعه نمایید و مزایا و شرایط آن را بشناسید.

22 دیدگاه در “تحصیل رشته سینما در آمریکا

 1. تحصیل رشته سینما در آمریکا Sanly گفت:

  سلام
  من نهمم ک میخوام برای دانشگاه سینما آماده بشم ولی رشته دبیرستان سینما در اطراف من نیست و دسترسی ندارم با چه رشته ای میتونم برم و بورسیه بگیرم؟
  زبان رو تا دیپلم به آیلتس بالا میرسونم

  1. تحصیل رشته سینما در آمریکا مشاور مهاجرت تحصیلی گفت:

   با سلام و درود
   از طریق رشته های مرتبط ، در هنرستان میتوانید اقدام کنید . ضمنا برای پذیرش دانشگاه معمولا تنونه کار هم لازم است.
   با تشکر از سوال شما

 2. تحصیل رشته سینما در آمریکا آنوش کمالی گفت:

  سلام من میخوام ارشدم رو در ایران در رشته سینما بگیرم و بعد واسه دکترای کارگردانی سینما از طریق بورسیه اقدام کنم اما نمیدونم بهترین دانشگاه برای سینما توی دنیا کدوم دانشگاه هست وآیا واسه دکتری بورسیه میکنن؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. تحصیل رشته سینما در آمریکا مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   نمیشود یک دانشگاه را صرفا عنوان کرد چون دانشگاه های بسیاری هستند که کیفیت اموزشی بالایی دارند و شما طبق رزومه ای که دارید میتوانید اپلای کنید .به عبارتی شما نمیتوانید در ابتدا یک دانشگاه انتخاب کنید و صرفا برای همان اقدام کنید چون ممکن است شرایط شما مناسب دانشگاه انتخابی شما نباشد بنابراین با بررسی رزومه میتوان گزینه هایی را پیشنهاد داد و بعد از آن وارد مکاتبه با اساتید شد و بعد از آن مشخص می شود به شما پذیرش داده می شود یا خیر . در صورت داشتن پرتفلیو و کلا رزومه قوی احتمال دریافت بورسیه هم وجود دارد .

   با تشکر از سوال شما

 3. تحصیل رشته سینما در آمریکا Parham ahmadi گفت:

  سلام و روز خوش
  بنده ۱۵ سالم هست و الان کلاس دهم هستم و رشته سینما رو دارم میخونم و انگلیسی هم اگر بتوانم تا دانشگاه مدرکشو بگیرم
  و با دیپلم نمره بالا می توان در دانشگاه های آمریکا قابل قبول باشم؟

  1. تحصیل رشته سینما در آمریکا مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   در صورت داشتن معدل و مدرک زبان و پوتفلیو مناسب شانس پذیرش خواهید داشت ولی در حال حاضر شانس ویزا در این مقطع تحصیلی به نسبت دیگر کشورها پایین است و پیشنهاد ما مهاجرت به کشورهای دیگر از جمله کانادا و اروپاست . ( از این کشورها میتوانید به عنوان پلی برای رفتن به امریکا با شانس بالاتر استفاده کنید )

   با تشکر از سوال شما

 4. تحصیل رشته سینما در آمریکا Dorsa گفت:

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بپرسم که اگه دپیلم در رشته ی تجربی باشه ولی هم رزومه ی کاری هم ایلتس و هم تمکن مالی داشته باشیم اگه رشته ی کارگردانی سینما اپلای کنم شانسم چقدره؟

  1. تحصیل رشته سینما در آمریکا مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   بهتره برای شانس بیشتر در پذیرش نمونه کار و دوره های مرتبط با سینما را گذرانده باشید.

   با تشکر از سوال شما

 5. تحصیل رشته سینما در آمریکا wolf گفت:

  سلام من امسال دوازدهم رشته انسانی هستم و اصلا به رشتم علاقه ندارم و دیوانه وار عاشق سینما هستم میخوام برای ادامه تحصیل تو رشته بازیگری و کارگردانی در آمریکا تحصیل کنم ولی متاسفانه انگلیسیم در حد مبتدی هستش.
  به نظر شما چیکار کنم؟ اگه انگلیسیم رو بهتر کنم میتونم سال اول وارد دانشگاه اونجا بشم؟ یا اینکه ایران ادامه بدم و بعد از دانشگاه مهاجرت کنم؟

  1. تحصیل رشته سینما در آمریکا مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   با توجه به پایین بودن شانس ویزا آمریکا در این مقطع تحصیلی بهتر است دیگر کشورها را اپلای کنید. گزینه هایی چون مجارستان، لهستان، اسلواکی، فرانسه ،ترکیه و.. گزینه های مناسبی اند. و حتی بدون مدرک زبان میتوانید تشریف ببرید و در کشور مقصد زبان بخوانید. برای ادامه تحصیل یا کار بعدا میتوانید برای امریکا با شانس بالا اپلای کنید.

   با تشکر از سوال شما

 6. تحصیل رشته سینما در آمریکا Arron گفت:

  سلام خسته نباشید. انتخواب رشته سینما برای قانع کردن افیسر موقع ویزا گرفتن سخت نیست؟ ممنون از پاسخ گوییتون.

  1. تحصیل رشته سینما در آمریکا مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   با هر رشته تحصیلی ممکن است بتوانید ویزای تحصیلی امریکا را بگیرید ولی سن، مدرک زبان، تمکن مالی، مقطع تحصیلی، انگیزه نامه و خیلی از آیتم های دیگر در این مورد تاثیرگذارند و صرفا با همین یک مورد نمی‌توان نظر داد.

   با تشکر از سوال شما

 7. تحصیل رشته سینما در آمریکا سه نقطه گفت:

  کریستوفر نولان اصلا تحصیلاتی در حوزه سینما نداره دوست عزیز . ایشون ادبیات انگلیسی از دانشگاه UCL دارن

  1. تحصیل رشته سینما در آمریکا مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   بله درست است. ولی در مقاله ای که مطالعه کردید راجع به تحصیلات این کارگردان صحبتی نشده است.

   با تشکر از نظر شما

 8. تحصیل رشته سینما در آمریکا Tanaz گفت:

  اگر کسی بخواد بعد از دبیرستان مستقیم به دانشگاه در آمریکا برود و مدرک آیلتس و نمره دیپلم خوبی داشته باشد باید سه سال دبیرستان را حتما در رشته هنر تحصیل کرده باشد؟ یعنی اگر کسی دیپلم رشته ریاضی داشته باشد برای تحصیل در رشته سینما در آمریکا دیپلم او را قبول میکنند؟

  1. تحصیل رشته سینما در آمریکا مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   بله قابل قبول است ولی ممکن است دانشگاه از شما پرتفلیو بخواهد، البته در نظر داشته باشید که برای مقطع بچلر در امریکا شانس ویزا پایین می باشد. بنابراین توصیه می‌کنیم کشور دیگری را اپلای کنید.

   با تشکر از سوال شما

   1. تحصیل رشته سینما در آمریکا Sh گفت:

    باسلام درصورتی که مقطع کارشناسی سینما رو در ایران گذرونده باشم امکانش هست که برای گرفتن ارشد در دانشگاه های آمریکا اقدام کنم؟

    1. تحصیل رشته سینما در آمریکا مشاور روش های مهاجرتی گفت:

     با سلام

     در صورتی رزومه مناسبی داشته باشید بله . معدل، نمونه کار، سطح زبان، سن ،تمکن مالی و غیره باید بررسی شوند. ولی در کل شانس ویزای امریکا از ایران برای مقاطع مستر و بچلر زیاد بالا نیست، از این رو پیشنهاد میکنیم کشورهای دیگری را برای شروع انتخاب نمایید. ( از جمله کانادا)

     با تشکر از سوال شما

    2. تحصیل رشته سینما در آمریکا کیمیا گفت:

     سلام اینکه میگید شانس ویزای امریکا از ایران برای مقاطع مستر و بچلر زیاد بالا نیست،منظورتون چیه؟

     1. تحصیل رشته سینما در آمریکا مشاور روش های مهاجرتی گفت:

      با سلام

      در مقایسه با دیگر کشورها شانس ویزای امریکا در مقاطع بچلر و مستر پایینتر است ولی افرادی که متقاضی مقطع phd هستند با رزومه قوی، شانش شان برای دریافت ویزا بالاست.

      با تشکر از سوال شما

 9. تحصیل رشته سینما در آمریکا ساجده گفت:

  میخوام در امریکا دانشگاه بخونم حتما بورسیه بشم و بازیگر خوبی بشم حتما هم بورسیه بشم هنوز 14سالمه فقط میخوام بدونم میتونم بورسیه شم یا نه

  1. تحصیل رشته سینما در آمریکا مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   در مقطع بچلر و مستر امکان دریافت بورسیه در آمریکا فراهم نمی باشد. بهتر است کشور ایتالیا را برای دریافت بورسیه اپلای نمایید.

   با تشکر از سوال شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.5/5 - (10 امتیاز)