تحصیل رشته حقوق در سوئیس

تحصیل رشته حقوق در سوئیس
مشاور مهاجرتی

تحصیل رشته حقوق در سوئیس علاوه بر ایالات متحده ، انگلستان ، استرالیا ، سنگاپور ، کانادا ، آلمان و فرانسه که از کشورهای پیشرو جهت ارائه تحصیلات عالی حقوق هستند ، می تواند گزینه ای بسیار ایده آل برای علاقه مندان رشته حقوق باشد.

در این مقاله مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) ، اطلاعات بی نظیری از شرایط تحصیل رشته حقوق در سوییس ارائه کرده اند که از علاقه مندان دعوت می شود که با دقت به مطالعه آن بپردازند.

دانشگاه های کشور سوییس دارای دانشگاه های ایده آل با آموزش سطح بالا برای رشته حقوق می باشند ، جذابیت وکالت در سوئیس دانشجویان بین المللی را که مشتاق مطالعه دوره های حقوق هستند ، به سوی این کشور می کشاند.

برای شناخت بهتر دانشگاه های سوئیس و نحوه اخذ پذیرش از آن ها می توانید مقاله مرجع تحصیل در سوئیس را مرور کنید.

آموزش حقوق سوییس برای دانشجویان بین المللی چگونه است؟

تحصیل رشته حقوق در سوئیس برای دانشجویان بین المللی با حقوق در سوئیس برای دانشجویان محلی متفاوت است ؛ برای اینکه یک دانشجوی محلی در سوئیس وکیل شود ، باید در کالج حقوق ثبت نام کند و مدرک کارشناسی سه ساله ، LLB را با موفقیت به پایان برساند.

برای تبدیل شدن به یک وکیل در سوئیس ، دانشجویان باید یک دوره کارشناسی سه ساله حقوق (LLB) را گذرانده باشند با این حال ، برای پذیرش در وکالت و ورود به حرفه ، یک دوره کارشناسی ارشد حقوق دو ساله نیز لازم است.

یک گزینه جایگزین که در بین بسیاری از دانشجویان بین المللی محبوب است ، دوره LLM کوتاه و تخصصی تر است ، که این فرصت را برای به دست آوردن دانش هدفمند در یک زمینه خاص از قانون ، مانند داوری یا حقوق بانکی ، فراهم می کند.

دوره های کوتاه مدت حقوق در بهترین کالج های حقوق ارائه می شود ، پس از اتمام دوره LLB ، ادامه تحصیل در مقطع دکتری حقوق و یا LLM حرفه ای نیز امکان پذیر است.

برخی از دانشگاه ها همچنین گزینه هایی را برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری حقوق برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهند و دانشجویان بین المللی می توانند در این دوره های تخصصی ارائه شده توسط بهترین کالج های حقوقی در سوئیس ، پذیرفته شوند.

تحصیل رشته حقوق در سوئیس

بهترین دانشگاه های حقوق سوئیس

هیچ دانشکده یا موسسه حقوقی خصوصی برای تحصیل رشته حقوق در سوئیس وجود ندارد.

بهترین دانشگاه های حقوق سوئیس

سوئیس دارای ۹ دانشکده حقوق وابسته به دانشگاه های کانتون است: دانشگاه بازل ، دانشگاه سنت گالن ، دانشگاه زوریخ ، دانشگاه لوسرن ، دانشگاه برن ، دانشگاه فرایبورگ ، دانشگاه لوزان ، دانشگاه ژنو و دانشگاه نوشاتل دانشگاه هایی هستند که بهترین کالج های حقوقی در سوئیس را تنظیم می کنند.

در زیر به شرایط تحصیل رشته حقوق در برخی از این دانشگاه ها پرداخته شده است.

همچنین اگر به دنبال برترین دانشگاه های حقوق جهان هستید شاید خوب باشید سری به مقاله تحصیل رشته حقوق در استرالیا بزنید ، برخی از دانشگاه های استرالیا رتبه های برتر در بین دانشگاه های حقوق جهان را دارند.

تحصیل رشته حقوق در دانشگاه زوریخ در سوئیس

دانشگاه زوریخ دارای بهترین دانشکده حقوق در سوئیس است ، این یکی از موسسات مهم است که نام آن به طور مرتب در فهرست برترین دانشگاه های جهان می درخشد.

این دانشگاه جایگاه خود را در لیگ دانشگاه های تحقیقاتی اروپا حفظ کرده است و یکی از موسسات پیشرو اروپایی در زمینه تحقیق و توسعه است.

این دانشگاه آموزش حقوق را در مقاطع لیسانس ، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهد ، این موسسه دارای بیش از 26000 دانشجو است که دروس و دوره های مختلف را مطالعه می کنند.

تحصیل رشته حقوق در دانشگاه بازل در سوئیس

دانشگاه بازل از سال 1460 معتبرترین دانشگاه برای تحصیل در سوئیس بوده است و این قدیمی ترین و یکی از مشهورترین دانشگاه های کشور است.

این موسسه به عنوان مرکز مطالعات حقوقی در سوئیس شناخته می شود و رتبه خوبی در دانشگاه های جهان و منطقه دارد.

دانشگاه بازل رشته حقوق را در مقاطع لیسانس ، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهد ، همچنین قابل توجه است که زبان آموزش در این دانشگاه ، به دو زبان انگلیسی و آلمانی می باشد.

این موسسه عالی حقوقی در سوئیس با کیفیت بالای آموزش و پیشرفت در تحقیقات و فناوری ، مورد علاقه دانشجویان محلی و بین المللی است.

تحصیل رشته حقوق در دانشگاه برن در سوئیس

دانشگاه برن در لیست بعدی بهترین موسسات حقوقی در سوئیس قرار دارد ، این دانشگاه در پایتخت سوئیس واقع شده است و یکی از مشهورترین و زیباترین دانشگاه های این کشور است. هدف این موسسه ارائه نوآوری و دانش بیشتر به جهان با پیشبرد تحقیق و توسعه است.

زبان آموزش در این دانشگاه ، آلمانی است و دانشجویان می توانند در مقاطع لیسانس ، کارشناسی ارشد و دکترا به تحصیل رشته حقوق بپردازند.

تحصیل رشته حقوق در دانشگاه ژنو سوئیس

دانشگاه ژنو در سال 1559 تاسیس شده است و دارای سنت طولانی در آموزش و تحقیقات با کیفیت است.

این موسسه آموزش عالی یکی از برترین های مورد علاقه در بین دانشجویان بین المللی است ؛ به گونه ای که بیش از 40 درصد دانشجویان بین المللی هستند.

دانشگاه ژنو که به طور منظم در بین 100 دانشگاه برتر جهان رتبه بندی می شود ، مهد برخی از برجسته ترین رهبران و متخصصان حقوق بوده است.

M. Manuel Barroso ، M. Kofi Annan ، خانم Carla del Ponte و M. Hans Gert Pöttering برخی از فارغ التحصیلان برجسته این موسسه هستند.

برای آشنایی کامل تر با این دانشگاه مقاله دانشگاه بین المللی ژنو سوئیس را مرور کنید.

هزینه تحصیل حقوق در سوئیس

در حالی که هزینه زندگی در سوئیس بسیار بالا است ، هزینه تحصیل – به ویژه در مقایسه با ایالات متحده و انگلستان – نسبتاً پایین است.

هزینه تحصیل حقوق در سوئیس

علاوه بر این ، تعدادی فرصت تحصیلی برای دانشجویان بین المللی وجود دارد و بار دیگر تاکید می شود که هزینه های تحصیل ممکن است از یک موسسه به موسسه دیگر متفاوت باشد.

در دانشگاه زوریخ ، هزینه تحصیل رشته حقوق در سوئیس در هر ترم 720 CHF است.

دانشگاه بازل دارای مقررات رسمی است که بر اساس آن مبلغ شهریه خود را تعیین می کنند ؛ دانشجویان برای شهریه یک ترم در این دانشگاه 850 CHF می باشد.

در دانشگاه ژنو ، شما در هر ترم باید 500 CHF برای تحصیل رشته حقوق پرداخت کنید ؛ این هزینه هم شامل هزینه ثبت نام 65 CHF و هم هزینه اداری 435 CHF می باشد و پرداخت به صورت یک قسط انجام می شود.

هزینه تحصیل رشته حقوق در دانشگاه برن سوئیس ، 750 CHF می باشد ؛ دانشجویان غیر سوئیسی در صورت نداشتن اقامت قانون مدنی خود در سوئیس یا اصل لیختن اشتاین در زمان پذیرش ، ملزم به پرداخت مبلغ 200 CHF اضافی هستند.

علاوه بر این ، تمامی دانشجویان متقاضی تحصیل در رشته حقوق در سوییس مبلغ 100 CHF را برای هزینه درخواست در دانشگاه ها پرداخت می کنند و برای برخی دانشگاه ها در صورت تاخیر در درخواست ، مبلغ 150 CHF از آنها دریافت می شود و همچنین توجه داشته باشید که در صورت عدم پذیرش در برنامه ، این هزینه قابل استرداد نیست.

برای تحصیل رشته حقوق در اروپا باید بتوانید هزینه های تحصیل کشورهای مختلف را با هم مقایسه کنید ، پیشنهاد می کنیم مقاله تحصیل رشته حقوق در سوئد را نیز بخوانید و هزینه ها را مقایسه کنید.

چارت درسی حقوق در دانشگاه های سوئیس

برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق در دانشگاه های سوئیس به ترتیب شامل 180 و 90 واحد می باشد.

واحدهای اصلی و اجباری که ممکن است در مقاطع حقوق با آنها روبرو شوید عبارتند از: معرفی تکنیک های حقوقی ، معرفی سیستم حقوقی ، معرفی تحقیقات حقوقی ، استدلال و مهارت های سواد آموزی.

سایر موضوعات حقوقی که در دانشگاه های سوئیس ارائه می شوند عبارتند از: قانون اساسی ، حقوق جزا ، جرم شناسی ، حقوق تجارت و امانت ها ، حقوق بشر ، حقوق بین الملل ( عمومی یا خصوصی ) ، فقه ، حقوق کار ، حقوق زمین ، حقوق و دولت ، حقوق و جامعه ، حقوق و افراد ، حقوق قرارداد ، روش های حقوقی ، حقوق دریایی و حقوق مالیاتی.

زبان تحصیل حقوق در سوئیس

دانشگاه فرایبورگ تنها دانشگاه دو زبانه برای تحصیل رشته حقوق در سوئیس است ، همه دوره ها به دو زبان آلمانی و فرانسوی ارائه می شود همچنین ، دوره های بین المللی ارائه می دهد که صرفا به زبان انگلیسی است.

زبان اصلی آموزش در دانشگاه زوریخ ، زبان آلمانی است اما برای دانشجویان بین المللی زبان آلمانی ، انگلیسی ، فرانسوی ، اسپانیایی و ایتالیایی در دسترس است ؛ با این حال ، توجه داشته باشید که زبان اصلی مدرک کارشناسی در حقوق و سایر رشته ها به زبان آلمانی می باشد.

سایر دانشگاه های سوییس نیز تحصیلات رشته حقوق را به زبان آلمانی ارائه می کنند و مدرک زبان در حد C1 مورد نیاز است ، در مبحث مربوط به آزمون های ورودی ، به شرایط پذیرش و الزامات زبان دانشکده های حقوق مختلف در سوییس به تفکیک بیان شده است.

بورسیه های رشته حقوق در سوئیس

اگر به عنوان یک دانشجو بین المللی به دنبال بورسیه برای تحصیل رشته حقوق در سوئیس هستید و می خواهید از مزایا کمک های مالی دانشگاه های این کشور برخوردار شوید ، خوب است بدانید که بورسیه های تحصیلی سوئیس برای دانشجویان بین المللی وجود دارد که به هزینه های تحصیل و زندگی کمک می کند.

بورسیه های رشته حقوق در سوئیس

بورسیه تحصیلی سوئیس برای دانشجویان خارجی

هر سال ، کنفدراسیون سوئیس بورسیه های تعالی دولتی را برای ارتقای همکاری های بین المللی مبادلات و تحقیقات بین سوئیس و بیش از 180 کشور دیگر اعطا می کند.

این بورسیه تحقیقاتی برای محققان تحصیلات تکمیلی در هر رشته ( که حداقل مدرک کارشناسی ارشد دارند ) که قصد دارند برای ادامه تحقیقات یا مطالعات بیشتر در مقطع دکترا یا فوق دکترا به سوئیس بیایند در دسترس است.

این بورسیه شامل پرداخت ماهیانه ، معافیت شهریه ، بیمه درمانی ، کرایه هوایی ، کمک هزینه مسکن و غیره است.

بورسیه های تحصیلی ETH Excellence

ETH زوریخ از دانشجویان عالی هم از ETH و هم از دانشگاه های دیگر که مایل به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در ETH با دو برنامه بورسیه هستند ، حمایت می کند:

  • برنامه بورس تحصیلی و فرصت عالی ( ESOP ) که هزینه های تحصیل و زندگی کامل را پوشش می دهد.
  • دانشجویان و برنامه بورس تحصیلی کارشناسی ارشد ( MSP ) که در آن دانشجویان یک کمک هزینه جزئی و پیشنهاد دستیاری دریافت می کنند.

کمک های کارشناسی ارشد دانشگاه لوزان برای دانشجویان خارجی

دانشگاه لوزان در سوئیس به دانشجویان بین المللی که مایل به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه هستند ، بورسیه تحصیلی ارائه می دهد.

مبلغ کمک هزینه 1600 CHF است- ماهانه از 15 سپتامبر تا 15 جولای ، به مدت بیش از حداقل مدت زمان برنامه.

بورسیه های تعالی EPFL در سوییس

Ecole Polytechnique Federale de Lausanne (EPFL) تعداد محدودی از بورسیه ها را در سطح کارشناسی ارشد به دانشجویانی با سوابق تحصیلی برجسته ارائه می دهد ، هرکسی که برای برنامه کارشناسی ارشد EPFL درخواست می کند واجد شرایط است.

برای متقاضیان خارجی ، هر بورسیه شامل یک بسته مالی 16،000 CHF در سال تحصیلی به علاوه رزرو اتاق در محل اقامت دانشجویان است.

بورسیه های تحصیلی موسسه تحصیلات تکمیلی ژنو

این موسسه آموزش عالی با هدف جذب دانشمندان با استعداد از سراسر جهان ، صرف نظر از منشا و توانایی مالی ، منابع قابل توجهی را در زمینه کمک های مالی سرمایه گذاری می کند.

در حالی که سایر موسسات به طور کلی فقط کاهش شهریه ارائه می دهند ، این موسسه آموزش عالی همچنین تعداد زیادی بورس تحصیلی 20،000 CHF برای هر دانشجو ارائه می دهد.

کمک های مالی ممکن است به اشکال زیر باشد:

  • بورسیه کامل به مبلغ 20،000 CHF
  • بورسیه جزئی به مبلغ 10000 CHF
  • بورسیه تحصیلی شایسته بر اساس برتری تحصیلی ( ممکن است با یک موقعیت پولی به عنوان دستیار آموزشی یا کاهش شهریه بر اساس نیاز همراه باشد )

آزمون های ورودی حقوق در سوئیس

به طور کلی شرایط پذیرش دانشگاه های سوئیس برای تحصیل رشته حقوق چندان پیچیده نیست ، برای پذیرش این رشته در سوییس یک آزمون ورودی مشخص وجود ندارد که توضیح داده شود و شما می توانید با مطالعه بخش های زیر که توسط مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی گردآوری کرده است ، اطلاعات لازم را برای پذییرش در دانشگاه های مختلف به دست آورید.

شرایط پذیرش دانشگاه زوریخ در سوئیس

شرایط پذیرش دانشکده حقوق زوریخ بیشتر بر مدرک دیپلم دبیرستان و الزامات زبان برنامه تحصیلی متمرکز است ؛ سطح تحصیلات متوسطه شما باید معادل Matura سوئیس باشد.

دوره های برنامه حقوق به زبان آلمانی ارائه می شود و بنابراین ، شما باید شواهدی از سطح شایستگی C1 خود در آلمان ارائه دهید.

شرایط پذیرش دانشگاه بازل در سوئیس

دانشگاه بازل لیستی از شرایط پذیرش دارد ؛ در وهله اول ، باید اطمینان حاصل کنید که این دانشگاه دیپلم تحصیلات سطح دوم که در کشور خود کسب کرده اید را به رسمیت می شناسد.

این دانشگاه لیستی از معیارها دارد که برای به رسمیت شناخته شدن مدارک تحصیلی خود باید رعایت کنید.

این برنامه ها به دو زبان آلمانی و انگلیسی ارائه می شود و بنابراین ، ممکن است سطح B2 یا C1 مورد نیاز باشد.

شرایط پذیرش دانشگاه برن در سوئیس

شرایط پذیرش در دانشگاه برن بستگی به جایی دارد که دانشجویان آینده تحصیلات متوسطه خود را دریافت کرده اند ، شما باید گواهی دیپلم معادل گواهی Matura سوئیس داشته باشید ، با این حال ، برخی از شرایط خاص کشور وجود دارد که برای پذیرش باید انجام دهید.

دانشگاه برن برنامه های خود را به زبان آلمانی ارائه می دهد و اگر نتوانید مدرک زبان ارائه کنید ، باید در آزمون زبانی که دانشگاه ارائه می دهد ، شرکت کنید.

شرایط پذیرش دانشگاه ژنو در سوئیس

دانشجویانی که تصمیم به درخواست برای دانشگاه ژنو دارند باید شرایط پذیرش دانشگاه را برآورده کنند. دیپلم دبیرستانی که گرفته اند باید معادل گواهی سوئیس در مدت زمان تحصیل و موضوع باشد.

در برخی موارد ، دانشگاه ممکن است شرایط دیگری مانند اتمام موفقیت آمیز آزمون تکمیلی سازماندهی شده توسط UNIGE و اتمام موفقیت آمیز امتحان زبان فرانسه را نیز اضافه کند.

شرایط پذیرش دانشگاه لوزان در سوئیس

دانشجویان بین المللی احتمالی این دانشگاه باید یک شرط مهم پذیرش را برآورده کنند ، دیپلم دبیرستان باید معادل دیپلم دبیرستان سوئیس باشد که توسط موسسه به رسمیت شناخته شده از سوی دولت صادر شده است.

این مدرک باید به شش شاخه آموزش مربوط باشد: زبان اول ، زبان دوم ، ریاضیات ، علوم طبیعی ، علوم انسانی و اجتماعی و انتخاب آزاد. این شاخه ها باید در طول هر سال تحصیلی در سه سال آخر آموزش متوسطه اخذ شده باشند.

مزایا و معایب تحصیل حقوق در سوئیس

تکمیل مدرک حقوق ممکن است سالها طول بکشد و با این کار ، دانشجویان بین المللی باید با مزایا و معایبی که در هنگام تحصیل ممکن است وجود داشته باشد آشنایی داشته باشند و از آن آگاهی داشته باشند.

مزایا و معایب تحصیل حقوق در سوئیس

مزیت های تحصیل رشته حقوق در سوییس

وقتی کشوری قطب تجاری و اقتصادی یک قاره است ، بدیهی است که ارتباطات قوی در بخش حقوقی وجود دارد ، حقوق در سوئیس برای دانشجویان بین المللی به چند دلیل عمده جذابیت زیادی دارد؛

سوییس با حوزه های تجاری چند بعدی مرکز کسب و کارهای اروپایی است.

سوئیس با افتخار بهترین دانشگاههای جهان را با رتبه بندی جهانی در خود جای داده است.

سوئیس مکانی عالی برای تحصیل است و به طور کلی شهریه کمی در مورد سیستم آموزش عالی عمومی ارائه می دهد.

سوئیس محل تعداد بیشمار سازمان های بین المللی و موسسات بانکی است و به دلیل موقعیت آن به عنوان محل تولد مسائل بشردوستانه و همچنین تجارت و بانکداری ، سوئیس یک برنامه جدید و جامع در اختیار دانشجویان سراسر جهان قرار می دهد.

علاوه بر این ، تعهد این کشور به تحقیقات پیشرفته به دانشجویان بین المللی درک عمیق تری از امور حقوقی جهانی ارائه می دهد.

معایب تحصیل رشته حقوق در سوییس

سوئیس از 26 کانتون تشکیل شده است که هریک دارای قانون اساسی ، دادگاه ، نرخ مالیات و پلیس خاص خود هستند.

برخی از برنامه ها در سوییس واقعا گران هستند و بسیاری از دانشجویان ترجیح می دهند این پول را در ایالات متحده یا بریتانیا هزینه کنند.

دانشجویان زیادی بر این عقیده هستند که در ایالات متحده یا انگلستان می توانند مهارتهای انگلیسی خود را بالا ببرند ، در حالی که در سوئیس زبانها عمدتا آلمانی و فرانسوی هستند (که چندان “بین المللی” نیستند).

به نظر می رسد که سوئیس یک مکان بسیار بین المللی است اما واقعا به دست آوردن مجوز اقامت در کانتون ها یک کابوس است.

اقامت دانشجویی یک فاجعه است و اجاره دانشجویی یک آپارتمان بسیار دشوار و گران است ، سوییسی ها زیرساخت مدرنی برای پذیرش مردم ندارند ، ساخت و سازها ها در زمان گیر کرده اند و نمی خواهند ساختمان های بیشتری بسازند.

بازار کار و درآمد رشته حقوق در سوئیس

به دلیل برجستگی جهانی سوییس در تجارت و امور مالی ، فرصت های شغلی زیادی برای وکلا ، به ویژه در بخش های اصلی مانند بانک ، امور مالی و حقوق مالکیت معنوی وجود دارد.

سوئیس با متوسط حقوق سالانه 260،739 دلار در صدر لیست کشورهایی قرار دارد که به وکلا خود بهترین پاداش را می دهند.

کمترین حقوق برای وکیل سوئیسی 120،279 دلار و بیشترین حقوق 414،058 دلار در سال است.

برای آشنایی هرچی بیشتر بازار کار سوئیس به مقاله کار در سوئیس مراجعه نمایید.

چگونگی ورود به وکالت در سوئیس

فارغ التحصیلان رشته حقوق از دانشگاه های سوییس باید یک تا دو سال دوره کارآموزی را در یک شرکت حقوقی یا دادگاه – ترجیحاً در کانتونی که قصد کارآموزی آن را دارند – گذرانده و یک امتحان کتبی و شفاهی را که در پایان دوره آموزشی خود برگزار می شود ، گذرانده و پذیرفته شوند.

سوالات پر تکرار تحصیل حقوق در سوئیس

کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) تحصیل رشته حقوق در سوئیس را بررسی کردند ، برای ارتباط با ما می توانید از بخش دیدگاه در پایین همین صفحه استفاده کنید ، مشاوران ما پاسخگوی سواالات درج شده در این قسمت خواهند بود.

حقوق یک وکیل در سوئیس چقدر است؟

سوئیس با متوسط حقوق سالانه 260،739 دلار در صدر لیست کشورهایی قرار دارد که به وکلا خود بهترین پاداش را می دهند. کمترین حقوق برای وکیل سوئیسی 120،279 دلار و بیشترین حقوق 414،058 دلار در سال است.

چطور می توان پس از تحصیل رشته حقوق در سوئیس ، وکیل شد؟

فارغ التحصیلان رشته حقوق از دانشگاه های سوییس باید یک تا دو سال دوره کارآموزی را در یک شرکت حقوقی یا دادگاه – ترجیحاً در کانتونی که قصد کارآموزی آن را دارند – گذرانده و یک امتحان کتبی و شفاهی را که در پایان دوره آموزشی خود برگزار می شود ، گذرانده و پذیرفته شوند.

برای تحصیل رشته حقوق در سوئیس در دانشگاه زوریخ ، چه الزاماتی مورد نیاز است؟

شرایط پذیرش دانشکده حقوق زوریخ بیشتر بر مدرک دیپلم دبیرستان و الزامات زبان برنامه تحصیلی متمرکز است ؛ سطح تحصیلات متوسطه شما باید معادل Matura سوئیس باشد. دوره های برنامه حقوق به زبان آلمانی ارائه می شود و بنابراین ، شما باید شواهدی از سطح شایستگی C1 خود در آلمان ارائه دهید.

آیا امکان تحصیل رشته حقوق در سوئیس به زبانی جز آلمانی هم وجود دارد؟

دانشگاه فرایبورگ تنها دانشگاه دو زبانه در سوئیس است ، همه دوره ها به دو زبان آلمانی و فرانسوی ارائه می شود همچنین ، دوره های بین المللی ارائه می دهد که صرفا به زبان انگلیسی است.

هزینه تحصیل رشته حقوق در سوئیس را می خواهم بدانم.

در دانشگاه زوریخ ، هزینه تحصیل در هر ترم 720 CHF است. دانشگاه بازل دارای مقررات رسمی است که بر اساس آن مبلغ شهریه خود را تعیین می کنند ؛ دانشجویان برای شهریه یک ترم در این دانشگاه 850 CHF می باشد. در دانشگاه ژنو ، شما در هر ترم باید 500 CHF برای تحصیل رشته حقوق پرداخت کنید ؛ این هزینه هم شامل هزینه ثبت نام 65 CHF و هم هزینه اداری 435 CHF می باشد و پرداخت به صورت یک قسط انجام می شود.

اگر به دنبال یک پلتفرم معتبر هستید که دسترسی نامحدود به تمام محتوای دانشگاه ها و مدارک را ارائه دهد ، موسسه مهاجرتی رجبی برای همه اطلاعاتی که در جستجوی آن هستید در خدمت شماست ، کارشناسان ما در دفاتر تهران و شیراز آماده پاسخ گویی به درخواست ها و سوالات شما را دارند ، چنانچه هنوز هم در زمینه تحصیل رشته حقوق در سوئیس ابهامی دارید می تواند با ما در تماس باشید ، ضمناً توصیه می کنیم برای دریافت اطلاعات جامع تر در خصوص دانشگاه های سوئیس ، مقاله دانشگاه لوزان سوئیس را مطالعه نمایید ؛ این دانشگاه دارای رنکینگ ۱۸۹ جهانی در سال ۲۰۲۱ بوده است.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *