مهاجرت به اتریش

مهاجرت به اتریش به عقیده خیلی از کارشناسان که این کشور را بهترین کشور دنیا برای زندگی و مهاجرت میدانند برترین گزینه برای مهاجرت است ، احتمالا به همین دلیل سالیانه افراد زیادی از کشورهای گوناگون از جمله ایران برای مهاجرت به اتریش درخواست می دهند.

مهاجرت به اتریش از دید بسیاری از کارشناسان ، یکی از بهترین گزینه های مهاجرت است ، اگر قصد دارید به کشوری نقل مکان کنید که بتوانید آینده ای با ثبات ، با آرامش و تضمین شده را برای خود و خانواده خود رقم بزنید اتریش یکی از برترین گزینه ها است ، به همین دلیل در این مقاله از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ )قصد داریم مهاجرت به اتریش را از تمام جوانب بررسی و تحلیل کنیم.

مهاجرت به اتریش

زندگی در اتریش بسیار دلچسب و پر از امنیت می باشد ، شما با داشتن تخصصی خاص یا برخوردار بودن از سطح علمی بالا به طوری که بتوانید از استعداد خود استفاده نمایید ، می توانید یک زندگی پر از رفاه را برای خود و خانواده تان در این کشور تشکیل دهید.

البته باید توجه داشته باشید که کشورهایی مانند اتریش ، سوئیس ، سوئد وچندی محدود از دیگر کشور ها در امر پذیرش مهاجر سخت گیری های زیادی را انجام می دهند و به نحوی باید بگوییم که شما باید ثابت کنید که برای این کشور و مردمان این کشور کاملا مفید بوده و می توانید به پیشرفت و ترقی اتریش کمک نمایید.

در کنار اتریش برخی کشورهای دیگر هم مناسب برای زندگی و مهاجرت هستند که اسامی و شرایط آن ها را می توانید در مقاله بهترین کشورها برای زندگی بخوانید.

نکته : در پایان این مقاله بسیاری از مواردی که نیاز به توضیح بیشتر دارد را برای شما به صورت مقالات مجزا ارائه داده ایم که بسته به علاقه مندی و نیاز خودتان می توانید آن ها را نیز مطالعه نمایید.

پادکست مهاجرت به اتریش

مدت زمان : 01:50

کشور اتریش را بیشتر بشناسیم

اتریش ، یا در زبان آلمانی مشرق زمین ، اسم این کشور به دلیل موقعیت جغرافیایی این سرزمین که در شرق رودخانه دانوب و نسبت به آلمان قدیم قرار گرفته بوده ، اینگونه نام گرفته است.

در این کشور شما مدرنیته را در تلفیق با سنت در فضا و محیطی فوق العاده زیبا و بکر تجربه خواهید کرد ، کشور اتریش توانسته با حفظ فرهنگ و سنت های قدیمی خود روند پیشرفت و رو به جلو را به طور مداوم ادامه داده و به یکی از کشورهای قدرتمند اقتصادی و سرمایه دار در جهان تبدیل شود.

با سفر به این کشور اولین چیزی که نظر هر فردی را به خود جلب می کند معماری متفاوت و خیره کننده ای است که در ساختمان های این کشور استفاده شده است ، وجود کلیساها و معابدی که می تواند شما را برای مدتی به خود خیره نماید ، به همین دلیل تحصیل معماری در اتریش یکی از بهترین انتخاب ها برای علاقه مندان رشته معماری است ؛ مقاله تحصیل رشته معماری در اتریش را بخوانید.

این کشور را مهد موسیقی جهان می شناسند ، وجود سالن های کنسرت و تئاتر و همچنین جشنواره های هنری و موسیقی که در این کشور برگزار می شود ، خود دلیل محمکی بر اثبات این ادعا می باشد.

علاوه بر زیبایی و محیط سر سبز این کشور ، اقتصاد پویا و نرخ پایین بیکاری نیز باعث شده که اتریش هدف بسیاری از افراد که خواهان مهاجرت از کشور خود هستند قرار بگیرد ، تا پایان ما را همراهی کنید و اتریش را بهتر و بیشتر بشناسید و در صورت هرگونه ابهام با ما در موسسه مهاجرتی رجبی تماس حاصل بفرمایید.

ایرانیان ساکن در اتریش

جمعیت هموطنانی که هر ساله اتریش را به عنوان مقصد خود برای تحصیل و زندگی بر می گزینند رو به افزایش است ، با شرایط اقتصادی که در شهر وین و دیگر شهر های صنعتی اتریش به وجود آمده است و کارخانه ها و شرکت ها در حال رشد و پیشرفت های چشمگیری هستند ، روزانه نیاز این کشور را به نیروهای متخصص و ماهر افزایش می دهد و چه بهتر که این ظرفیت ها با ایرانیان تکمیل شود.

سوالات پر تکرار مهاجرت به اتریش

کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این محتوا مطالب جامعی در خصوص انواع روش های قانونی مهاجرت به اتریش را تقدیم کردند ، در پایین این صفحه مهمترین مقالاتی که به نحوی با مهاجرت به اتریش در ارتباط هستند را به صورت لینک شده خواهید دید ، با مطالعه هر یک با یکی از جنبه های مهاجرت به اتریش آشنا خواهید شد ، در پایان ، می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاه ثبت کنید.

آیا امکان ثبت شرکت در اتریش بدون حضور در این کشور میسر است؟

دریافت اقامت کشور اتریش از طریق سرمایه گذاری می تواند از راه های مختلف انجام شود ، یکی از این روش ها ثبت شرکت است که از خارج از کشور اتریش امکان پذیر نمی باشد و باید به واسطه کار و یا تحصیل به این کشور رفته و سپس شرکت خود را به ثبت برسانید.

آیا دانشجویان پس از اتمام تحصیل باید بلافاصله اتریش را ترک کنند؟

دانشجویانی که درس خود را در این کشور به پایان می رسانند ویزای یک ساله کار در این کشور را دریافت خواهند نمود.

ویزای جستجوی کار در اتریش چیست؟

افراد می توانند همچنین از طریق اخذ ویزای جستجوی کار در اتریش اقدام نمایند . این ویزا در ابتدا برای شش ماه صادر می شود و در صورت کسب امتیازات لازم و سپری شدن 4 سال و پرداخت مالیات فرد می تواند اقامت دائم این کشور را اخذ کند و مهاجرت به اتریش را برای خود رقم بزند .

آیا دانشچویان در اتریش می توانند کار پاره وقت داشته باشند؟

هم زمان با تحصیل ، دانشجویان مجاز به کار در این کشور نیز می باشند که نیاز به اخذ مجوز کار دارد

آِیا می توان از طریق ازدواج با یک اتریشی به اقامت این کشور رسید؟

اگر فرد غیر اتریشی با یکی از تبعه این کشور ازدواج نماید پس از پنج سال اقامت در این کشور و تسلط به زبان آلمانی و قبولی در آزمون تابعیت اتریش و عدم سوء پیشینه کیفری می تواند برای اخذ اقامت این کشور اقدام نماید ، اگر بیشتر از 3 سال از ازدواج آنها بگذرد پس از سه سال اقامت در این کشور می تواند برای تابعیت اقدام نماید.

آیا سرمایه گذاری در اتریش منجر به اخذ اقامت اتریش خواهد شد؟

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اتریش به تنهایی باعث دریافت اقامت این کشور نمی شود بلکه با شروع فعالیت این شرکت کارت اقامت موقت به متقاضی و همسرش و فرزندان زیر 18 سال وی صادر میشود. سپس بعد از پنج سال از پرداخت مالیات و تمدید سالانه شرکت تا پنج سال اقامت موقت به دائم تبدیل می شود . از دیگر روش ها پیدا کردن یک شریک اتریشی است که 51 % سهام شرکت را بتوانید به نام او ثبت کنید و پس از سپری کردن حدود سه سال به اقامت دائم برسید.

در زیر کارشناسان موسسه مهاجرتی رجبی مقالات مرتبط با مهاجرت به اتریش را به شما ارائه داده اند ، درون هر یک از این مطالب ، مطالب مرتبط دیگری قرار داده شده است تا شما اطلاعات لازم و مفید مد نظرتان را بدست بیارید ، پس از مطالعه مطالب ، چنانچه سوال و ابهامی برای شما وجود داشت ، می توانید با دفاتر تهران و شیراز موسسه در تماس بوده و مشاوره دریافت نمایید ، همچنین به شما توصیه می کنیم در کنار این محتوا ، مقاله مهاجرت به آلمان را نیز بخوانید و با شرایط اتریش مقایسه کنید.

کار در اتریش

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اتریش

قیمت خانه برای زندگی در اتریش

اتریش کجاست؟

بهداشت و درمان عمومی در اتریش

اقتصاد کشور اتریش

تاریخ پر فراز و نشیب اتریش

ساختار سیاسی کشور اتریش

دیدنی های اتریش

حقایقی جالب در مورد اتریش

فرهنگ ، آداب و رسوم و زبان مردم اتریش

مذهب در اتریش

سیستم حمل و نقل عمومی در اتریش

وین عروس شهرهای اروپایی

مهم ترین شهرهای اتریش کدامند؟

ورزش در اتریش

هزینه زندگی در اتریش

مشاهیر کشور اتریش

2 Comments to “ مهاجرت به اتریش”

 1. ممد says :پاسخ

  با سلام
  درآمد ماهیانه بنده اگه توی ایران چیزی حدود ۵۰ تا ۶۰ میلیون تومن باشه، آیا میتونم توی اتریش اقامت بگیرم؟
  مبلغی رو هم بعنوان سرمایه توی بانکهای اونجا بذارم

  1. Hamid says :پاسخ

   با سلام

   بله شما با این مبلغ میتوانید ازطریق تمکن مالی ابتدا اقامت یکساله و پس از ۵ سال اقامت دائم بگیرید. البته تعداد پرونده هایی که سالیانه ازین طریق توسط دولت تایید میشود بسیار کم میباشد و زمان بسیار طولانی ایی صرف میشود تا به نتیجه برسد بهتر است شما از طریق ثبت شرکت و تمکن مالی در سایر کشورهای اروپایی ابتدا اقدام نمایید تا طول پروسه کوتاهتر و مسیر امن تری داشته باشید.

   با تشکر از سوال شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

TOP