اجاره و خرید ملک در انگلستان

اجاره و خرید ملک در انگلستان بی تردید یکی از دغدغه های اصلی افرادی است که تمایل دارند مهاجرت به کشور انگلستان را تجربه کرده و یا سفری کوتاه مدت به این کشور داشته باشند، کشور انگلستان به عنوان یکی از برترین کشورهای اروپا و جهان سالانه با ورود افراد جدیدی رو به رو است و می کوشد تا با فراهم نمودن محل سکونت مناسب اقامتی دلنشین را برایشان فراهم سازد.

اجاره و خرید ملک در انگلستان

مشاور مهاجرتی

قیمت خانه در لندن به طرز چشمگیری بالا و میانگین قیمت آن 564695 پوند می باشد ، در رابطه با اجاره مسکن در لندن نیز همین مسئله گرانی وجود دارد ، به عنوان مثال متوسط هزینه اجاره یک خانه 2 خوابه در لندن حدودا 1730 پوند در مقایسه با 820 پوند در سراسر انگلستان است.

متوسط اجاره در انگلستان بسته به محل زندگی و نوع محل اقامت شما متفاوت است ، اگر در شهر هستید ، یک آپارتمان یک خوابه به طور متوسط 758 پوند ( 1000 دلار آمریکا ) و 614 پوند (810 دلار آمریکا ) برای خارج از شهر است.

روند خرید املاک و مستغلات در انگلستان می تواند 2 تا 3 ماه طول بکشد.

با اجاره و یا خرید یک آپارتمان باید ماهیانه از 200 تا 400 پوند را صورت تقریبی بابت هزینه خدمات مدنظر داشته باشید که برای خانه های بزرگ با فضای مستقل طبیعتا بیشتر است.

طبق قوانین این کشور هرچه قیمت ملک خریداری شده از سقف مشخص شده بالاتر برود باید درصد بیشتری از مالیات را پرداخت کنید ، این اختلاف بین صفر تا نهایتا دوازده درصد طبق جدول ارائه شده در متن خواهد بود.

نقل مکان به انگلستان به دو شیوه خرید و یا اجاره ملک امکان پذیر است که با توجه به شرایط فردی انتخاب هر یک از آنها می تواند عاقلانه ترین تصمیم پیش روی شما عزیزان باشد.

اتباع خارجی در انگلستان این فرصت را دارند که برای حفاظت از سرمایه خود ملکی را خریداری کرده و در آن سکونت داشته باشند و یا با اجاره دادن آن از سرمایه گذاری خود درآمدی داشته باشند.

بر خلاف سرمایه گذاران و مهاجرین به انگلستان،بسیاری از افرادی که از ماندن در این کشور مطمئن نیستند و می خواهند به مدت محدودی در این کشور بمانند ، اجاره ملک را بهترین گزینه پیش روی خود می ببیند، البته این حقیقت نیز وجود دارد که خرید ملک در انگلستان نیازمند سرمایه قابل توجهی است و تمکن مالی خوبی را می طلبد که در همین مقاله در خصوص آن صحبت می کنیم.

پیشنهاد می کنیم با مطالعه مقاله مهاجرت به انگلستان ، اطلاعات کامل و به روزی در زمینه شناخت کشور انگلستان و راه های مهاجرت قانونی به این کشور را دریافت نمایید.

در این ویدیو کارشناسان شرکت مهاجرتی رجبی به ویژگی و اهمیت اجاره و خرید ملک در انگلستان برای علاقه مندان به مهاجرت به این کشور پرداخته اند و چنانچه پس از تماشای این ویدیو و مطالعه کامل مقاله در این رابطه سوالی ذهن شما را مشغول نموده با دفاتر تهران و یا شیراز تماس حاصل نمایید.

پادکست اجاره و خرید ملک در انگلستان

نمایش ویدیو درباره کاور اجاره و خرید ملک در انگلستان

بازار و قیمت املاک در انگلستان

طبق آخرین آمار منتشر شده متوسط قیمت خانه به رکورد جدیدی دست یافت و افزایشی 9/7 درصدی در فاصله 12 ماهه را تجربه نموده است ، این افزایش قیمت به دلایل مختلفی از جمله عرضه اندک ، تمایل به فضای بیشتر و دوری از زندگی شهری به همراه نرخ پایین وام مسکن اعلام شده و تصور می شود که بحران های زندگی مانند بیماری کرونا موجب ادامه این روند شود.

در سال های گذشته معمولا برای صرفه جویی در هزینه خرید مسکن ، خانه اجاره می کردند اما افزایش قیمت اجاره به ویژه در شهرهای بزرگ این کار را بسیار دشوار کرده و با بالارفتن بازار مسکن خرید خانه نیز دشوارتر شده است.

با توجه به روند صعودی خرید خانه در انگلستان بسیاری ترجیح می دهند تا با اجاره خانه در هزینه های خود صرفه جویی کنند و زیر بار وام مسکن و مشکلات آن نروند.

بازار و قیمت املاک در انگلستان برای کسانی که قصد خرید خانه از طریق دریافت وام را دارند بدین گونه است که پرداخت های وام مسکن برای افراد با سپرده زیاد مقرون به صرفه است ، اما برای خریداران بار اول خبر خوبی نیست. اما شرایط اجاره و خرید ملک در انگلستان برای اتباع خارجی شرایط متفاوتی داشته و انتقال سرمایه به این کشور با توجه به روند صعودی می تواند موجب افزایش سرمایه شما گشته و تصمیمی بسیار عاقلانه تلقی شود.

بازار و قیمت املاک در انگلستان

عوامل موثر بر قیمت اجاره و خرید ملک در انگلستان

اگر نمودار قیمت مسکن در انگلستان را بررسی کنیم در می یابیم که در بازار اجاره و خرید ملک در انگلستان همواره نوسانات متعددی وجود داشته و کاهش و افزایش به دلایل مختلفی اتفاق افتاده اند ، عوامل موثر بر قیمت خانه در انگلستان تحت تاثیر میزان عرضه و تقاضا قرار دارد و جدای از تمامی عوامل این بحث وجود دارد که بازار مسکن با کمبود قابل توجهی رو به رو است و همین مسئله از کاهش هزینه ها جلوگیری می نماید.

اصلی ترین دلایل تاثیرگذار بر قیمت مسکن به صورت کشوری در انگلستان به شرح زیراست:

 • رشد و رونق اقتصادی که به مردم فرصت می دهد درآمد بیشتری داشته باشند و بهتر خرج کنند.
 • اعتماد بالای مردم به اشتغال و نرخ بیکاری کم که تمایل برای گرفتن وام مسکن را بالا می برد.
 • نوسانات نرخ بهره که می تواند باعث افزایش و یا کاهش قیمت شود.
 • در دسترس بودن وام مسکن که می تواند تقاضا را بالا ببرد.
 • عوامل جمعیتی که با کاهش سن درآمد استقلال مالی بیشتر شده و میزان تقاضا را افزایش می دهد.
 • افزایش مهاجرت از سایر کشورها
 • افزایش امید به زندگی
 • انگیزه برای سرمایه گذاری که موجب ایجاد نوسانات مختلف می شود.

در کشوری مانند انگلستان که حوزه املاک با اقتصادی قدرتمند کنترل می شود عوامل تاثیرگذار بسیار متعدد هستند و با تغییرات شرایط اقتصادی و یا جهانی می تواند قیمت ها کاهش و یا افزایش یابد.

تفاوت قیمت خانه در انگلستان بر اساس منطقه شهری

انگیزه شما از عزیمت به انگلستان می تواند تحصیل ، کار ، سرمایه گذاری و یا ساختن آینده ای بهتر برای فرزندانتان باشد و اقدام از طریق هر یک از این روش ها نیاز به یافتن محلی مناسب جهت سکونت دارد اما انتخاب محل سکونت با توجه به قصد خرید و یا اجاره نیز باید با درنظر گرفتن تمامی قیمت و شرایط صورت پذیرد. طبیعتا اجاره بها و یا قیمت خرید ملک در هر جای انگلستان متفاوت بوده و نمی توان مبلغی را به صورت یکسان حتی در داخل یک مجتمع مسکونی تصور کرد.

تفاوت قیمت خانه در انگلستان بر اساس منطقه شهری امری واضح است که هر خریدار و یا مستاجر باید با توجه به آن اقدام نماید ، شهر لندن به عنوان گران ترین شهر انگلستان به صورت کلی دارای نرخ بالایی در زمینه خرید و اجاره است و شما می توانید برای قیمت های مناسب تر به سراغ سایر شهرهای این کشور بروید.

در هر شهر این کشور مناطق حومه دارای قیمت مناسب تری نسب به مسکن ها مرکز شهر هستند و شما با اجاره بها یک منزل کوچک شصت متری در مرکز لندن می توانید یک خانه دو خوابه خوب را در حمه این شهر بیابید ، در رابطه با اجاره و خید ملک در انگلستان فراموش نکنید که این کشور با داشتن واحد پول پوند ، دارای هزینه های بالا برای مهاجرین است و شما باید حتی بیشتر از هزینه های موجود به دلار در سایر کشورها در انگلستان هزینه کنید.

چنانچه با روش مهاجرت کاری به انگلستان می روید بسته به محل کارتان باید به اجاره یا خرید خانه و آپارتمان فکر کنید ، اما پیش از آن اطلاعات خود را در خصوص نحوه کاریابی و برترین مشاغل در انگلستان بالا ببرید ؛ از این رو پیشنهاد ما مطالعه مقاله کار در انگلستان است.

تفاوت قیمت خانه در لندن با سایر شهر های انگلستان

تفاوت قیمت خانه در لندن با سایر شهر های انگلستان

چنانچه به رتبه بندی مرتبط با اجاره و خرید ملک در انگلستان نگاهی داشته باشید درخواهید یافت که تفاوت قیمت خانه در لندن با سایر شهرهای انگلستان بسیار چشمگیر بوده و حتی در مقایسه با برخی از شهرها دو برابر است ، شاید برایتان جالب باشد بدانید که سایر شهرهای کشور انگلستان در زمینه رفاه و امکانات زندگی به قدری قوی هستند که برای تجربه بهترین سبک زندگی در این کشور لزوما نیازی به انتخاب شهر لندن نخواهید داشت.

در واقع تنها بزرگی و پایتخت بودن این شهر موجب می شود تا در میان بهترین شهرهای انگلستان برای زندگی قرار گیرد ، به طوری که قیمت خانه در آن به طرز چشمگیری بالا و میانگین قیمت آن 570000 پوند می باشد.

در رابطه با اجاره مسکن در لندن نیز همین مسئله وجود دارد ، به عنوان مثال متوسط هزینه اجاره یک خانه 2 خوابه در لندن حدودا 1730 پوند در مقایسه با 820 پوند در سراسر انگلستان است.

حتی پایین ترین میزان اجاره در این شهر تقریباً دو برابر نرخی است که در سایر نقاط کشور یافت می شود ، هر چه به مرکز شهر نزدیکتر باشید و آپارتمان بزرگتر باشد ، اجاره بهای آن بیشتر خواهد بود.

 علاوه بر این در بریتانیا اجاره‌ کنندگان ملزم به پرداخت مالیات شورای شهر هستند که بر اساس محل زندگی و تعداد افرادی که با آنها زندگی می‌کنند تعیین می‌شود و شما باید بابت زندگی در لندن مالیات بیشتری نیز بپردازید که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

اجاره ماهانه در انگلستان چقدر است؟

اجاره ماهانه در انگلستان چقدر است؟

به طور متوسط خانه ‌ها در انگلستان تنها 15 روز پس از عرضه به بازار اجاره داده می‌شوند که نشان‌ دهنده افزایش روزافزون تقاضا برای اجاره و خرید ملک در انگلستان است.

متوسط اجاره در انگلستان بسته به محل زندگی و نوع محل اقامت شما متفاوت است ، اگر در شهر هستید ، یک آپارتمان یک خوابه به طور متوسط 758 پوند ( 1000 دلار آمریکا ) و 614 پوند (810 دلار آمریکا ) برای خارج از شهر است ، اگر هزینه انرژی نیز گنجانده شود می تواند بیشتر باشد.

بر اساس آخرین گزارش میزان اجاره بها در انگلستان نسبت به سال قبل 4/6 درصد افزایش یافته و معادل 37 درصد از متوسط درآمد ماهانه را شامل می شود ، در سایر شهرها نیز طی سال گذشته میزان اجاره بها در بریستول ( 8/4 درصد ) ، ناتینگهام (8/3 درصد ) ، گلاسکو (7/2 درصد ) ، کاردیف ( 7 درصد ) و شفیلد ( 6/3 درصد ) افزایش یافته است.

در لندن نیز اجاره بها نسبت به سال قبل 1/6 درصد افزایش یافته و مناطق حومه‌ای در شرق و جنوب شرق مقرون به صرفه‌ترین هستند ، چنانچه می خواهید بدانید که اجاره ماهانه در انگلستان چقدر است به فهرست زیر نگاهی داشته باشید:

 • بریستول 1116 پوند
 • ناتینگهام 761 پوند
 • گلاسکو 710 پوند
 • کاردیف 869 پوند
 • شفیلد 665 پوند
 • لیورپول650 پوند
 • نیوکاسل 638 پوند
 • بیرمنگام739 پوند
 • بلفاست 659 پوند
 • کمبریج 1272 پوند
 • ساوتهمپتون 901 پوند
 • لیدز 778 پوند
 • منچستر 818 پوند
 • ادینبورگ 969 پوند
 • آبردین 580 پوند

پیداکردن ملک در انگلستان

در دنیای امروز مراجعه به آژانس های املاک به عنوان تنها راه رسیدن به ملک موردنظر بی معنی است و راه های مختلفی وجود دارد که به واسطه آن قادر خواهید بود سرمایه خود را به بهترین شکل ممکن در کشور و شهر موردنظرتان سرمایه گذاری کنید.

با انتخاب تحصیل در کشور انگلستان شما با سکونت در خوابگاه نیازی به یافتن ملک خاصی نخواهید داشت اما چنانچه سایر روش های مهاجرت به این کشور مانند کار و یا سرمایه گذاری و ثبت شرکت در انگلستان را انتخاب کنید ، باید محل اقامت خود را از قبل تعیین کنید.

 اگر  قصدتان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است مطلب لینک شده را بخوانید.

پیداکردن ملک در انگلستان برای متقاضیانی که خارج از این کشور هستند باید از طریق اینترنت و یا افراد متخصص در این حوزه انجام شود ، برای اجاره خانه در انگلستان می توانید از سایت ها و اپلیکیشن های معتبری که در داخل انگلستان فعال هستند استفاده کنید.

همچنین کارشناسان شرکت مهاجرتی رجبی به شما کمک خواهد نمود تا در زمانی کوتاه به خانه دلخواه خود در این کشور برسید.

جهت خرید خانه نیز باید بگوییم که با توجه به هزینه بالایی که بابت خرید خانه در انگلستان صرف می کنید هرگز به اقدامات اینترنتی و از راه دور اکتفا نکرده و با مسافرت به این کشور از نزدیک خانه های معرفی شده را ارزیابی کنید ، اجاره و خرید ملک در انگلستان نیازمند وجود یک مشاور و همراه متخصص در این زمینه است تا مانع از ایجاد هرگونه ضرر برای شما عزیزان شود.

پیداکردن ملک در انگلستان

روند خرید املاک و مستغلات در انگلستان

روند خرید املاک و مستغلات در انگلستان می تواند 2 تا 3 ماه طول بکشد ، قبل از شروع هر اقدام شما باید تخمینی از وضعیت مالی خود داشته باشید تا بدانید از پس چه میزان هزینه ای می توانید برآیید ، اکثر خریداران برای خرید خانه به وام مسکن نیاز دارند ، پس از تعیین میزان بودجه و در قدم دوم باید خانه دلخواهتان را انتخاب کنید!

روش های یافتن اجاره و خرید ملک در انگلستان را در بالا به شما پیشنهاد نمودیم و خوب است که در هنگام انتخاب ملک دلخواهتان تمامی فاکتورهای مهم ( مانند مقرون به صرفه بودن ، مکان و منطقه شهری ، پیوندهای حمل و نقل ، پارکینگ ماشین و غیره ) را مدنظر داشته باشید.

پس از انتخاب ملک دلخواهتان باید پیشنهادی را ارائه دهید که می تواند به صورت شفاهی یا کتبی از طریق یک مشاور املاک یا مستقیماً با یک فروشنده خصوصی انجام شود، پس از قبول پیشنهاد توسط فروشنده، قرارداد انتقال مالکیت  تنظیم می شود.

هنگام ارائه پیشنهاد می توانید قیمت پیشنهادی را زیر یا بیشتر از قیمت اصلی ارائه دهید زیرا املاک در انگلستان اغلب به قیمت کمتر از قیمت پیشنهادی به فروش می‌رسند.

روند خرید املاک و مستغلات در انگلستان

قرارداد های اجاره در انگلستان

قراردادهای اجاره در انگلستان به مجموعه تعهداتی گفته می شود که توسط صاحب ملک برای مستاجر تعیین شده و هر دو طرف به صورت قانونی بر سر تمامی مفاد آن به توافق می رسند ، پس از امضای قرارداد شرایط تعیین شده و مالک نمی تواند به راحتی شرایط جدیدی را تا زمان انقضا در اجاره نامه وارد کند. قراردادهای اجاره معمولا قبل از واگذاری ملک منعقد و سه نوع اصلی را شامل می شوند:

اجاره کوتاه مدت تضمین شده (AST)

این رایج ترین نوع قرارداد اجاره است که هنگام اجاره املاک مسکونی خصوصی استفاده می شود، اکثر قرارداد هایی که پس از 28 فوریه 1997 شروع شده اند ، احتمالاً دارای AST هستند.

اجاره تضمین شده

این نوع قرارداد اجاره برای املاک اجاره شده توسط اتحادیه مسکن استفاده می شود ، مستاجر با این شکل از اجاره دارای سطح بالاتری از امنیت است ، زیرا به آنها اجازه می دهد تا زمانی که شرایط قرارداد را رعایت کنند در ملک باقی بمانند.

اجاره تحت نظارت

این نوع اجاره بالاترین سطح حفاظت را در برابر تخلیه و افزایش اجاره به مستاجر ارائه می‌دهد.

دعوت می کنیم مقاله چگونگی معاملات خرید و فروش ملک در اروپا را در همین سایت بخوانید.

قوانین قرارداد اجاره ملک در انگلستان

هر سه نوع قرارداد اجاره حقوق و مسئولیت هایی را که مالک و مستاجر در قبال یکدیگر و ملک دارند ، مشخص و تضمین می کنند که مالکان و مستاجران از حقوق قانونی برخوردار هستند ، قراردادهای اجاره می توانند کتبی یا شفاهی باشد اما هنگام استفاده از قرارداد اجاره شفاهی ، مشکلاتی وجود دارد که باید از آنها آگاه بود ، اگر از قرارداد اجاره شفاهی استفاده شود ، در صورت اختلاف هیچ مدرکی مبنی بر شرایط توافق شده در شروع اجاره وجود ندارد و این می تواند منجر به مشکلات شود.

مهم است که هر دو طرف کاملا از آنچه در قرارداد گنجانده شده است آگاه باشند، اطلاعات استانداردی که باید در تمام قراردادهای اجاره و خرید ملک در انگلستان مسکن وجود داشته باشد شامل موارد زیر است:

 • همه طرف های درگیر ( شامل ضامن )
 • آدرس ملک
 • تاریخ شروع و پایان اجاره
 • نام و آدرس صاحبخانه
 • نام و آدرس هر عامل اجاره
 • مبلغ اجاره بها و تاریخ پرداخت آن
 • روش پرداخت
 • هر گونه هزینه اضافی
 • اینکه آیا یک سپرده باید پرداخت شود ، چه چیزی را پوشش می دهد و مبلغ پرداختی.
 • آیا می توان اجاره را زودتر از موعد توسط مالک یا مستاجر خاتمه داد و اگر چنین است چقدر باید به آن اخطار داده شود.
 • چه کسی مسئول تعمیرات جزئی است.
 • اینکه آیا مستاجر می تواند مستاجر داشته باشد یا خیر
 • قوانین مربوط به حیوانات خانگی، سیگار کشیدن و غیره

هزینه خدمات در انگلستان

اجاره و خرید ملک در انگلستان تنها محدود به هزینه اولیه برای خرید و یا اجاره نیست و شما باید علاوه این هزینه دریافت خدما به صورت ماهیانه را نیز مدنظر داشته باشید ، هر یک از منازل انگلستان شامل ، مالیات ، قبوض مختلف ، اینترنت و خدمات مختلفی هستند که باید به صورت ماهیانه برآورد و درنظر گرفته شوند.

علاوه بر این روند اجاره و یا خرید ملک دارای هزینه های جانبی مختلفی است که به صورت قانونی باید ثبت و پرداخت شود ، بنابراین هزینه خدمات در انگلستان بخش مهمی از خرید و یا اجاره مسکن در این کشور است که باید مدنظر قرار گیرد. با اجاره و یا خرید یک آپارتمان باید ماهیانه از 200 تا 400 پوند را صورت تقریبی بابت هزینه خدمات مدنظر داشته باشید که برای خانه های بزرگ با فضای مستقل طبیعتا بیشتر است.

مقاله هزینه های زندگی در انگلستان هم اطلاعات بسیار ارزشمند و دقیقی در خصوص هزینه های زندگی در این کشور در اختیار شما قرار می دهد.

مالیات بر خانه در انگلستان

دو شکل مالیات بر خانه در انگلستان وجود دارد و هنگامی که ملکی را در این کشور بیش از یک قیمت خاص خریداری می کنید ، باید مالیات زمین را (SDLT) را بپردازید ، این نوع مالیات فقط برای املاک مسکونی با ارزش بیش از 125000 پوند یا زمین های غیر مسکونی و املاک خریداری شده با قیمت بیش از 150000 پوند اعمال می شود.

طبق قوانین این کشور هرچه قیمت ملک خریداری شده از سقف مشخص شده بالاتر برود باید درصد بیشتری از مالیات را پرداخت کنید ، مالیات بر خانه در انگلستان مطابق با زیر می باشد:

دقت داشته باشید که اگر یک ملک اضافی خریداری می کنید (یعنی مالک ملک دیگری در هر نقطه از جهان هستید ) 3٪ اضافی به نرخ های تعیین شده در بالا اضافه می شود و اگر مقیم انگلستان نیستید ، 2 درصد دیگر نیز اضافه می شود ، این بدان معنی است که نرخ هامی توانند تا حداکثر 17٪ اعمال شوند.

قیمت درصد مالیات 
0 پوند – 125000 پوند 0%
12500 پوند – 250000 پوند 2%
250.00 پوند – 925.000 پوند 5%
925.00 پوند – 1.500.000 پوند 10%
بیش از 1500000 پوند 12%

اخذ اقامت با خرید ملک انگلستان

متقاضیان خارجی هیچ گونه محدودیتی در رابطه با خرید ملک در کشور انگلستان نداشته و سرمایه قابل توجهی را از این راه به شهرهای مختلف این کشور وارد می سازند ، اما باید به شما یاد آور شویم که اخذ اقامت با خرید ملک انگلستان امکان پذیر نبوده و بهتر است سایر شیوه های رسیدن به اقامت در انگلستان را امتحان کنید.

کشور انگلستان به دلیل قیمت بالایی که در زمینه خرید ملک دارد ، هدف تمامی علاقه مندان برای ورود به اروپا نبوده و در شهرهایی همچون لندن باید با مبالغ ویژه خرید ملک را انجام داد ، در رابطه با اخذ اقامت دائم انگلستان از طریق خرید ملک قوانین سختگیرانه زیادی وجود دارد و شما باید ملکی بیش از 2 میلیون پوند را خریداری کنید.

علاوه بر این هزینه های جانبی خرید ملک نیز زیاد است و بودجه قابل توجهی را می طلبد ، با بررسی تمامی رش های رسیدن به اقامت دائم انگلستان در می یابید که می تانید از مسیرهایی با هزینه بسیار کمتر به اقامت رسیده و نیازی به پیمودن روند پیچیده و البته پرهزینه خرید ملک در این کشور نداشته باشید.

مشاوران ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این محتوا کوشش کردند شما را با جزئیات اجاره و خرید ملک در انگلستان آشنا کنند ، از بخش دیدگاه استفاده کرده و سوالات خود را درج نمایید ، کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود.

دعوت می کنیم مقاله کدام کشورها با خرید ملک اقامت می دهند؟ را بخوانید و اطلاعات خود را کامل کنید.

اخذ اقامت با خرید ملک انگلستان

کارشناسان شرکت مهاجرتی رجبی با اطلاع از تمامی جزئیات اجاره و خرید ملک در انگلستان راهنمای شما برای رسیدن به اقامتی موفق در انگلستان هستند و شما عزیزان می توانید از طریق تماس با دفاتر تهران و یا شیراز مشاوره رایگان تلفنی دریافت کنید ، همچنین توصیه می کنیم مقاله تحصیل در انگلستان را با هدف آشنا با برترین رشته ها و دانشگاه های کشور انگلستان مرور کنید ، برخی از رشته های بورسیه های تحصیلی جذابی را ارائه می دهند.

مقالات زیر با هدف مقایسه شرایط اجاره و خرید ملک در انگلستان و سایر کشورها ارائه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (1 امتیاز)
منو
خانه