موسسه مهاجرتی

موسسه مهاجرتی به بلغارستان

موسسه مهاجرتی به بلغارستان

مشاورین موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی با تجربه در زمینه مهاجرت تحصیلی به بلغارستان دارای تخصص در زمینه اقدامات مربوط به پذیرش و ویزا می باشند . این موسسه مهاجرتی به بلغارستان خدمات خود را به هموطنان عزیز در راستای مهاجرت به اروپا و سایر کشور ها عرضه داشته است و آن ها را در نیل به آرزو و اهدافشان یاری رسانده است . امروزه تعداد زیادی از افراد و خانواده ها پس از دریافت خدمات ما در کشورهای مختلف مانند انگلستان ، کانادا ، دانمارک ، سنگاپور ، فرانسه ، اتریش ، ایرلند ، آفریقای جنوبی و بلغارستان مشغول به تحصیل و یا زندگی هستند .

خدمات موسسه مهاجرتی به بلغارستان

با خدمات موسسه مهاجرتی به بلغارستان نیازهای شخصی و حرفه ای شما قبل از اقدام به اخذ ویزا برای شما در نظر گرفته می شود . وکلا و مشاوران ما به طور کامل در مورد کاراکتر های شما مشورت کرده و به شما در مورد آرمان های آینده تان کمک می کنند . ما اطمینان می دهیم که مشاوران و وکلای ما تمام شک و تردیدهای شما را از بین می برند .

خدمات ما بر اساس نیازهای مهاجرتی یک فرد برای مهاجرت به بلغارستان طراحی و طبقه بندی می شوند . اعم از شروع یک زندگی جدید در یک کشور تا برای بازدید کوتاه مدت از یک کشور خارجی ؛ دسته های خدمات ما به تمام جنبه های گسترده ی عزیمت به خارج از کشور می پردازد .

در زیر مقوله های اصلی خدمات ما اورده شده است که اکثریت مشتریان ما اهداف مهاجرتی خود را تعریف می کنند . از این رو ، این دسته ها بر اساس نیاز مشتری ما در حال تکامل هستند .

 • مهاجرت به خارج از کشور
 • کار در خارج از کشور
 • تحصیل در خارج از کشور
 • سرمایه گذاری در خارج از کشور

مزایای موسسه مهاجرتی به بلغارستان

مزایای موسسه مهاجرتی به بلغارستان مهر آفرین رجبی عبارتند از :

 1. ما تجربه کافی داریم : سال هاست که به مشتریان خود در امور مهاجرت کمک کرده ایم و از پرونده شما نیز استقبال خواهیم کرد و بسیار خوشحال خواهیم شد . مسائل مربوط به شهروندی و مهاجرت به بلغارستان و دیگر کشور ها همچون مهاجرت به کانادا ، استرالیا ، آمریکا ، اروپا و غیره کمک کرده ایم و ما مطمئن هستیم که می توانیم به شما کمک کنیم .
 2. تحقق آنچه ما وعده می دهیم : ما در یک فلسفه مبتنی بر سکونت کار می کنیم که به معنای تکمیل فرم درخواست نیست . این بدان معنی است که ما به شما گوش می کنیم ، با شما کار می کنیم تا بهترین گزینه و استراتژی مهاجرت را انتخاب کنید و از طریق برنامه کار کنید تا نتیجه های مورد نظر را به صورت قانونی کسب کنیم .

درباره کشور بلغارستان

بلغارستان در جنوب شرقی اروپا قرار دارد که با دریای سیاه در شرق هم مرز است و مرزهای خود را با یونان ، صربستان و ترکیه به اشتراک می گذارد . زبان رسمی این کشور بلغاری است و تنها از الفبای سیریلیک استفاده می کند . برای راحتی گردشگران علائم جاده و مسیر در مناطق پرجمعیت ، استراحتگاه ها ، ایستگاه های راه آهن ، فرودگاه ها و در کنار بزرگراه های اصلی نیز به زبان های رومی نوشته شده است . انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، روسی و دیگر زبان ها در کشور صحبت می شود .

حدود 8 میلیون نفر با میانگین تراکم جمعیت 76، 2 نفر در هر کیلومتر مربع در بلغارستان زندگی می کنند . تعداد جمعیت شهری ( 68، 3 درصد ) بر تعداد جمعیت روستایی حاکم است . بلغارستان یک مقصد تازه برای مهاجران است . بسیاری از مشتریان ما بازنشستگانی هستند که می خواهند از زندگی خود در یک کشور جدید لذت ببرند ، اما بدون هزینه زندگی بالا .

در حالی که برخی از مشتریان ما دارای تمکن مالی کافی هستند که بتوانند در بلغارستان زندگی کنند . در اغلب موارد راه خوبی برای پیگیری زندگی دائمی در بلغارستان یافتن کار است . بسیاری از مهاجران کسب و کار خود را مانند رستوران ها ، هتل ها ، شرکت های فناوری اطلاعات و یا سایر شرکت های فعال در بلغارستان شروع می کنند .

البته همیشه فرصتی برای کار در بلغارستان به عنوان یک پرسنل ماهر وجود دارد . بسیاری از افراد مهارت و تجربه فعلی خود را در صنایع رو به رشد در این کشور مانند فناوری اطلاعات ، بانکداری و مدیریت کسب و کار به ارمغان آورده اند .

مزایای شهروندی بلغارستان

 • مراحل رسیدن به گذرنامه بلغاری ارزان ترین گزینه در اروپا می باشد .
 • سفر آزاد و بدون نیاز به ویزا به بیش از 142 کشور .
 • قادر به حفظ ملیت قبلی خود هستید چرا که بلغارستان شهروندی دوگانه را اجازه می دهد .
 • تابعیت اروپایی برای تمام خانواده .
 • شهروندی قابل انتقال به فرزندان است ، بدین معنی است که شما می توانید شهروندی را به نسل های آینده منتقل کنید .
 • شما و خانواده شما حق زندگی ، کار و تحصیل در هر یک از 28 کشور اتحادیه اروپا را دارید .
 • می توانید با دو برابر کردن سرمایه گذاری خود در بلغارستان ، پاسپورت این کشور را در عرض دو سال بدست آورید .
 • سرمایه شما پس از 5 سال باز پرداخت خواهد شد .
 • به عنوان شهروندان اتحادیه اروپا ، کودکان شما دسترسی به آموزش و پرورش با کاهش هزینه های تحصیلات را دارند .
 • بلغارستان کمترین نرخ مالیات و محیط تجارت آزاد در اتحادیه اروپا را ارائه می دهد .

طبق قانون شهروندی بلغارستان ، سرمایه گذاران خارجی که اقامت دائم حداقل پنج سال دارند واجد شرایط درخواست شهروندی بلغاری هستند . بنابراین اگر قصد تحصیل ، سرمایه گذاری یا مسافرت به بلغارستان دارید ، موسسه مهر آفرین رجبی ، موسسه مهاجرتی در شیراز و تهران می تواند سکوی پرتاب شما برای رفتن به خارج از کشور باشد . برای استفاده از خدمات این موسسه مهاجرتی به بلغارستان با مشاورین موسسه در شهرهای شیراز و تهارن تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت به بلغارستان استفاده نمایید .

Rate this post
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.