تحصیل رشته حقوق در دانمارک

مشاور روش های مهاجرتی
مشاور روش های مهاجرتی
تحصیل در رشته حقوق در دانمارک
فهرست مطلب

مشاور مهاجرتی

تحصیل در رشته حقوق در دانمارک ، برای متقاضیان علاقه مند به این رشته ، هدفی دست یافتنی است که با اندکی تحقیق و تفحص و انتخاب یک موسسه حقوقی-مهاجرتی معتبر قابلیت دسترسی دارد.

اگر به دنبال جستجوی اطلاعات حقوقی برای تحصیل حقوق در دانمارک هستید ، از طریق مشاوره با کارشناسان شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) ، تمامی منابع حقوقی و علوم مرتبط در مورد حقوق ملی و بین المللی در دانمارک را به دست خواهید آورد و سپس با آگاهی کامل می توانید اقدام به درخواست پذیرش نمایید.

مدارک حقوقی ارائه شده توسط دانمارک مدرک لیسانس حقوق ، کارشناسی ارشد حقوق و مدرک دکتری حقوق است.

به طور معمول ، دانشجویان حقوق در دانمارک مدرک کارشناسی خود را در سه تا چهار سال و مدرک کارشناسی ارشد را در یک سال به پایان می‌رسانند.

اکثر دانشجویان حقوق پس از پایان دوره لیسانس برای کسب تخصص در زمینه های تخصصی حقوق مانند مدنی، کیفری یا قضایی به دنبال مدرک کارشناسی ارشد حقوق هستند و به دلیل اهمیت این مدرک در دانمارک در بخش گرایش های تحصیلی توضیحات بیشتری درباره آن ارائه کرده ایم ، پس با ما همراه باشید و مطالب ارائه شده در این مقاله را به طور کامل مطالعه کنید.

همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات کامل در خصوص شرایط تحصیل در دانمارک ، مقاله جامع تحصیل در دانمارک را نیز در کنار این محتوا ، مرور کنید.

شرایط پذیرش رشته حقوق در دانمارک

اگر به فکر تحصیل در رشته حقوق در دانمارک هستید ، خوب است بدانید که دانشگاه های این کشور شرایط پذیرش منحصر به خود را دارند و شما با برآورده کردن الزامات و شرایط تعیین شده می توانید در موسسات آموزش عالی این کشور دانشجو شوید.

برای تحصیل حقوق در دانمارک دیپلم 12 ساله به همراه ترجمه ریزنمرات مورد نیز است ، علاوه بر این ، برای تحصیل حقوق در دانشگاه کپنهاگ باید یک انگیزه نامه نیز ارائه کنید که در آن دلیل تحصیل در دانشکده حقوق و همچنین مدارک مورد نیاز برای روش ارزیابی توضیح داده شده باشد.

علاوه بر این ، ممکن است به مدارکی نیاز باشد که تأیید کند مهارت شما به زبان انگلیسی در سطح مشخصی است (اطلاعات بیشتر در بخش زبان تحصیل ارائه شده است).

تحصیل در رشته حقوق در دانمارک

بهترین دانشگاه های حقوق دانمارک

در زیر لیستی از بهترین دانشگاه های دانمارک که بر اساس عملکرد تحقیقاتی آنها در رشته حقوق رتبه بندی شده اند ، آورده شده است.

 1. دانشگاه کپنهاگ University of Copenhagen
 2. دانشگاه آرهوس Aarhus University
 3. موسسه بازرگانی کپنهاگ Copenhagen Business School
 4. دانشگاه جنوب دانمارک University of Southern Denmark
 5. دانشگاه روسکیلد Roskilde University
 6. دانشگاه آلبورگ University of Aalborg

دو دانشگاه بزرگ که در دانمارک است مدرک حقوق ارائه می دهند؛ دانشگاه کپنهاگ (گروه حقوق) و دانشگاه آهوس (مدرسه حقوق) است.

بهترین دانشگاه های حقوق دانمارک

دانشگاه کپنهاگ University of Copenhagen

دانشگاه کپنهاگ بزرگترین دانشکده حقوق در دانمارک و اسکاندیناوی است و دارای 4000 دانشجو در هر زمان معین است.

دانشجویان می توانند یکی از چهار مدرک دانشگاه کپنهاگ را انتخاب کنند: مدرک LL.B، LL.M، Ph.D یا کارشناسی ارشد در حل و فصل تعارض و میانجیگری.

دانشگاه کپنهاگ در برخی از رتبه‌بندی‌ها در ده سال گذشته پیشرفت مثبتی داشته است ، در حالی که موقعیت‌ها در سایر رتبه‌بندی‌ها متفاوت بوده است اما موضوع قابل توجه این است که دانشگاه کپنهاگ در میان 1 درصد دانشگاه های برتر جهان قرار دارد.

این دانشگاه به محققان و دانشجویان این فرصت را می دهد تا استعدادهای خود را توسعه دهند و ابتکارات بین رشته ای بلندپروازانه ای را برای حمایت از جوامع علمی قوی خود راه اندازی کنند.

دانشگاه آرهوس Aarhus University

دانشگاه آرهوس ، در شهر آرهوس دانمارک ، دومین دانشگاه بزرگ دانمارک است که دارای 38000 دانشجو ، پنج دانشکده ، فعالیت های تحقیقاتی در سراسر کشور و پردیس هایی در آرهوس ، هرنینگ و امدروپ است.

این دانشگاه برنامه های لیسانس ، کارشناسی ارشد و دکتری حقوق را نیز ارائه می دهد ، اما مدرک کارشناسی ارشد حل و فصل تعارض و میانجیگری را در برنامه درسی خود لحاظ نمی کند ،کلاس های تابستانی نیز در دانشگاه آهوس موجود است.

دانشگاه AU به طور مداوم به عنوان یکی از برترین دانشگاه های جهان رتبه بندی می شود و یک دانشگاه پویا ، مدرن و بسیار بین المللی است و بیش از 50 برنامه تحصیلی کامل به زبان انگلیسی را در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد ، جالب است بدانید که تمام برنامه های دکترا در این دانشگاه به زبان انگلیسی است.

موسسه بازرگانی کپنهاگ Copenhagen Business School

CBS در سال 1917 توسط انجمن دانمارکی برای پیشرفت آموزش کسب و کار ( که اکنون با نام FUHU شناخته می شود ) تاسیس شد که یک موسسه آموزشی خصوصی است. در سال 1965 مدرسه بازرگانی به عنوان یک موسسه آموزش عالی در سیستم آموزشی دانمارک ادغام شد.

مدرسه بازرگانی کپنهاگ با هدف تبدیل شدن به یک دانشگاه تجاری پیشرو در جهان با تعالی تدریس و تحقیق در رشته‌های مدیریت کلاسیک و در رشته‌هایی که کسب‌وکار را در یک زمینه اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی گسترده‌تر قرار می‌دهند ، گام های سازنده ای برداشته است.

هزینه تحصیل حقوق در دانمارک

دانشجویان EEA و اتحادیه اروپا در حین ثبت نام در برنامه آموزش عالی در دانمارک مجبور به پرداخت شهریه نیستند.

شهروندان ایالات متحده و غیر اتحادیه اروپا باید شهریه سالانه بین 6000 تا 15000 یورو (8000 تا 20000 دلار آمریکا) را بپردازند.

هزینه واقعی زندگی بسته به انتخاب و سبک زندگی شما متفاوت خواهد بود ، در زیر می توانید برخی از شاخص های اساسی هزینه زندگی در دانمارک را نیز مشاهده کنید:

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک 4035 کرون دانمارک
 • سهم آب و برق 406 کرون دانمارک
 • اشتراک اینترنت 236 کرون دانمارک
 • حمل و نقل محلی 500 کرون دانمارک

در کشور مجارستان هم میتوانید رشته حقوق را با هزینه های پایین تحصیل کنید ، مقاله تحصیل رشته حقوق در مجارستان را بخوانید.

چارت درسی حقوق در دانشگاه های دانمارک

دانشجویان سال اول حقوق در دانمارک ، مجموعه ای از دروس لازم را که در زیر ذکر شده است را می گذرانند ، فهرست رشته های انتخابی موجود هر سال تغییر می کند و الزامات مدرک اضافی شامل تکمیل موفقیت آمیز کلاسی است که به عنوان پاسخگویی به الزامات مسئولیت حرفه ای تعیین شده است- ۴۰ ساعت اعتبار اصلی در سال دوم و سوم ، ۲ دوره با مؤلفه نوشتاری قابل توجه و ۸ واحد درسی در دوره های تجربی.

چارت درسی حقوق در دانشگاه های دانمارک
 • حقوق اداری
 • دوره های بالینی
 • قانون اساسی
 • حقوق جزا و آیین دادرسی کیفری
 • قانون تجارت، تجارت و کار
 • دادگاه ها، صلاحیت قضایی و آیین دادرسی
 • برابری و حقوق بشر
 • حقوق خانواده، حقوق مالکیت، تخلفات و بیمه
 • قانون سلامت
 • مالکیت فکری، قانون فناوری و کارآفرینی
 • حقوق بین الملل و تطبیقی
 • فقه و نظریه حقوقی
 • تاریخچه حقوقی
 • مهارت ها، رویه های حقوقی و اخلاقیات
 • مالیات

در سوئیس هم می توانید در رشته حقوق تحصیل کنید ، دانشگاه های سوئیس هم کیفیت آموزش بالایی را ارائه می دهند ؛ مقاله تحصیل رشته حقوق در سوئیس را بخوانید.

زبان تحصیل حقوق در دانمارک

به طور کلی ، زبان تحصیل در دانشگاه های دانمارک به زبان دانمارکی است اما شما به عنوان یک دانشجو بین المللی حقوق اگر تمایل به تحصیل به زبان انگلیسی دارید ، می توانید حقوق را به انگلیسی نیز مطالعه کنید.

تحصیل در رشته حقوق در دانمارک در مقطع لیسانس به زبان دانمارکی است و از آن جهت که در ایران موسسات آموزشی زیادی را نمی توان یافت که این زبان را آموزش دهند ، پیشنهاد می شود که با مشاوران رجبی در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنند.

برای پذیرش در مقطع لیسانس اکثر دانشگاه های دانمارک در شرایط پذیرش خود ارائه مدرک زبان دانمارکی را ملاک قرار داده اند.

همچنین اگر قصد تحصیل به زبان انگلیسی را دارید باید توجه داشته باشید که تمامی برنامه های آموزش عالی در دانمارک به استاندارد بالایی از زبان انگلیسی نیاز دارند.

دانشگاه‌های دانمارک می‌خواهند مدرکی مبنی بر داشتن مهارت‌های خوب زبان انگلیسی نشان دهید تا بتوانید به راحتی در دوره‌های آنها موفق شوید ، تقریباً تمام دانشگاه های دانمارک این آزمون های رسمی انگلیسی را می پذیرند:

 • PTE آکادمیک
 • آیلتس 6.5 یا 7
 • تافل
 • C1 پیشرفته

بورسیه های رشته حقوق در دانمارک

بورسیه های تحصیل در رشته حقوق در دانمارک ارائه شده توسط موسسات آموزش عالی دانمارک سبب شده است بسیاری از دانشجویان با آرامش خاطر به تحصیل در این کشور بپردازند اما توجه داشته باشید که به دست آوردن بورسیه های تحصیلی در دانمارک چندان کار آسانی نیست و باید شرایط و ضوابط تعیین شده را بجا آورید.

همان بورسیه هایی که برای مقاطع تحصیلی مختلف ارائه می شود شامل حال متقاضیان تحصیل رشته حقوق در دانمارک نیز می شود.

برای اخذ بورسیه تحصیلی دانمارک همانند سایر کشورها مدرک تحصیلی و سطح آموزش ، معدل و همچنین سطح زبان دانشجو ملاک قرار می گیرد و بر حسب شایستگی به دانشجو بورسیه تحصیلی اعطا می شود ، توجه داشته باشید که برای هر مقطع سطح زبان متفاوتی مد نظر قرار می گیرد.

بورسیه دانمارک در مقطع کارشناسی

نمره امتحان ورودی قابل مقایسه با یک دبیرستان عالی دانمارک و اثبات مهارت در زبان انگلیسی ( موارد اضافی نظیر موضوعات در سطح مشخصی از آموزش دانمارکی از سطح B ، A و C – شرکت در آزمون پذیرش و مصاحبه ) از الزامات بورسیه تحصیلی دانمارک در مقطع کارشناسی می باشد.

در مقطع لیسانس بورسیه تحصیلی زیادی ارائه نمی شود و این تعداد محدود به تعداد کمی از متقاضیان اعطا می شود ؛ بنابراین دانشجو متقاضی باید از رزومه تحصیلی و نمره زبان عالی برخوردار باشد.

بورسیه دانمارک در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا

در این مقطع می توان از بورسیه های خوبی برخوردار شد اما توجه داشته باشید که از الزامات لازم برای اعطا این بورسیه ، یک مدرک لیسانس معتبر بین المللی از دانشگاه خوب یا معادل آن ، اثبات مهارت در زبان انگلیسی و در صورت تحصیل به زبان دانمارکی ، اثبات تسلط به این زبان است.

بورسیه تحصیل در رشته حقوق در دانمارک در مقطع دکترا تقریبا مشابه یکدیگر است و دانشجو باید رزومه تحصیلی و پژوهشی خوبی داشته باشد ، همچنین معدل مقاطع قبلی او به ویژه در دوره کارشناسی ارشد باید خوب باشد و آیلتس حداقل 7 مورد نیاز است. علاوه بر این ، مدرک ارشد فرد از دانشگاه معتبر باشد و دانشجو درباره یک حوزه پژوهشی مرتبط با رشته تحصیلی به صورت تخصصی کار کرده باشد و در نهایت پایان نامه اش برجسته باشد.

برخی از این بورسیه ها عبارتند از:

 • بورسیه تحصیلی جف شو
 • بورسیه های دکتری در دانشگاه بازرگانی کپنهاگ CBS
 • بورسیه تحصیلی بنیاد خئین

آزمون های ورودی حقوق در دانمارک

اکثر دانشکده های حقوق دانمارک ، برای ورود دانشجویان آزمون تعیین نکرده اند و ارائه مدارک مورد نیاز مشخص شده به همراه مدرک زبان برای تحصیل در این موسسات کفایت می کند ؛ اما در این بین ، دانشگاه هایی وجود دارند که برای پذیرش ، آزمون ورودی تعیین کرده اند.

به عنوان مثال گواهی دبیرستان ( studentereksamen ) یا معادل خارجی و امتحان ورودی به زبان دانمارکی از شرایط تحصیل رشته حقوق در دانشگاه کپنهاگ دانمارک است.

برای اطلاع از اینکه آیا سطح مدرک یا دیپلم خارجی شما شرایط عمومی ورود و تحصیل در رشته حقوق در دانمارک را برآورده می کند یا خیر ، باید مستقیماً با دانشگاه کپنهاگ تماس بگیرید یا با مشاوران رجبی در ارتباط باشید.

برای تحصیل حقوق در کشور اوکراین هم هیچ آزمونی برگزار نمی شود ، شاید بخواهید مقاله تحصیل رشته حقوق در اوکراین را نیز مرور کنید.

مزایا و معایب تحصیل حقوق در دانمارک

حقایق مفیدی در مورد دانمارک وجود دارد که در این بخش برای علاقه مندان تحصیل در رشته حقوق در دانمارک بیان می شود و همزمان چالش های موجود برای حقوقدان ها نیز بیان می شود.

مزایای تحصیل حقوق در دانمارک

 • دانمارک در درجه اول به دلیل بالا بودن میانگین درآمد سرانه ، برابری درآمد و عوامل تحرک اجتماعی در رتبه بندی قرار می گیرد.
 • نود درصد دانشجویان حقوق دانمارک ، سیستم حقوقی و عدالت اجرایی دانمارک را تحسین می کنند.
 • آموزش با کیفیت بالا ارائه می شود.
 • دوره های ارائه شده توسط دانشگاه ها به زبان انگلیسی است بنابراین هیچ مانعی در زبان وجود ندارد.
 • در دانمارک هیچ سیستم قضایی واحدی وجود ندارد ، در عوض ، جزایر فارو ، دانمارک و گرینلند سیستم قضایی خود را دارند با این حال ، تصمیمات دادگاه عالی که توسط قضات ساکن جزایر فارو یا گرینلند گرفته می شود ، قابل تجدید نظر در دادگاه عالی دانمارک است.
 • بالاترین دادگاه کیفری و مدنی دادگاه عالی دانمارک است که مسئولیت اجرای عدالت در سراسر پادشاهی دانمارک را بر عهده دارد.
 • قانون اساسی دانمارک پایه و اساس کلیه رویه ها و مصوبات قضایی است که توسط سلطنت دانمارک اجرا می شود.

معایب تحصیل حقوق در دانمارک

 • حتی اگر دوره‌ها به زبان انگلیسی تدریس می‌شوند و برای برقراری ارتباط با ساکنان دانمارک برنامه انگلیسی را انتخاب کرده‌اید، باید زبان دانمارکی را یاد بگیرید.
 • عدم درک زبان دانمارکی ممکن است برای حقوقدانان دردسر ایجاد کند زیرا اکثر مردم زبان مادری خود را ترجیح می دهند و در این شرایط ممکن است احساس ناراحتی کنید.
 • ممکن است احساس کنید که بیشتر چیزها گران هستند و شرایطی وجود دارد که در این کشور قادر به خرید چیزی نخواهید بود.
 • علاوه بر کالاها و خدمات ضروری گران قیمت ، باید مالیات بالایی نیز بپردازید که وضعیت را بدتر می کند.
 • روش درخواست ویزا در دانمارک بسیار پیچیده است.

گرایش های رشته حقوق در دانمارک

شما با انتخاب تخصص در مقاطع بالاتر برای تحصیل ، در واقع حرفه کاری خود را به آن سمت سوق می دهید ، شما می توانید گرایش های مختلف حقوق نظیر حقوق بیمه ، حقوق بین الملل ، حقوق تجارت بین الملل را برای تحصیل انتخاب کنید.

مدرک حقوق در دانمارک با نام های اختصاری متفاوتی شناخته می شود ، مدرک لیسانس را LL.B می گویند و مدرک کارشناسی ارشد را مدرک LL.M می گویند.

کارشناسی ارشد حقوق یا LL.M یک مدرک دانشگاهی پیشرفته است که توسط افرادی که دارای مدرک حقوق حرفه ای هستند دنبال می شود.

مدرک LL.M در اختصار از لاتین Legum Magister گرفته می شود ، به طور مشابه پیش نیاز آن ، لیسانس حقوق به اختصار LL.B. (Legum Baccalaureus) است.

مدرک LL.M نشان می‌دهد که دانشجو آموزش‌های حقوقی پیشرفته‌ای دارد و واجد شرایط رسیدگی به پرونده‌ها در یک محیط چند ملیتی است.

LL.M حدود یک سال طول می کشد و با آن می توانید روش شناسی حقوقی را در سطح تخصصی در بخش های پیچیده سیستم حقوقی اعمال کنید.

در مقطع کارشناسی ارشد یا LL.M گرایش هایی هم برای انتخاب وجود دارد؛ به عنوان مثال در دانشگاه کپنهاگ کارشناسی ارشد در حل و فصل تعارض و میانجیگری یکی از موارد مورد مطالعه می باشد.

تحصیل دکترا حقوق در دانمارک

Ph.D. رشته حقوق در دانمارک بسته به گرایشی که دانشجو می خواهد در آن تخصص داشته باشد ، ممکن است تا سه سال طول بکشد تا مدرک تحصیلی به پایان برسد.

تحصیل دکترا حقوق در دانمارک

با توجه به تعداد محدود دانشگاه های ارائه دهنده تحصیلات تکمیلی حقوق در دانمارک ، در سال 2022 فقط یک برنامه دکترا برای دانشجویان بین المللی در دانمارک ارائه می شود که در زیر به شرایط آن اشاره می کنیم.

این دوره حقوق توسط دانشگاه کپنهاگ ارائه می شود و فرصتی برای انجام تحقیقات حقوقی مستقل و عمیق می باشد.

الزامات برنامه معمولا از طریق ایمیل برای متقاضی ارسال می شود اما الزامات زبان انگلیسی مطابق آیلتس 6.5 و تافل IBT 83 است و متقاضیان باید مدرکی را کسب کرده باشند که مطابق با مدرک کارشناسی ارشد دانمارکی برای حقوق یا مدرکی معادل آن باشد.

متقاضیان باید حداقل معدل کلی 8.2 یا بالاتر را در سطح کارشناسی ارشد مطابق با مقیاس درجه بندی دانمارکی کسب کرده باشند.

بازار کار و درآمد رشته حقوق در دانمارک

با وجود هزاران شرکت حقوقی که در دانمارک فعالیت می کنند و نرخ بیکاری در دانمارک که به طور مداوم زیر پنج درصد است ، یافتن کار در دانمارک کار دشواری نیست با این حال ، وکلای متخصص در حقوق بین الملل ، نسبت به وکلای دارای مدرک LLM ، نرخ موفقیت بالاتری را در به دست آوردن موقعیت سریعتر تجربه می کنند.

شما در دادگاه ها ، شرکت های حقوقی و پلیس فرصت های شغلی دارید ، مدرک کارشناسی ارشد در حقوق (LL.M.) برای طیف گسترده ای از فرصت های شغلی در دادگاه ها ، شرکت های حقوقی و پلیسی است.

در واقع اکثر شرکت‌های حقوقی دانمارکی (و همچنین شرکت‌های حقوقی در سراسر اتحادیه اروپا) ترجیح می‌دهند که وکلای آنها مدرک LL.M داشته باشند ، زیرا این مدرک نشان می‌دهد که دانشجو آموزش‌های حقوقی پیشرفته‌ای دارد و واجد شرایط رسیدگی به پرونده‌ها در یک محیط چند ملیتی است.

شما می توانید یک مشاور یا مشاور حقوقی در اداره دولتی شوید یا مشاغل مختلفی را در مشاغل یا سازمان های خصوصی – در سطح ملی و بین المللی – انجام دهید.

در مقاله دیگری در همین سایت در خصوص شرایط کاری و قوانین حاکم بر بازار کار و همچنین مشاغل مورد نیاز دانمارک با شما سخن گفته ایم ؛ مقاله کار در دانمارک را بخوانید.

چگونگی ورود به وکالت در دانمارک

پیش نیاز وکیل ، دادستان و قاضی شدن در دانمارک مدرک کارشناسی ارشد حقوق یا LL.M. است ، برای این مسیر شغلی ، علاوه بر مدرک کارشناسی ارشد ، به یک استخدام 3 ساله به عنوان دستیار وکیل نیز نیاز دارید.

با داشتن مدرک کارشناسی ارشد در حقوق می توانید برای دکتری 3 ساله نیز درخواست دهید ، برنامه ریزی کنید و یک حرفه آکادمیک را دنبال کنید.

سوالات پر تکرار تحصیل رشته حقوق در دانمارک

کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این محتوا مطالبی جامع در خصوص تحصیل رشته حقوق در دانمارک را به شما عزیزان ارائه دادند ، یکی از راه های ارتباط با مشاوران ما ، بخش دیدگاه است که در پایان تمام مقالات سایت تعبیه شده ، پرسش های خود را بپرسید و پاسخ مشاوران ما را دریافت نمایید.

هزینه تحصیل رشته حقوق در دانمارک چقدر است؟

دانشجویان EEA و اتحادیه اروپا در حین ثبت نام در برنامه آموزش عالی در دانمارک مجبور به پرداخت شهریه نیستند. شهروندان ایالات متحده و غیر اتحادیه اروپا باید شهریه سالانه بین 6000 تا 15000 یورو (8000 تا 20000 دلار آمریکا) را بپردازند.

زبان تحصیل رشته حقوق در دانمارک چیست؟

به طور کلی ، زبان تحصیل در دانشگاه های دانمارک به زبان دانمارکی است اما شما به عنوان یک دانشجو بین المللی حقوق اگر تمایل به تحصیل به زبان انگلیسی دارید ، می توانید حقوق را به انگلیسی نیز مطالعه کنید.

چه مدارک زبانی برای تحصیل رشته حقوق در دانمارک مورد پذیرش دانشگاه ها است؟

1. PTE آکادمیک 2. آیلتس 6.5 یا 7 3. تافل 4. C1 پیشرفته

گرایش های رشته حقوق در دانمارک کدامند؟

شما می توانید گرایش های مختلف حقوق نظیر حقوق بیمه ، حقوق بین الملل ، حقوق تجارت بین الملل را برای تحصیل انتخاب کنید.

موسسه مهاجرتی رجبی ، موسسه ای خوش نام و با تجربه ، با ارائه مقالات پرمحتوا از شرایط تحصیلی دانشگاه های خارجی ، پتانسیل بالایی جهت ارائه خدمات حقوقی-مهاجرتی دارد ؛ شما عزیزان در صورت تمایل به تحصیل رشته حقوق در دانمارک می توانید در ساعات کاری در دفاتر شیراز و تهران با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید ، همچنین برای آگاهی از روش های دیگر مهاجرت به این کشور ، می توانید به مقاله مهاجرت به دانمارک مراجعه کرده و اطلاعات خود را افزایش دهید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
خانه